2005 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 178 Қаулысы
Кредит берушiлер алдындағы мемлекет кепiлдiк берген қарыздар бойынша Қазақстан Республикасының мiндеттемелерiн орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған 2005 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 1 наурыздағы
N 178 қаулысымен
бекiтiлген
2005 жылға арналған республикалық бюджетте
өтеу мен оларға қызмет көрсету көздеген
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк
кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес қарыздар
бойынша қарыз алушылардың тiзбесi
1. "Рахат" қазақ-австрия бірлескен кәсiпорны" жабық акционерлік қоғамы.
2. "Пеноконцентрат" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi.
3. "Өнеркәсiппластмасса" жауапкершiлiгi шектеулі серiктестiгi.
4. "Фирма Катализ" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi.
5. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қылмыстық атқару жүйесi комитетiнiң "Еңбек - Алмас" және "Еңбек - Гранит" республикалық мемлекеттiк кәсiпорындары (Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Қылмыстық атқару жүйесi департаментi).
6. "Қазақ Аджанта Фарма Лимитед" бiрлескен кәсiпорны" жауапкершiлiгi шектеулі серiктестiгi.
7. "Kazakhstan Airlines" ашық акционерлiк қоғамы.
8. "Отель Астана" Қазақстан-Түрiк бiрлескен кәсіпорны" ашық акционерлiк қоғамы.
9. "Айт-Отель" Қазақстан-Түрiк бiрлескен кәсіпорны" ашық акционерлік қоғамы.
10. "Эмсаш Инвест" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi.
11. "Байланыс-Құрылысшы" мемлекеттiк акционерлiк компаниясы.
12. "Окан Қазинтер" Қазақстан-Түрiк бiрлескен кәсiпорны" жабық акционерлік қоғамы.
13. "Замангер" шағын жеке кәсiпорны.

Об утверждении перечня заемщиков по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2005 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2005 года N 178
В целях выполнения обязательств Республики Казахстан перед кредиторами по гарантированным государством займам Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заемщиков по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2005 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
Постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 марта 2005 года N 178
Перечень заемщиков по негосударственным займам,
имеющим государственные гарантии Республики
Казахстан, погашение и обслуживание которых
предусмотрено в республиканском бюджете на 2005 год
1. Закрытое акционерное общество "Казахско-Австрийское совместное предприятие "Рахат".
2. Товарищество с ограниченной ответственностью "Пеноконцентрат".
3. Товарищество с ограниченной ответственностью "Промпластмасса".
4. Товарищество с ограниченной ответственностью "Фирма Катализ".
5. Республиканские государственные предприятия "Енбек - Алмаз" и "Енбек - Гранит" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан (Департамент уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан).
6. Товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "Казах Аджанта Фарма Лимитед".
7. Открытое акционерное общество "Kazakhstan Airlines".
8. Открытое акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое предприятие "Отель Астана".
9. Открытое акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое предприятие "Айт-Отель".
10. Товарищество с ограниченной ответственностью "Эмсаш Инвест".
11. Государственная акционерная компания "Байланыс-Курылысшы".
12. Закрытое акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое предприятие "Окан Казинтер".
13. Малое частное предприятие "Замангер".