Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Ақпарат және мұрағат комитетiнiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 ақпандағы N 165 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Саны 5 адамнан тұратын Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң Ақпарат және мұрағат комитетiн (бұдан әрi - Комитет) 2005 жылғы 1 наурызға дейiн Алматы қаласынан Астана қаласына көшiру туралы Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi:
1) Комитеттiң орталық аппаратының қызметкерлерiн көшiру мен орналастыру және осы мақсатқа республикалық бюджеттен бөлiнген қаржы қаражатын толық көлемде игеру жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын жүргiзсiн;
2) Комитеттiң көшiрiлген қызметкерлерiне Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес шығыстар өтемақысын төлеудi жүзеге асырсын.
3. Комитеттiң қызметкерлерiне тұрғын үй беру және оны сатып алу Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 22 сәуiрдегi N 377 - 26 қбпү және 1998 жылғы 3 тамыздағы N 736 - 56 қбпү қаулыларына сәйкес жүзеге асырылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Некоторые вопросы Комитета информации и архивов Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2005 года N 165
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан о передислокации Комитета информации и архивов Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан (далее - Комитет) в количестве 5 человек из города Алматы в город Астану до 1 марта 2005 года.
2. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан:
1) провести необходимые организационные мероприятия по передислокации и размещению работников центрального аппарата Комитета и освоению в полном объеме выделенных на эти цели финансовых средств из республиканского бюджета;
2) осуществить выплату передислоцированным работникам Комитета компенсации расходов в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Предоставление и выкуп жилища работниками Комитета осуществлять в соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1998 года N 377-26 дсп и от 3 августа 1998 года N 736-56 дсп.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан