Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 қарашадағы N 197аа Қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізілсiн:
1) көрсетiлген қаулыға  401-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттік нөмiрi 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржы полициясы орталық атқарушы органының және аумақтық органдарының әкiмшiлiк ғимараттарына күрделi жөндеу жүргiзу.";
реттiк нөмiрi 6-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Кеңселiк жиhазды, ұйымдастыру техникасын, техника, жабдықтар және басқа да заттарды, соның iшiнде: "MKCM-800" маркалы дөңгелекті трактор - 1 бiрлiк, А3 форматты көшіргіш аппараттар - 5 бiрлiк, A4 форматты көшiргiш аппараттар - 10 бiрлiк, киiм шкафтары - 30 бiрлiк, тiреуiш иықшалар - 30 бiрлік, басшы кабинетi - 10 бiрлiк, орындықтар - 300 бiрлiк, бiрiктiрiлген орындықтар - 350 бiрлiк, басшы креслолары - 30 бiрлiк, демалыс жиһаздары - 10 бiрлiк, кондиционерлер - 30 бiрлiк, сейфтер - 30 бiрлiк, тоңазытқыштар - 20 бiрлік, моноблок (бейне-екілік) - 20 бiрлік, шамдалдар - 30 бiрлік, люстралар - 30 бірлік, факсимильдi аппараттар - 30 бiрлік, телефон аппараттары - 350 бiрлiк, желдеткiштер - 30 бiрлік, майлы радиаторлар (жылытқыштар) - 30 бiрлік, шлагбаум - 1 бiрлiк, кiлемдер мен кiлем алашаларды сатып алу.";
2) көрсетiлген қаулыға  403-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"70" және "84" деген сандар тиiсiнше "114" және "128" деген сандармен ауыстырылсын;
"қуаты 1 квт аса үздiксiз қоректі 14 бiрлiк арналарды;" деген сөздерден кейін "қуаты 1 квт кем үздiксiз қоректi 44 бiрлiк арналарды;" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2004 года N 197аa
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 401 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"Проведение капитального ремонта в административных зданиях центрального исполнительного органа и территориальных органов финансовой полиции.";
строку, порядковый номер 6, дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение офисной мебели, оргтехники, техники, оборудования и прочих предметов, в том числе: трактор колесный марки "МКСМ - 800" - 1 единица, копировальные аппараты формата A3 - 5 единиц, копировальные аппараты формата А4 - 10 единиц, плательные шкафы - 30 единиц, плечики стойки - 30 единиц, кабинет руководителя - 10 единиц, стулья - 300 единиц, стулья спаренные - 350 единиц, руководительские кресла - 30 единиц, уголки отдыха - 10 единиц, кондиционеры - 30 единиц, сейфы - 30 единиц, холодильники - 20 единиц, моноблок (видео-двойки) - 20 единиц, светильники - 30 единиц, люстры - 30 единиц, факсимильные аппараты - 30 единиц, телефонные аппараты - 350 единиц, вентиляторы - 30 единиц, масленые радиаторы (обогреватели) - 30 единиц, шлагбаум - 1 единица, ковры и ковровые дорожки.";
2) в приложении 403 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифры "70" и "84" заменить соответственно цифрами "114" и "128";
после слов "источников бесперебойного питания мощностью более 1 квт - 14 единиц" дополнить словами ", источников бесперебойного питания мощностью менее 1 квт - 44 единицы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан