Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу ережесiн және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы N 40 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 745 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ауыл шарушылығы министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 18-04/245 бұйрығын қараңыз.
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу ережесi және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiліктілiк талаптары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 21 қаңтардағы
N 40 қаулысымен
бекiтiлген
Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу ережесi және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу ережесi және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптары (бұдан әрi - Ереже) "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзiрлендi және аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурс ұйымдастыру және өткiзу тәртiбiн айқындайды және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктілiк талаптарын белгiлейдi (бұдан әрi - конкурс).
2. Конкурсты өткiзу мақсаты жеке және заңды тұлғаларға оларға бекiтiлiп берiлетiн аң аулайтын алқаптарда аңшылық шаруашылығын жүргiзу құқығын беру болып табылады.
3. Жеке меншiктегi немесе жеке және мемлекеттiк емес заңды тұлғалардың уақытша жер пайдалануындағы жер учаскелерiндегі аң аулайтын алқаптар белгіленген бiлiктiлiк талаптарына сәйкес келген және уәкiлеттi органның ұсынымы болған жағдайда, олардың өтiнiмi бойынша конкурс өткiзiлмей, облыстардың жергілікті атқарушы органдарының шешiмiмен бекiтілiп берiледi.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1510 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года № 40. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 745
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 18-04/245.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и квалификационные требования, предъявляемые к участникам конкурса.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2005 года N 40
ПРАВИЛА
проведения конкурса по закреплению
охотничьих угодий и квалификационные требования,
предъявляемые к участникам конкурса
1. Общие положения
1. Настоящие Правила проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и квалификационные требования, предъявляемые к участникам конкурса (далее - Правила), разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" и определяют порядок организации и проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и устанавливают квалификационные требования, предъявляемые к участникам конкурса (далее - конкурс).
2. Целью проведения конкурса является предоставление физическим и юридическим лицам права ведения охотничьего хозяйства на закрепляемых за ними охотничьих угодьях.
3. Охотничьи угодья на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании физических и негосударственных юридических лиц, закрепляются за ними без проведения конкурса по их заявке решением местных исполнительных органов областей при условии соответствия их установленным квалификационным требованиям и наличии представления уполномоченного органа.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 31.12.2013 № 1510 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

4. Конкурсқа шаруашылықаралық аңшылық iсiн ұйымдастыру негiзiнде аңшылық шаруашылығын жүргізу үшін перспективалы болып танылатын резервтік қордың аң аулайтын алқаптары және (немесе) учаскелері қойылады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.11.07 N 1413 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
5. Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру осы Ережеге сәйкес өткiзілетiн конкурстың қорытындылары негiзiнде облыстардың жергілікті атқарушы органдарының шешiмiмен оларға жүзеге асырылады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1510 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6. Құрамына жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану жөнiндегі iс-шаралар кешенiн жүзеге асыру үшiн қажет болып табылатын және шаруашылықаралық аңшылық iсiн ұйымдастыру материалдары бойынша айқындалған мемлекеттiк орман қорының учаскелерi енетiн аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру осы Ереженiң негiзiнде жүзеге асырылады.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.11.07 N 1413 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Конкурсты ұйымдастыру
7. Конкурсты жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласында басқару және бақылау функцияларын жүзеге асыратын мемлекеттік органның (бұдан әрi - уәкiлеттi орган) аумақтық органы ұйымдастырады және өткiзедi.
8. Уәкілетті органның аумақтық органы (бұдан әрі – конкурсты ұйымдастырушы) облыстардың жергілікті атқарушы органдарымен бірге конкурс өткізу жөнінде конкурстық комиссия құрады. Комиссия төрағасы конкурсты ұйымдастырушының бірінші басшысы болып табылады, сондай-ақ оған облыстардың жергілікті атқарушы органдарының, ғылыми ұйымдардың, су ресурстары жөнiндегi уәкiлеттi органның, облыстардың жергілікті атқарушы органының жер қатынастары басқармасының, аңшылар мен аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің аккредиттелген республикалық қауымдастықтарының және басқа да мүдделi мемлекеттiк органдардың өкiлдерi кіреді. Конкурстық комиссия мүшелерiнiң жалпы саны тақ санды құрауға және бес адамнан кем болмауға тиiс. Конкурстық комиссияның хатшысы конкурсты ұйымдастырушының дауыс беру құқығы жоқ өкiлi болып табылады.
Конкурстық комиссияның хатшысы конкурсты ұйымдастыру және өткiзу жөнiндегi бүкiл құжаттаманы жүргiзедi.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1510 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

4. На конкурс выставляются охотничьи угодья и (или) участки резервного фонда, которые на основании межхозяйственного охотоустройства признаются перспективными для ведения охотничьего хозяйства.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 07.11.2012 № 1413 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
5. Закрепление охотничьих угодий осуществляется решением местных исполнительных органов областей на основании итогов конкурса, проводимого в соответствии с настоящими Правилами.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления Правительства РК от 31.12.2013 № 1510 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Закрепление охотничьих угодий, в состав которых входят участки государственного лесного фонда, является необходимым для осуществления комплекса мероприятий по охране, воспроизводству и использованию животного мира и определенные по материалам межхозяйственного охотоустройства, осуществляется на основании настоящих Правил.
Сноска. Пункт 6 в редакции постановления Правительства РК от 07.11.2012 № 1413 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
2. Организация конкурса
7. Конкурс организует и проводит территориальный орган государственного органа, осуществляющего функции управления и контроля в области охраны, воспроизводства и использования животного мира (далее - уполномоченный орган).
8. Территориальный орган уполномоченного органа (далее - организатор конкурса) совместно с местными исполнительными органами областей создает конкурсную комиссию по проведению конкурса. Председателем комиссии является первый руководитель организатора конкурса, также в нее входят представители местных исполнительных органов областей, научных организаций, уполномоченного органа по водным ресурсам, управления земельных отношений местного исполнительного органа областей, аккредитованных республиканских ассоциаций общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства и других заинтересованных государственных органов. Общее количество членов конкурсной комиссии должно составлять нечетное число и быть не менее пяти человек. Секретарем конкурсной комиссии является представитель организатора конкурса без права голоса.
Секретарь конкурсной комиссии ведет всю документацию по организации и проведению конкурса.
Сноска. Пункт 8 в редакции постановления Правительства РК от 31.12.2013 № 1510 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

9. Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу туралы хабарландыру мынадай мәлiметтердi қамтуға тиiс:
1) конкурсты ұйымдастырушының атауы және орналасқан жерi;
2) конкурстық құжаттаманы алу орны және тәсiлдерi;
3) конкурстық өтiнiмдер беру орны және оның түпкiлiктi мерзiмi;
4) конкурсты ұйымдастырушы айқындайтын басқа да қажеттi ақпарат.
10. Конкурс өткiзу туралы хабарландыру мерзiмдi баспасөзде бiр айдан кешiктiрілмей жарияланады.
11. Конкурсты ұйымдастырушы конкурсқа қатысуға ниет бiлдiрген жеке және заңды тұлғалардың (бұдан әрi - конкурсқа қатысушы) өтiнiштерi бойынша мынадай ақпаратты қамтитын конкурстық құжаттаманы екі жұмыс күн ішінде бередi:
1) конкурсқа қатысушы қойылатын білiктiлiк талаптарына өзiнiң сәйкес келетінiн растауға берiлетін құжаттар тiзбесi;
2) конкурстық өтiнiмдер беру тәсiлi, орны және оның түпкіліктi мерзiмi;
3) конкурстық өтінiмдер салынған конверттердi ашу орны, күнi және уақыты;
4) жануарлар дүниесiнiң орналасқан жерiнiң карта-схемасын, алаңын, санатын, жай-күйiн қамтитын конкурсқа қойылатын аң аулайтын алқаптар туралы ақпарат;
5) белгiленген нысандағы өтiнiм;
6) конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптары.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.17 № 604 Қаулысымен.
12. Конкурсты ұйымдастырушы конкурстық өтінiмдер берудiң түпкiлiкті мерзiмi аяқталғанға дейiн жетi күнтiзбелiк күннен кешiктірмей өз бастамашылығы бойынша хаттама ресiмдеу жолымен конкурстық құжаттамаға өзгерiстер енгiзе алады.
Енгізілген өзгерістер конкурстық құжаттаманы алған конкурсқа қатысушыларға екі жұмыс күні ішінде хабарланады, бұл ретте конкурстық өтінімдер беру мерзімі жеті жұмыс күніне ұзартылады.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.17 № 604 Қаулысымен.
13. Конкурсқа қатысушылар конкурсты ұйымдастырушыдан конкурстық құжаттама алғаннан кейiн конкурсты ұйымдастырушыға осы Ереженiң талаптарына сәйкес екi данада мөр басылған конвертке салынған конкурстық өтiнiм бередi.
14. Конкурсқа қатысушылар конкурстық өтінімдi беттерi нөмiрленiп, тiгілген күйiнде бередi, соңғы бетi мынадай құжаттар қоса тiркелiп, олардың қолдарымен куәландырылады:
1) аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiндегi конкурсқа қатысуға белгiленген нысандағы өтiнiш (1-қосымша);
2) конкурсқа қатысушыға қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар (түпнұсқалар немесе нотариалды түрде куәландырылған көшiрмелер);
3) заңды тұлғалар үшін – өтінім беруші жарғысының және оны заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлігінің* немесе анықтаманың, салық төлеуші куәлігінің (салыстыру үшін түпнұсқалар ұсынылмаған жағдайда нотариалды куәландырылған) көшірмелері.

9. Объявление о проведении конкурса по закреплению охотничьих угодий содержит следующие сведения:
1) наименование и место нахождения организатора конкурса;
2) место и способы получения конкурсной документации;
3) место и окончательный срок представления конкурсных заявок;
4) другую необходимую информацию, определяемую организатором конкурса.
10. Объявление о проведении конкурса публикуется в периодической печати не позднее, чем за один месяц.
11. Организатор конкурса представляет в течение двух рабочих дней по обращениям физических и юридических лиц, изъявивших желание участвовать в конкурсе (далее - участник конкурса), конкурсную документацию, содержащую следующую информацию:
1) перечень документов, представляемых участником конкурса в подтверждение его соответствия предъявляемым квалификационным требованиям;
2) способ, место и окончательный срок представления конкурсных заявок;
3) место, дата и время вскрытия конвертов с конкурсными заявками;
4) информация об охотничьих угодьях, выставляемых на конкурс, содержащая карту-схему местонахождения, площадь, категорию, состояние животного мира;
5) заявка установленной формы;
6) квалификационные требования, предъявляемые к участникам конкурса.
Сноска. Пункт 11 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 17.06.2010 № 604.
12. Организатор конкурса в срок не позднее семи календарных дней до истечения окончательного срока представления конкурсных заявок по собственной инициативе может внести изменения в конкурсную документацию путем оформления протокола.
Внесенные изменения в течение двух рабочих дней сообщаются участникам конкурса, получившим конкурсную документацию, при этом срок представления конкурсных заявок продлевается на семь рабочих дней.
Сноска. Пункт 12 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 17.06.2010 № 604.
13. Участники конкурса после получения конкурсной документации от организатора конкурса представляют организатору конкурса конкурсную заявку в соответствии с требованиями настоящих Правил в запечатанном конверте, в двух экземплярах.
14. Конкурсная заявка представляется участниками конкурса в прошитом виде, с пронумерованными страницами, последняя страница заверяется их подписями с приложением следующих документов:
1) заявление установленной формы на участие в конкурсе по закреплению охотничьих угодий (приложение 1);
2) документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям, предъявляемым к участнику конкурса (подлинники или нотариально заверенные копии);
3) копии устава и свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации) заявителя в качестве юридического лица, свидетельства налогоплательщика (нотариально заверенные в случае непредставления оригиналов для сверки) – для юридических лиц.

Ескертпе: * – «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады;
4) жеке тұлғалар үшін – кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру құқығын растайтын құжаттың көшірмесі, сондай-ақ жеке куәліктің немесе паспорттың (салыстырып тексеру үшін түпнұсқаларын ұсынбаған жағдайда нотариалды куәландырылған) көшірмелері.
Ескерту. 14-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.17 № 604; 20.12.2013 N 1363 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 31.12.2013 № 1510 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
15. Конкурсқа қатысушы конкурсқа шығарылатын аңшылық алқаптың шаруашылықаралық аңшылық iсiн ұйымдастыру материалымен конкурсты өткiзу басталғанға дейiн таныса алады.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1510 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Конкурсты өткiзу
16. Конкурстық комиссия конкурстық өтiнiмдер салынған конверттердi конкурсты ұйымдастырушы белгiлеген орында және уақытта ашады. Конкурсқа қатысушы конкурстық өтiнiмдер салынған конверттердi ашу кезiнде қатыса алады.
Белгіленген мерзім аяқталғаннан кейін берілген конкурсқа қатысуға конкурстық өтінім салынған конверттер конкурсқа қатысуға өтінімдерді тіркеу журналында тіркелмейді, ашылмайды және қалған конкурстық өтінімдермен бірге сақталады, өтініш жасалған жағдайда, конкурсқа қатысушыларға қайтарылады.
Ескерту. 16-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.17 № 604 Қаулысымен.
17. Конкурстық өтiнiмдер салынған конверттердi ашу кезiнде комиссия хатшысы берiлген құжаттардың бар-жоғы және олардың конкурстық құжаттаманың талаптарына сәйкес келетiнi туралы хабарлайды.
Конкурстық өтiнiмдер салынған конверттi ашу нәтижелерi отырысқа қатысушы барлық Комиссия мүшелерi мен хатшы қол қоятын конверттердi ашу хаттамасында көрсетiледi. Ашу хаттамасын екi жұмыс күнi iшiнде конкурстық комиссияның хатшысы облыстардың жергілікті атқарушы органдарының интернет-ресурсында орналастырады.

Примечание: * – свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств", является действительным до прекращения деятельности юридического лица;
4) копии документа, подтверждающего право на осуществление предпринимательской деятельности, а также копию удостоверения личности или паспорта (нотариально заверенные, в случае непредставления оригиналов для сверки) – для физических лиц.
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 17.06.2010 № 604; от 20.12.2013 № 1363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования); от 31.12.2013 № 1510 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
15. Участник конкурса может ознакомиться с материалом межхозяйственного охотоустройства охотничьего угодья, выставляемого на конкурс, до начала проведения конкурса.
Сноска. Пункт 15 в редакции постановления Правительства РК от 31.12.2013 № 1510 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Проведение конкурса
16. Конкурсная комиссия вскрывает конверты с конкурсными заявками в установленном организатором конкурса месте и времени. Участник конкурса может присутствовать при вскрытии конвертов с конкурсными заявками.
Конверты с конкурсной заявкой на участие в конкурсе, представленные после истечения установленного срока, не регистрируются в журнале регистрации заявок на участие в конкурсе, не вскрываются и хранятся с остальными конкурсными заявками, при обращении возвращаются участникам конкурса.
Сноска. Пункт 16 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 17.06.2010 № 604.
17. При вскрытии конвертов с конкурсными заявками секретарь комиссии объявляет о наличии и соответствии представленных документов требованиям конкурсной документации.
Результаты вскрытия конвертов с конкурсными заявками отражаются в протоколе вскрытия конвертов, подписываемом всеми присутствовавшими на заседании членами Комиссии и секретарем. Протокол вскрытия в течение двух рабочих дней размещается секретарем конкурсной комиссии на интернет-ресурсе местных исполнительных органов областей.

Ескерту. 17-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.17 № 604; 31.12.2013 № 1510 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
4. Конкурстық өтінімдерді қарау және конкурстың
жеңiмпазын анықтау
18. Конкурстық комиссия конкурс қорытындыларын конкурстық өтiнiмдер салынған конверттер ашылған күннен бастап он күнтiзбелiк күннен аспайтын мерзiмде шығарады.
Конкурстық өтiнiмдердi қарау барысында конкурстық комиссия конкурсқа қатысушылардан олардың конкурстық ұсыныстары бойынша түсiндiрмелер сұрата алады, сондай-ақ ұсынылған құжаттардың дұрыстығын растау үшiн мемлекеттiк органға жазбаша сұрау салу жiбере алады.
19. Конкурстық өтiнiм осы Ереженiң 14-тармағына сәйкес келмеген жағдайда мұндай конкурстық өтiнiмдi комиссия қарамайды және керi қайтарады.
20. Конкурс жеңiмпазын конкурстық комиссия конкурстық өтінiмдердi бағалау және салыстыру қорытындыларының, олардың конкурстық құжаттамаларының және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктілiк талаптарына сәйкестiгi негiзiнде айқындайды.
Конкурстық өтiнiмдердi бағалау қорытындылары тепе-тең болған кезде қорғау, биотехникалық және өсімін молайту iс-шаралары кешенiнiң көлемдерi бойынша аңшылық шаруашылығы субъектісін дамыту, сондай-ақ конкурсқа қатысушыға тиесілі өтімділігі жоғары техникалық құралдардың, кордондардың болуы және қорықшылардың (саны) болуы тұрғысынан алғанда артықшылығы бар конкурсқа қатысушыға басымдық берiледi.
Конкурс қорытындыларын шығару кезiнде жеткiлiктi бәсекелестiк орта болған жағдайда (үш қатысушыдан кем емес) конкурстық комиссия 2-1-қосымшаға сәйкес конкурстық өтінімдерді бағалаудың салыстырма кестесін толтырады және конкурс жеңiмпазынан басқа конкурстық өтiнiмi неғұрлым артықшылық сипатта болған конкурстың екiншi қатысушысын айқындайды.
Комиссияның шешiмi конкурстық комиссияның отырысына оның мүшелерiнiң кемiнде үштен екiсi қатысқан кезде ашық дауыс беру арқылы конкурстық комиссияның қатысып отырған мүшелерiнiң жалпы санының көпшiлiк дауысымен қабылданады.
Конкурстық комиссия мүшелерінің болмауына растаушы құжат болған кезде дәлелді себептер бойынша ғана жол беріледі.
Ескерту. 20-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.17 № 604, 2012.11.07 N 1413 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 31.12.2013 № 1510 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
21. Конкурстық орта болмаған жағдайда (бip үмiткердiң болуы), егер конкурстың бiр ғана қатысушысы конкурсқа қатысушыларға қойылатын барлық талапты сақтаса, ол конкурс жеңiмпазы болып танылады.

Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 17.06.2010 № 604; от 31.12.2013 № 1510 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Рассмотрение конкурсных заявок и определение победителя конкурса
18. Конкурсная комиссия подводит итоги конкурса в срок не более десяти календарных дней со дня вскрытия конвертов с конкурсными заявками.
В ходе рассмотрения конкурсных заявок конкурсная комиссия может запросить у участников конкурса пояснения по их конкурсным предложениям, а также направить письменный запрос в соответствующий государственный орган для подтверждения достоверности представленных документов.
19. В случае несоответствия конкурсной заявки пункту 14 настоящих Правил такая конкурсная заявка комиссией не рассматривается и отклоняется.
20. Победитель конкурса определяется конкурсной комиссией на основании итогов оценки и сопоставления конкурсных заявок, соответствия их конкурсной документации и квалификационным требованиям, предъявляемым к участникам конкурса.
При равенстве итогов оценки конкурсных заявок предпочтение отдается участнику конкурса, имеющему преимущества в плане развития субъекта охотничьего хозяйства по объемам комплекса охранных, биотехнических и воспроизводственных мероприятий, а также наличия высокопроходимых технических средств, кордонов, принадлежащих участнику конкурса, и наличия (количество) егерей.
При наличии достаточной конкурентной среды (не менее трех участников) при подведении итогов конкурса конкурсная комиссия заполняет сравнительную таблицу оценки конкурсных заявок согласно приложению 2-1 и помимо победителя конкурса определяет второго участника конкурса, конкурсная заявка которого была наиболее предпочтительной.
Решение комиссии принимается открытым голосованием большинства голосов от общего количества присутствующих членов конкурсной комиссии, при присутствии на заседании конкурсной комиссии не менее двух третьих ее членов.
Отсутствие членов конкурсной комиссии допускается только по уважительным причинам при наличии подтверждающего документа.
Сноска. Пункт 20 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 17.06.2010 № 604; от 07.11.2012 № 1413 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования); от 31.12.2013 № 1510 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
21. В случае отсутствия конкурсной среды (наличие одного претендента) победителем конкурса признается единственный участник конкурса, если им соблюдены все требования, предъявляемые к участникам конкурса.

Ескерту. 21-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.17 № 604 Қаулысымен.
22. Егер барлық қатысушылардың конкурстық өтiнiмiн конкурстық комиссия конкурс шарттарына сәйкес келмейдi деп таныса, конкурсты оны ұйымдастырушы өткен жоқ деп танылады.
Ескерту. 22-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.17 № 604 Қаулысымен.
23. Өткізілген конкурс қорытындылары бойынша конкурстық комиссия конкурстық өтінім салынған конверттер ашылған күннен бастап он жұмыс күн ішінде отырысқа қатысушы конкурс комиссиясының мүшелері қол қоятын хаттаманы осы Ережеге 2-қосымшаға сәйкес толтырады. Хаттаманың көшірмесі конкурсқа қатысушыларға жіберіледі. Конкурстық комиссияның хаттамасы облыстың жергілікті атқарушы органының шешім қабылдауына негіз болып табылады. Өткізілген конкурстың қорытындылары облыстардың жергілікті атқарушы органдарының интернет-ресурсында орналастырылады.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1510 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
24. Конкурсты ұйымдастырушы конкурс қорытындылары шығарылған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде конкурс қорытындылары туралы хаттаманы аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде шешiм қабылдау үшiн облыстардың жергілікті атқарушы органдарына жiбередi және конкурстың барлық қатысушыларын конкурс қорытындылары жайында хабардар етеді.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1510 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
25. Облыстардың жергілікті атқарушы органдары конкурс қорытындылары туралы хаттаманы алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде аң аулайтын алқаптарды конкурс жеңімпазына бекiтiп беру туралы шешiм қабылдайды.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1510 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
26. Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру туралы облыстардың жергілікті атқарушы органдарының шешiмi негiзiнде «Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының Заңында белгiленген тәртiппен жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы уәкiлеттi мемлекеттік органның аумақтық бөлімшесі мен жануарлар дүниесiн пайдаланушы – конкурс жеңiмпазының арасында аңшылық шаруашылығын жүргiзуге арналған шарт жасалады.
Егер конкурс жеңiмпазы облыстардың жергілікті атқарушы органдары аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру туралы шешiм қабылдағаннан кейiн он жұмыс күнi iшiнде аңшылық шаруашылығын жүргiзу шартына қол қоймаса, онда конкурсты ұйымдастырушы конкурс қорытындылары туралы хаттамаға сәйкес конкурс жеңiмпазынан кейiн конкурстық өтiнiмi басымдау деп танылған конкурсқа қатысушыға аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде шешiм қабылдау туралы облыстық атқарушы органға ұсыным енгiзедi.

Сноска. Пункт 21 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 17.06.2010 № 604.
22. Конкурс признается его организатором несостоявшимся, если конкурсная заявка всех участников будет признана конкурсной комиссией не соответствующей условиям конкурса.
Сноска. Пункт 22 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 17.06.2010 № 604.
23. По итогам проведенного конкурса конкурсной комиссией в течение десяти рабочих дней со дня вскрытия конвертов с конкурсной заявкой составляется протокол, подписываемый присутствующими на заседании членами конкурсной комиссии согласно приложению 2 к настоящим Правилам. Копия протокола направляется участникам конкурса. Протокол конкурсной комиссии является основанием для принятия решения местным исполнительным органом области. Итоги проведенного конкурса размещаются на интернет-ресурсе местных исполнительных органов областей.
Сноска. Пункт 23 в редакции постановления Правительства РК от 31.12.2013 № 1510 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
24. Организатор конкурса в течение трех рабочих дней со дня подведения итогов конкурса направляет протокол об итогах конкурса в местные исполнительные органы областей для принятия решения по закреплению охотничьих угодий и извещает всех участников конкурса об итогах конкурса.
Сноска. Пункт 24 в редакции постановления Правительства РК от 31.12.2013 № 1510 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
25. Местными исполнительными органами областей в течение пяти рабочих дней со дня получения протокола об итогах конкурса принимается решение о закреплении за победителем конкурса охотничьих угодий.
Сноска. Пункт 25 в редакции постановления Правительства РК от 31.12.2013 № 1510 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
26. На основании решения местных исполнительных органов областей о закреплении охотничьих угодий заключается договор на ведение охотничьего хозяйства между территориальным подразделением уполномоченного государственного органа в области охраны, воспроизводства и использования животного мира и победителем конкурса – пользователем животного мира в порядке, установленном Законом Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира".
Если победитель конкурса после принятия решения местными исполнительными органами областей о закреплении охотничьих угодий в течение десяти рабочих дней не подписывает договор на ведение охотничьего хозяйства, то организатор конкурса вносит представление в местные исполнительные органы областей о принятии решения по закреплению охотничьих угодий за участником конкурса, чья конкурсная заявка признана предпочтительной после победителя конкурса в соответствии с протоколом об итогах конкурса.

Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1510 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. Конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптары
27. Конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптары:
1) осы Ережеге 3-қосымшаға сәйкес аңшылық шаруашылығын жүргізу үшін оның санатына байланысты материалдық-техникалық базаның болуы;
2) қаржыландыру көздері мен көлемін көрсетіп, екі жылға арналған аңшылық шаруашылығы ұйымын дамыту жоспары (қорғау, өсімін молайту және биотехникалық іс-шараларды күшейтуді, жануарлар санының оңтайлы тығыздығын қамтамасыз етуді, шаруашылықішілік аңшылық ісін ұйымдастыруды өткізу мерзімін, аңшылық шаруашылығын көркейтуді қоса алғанда);
3) аңшылық шаруашылығының санатына сәйкес келетін және Аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қорықшылық қызметі туралы үлгілік ереженің талаптарына сай келетін қорықшылық қызметтің (немесе оны құру туралы жазбаша міндеттеме) болуы;
4) конкурсқа қатысушының қаржылық әлеуетін растайтын құжаттар:
анықтама берілген күннің алдындағы үш айдан астам уақытқа созылған конкурсқа қатысушы міндеттемелерінің барлық түрі бойынша банк немесе банк филиалы алдында мерзімі өтіп кеткен берешектің жоқ екені туралы конкурсқа қатысушы қызмет көрсетілетін банктің немесе банк филиалының қол қойылған және мер басылған анықтамасының түпнұсқасы (егер конкурсқа қатысушы екінші деңгейдегі бірнеше банктің немесе филиалдардың, сондай-ақ шетелдік банктің клиенті болған жағдайда, бұл анықтама осындай банктердің әрқайсысынан беріледі). Анықтама конкурстық өтінімдер салынған конверттер ашылатын күннің алдындағы отыз күнтізбелік күннің ішінде берілу тиіс;
соңғы қаржы жылы үшін бірінші басшы немесе оны алмастыратын тұлға қол қойған бухгалтерлік теңгерімнің түпнұсқасы;
5) міндетті төлемдер бойынша бюджетке берешектің болмауы:
конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашу күнінің алдындағы отыз күнтізбелік күннен кешіктірмей берілген үш айдан астам салық берешегінің және міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің жоқ екені не бір теңгеден кем салық берешегінің және міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің бар екені туралы тиісті салық органының анықтамасының түпнұсқасы;
6) жоғары немесе арнайы орта білімі бар (аңшылық тану, аң шаруашылығы, биолог-аңшылық танушы, биология, ветеринариялық дәрігер, зоотехник, зооинженер мамандықтары бойынша) немесе білімін және жұмыс өтілін көрсете отырып, жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласында жұмыс тәжірибесі және кемінде 1 жыл және өтілі бар мамандардың болуы (не конкурста жеңіске жеткен жағдайда, осындай мамандарды жұмысқа қабылдау туралы жазбаша міндеттеме).

Сноска. Пункт 26 в редакции постановления Правительства РК от 31.12.2013 № 1510 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Квалификационные требования,
предъявляемые к участникам конкурса
27. Квалификационные требования, предъявляемые к участникам конкурса:
1) наличие материально-технической базы для ведения охотничьего хозяйства в зависимости от его категорий согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
2) план развития субъекта охотничьего хозяйства на два года с указанием источников и объемов финансирования (включая усиление охранных, воспроизводственных и биотехнических мероприятий, обеспечения оптимальной плотности численности животных, сроки проведения внутрихозяйственного охотоустройства, благоустройства охотничьего хозяйства);
3) наличие егерской службы в соответствии с категорией охотничьего хозяйства и отвечающей требованиям Типового Положения о егерской службе субъектов охотничьего хозяйства (либо письменное обязательство об ее создании);
4) документы, подтверждающие финансовую состоятельность участника конкурса:
оригинал справки банка или филиала банка с подписью и печатью, в котором обслуживается участник конкурса об отсутствии просроченной задолженности по всем видам обязательств участника конкурса, длящейся более трех месяцев предшествующих дате выдачи справки, перед банком или филиалом банка (в случае, если участник конкурса является клиентом нескольких банков второго уровня или филиалов, а также иностранного банка, данная справка представляется от каждого из таких банков). Справка должна быть выдана в течении тридцати календарных дней предшествующего дате вскрытия конвертов с конкурсными заявками;
оригинал бухгалтерского баланса за последний финансовый год, подписанного первым руководителем или лицом, его замещающим;
5) отсутствие задолженности в бюджет по обязательным платежам:
оригинал справки соответствующего налогового органа об отсутствии налоговой задолженности и задолженности по обязательным пенсионным взносам, обязательным профессиональным пенсионным взносам и социальным отчислениям более, чем за три месяца, либо о наличии налоговой задолженности и задолженности по обязательным пенсионным взносам, обязательным профессиональным пенсионным взносам и социальным отчислениям менее одного тенге, выданной не ранее тридцати календарных дней, предшествующих дате вскрытия конвертов с конкурсными заявками;
6) наличие специалистов, имеющих высшее или среднее специальное образование (по специальности охотоведение, звероводство, биолог-охотовед, биология, ветеринарный врач, зоотехник, зооинженер) или имеющих опыт и стаж работы не менее 1 года в области охраны, воспроизводства и использовании животного мира, с указанием образования и стажа работы (либо письменное обязательство о принятии на работу таких специалистов в случае победы в конкурсе).

Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.06.17 № 604 Қаулысымен, өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.11.07 N 1413 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 20.12.2013 N 1363 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Аң аулайтын алқаптарды
бекiтiп беру жөнiнде
конкурс өткiзу ережесiне
және конкурсқа қатысушыларға
қойылатын бiлiктiлiк
талаптарына
1 қосымша
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 20.12.2013 N 1363 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
________________________________________________________________
(конкурсты ұйымдастырушының толық атауы)
________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы немесе өтiнiш берушi - жеке тұлғаның аты-жөнi)
Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiндегi
конкурсқа қатысуға
өтініш
_________________                        20 ж. "___"____________
(елдi-мекен)
_________ облысы ________ ауданында аң аулайтын алқаптарды
бекiтiп беру жөнiнде конкурсқа қатысуға конкурстық өтінiмдi
қабылдауыңызды өтiнемiн.
Өтінiш берушi туралы мәлiмет:
1. Меншiк нысаны _________________________________________
2. Құрылған жылы _________________________________________
3. Тiркеу (қайта тіркеу) туралы куәлiк* немесе анықтама ______
_____________________________________________________________________
(№, кiм және қашан бердi)
Ескертпе: *«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметi тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.
4. Заңды мекен-жайы (мекен-жайы) _________________________
________________________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй N, телефон, факс)
5. Есеп шоты _____________________________________________
________________________________________________________________
(шот N, банктiң атауы және орналасқан жерi)
6. Филиалдар және өкiлдiктер _____________________________
(орналасқан жерi және деректемелерi)
7. Қоса берілетiн құжаттар: ______________________________
________________________________________________________________

Сноска. Пункт 27 в редакции постановления Правительства РК от 17.06.2010 № 604; с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 07.11.2012 № 1413 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования); от 20.12.2013 № 1363 (вводится в действие с 01.01.2014).
Приложение 1
к Правилам проведения
конкурса по закреплению
охотничьих угодий и
квалификационных требований,
предъявляемых к участникам
конкурса
Сноска. Приложение 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 20.12.2013 № 1363 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В ___________________________________________________________________
(полное наименование организатора конкурса)
от __________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица или ФИО физического лица-заявителя)
Заявление на участие в конкурсе по закреплению охотничьих угодий
________________________                  "___"____________20    г.
(населенный пункт)
Прошу принять конкурсную заявку на участие в конкурсе по закреплению
охотничьих угодий в _________ районе ____ области;
Сведения о заявителе:
1. Форма собственности ______________________________________________
2. Год создания _____________________________________________________
3. Свидетельство* или справка о регистрации (перерегистрации)
_____________________________________________________________________
(№, кем и когда выдано)
Примечание: *свидетельство о государственной (учетной)
регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала,
представительства), выданное до введения в действие Закона Республики
Казахстан от 24 декабря 2012 года "О внесении изменений и дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации
филиалов и представительств", является действительным до прекращения
деятельности юридического лица.
4. Юридический адрес (адрес) _______________________________________
____________________________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, N дома, телефон, факс)
5. Расчетный счет __________________________________________________
____________________________________________________________________
(N счета, наименование и местонахождение банка)
6. Филиалы и представительства ______________________________________
(местонахождение и реквизиты)
7. Прилагаемые документы: __________________________________________
____________________________________________________________________

8. Мен конкурстық өтінiмде берiлген ақпарат үшiн жауапты
боламын, менiң конкурстық өтiнiмiм ұтқан болып танылған жағдайда
аңшылық шаруашылығын жүргiзуге арналған шарт жасасуға мiндеттенемiн.
Жеке/заңды тұлға _______________________________________________
(қолы)                (аты-жөнi)
M.O.
Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп
беру жөнiнде конкурс өткiзу
ережесiне және конкурсқа
қатысушыларға қойылатын
білiктілiк талаптарына
2-қосымша
Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiндегi конкурстың
N _____ хаттамасы
__________________                 "___"__________ 20_ж.
(елдi-мекен)
Конкурстың басталу уақыты ________________________
Конкурстың аяқталу уақыты ________________________

8. Я несу ответственность за предоставленную в конкурсной заявке
информацию, обязуюсь в случае признания моей конкурсной заявки выигравшей,
заключить договор на ведение охотничьего хозяйства.
Физическое/юридическое лицо ____________         __________
(подпись)               (ФИО)
М.П.
Приложение 2
к Правилам проведения
конкурса по закреплению
охотничьих угодий и
квалификационных требований,
предъявляемых к участникам
конкурса
Протокол N ___
конкурса по закреплению охотничьих угодий
_____________________________            "____"__________200__г.
(населенный пункт)
Время начала конкурса ____________________________________________________
Время окончания конкурса _________________________________________________

1. Конкурстық комиссия мынадай құрамда (аты-жөнi және
лауазымы көрсетiлсiн):
___________________________________ - комиссия төрағасы;
___________________________________ - комиссия хатшысы;
комиссия мүшелерi: _____________________________________________
құрылған _______________________________________________________
(конкурстық комиссияны құру жөнiндегi конкурсты
ұйымдастырушының актiсi, құжаттың күнi және нөмiрi көрсетiлсiн)
аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiздi.

1. Конкурсная комиссия в составе (указать Ф.И.О. и должность):
_________________________________________________ - председатель комиссии;
_________________________________________________ - секретарь комиссии;
членов комиссии:_________________________________________________________,
созданная ________________________________________________________________
(указать акт организатора конкурса, по созданию конкурсной комиссии, число
и номер документа)
провела конкурс по закреплению охотничьих угодий

3) Конкурсты ұйымдастырушы аң аулайтын алқаптарды бекiтiп
беру жөнiндегi конкурстың хаттамасын конкурс жеңімпазына аң
аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде шешiм қабылдау үшiн
облыстық атқарушы органға үш күн мерзiмде жiберсiн.
Комиссия төрағасы: _____________________________
Комиссия хатшысы: ______________________________
Комиссия мүшелерi: _____________________________
Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру
жөнiнде конкурс өткiзу ережесiне және
конкурсқа қатысушыларға қойылатын
бiлiктiлiк талаптарына
2-1-қосымша
_______________ ауданының «___________»
аңшылық шаруашылығының аң аулайтын алқаптарын
бекітіп беру бойынша конкурстық өтінімдері бағалаудың
салыстырма кестесі
Ескерту. Ереже 2-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1510 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Конкурсқа қатысушының атауы
Даму жоспары
Бар-жоғы, саны
Қорғау іс-шаралары
Өсімін молайту және биотехникалық іс-шаралар
қорықшылар
кордондар
өтілімділігі жоғары техникалық құралдар
жиыны
Ескертпе: конкурстық өтінімдерді бағалау балдық жүйе бойынша жүргізіледі, ол берілген конкурстық өтінімдердің санына байланысты.
Комиссия мүшесі _____________________________________________________
(Тегі, аты-жөні)              (қолы)
Күні _______________________
Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру
жөнiнде конкурс өткiзу ережесіне және
конкурсқа қатысушыларға қойылатын
біліктілік талаптарына
3-қосымша
Санаттар бойынша аңшылық шаруашылығын жүргізуге арналған
материалдық-техникалық база
Ескерту. Ереже 3-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2012.11.07 N 1413 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Р/с №
Техниканың атауы (бірлік/мың га)
Алматы, Шығыс Қазақстан, Жамбыл және Оңтүстік Қазақстан облыстарының таулы аймақтарында (бірлік/мың га)
Жамбыл, Қызылорда, Маңғыстау, Оңтүстік Қазақстан облыстарының шөлді аймақтарында (бірлік/мың га)
Аңшылық шаруашылығының санаттары
Аңшылық шаруашылығының санаттары
I
II
III
IV
V
I
II
III
IV
V
1
Трактор

3) Организатору конкурса в трехдневный срок направить протокол
конкурса по закреплению охотничьих угодий в областной исполнительный
орган для принятия решения по закреплению охотничьих угодий за
победителем конкурса.
Председатель комиссии: ______________________________________________
Секретарь комиссии: _________________________________________________
Члены комиссии: _____________________________________________________
_____________________________________________________________________
Приложение 2-1
к Правилам проведения конкурса по
закреплению охотничьих угодий и
квалификационных требований,
предъявляемых к участникам конкурса
Сравнительная таблица оценки конкурсных заявок
по закреплению охотничьих угодий охотхозяйства
«___________» _______________ района
Сноска. Правила дополнены приложением 2-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1510 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование участника конкурса
План развития
Наличие, количество
Охранные мероприятия
Воспроизводственные и биотехнические мероприятия
егерей
кордонов
Высоко проходимых технических средств
итого
Примечание: оценка конкурсных заявок осуществляется по бальной системе, которая зависит от количества поданных конкурсных заявок.
Член комиссии _____________________________________________
(Фамилия, инициалы)            (подпись)
Дата _______________________
Приложение 3
к Правилам проведения конкурса
по закреплению охотничьих угодий
и квалификационных требований,
предъявляемых к участникам конкурса
Материально-техническая база для ведения охотничьего
хозяйства по категориям
Сноска. Правила дополнены приложением 3 в соответствии с постановлением Правительства РК от 07.11.2012 № 1413 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
п/п
Наименование
техники
(единица/
тыс.га)
в горных зонах Алматинской,
Восточно-Казахстанской, Жамбылской
и Южно-Казахстанской областей
(единица /тыс.га)
в пустынных зонах Жамбылской,
Кызылординской, Мангистауской,
Южно-Казахстанской областей
(единица/тыс.га)
Категории охотничьих хозяйств
Категории охотничьих хозяйств
I
II
III
IV
V
I
II
III
IV
V
1
Трактор