Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 қаңтардағы N 37 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2005 жылғы 20 қаңтардағы
N 37 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының Білім және мәдениет министрлігінің жоғары және орта арнаулы оқу орындарының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 8 мамырдағы N 814  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 18, 167-құжат) 6-тармағы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 8 мамырдағы N 814 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 тамыздағы N 1250  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 37, 551-құжат) алтыншы - он екінші абзацтары.
3. "Қазақстан Республикасы Білім, мәдениет және денсаулық сақтау министрлігі жүйесінің ұйымдарын басқаруды жетілдіру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 наурыздағы N 256  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 9, 64-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2005 года N 37
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 января 2005 года N 37
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1997 года N 814 "Вопросы высших и средних специальных учебных заведений Министерства образования и культуры Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 18, ст. 167).
2. Абзацы шестой - двенадцатый постановления Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1997 года N 1250 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1997 года N 814" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 37, ст. 351).
3. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 256 "О дополнительных мерах по совершенствованию управления организациями системы Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 9, ст. 64).