Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 наурыздағы N 201 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi Шекара қызметiнiң қарамағына берiлген қазақстан-өзбек мемлекеттiк шекарасының периметрiнен 30 метрдегі аумақтан, сондай-ақ "Жібек жолы" халықаралық өткізу пунктінің ауданындағы 100 метрге дейінгі аумақтан Қазақстан Республикасы азаматтарының көшiрiлуiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.12.05. N  1198 қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасы Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмiне 2005 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервiнен 1203821331 (бір миллиард екі жүз үш миллион сегіз жүз жиырма бір мың үш жүз отыз бір) теңге бөлiнсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.12.09. N  1220 қаулысымен.
2. Көрсетiлген қаражат мыналарға бөлiнедi деп белгiленсiн:
658944650 (алты жүз елу сегіз миллион тоғыз жүз қырық төрт мың алты жүз елу) теңге - жылжымайтын мүлiкке өтемақыға;
13601200 (он үш миллион алты жүз бiр мың екi жүз) теңге - 50 еселенген айлық есептiк көрсеткiш есебiнен әрбiр отбасының көлiктiк шығыстарын өтеуге;
5711585 (бес миллион жетi жүз он бір мың бес жүз сексен бec) теңге - 5 еселенген айлық есептік көрсеткiш есебiнен отбасының әрбiр мүшесiне бір жолғы жәрдемақы төлеуге;
1713475,5 (бip миллион жетi жүз он үш мың төрт жүз жетпiс бес бүтiн оннан бec) теңге - қолданыстағы заңнамада белгіленген мөлшерде 3 тәулiкке арналған есеппен отбасының әрбiр мүшесiне тәуліктік шығыстарына ақы төлеуге;
220398432 (екi жүз жиырма миллион үш жүз тоқсан сегiз мың төрт жүз отыз екi) теңге - жылжымайтын мүлiктiң бағалау құны Оңтүстiк Қазақстан облысында басқа тұрғын үй сатып алуға немесе салуға мүмкiндiк бермейтiн отбасыларына тұрғын үй салуға;
303451988,5 (үш жүз үш миллион төрт жүз елу бір мың тоғыз жүз сексен сегіз бүтін оннан бес) теңге - коммерциялық объектiлерге өтемақыға.
Айлық есептiк көрсеткiш мөлшерi 2004 жылдың көрсеткiшiне сәйкес есептелсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.12.05. N  1198 , 2005.12.09. N  1220 қаулыларымен.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2005 года N 201
В связи с отселением граждан Республики Казахстан с территории в 30 метрах от периметра казахстанско-узбекской государственной границы, а также с территории до 100 метров в районе международного пункта пропуска "Жибек жолы, отведенной в ведение Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:  <*>
Сноска. В преамбулу внесены изменения - постановлением Правительства РК от 5 декабря 2005 года N  1198 .
1. Выделить акиму Южно-Казахстанской области Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты 1203821331 (один миллиард двести три миллиона восемьсот двадцать одна тысяча триста тридцать один) тенге, предусмотренные в республиканском бюджете на 2005 год.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 декабря 2005 года N  1220 .
2. Установить, что указанные средства выделяются:
658944650 (шестьсот пятьдесят восемь миллионов девятьсот сорок четыре тысячи шестьсот пятьдесят) тенге - на компенсацию недвижимого имущества;
13601200 (тринадцать миллионов шестьсот одна тысяча двести) тенге - на возмещение транспортных расходов каждой семьи из расчета 50-кратного месячного расчетного показателя;
5711585 (пять миллионов семьсот одиннадцать тысяч пятьсот восемьдесят пять) тенге - на выплату единовременного пособия каждому члену семьи из расчета 5-кратного месячного расчетного показателя;
1713475,5 (один миллион семьсот тринадцать тысяч четыреста семьдесят пять целых и пять десятых) тенге - на оплату суточных расходов каждому члену семьи из расчета на 3-е суток в размере, установленном действующим законодательством;
220398432 (двести двадцать миллионов триста девяносто восемь тысяч четыреста тридцать два) тенге - на строительство жилых домов тем семьям, у которых оценочная стоимость недвижимости не позволяет произвести покупку или строительство другого жилья в Южно-Казахстанской области;
303451988,5 (триста три миллиона четыреста пятьдесят одна тысяча девятьсот восемьдесят восемь целых и пять десятых) тенге - на компенсацию коммерческих объектов.
Размер месячного расчетного показателя исчислять согласно показателю 2004 года.  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 5 декабря 2005 года N  1198 ; от 9 декабря 2005 года N  1220 .
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.

4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан