Қазақстан Республикасы Статистика агенттігiнiң өңiрлiк құрылымын оңтайландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 24 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi (бұдан әрi - Агенттік) мен оның аумақтық органдары қызметiнiң тиiмдiлiгiн арттыру, статистикалық деректердiң сапасын жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiнiң ақпараттық-статистикалық орталықтары - мемлекеттiк мекемелерi оларды Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiнiң аумақтық органдарына қосу жолымен, соңғыларына ақпарат жинау жөнiндегi функцияларды бере отырып, қайта ұйымдастырылсын.
2. Агенттiк заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыны iске асыру жөнiндегі қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 18 қаңтардағы
N 24 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiнiң қайта
ұйымдастырылатын мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi
1. Ақмола облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
2. Ақтөбе облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
3. Алматы облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
4. Атырау облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
5. Шығыс Қазақстан облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
6. Жамбыл облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
7. Батыс Қазақстан облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
8. Қарағанды облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
9. Қызылорда облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
10. Қостанай облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
11. Маңғыстау облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
12. Павлодар облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
13. Солтүстiк Қазақстан облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
14. Оңтүстiк Қазақстан облысының ақпараттық-статистикалық орталығы
15 Астана қаласының ақпараттық-статистикалық орталығы
16. Алматы қаласының ақпараттық-статистикалық орталығы

Об оптимизации региональной структуры Агентства Республики Казахстан по статистике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2005 года N 24
В целях повышения эффективности деятельности Агентства Республики Казахстан по статистике (далее - Агентство) и его территориальных органов, улучшения качества статистических данных Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственные учреждения - информационно-статистические центры Агентства Республики Казахстан по статистике согласно приложению путем их присоединения к территориальным органам Агентства Республики Казахстан по статистике с передачей последним функции по сбору информации.
2. Агентству в установленном законодательством порядке принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 января 2005 года N 24
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений
Агентства Республики Казахстан по статистике
1. Информационно-статистический центр Акмолинской области
2. Информационно- статистический центр Актюбинской области
3. Информационно-статистический центр Алматинской области
4. Информационно-статистический центр Атырауской области
5. Информационно-статистический центр Восточно-Казахстанской области
6. Информационно-статистический центр Жамбылской области
7. Информационно-статистический центр Западно-Казахстанской области
8. Информационно-статистический центр Карагандинской области
9. Информационно-статистический центр Кызылординской области
10. Информационно-статистический центр Костанайской области
11. Информационно-статистический центр Мангистауской области
12. Информационно-статистический центр Павлодарской области
13. Информационно-статистический центр Северо-Казахстанской области
14. Информационно-статистический центр Южно-Казахстанской области
15. Информационно-статистический центр города Астаны
16. Информационно-статистический центр города Алматы