Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 197ае Қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға  420-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны реттiк нөмiрi 4-жол мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) Қазақстан Республикасының Президентi Резиденциясының шағын типографиясы үшiн есептеу жабдығы - 1 жиынтық; көшiру-көбейту жабдығы - 1 жиынтық; диктостанция - 1 жиынтық;";
2) көрсетiлген қаулыға  425-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны "байланыс құралдарын" деген сөздерден кейiн ", 1 бiрлiк - репитер; 1 бiрлік - компьютер; 1 бiрлiк - принтер; 1 бiрлiк - көшiру-көбейту аппаратын" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 197аe
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие дополнения:
1) в приложении 420 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 4, дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) Вычислительное оборудование для минитипографии Резиденции Президента Республики Казахстан - 1 комплект; копировально-множительное оборудование - 1 комплект; диктостанция - 1 комплект";
2) в приложении 425 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы  пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить словами ", репитер - 1 единица, компьютер - 1 единица, принтер - 1 единица, копировально-множительный аппарат - 1 единица".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан