"Қазақстан Республикасы Президентінiң 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 ақпандағы N 92 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына
өзгеріс енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнің "Мемлекеттік басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттіктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетілдіру мәселелерi жөнiндегi мемлекеттік комиссия туралы" 2001 жылғы 24 қазандағы N 713  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYAЖ-ы, 2002 ж., N 6, 39-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлыққа қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы _______
N __ Жарлығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2001 жылғы 24 қазандағы
N 713 Жарлығына қосымша
Мемлекеттік басқару деңгейлерi арасындағы
өкілеттіктердi ажырату және бюджетаралық
қатынастарды жетілдiру мәселелерi жөнiндегі
мемлекеттiк комиссияның құрамы
Ахметов                 - Қазақстан Республикасының Премьер-
Даниал Кенжетайұлы        Министрi, төраға
Есiмов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы        Министрінің орынбасары, төрағаның
бiрiншi орынбасары
Жұмабеков               - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Оңалсын Исламұлы          министрi, төрағаның орынбасары
Келiмбетов              - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы           және бюджеттік жоспарлау министрі,
төрағаның орынбасары
Ахаев                   - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
Василий Иванович          хатшысы (келiсiм бойынша)
Ахметов                 - Ақмола облысы Целиноград ауданы
Ғабдол Есенбекұлы         Романов ауылдық округінiң әкімі
Бексейiтов              - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау
Алтынбек Климұлы          ауданы Белогор ауылдық округінің әкiмi
Бөкенов                 - Алматы қаласы әкiмiнiң бiрiншi
Қайрат Ахмадиұлы          орынбасары
Бурлаков                - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Леонид Николаевич         Сенаты Өңiрлік даму және жергiлiктi
өзін-өзi басқару мәселелерi
комитетiнің төрағасы (келiсiм
бойынша)
Бурлаченко              - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмінің
Светлана Николаевна       орынбасары
Дәуешов                 - Қазақстан Республикасының Президентi
Марат Еркінұлы            Әкiмшiлiгiнiң Ұйымдастыру-бақылау
жұмысы мен кадр саясаты басқармасы
Кадр саясаты бөлiмiнiң бас инспекторы
Имантаев                - Қазақстан Республикасының Президентi
Ермек Жетпiсбайұлы        Әкімшілігінің Ұйымдастыру-бақылау
жұмысы мен кадр саясаты басқармасы
Мемлекеттiк инспекциясының мемлекеттік
инспекторы
Коржова                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна         және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Күзембаева              - Ақмола облыстық әкiмдігі Экономика
Маржан Бопайқызы          және шағын бизнестi дамыту
басқармасының бастығы
Мамытбеков              - Астана қаласы әкiмiнің орынбасары
Асылжан Сарыбайұлы
Марченкова              - Ақмола облыстық мәслихаты тексеру
Галина Альбертовна        комиссиясының төрайымы
(келiсiм бойынша)
Мусина                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Лилия Сәкенқызы           шаруашылығы вице-министрi
Овчинников              - Шығыс Қазақстан облысының Өскемен
Сергей Александрович      қаласы Меновнов ауылдық округінiң
әкiмi
Омаров                  - Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң
Жасұлан Ысқақұлы          орынбасары
Райымбеков              - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Каналбек Ұтжанұлы         басқару агенттігі төрағасының
орынбасары
Редкокашин              - Астана қаласы мәслихатының хатшысы
Владимир Николаевич       (келiсім бойынша)
Сағадиев                - Қазақстан Республикасы Парламентiнің
Кенжеғали Әбенұлы         Мәжiлiсi Қаржы және бюджет комитетінің
төрағасы (келiсiм бойынша)
Сапаров                 - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының
Табылғали Сәтқалиұлы      хатшысы (келiсiм бойынша)
Семидоцкая              - Ақмола облысының Шортанды ауданы
Антонина Васильевна       әкiмiнің орынбасары
Сухорукова              - Қазақстан Республикасы Парламентiнің
Вера Николаевна           Мәжiлiсi Экономикалық реформа және
өңірлiк даму комитетiнiң төрағасы
(келiсiм бойынша)
Төлесбаев               - Шығыс Қазақстан облысының Семей қаласы
Қанатжан Есентайұлы       әкiмiнің орынбасары
Тұңғышбеков             - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Санат Тұңғышбекұлы        министрлiгі Ауылдық аумақтар iстерi
комитетiнiң төрағасы
Өтебаев                 - Қазақстан Республикасы Парламентiнің
Мүсiрәлi Смайылұлы        Сенаты Экономика, қаржы және бюджет
комитетiнің төрағасы (келiсiм бойынша)
Өтемiсов                - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық
Шавхат Әнесұлы            ауданының әкімі
Хамитов                 - Батыс Қазақстан облысы әкiмінің
Асқар Шәңгерейұлы         орынбасары
Швайченко               - Шығыс Қазақстан облысы әкімiнің
Юрий Петрович             бiрiнші орынбасары

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года N 92
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в  Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменения в Указ Президента
Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713 "О Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений" (СAПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 39) следующее изменение:
приложение к вышеназванному Указу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от _________ 2005 года
N ___
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 24 октября 2001 года
N 713
Состав
Государственной комиссии по вопросам разграничения
полномочий между уровнями государственного управления и
совершенствования межбюджетных отношений
Ахметов                - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Даниал Кенжетаевич       председатель
Есимов                 - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ахметжан Смагулович      Казахстан, первый заместитель председателя
Жумабеков              - Министр юстиции Республики Казахстан,
Оналсын Исламович        заместитель председателя
Келимбетов             - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович         планирования Республики Казахстан,
заместитель председателя
Ахаев                  - секретарь Восточно-Казахстанского
Василий Иванович         областного маслихата (по согласованию)
Ахметов                - аким Романовского сельского округа
Габдул Есенбекович       Целиноградского района Акмолинской области
Бексейтов              - аким Белогорского сельского округа
Алтынбек Климович        Чингирлауского района Западно-Казахстанской
области
Букенов                - первый заместитель акима города Алматы
Кайрат Ахмадиевич
Бурлаков               - председатель Комитета по вопросам
Леонид Николаевич        регионального развития и местному
самоуправлению Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Бурлаченко             - заместитель акима Южно-Казахстанской
Светлана Николаевна      области
Дауешов                - главный инспектор Отдела кадровой политики
Марат Еркинович          Управления организационно-контрольной
работы и кадровой политики Администрации
Президента Республики Казахстан
Имантаев               - государственный инспектор Государственной
Ермек Жетписбаевич       инспекции Управления организационно-
контрольной работы и кадровой политики
Администрации Президента Республики
Казахстан
Коржова                - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна        планирования Республики Казахстан
Кузембаева             - начальник Управления экономики и развития
Маржан Бопаевна          малого бизнеса Акмолинского областного
акимата
Мамытбеков             - заместитель акима города Астаны
Асылжан Сарыбаевич
Марченкова             - председатель ревизионной комиссии
Галина Альбертовна       Акмолинского областного маслихата
(по согласованию)
Мусина                 - вице-министр сельского хозяйства
Лилия Сакеновна          Республики Казахстан
Овчинников             - аким Меновновского сельского округа города
Сергей Александрович     Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской
области
Омаров                 - заместитель акима Северо-Казахстанской
Жаслан Искакович         области
Раймбеков              - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович       Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Редкокашин             - секретарь маслихата города Астаны
Владимир Николаевич      (по согласованию)
Сагадиев               - председатель Комитета по финансам и
Кенжегали Абенович       бюджету Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Сапаров                - секретарь Западно-Казахстанского
Табылгали Саткалиевич    областного маслихата (по согласованию)
Семидоцкая             - заместитель акима Шортандинского района
Антонина Васильевна      Акмолинской области
Сухорукова             - председатель Комитета по экономической
Вера Николаевна          реформе и региональному развитию Мажилиса
Парламента Республики Казахстан (по
согласованию)
Тулесбаев              - заместитель акима города Семипалатинска
Канатжан Есентаевич      Восточно-Казахстанской области
Тунгышбеков            - председатель Комитета по делам сельских
Санат Тунгышбекович      территорий Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Утебаев                - председатель Комитета по экономике,
Мусирали Смаилович       финансам и бюджету Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Утемисов               - аким Акжаикского района
Шавхат Анесович          Западно-Казахстанской области
Хамитов                - заместитель акима Западно-Казахстанской
Аскар Шангереевич        области
Швайченко              - первый заместитель акима
Юрий Петрович            Восточно-Казахстанской области.