Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 маусымдағы N 648 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 ақпандағы N 81 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Маңызды стратегиялық мәні бар тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 маусымдағы N 648  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. "Республикалық ғарыштық байланыс және радиоэлектронды құралдардың электромагниттік үйлесімділігі орталығы" акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Қоғам) сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар мынадай:
1) радиожиілік спектр мен радиоэлектронды құралдар мониторингі жүйесіне инженерлік-техникалық қызмет көрсету жөніндегі;
2) телекоммуникациялық спутникті, ғарыш аппараттарын жерден ілеспе басқару кешенін және байланыс мониторингі жүйесін құру жөніндегі жұмыстарды техникалық сүйемелдеу жөніндегі қызметтерді беруші болып белгіленсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 648
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2005 года N 81
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 648 "О государственных закупках товаров, работ и услуг, имеющих важное стратегическое значение" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Определить акционерное общество "Республиканский центр космической связи и электромагнитной совместимости радиоэлектронных средств" (далее - Общество) поставщиком следующих услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение:
1) по инженерно-техническому обслуживанию системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств;
2) по техническому сопровождению работ по созданию телекоммуникационного спутника, сопутствующего наземного комплекса управления космическими аппаратами и системы мониторинга связи.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан