Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 ақпандағы N 149 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген экспорты лицензиялар бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тiзбесiнде:
"Рентгендiк жабдық,     9022   Қазақстан Республикасының
радиоактивтi заттар мен              Денсаулық сақтау министрлiгi"
изотоптар пайдаланылатын
аспаптар және жабдық
деген жол алынып тасталсын;
"тауардың атауы" деген бағандағы "рентгендiк," деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми түрде жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2005 года N 149. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующие изменения:
в перечне товаров, экспорт которых осуществляется по лицензиям, утвержденном указанным постановлением:
строку:
"Рентгеновское оборудование,       9022     Министерство
приборы и оборудование с                   здравоохранения
использованием радиоактивных               Республики
веществ и изотопов                         Казахстан"
исключить;
в графе "наименование товара" слово "рентгеновского," исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан