Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 маусымдағы N 197и қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 72-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 2-жолдың 5-бағанында:
1-тармақтың бесiншi абзацы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Сырдария өзенiнiң гидрологиялық режимiнiң нашарлауын және антропогендiк жүктеменiң өсуiн ескере отырып, Шардара су торабынан төмен Кiшi Аралға дейiнгi арнасының су өткiзу қабiлетiн ұлғайту жөнiнде шұғыл және перспективалы iс-шаралар кешенiн әзiрлеу:
iрi су тораптары аралығындағы осал учаскелердегi өзен арнасының өткiзу (суды, мұзды және қайырды) қабiлетiне баға беру;
жаз және қыс кезеңдерiндегi арналық процестердiң бағытын анықтау осал учаскелердi және олардың пайда болуының (гидрологиялық, антропогендiк) себептерiн анықтау;
су тораптарын (Әйтек, Ақлақ және басқалары) қайта жаңғыртудан және қысқы энергетикалық су жiберулердiң ұлғаюынан кейiнгi ықтимал арналық процестердi болжау;
су тораптарын (Әйтек, Ақлақ және басқалары) қайта жаңғыртудан және қысқы энергетикалық су жiберудің ұлғаюынан кейiнгi ықтимал арналық процестердi бағалау және болжау жөніндегі ақпараттық пакетiн дайындау.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2004 года N 197 и
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменение и дополнение:
в приложении 72 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 строки, порядковый номер 2:
в пункте 1 абзац пятый исключить;
дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Разработка комплекса неотложных и перспективных мероприятий по увеличению пропускной способности русла реки Сырдарья ниже Шардаринского гидроузла до впадения в Малый Арал с учетом ухудшения гидрологического режима и возросших антропогенных нагрузок:
оценка пропускной способности (воды, льда и наносов) русла реки на критических участках между крупными гидроузлами;
определение направленности русловых процессов в летний и зимний периоды, выявление критических участков и причин их образования (гидрологических, антропогенных);
прогноз возможных русловых процессов после реконструкции гидроузлов (Айтек, Аклак и др.) и возрастание зимних энергетических попусков;
подготовка пакета информации по оценке и прогнозу возможных русловых процессов после реконструкции гидроузлов (Айтек, Аклак и др.) и возрастание зимних энергетических попусков.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан