Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 108 Қаулысы
Оңтүстiк Қазақстанның тұтынушыларын электр энергиясымен үздiксiз жабдықтау және "Т.И.Батуров атындағы Жамбыл мемлекеттiк аудандық электр станциясы" ашық акционерлiк қоғамы жұмысының тоқтап қалуын болдырмау мақсатында, "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "ҚМГ-Алатау" жауапкершілiгі шектеулi серiктестігi Оңтүстік Қазақстанның тұтынушыларын 2005 жылғы қаңтар-наурыз кезеңiнде электрмен үздiксiз жабдықтау үшiн сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар M-100 отындық мазутты берушi болып белгiленсiн.
2. "ҚазТрансГаз" акционерлiк қоғамына (келiсiм бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен "ҚазТрансГаз" акционерлiк қоғамының қаражаты есебiнен 766941000 (жетi жүз алпыс алты миллион тоғыз жүз қырық бiр мың) теңге сомасына M-100 отындық мазутты мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
осы қаулыға сәйкес сатып алу үшiн пайдаланылатын ақшаның оңтайлы және тиiмдi жұмсалу қағидатын сақтауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де қажеттi шараларды қабылдауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық peестрi В.С.Школьникке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года N 108
В целях бесперебойного снабжения электроэнергией потребителей Южного Казахстана, недопущения остановки работы открытого акционерного общества "Жамбылская государственная районная электрическая станция имени Т.И. Батурова" и в соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Алатау" поставщиком топочного мазута М-100, закупка которого имеет важное стратегическое значение для бесперебойного энергоснабжения потребителей Южного Казахстана, на период январь-март 2005 года.
2. Рекомендовать акционерному обществу "КазТрансГаз" (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках топочного мазута М-100 с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления на сумму 766941000 (семьсот шестьдесят шесть миллионов девятьсот сорок одна тысяча) тенге за счет средств акционерного общества "КазТрансГаз";
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для закупок;
принятие иных необходимых мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан Школьника B.C.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан