Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 197ал Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  114-қосымшада :
2-тармақ "; Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Еңбектi қорғау жөнiндегi республикалық ғылыми-зерттеу институты" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 13 тамыздағы N 854  қаулысы " деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінiң реттiк нөмiрi 1-жолында:
5-бағанда:
"Республикалық еңбектi қорғау жөнiндегi ғылыми-зерттеу институтын құру." деген сөздер алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң бұйрығымен бекiтiлетiн Тiзбеге сәйкес активтердi сатып алуға күрделi трансферттер аудару." деген сөздермен толықтырылсын;
7-баған ", "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Еңбекті қорғау жөнiндегi республикалық ғылыми-зерттеу институты" РМҚК" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақ "Құрылатын Еңбектi қорғау жөнiндегі республикалық ғылыми-зерттеу институтын материалдық-техникалық жарақтандыру." деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года N 197ал
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменение и дополнения:
в приложении 114 к указанному постановлению:
пункт 2 дополнить словами "; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 854 "О создании республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский научно-исследовательский институт по охране труда Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 1, таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5:
слова "Создание Республиканского научно-исследовательского института по охране труда." исключить;
дополнить словами "Перечисление капитальных трансфертов на приобретение активов, в соответствии с перечнем, утверждаемым приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.";
графу 7 дополнить словами ", РГКП "Республиканский научно-исследовательский институт по охране труда Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
пункт 7 дополнить словами "Материально-техническое оснащение создаваемого Республиканского научно-исследовательского института по охране труда.".
2. Настоящее постановление вступает в силу дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан