Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 197ан Қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  269-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны "тiзбе бойынша" деген сөздерден кейiн ", оның iшiнде Астана қаласының ЖЭО-2-сiн, жылу тораптарын және энергия тораптары объектiлерiн кеңейту және қайта жаңарту жобасы бойынша мердiгер ұйым аванс сомасына құбыр генераторын жеткiзу жөнiндегi келiсiм-шарт мiндеттемелерiн уақтылы орындауға және құбыр генераторының қалған құнына аккредитив ашуға екiншi деңгейдегi банктiң кепiлдiгiн берген жағдайда құбыр генераторына тапсырыс беру үшiн оның құнының 50% мөлшерiнде аванс аудару үшiн" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың 2) тармақшасы "жабдықтарға тапсырыс беру үшiн" деген сөздерден кейiн ", оның iшiнде құбыр генераторына тапсырыс беру үшiн оның құнының 50% мөлшерiнде құбыр генераторының қалған құнына аккредитив ашып" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 197ан
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие дополнения:
в приложении 269 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 Плана мероприятий по реализации бюджетной программы после слов "2004 год" дополнить словами ", в том числе, по проекту расширения и реконструкции ТЭЦ-2, тепловых сетей и энергосетевых объектов города Астаны для перечисления аванса для заказа турбогенератора в размере 50 % от его стоимости при условии предоставления подрядной организацией гарантии банка второго уровня на своевременное исполнение контрактных обязательств по поставке турбогенератора на сумму аванса и открытие аккредитива на оставшуюся стоимость турбогенератора.";
подпункт 2) пункта 7 после слов "по 2-му пусковому комплексу" дополнить словами ", в том числе для заказа турбогенератора в размере 50 % от его стоимости с открытием аккредитива на оставшуюся стоимость турбогенератора,".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан