Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттіік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 ақпандағы N 133 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "ЗАМАН-ТУ" акционерлiк қоғамы сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар дизайнерлiк әзiрлемелердi көрсету, мұражай жабдықтарын жасау, мұражай экспозицияларын құру жөнiндегi қызметтердi және Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентi мұражайының үй-жайлары мен ғимаратын безендiру жөнiндегі басқа да қызметтердi көрсетушi болып белгiленсiн.
2. "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң мұражайы" мемлекеттік мекемесi (келiсiм бойынша) заңнамада белгiленген тәртiппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетілген заңды тұлғамен қызметтердi мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
2005 жылға арналған республикалық бюджетте 004 "Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау" бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде жасалатын шартты қаржыландыруды;
қызметтердi мемлекеттiк сатып алу үшiн осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды, сондай-ақ "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабының 3, 4-тармақтарын орындауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2005 года N 133
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество "ЗАМАН-ТУ" поставщиком услуг по оказанию дизайнерских разработок, изготовлению музейного оборудования, построению музейных экспозиций и других услуг по оформлению помещений и здания Музея Первого Президента Республики Казахстан, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Государственному учреждению "Музей Первого Президента Республики Казахстан" (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках услуг с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления;
финансирование заключаемого договора в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по бюджетной программе 004 "Хранение историко-культурных ценностей";
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок услуг, а также выполнение пунктов 3, 4 статьи 21 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках";
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан