Статистикалық жұмыстардың 2005 жылға арналған жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 наурыздағы N 287 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 37 Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.01.29 № 37 Қаулысымен.
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 7 мамырдағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Статистикалық жұмыстардың 2005 жылға арналған жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 30 наурыздағы
N 287 қаулысымен
бекітілген
Статистикалық жұмыстардың
2005 жылға арналған жоспары
Мазмұны
І. Жалпы мемлекеттік статистика
1.  Ұлттық есеп жүргізу статистикасы
2.  Кәсіпорындар мен ұйымдардың қаржы статистикасы
3.  Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
4.  Өнеркәсіптік өндіріс статистикасы
5.  Инвестиция және құрылыс статистикасы
6.  Инновация және туризм статистикасы
7.  Қызметтер статистикасы
8.  Сауда статистикасы
9.  Көлік және байланыс статистикасы
10.  Баға статистикасы
11.  Еңбек және халықты еңбекпен қамту статистикасы
12.  Үй шаруашылықтары және халықтың тұрмыс деңгейі статистикасы
13.  Әлеуметтік және экологиялық статистика
14.  Демографиялық статистика
15.  Конъюнктуралық зерттеулер
16.  Статистикалық тіркелімдер мен кәсіпорындардың статистикасы
17.  Жиынтық жұмыстар
ІІ. Ведомстволық статистика
1.  Ішкі істер министрлігі
2.  Денсаулық сақтау министрлігі
3.  Индустрия және сауда министрлігі
4.  Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі
5.  Білім және ғылым министрлігі
6.  Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
7.  Ауыл шаруашылығы министрлігі
8.  Көлік және коммуникация министрлігі
9.  Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігі
10.  Қаржы министрлігі
11.  Төтенше жағдайлар жөніндегі министрлігі
12.  Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
13.  Әділет министрлігі
14.  Ұлттық Банк
15.  Жер ресурстарын басқару агенттігі
1. Ұлттық есеп жүргізу статистикасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша) бірінші
жол - республи-
калық деңгейде,
екiнші жол - өңiрлiк деңгейде
1
2
3
4
5
1
Жедел деректер бо-
йынша ағымдағы және
тұрақты бағалардағы
2005 жылғы жалпы
ішкi өнім
тоқ-
сандық
-
01
2
Есепті деректер бо-
йынша ағымдағы және
тұрақты бағалардағы
2003 жылғы жалпы
ішкi өнім:
а) өндiрiстiк әдiспен
тоқ-
сандық
-
01
б) түпкіліктi пайда-
лану әдiсімен
тоқ-
сандық
-
01
3
Жедел деректер бойын-
ша ағымдағы және
тұрақты бағалардағы
2004 жылғы жалпы
iшкi өнім
а) өндiрiстiк әдiспен
жылдық
-
01
01,02
б) түпкіліктi пайда-
лану әдiсімен
жылдық
-
01
4
Есепті деректер бо-
йынша ағымдағы және
тұрақты бағалардағы
2004 жылғы жалпы
iшкi өнiм
а) өндiрiстiк әдiспен
жылдық
-
01
01
01,02
б) табыс әдiсімен
жылдық
-
01
в) түпкіліктi пайда-
лану әдiсімен
жылдық
-
01
5
Iшкi экономиканың
2002 жылғы (түпкілік-
ті есеп), 2003 жылғы (нақтыланған есеп) және 2004 жылғы (есеп деректері бойынша) ұлттық
шоттары
жылдық
-
01
6
Қазақстан Республика-
сының 2004 жылғы
ұлттық байлығы
жылдық
-
01
7
2004 жылғы өнiм
(жұмыстар, қызмет
көрсету) өндiру мен
пайдаланудың қысқа
тәсiм бойынша
салааралық балансы
жылдық
-
01
8
2001 жылғы сатып
алушылар бағаларын-
дағы "Ресурстар -
Пайдалану" кестесi
жылдық
-
01
кестенің жалғасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Топтастыру
түрлері
(сынып-
тауыштар
бойынша,
басқа да)
Аяқтау
нысаны
Аяқтау мер-
зімдері (кү-
нi, айы, жылы,
есептi кезең-
нен кейінгі
күн; аяқтау
мерзімдері
мереке және
демалыс күн-
деріне сәйкес
келген жағ-
дайда, сол
күндерден
кейiнгi жұмыс
күнiне
ауысады)
1
2
6
7
8
1
Жедел деректер бойын-
ша ағымдағы және
тұрақты бағалардағы
2005 жылғы жалпы
ішкi өнім
ЭҚЖС
экспресс-
ақпарат
13 мамыр
12 тамыз
11 қараша
2
Есепті деректер бо-
йынша ағымдағы және
тұрақты бағалардағы
2003 жылғы жалпы
ішкi өнім:
а) өндiрiстiк әдiспен
ЭҚЖС
экспресс-
ақпарат
30 маусым
30 қыркүйек
28 желтоқсан
б) түпкіліктi пайда-
лану әдiсімен
экономика
секторлары
бойынша
экспресс-
ақпарат
8 шiлде
7 қазан
29 желтоқсан
3
Жедел деректер бо-
йынша ағымдағы және
тұрақты бағалардағы
2004 жылғы жалпы
iшкi өнім
а) өндiрiстiк әдiспен
ЭҚЖС, ӘАОС
экспресс-
ақпарат
11 ақпан
21 ақпан
б) түпкіліктi пайда-
лану әдiсімен
экономика
секторлары
бойынша
экспресс-
ақпарат
8 сәуiр
4
Есепті деректер бо-
йынша ағымдағы және
тұрақты бағалардағы
2004 жылғы жалпы
iшкi өнiм
а) өндiрiстiк әдiспен
ЭҚЖС
MHC
ЭҚЖС, ӘАОС
экспресс-
ақпарат
статбюл-
летень
23 қыркүйек
21 қазан
23 қараша
б) табыс әдiсімен
экономика
секторлары
бойынша
экспресс-
ақпарат
26 қазан
в) түпкіліктi пайда-
лану әдiсімен
экономика
секторлары
бойынша
экспресс-
ақпарат
11 қараша
5
Iшкi экономиканың
2002 жылғы (түпкілік-
ті есеп), 2003 жылғы (нақтыланған есеп) және 2004 жылғы (есеп деректері бойынша) ұлттық
шоттары
ЭҚЖС,
экономика
секторлары
бойынша
статбюл-
летень
30 желтоқсан
6
Қазақстан Республика-
сының 2004 жылғы
ұлттық байлығы
экономика
секторлары
бойынша
экспресс-
ақпарат
30 қараша
7
2004 жылғы өнiм
(жұмыстар, қызмет
көрсету) өндiру мен
пайдаланудың қысқа
тәсiм бойынша
салааралық балансы
ЭҚЖС
статбюл-
летень
27 желтоқсан
8
2001 жылғы сатып
алушылар бағаларын-
дағы "Ресурстар -
Пайдалану" кестесi
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
29 шiлде

Об утверждении Плана статистических работ на 2005 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 287. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2010 года N 37
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.01.2010 N 37.
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 7 мая 1997 года "О государственной статистике" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План статистических работ на 2005 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2005 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 марта 2005 года N 287
План статистических работ на 2005 год
СОДЕРЖАНИЕ
I. Общегосударственная статистика
1.  Статистика национального счетоводства
2.  Статистика финансов предприятий и организаций
3.  Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
4.  Статистика промышленного производства
5.  Статистика инвестиций и строительства
6.  Статистика инноваций и туризма
7.  Статистика услуг
8.  Статистика торговли
9.  Статистика транспорта и связи
10.  Статистика цен
11.  Статистика труда и занятости населения
12.  Статистика домашних хозяйств и уровня жизни населения
13.  Социальная и экологическая статистика
14.  Демографическая статистика
15.  Конъюнктурные обследования
16.  Статистические регистры и статистика предприятий
17.  Сводные работы
II. Ведомственная статистика
1.  Министерство внутренних дел
2.  Министерство здравоохранения
3.  Министерство индустрии и торговли
4.  Министерство культуры, информации и спорта
5.  Министерство образования и науки
6.  Министерство охраны окружающей среды
7.  Министерство сельского хозяйства
8.  Министерство транспорта и коммуникаций
9.  Министерство труда и социальной защиты населения
10.  Министерство финансов
11.  Министерство по чрезвычайным ситуациям
12.  Министерство энергетики и минеральных ресурсов
13.  Министерство юстиции
14.  Национальный Банк
15.  Агентство по управлению земельными ресурсами
1. Статистика национального счетоводства
N
п/п
Наименование
статистичес-
ких работ
(бюллетеней,
экспресс-
информаций)
Пери-
одич-
ность
Статис-
тические
формы
Сводные
данные
(01 - по республи-
ке;
02 - по областям;
03 - по
районам)
первая
строка - на рес-
публикан-
ском
уровне,
вторая
строка - на регио-
нальном
уровне
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки завершения
(дата, день после
отчетного периода;
при
совпадении
сроков
с празд-
ничными и выходными
днями срок
переходит на ближай-
ший рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Валовой
внутренний
продукт за
2005 год в
текущих и
постоянных
ценах по
оперативным
данным
квар-
таль-
ная
-
01
ОКЭД
экс-
пресс-инфор-мация
13 мая
12 августа
11 ноября
2
Валовой внутренний продукт за 2005 год в текущих и постоянных ценах по отчетным данным:
а) произ-
водственным
методом
квар-
таль-ная
-
01
ОКЭД
экс-
пресс-инфор-мация
30 июня
30 сентяб-
ря
28 декабря
б) методом
конечного использова-
ния
квар-
таль-
ная
-
01
по
сек-
торам
эко-
номи-
ки
экс-
пресс-инфор-
мация
8 июля
7 октября
29 декабря
3
Валовой внутренний продукт за 2004 год в текущих и постоянных ценах по
оперативным данным
а) произ-
водственным методом
годо-
вая
-
01
01, 02
ОКЭД
КАТО
экс-
пресс-инфор-
мация
11 февраля
21 февраля
б) методом
конечного
использова-
ния
годо-
вая
-
01
по
сек-
торам
эко-
номи-
ки
экс-
пресс-инфор-
мация
8 апреля
4
Валовой
внутренний
продукт за
2004 год в
текущих и
постоянных
ценах по
отчетным
данным:
а) производ-
ственным
методом
годо-
вая
-
01
01
01, 02
ОКЭД
КФС
ОКЭД,
КАТО
экс-
пресс-
инфор-мация
стат-
бюлле-
тень
23 сентяб-
ря
21 октября
23 ноября
б) методом дохода
годо-
вая
-
01
по
сек-
торам
эко-
номи-
ки
экс-
пресс-
инфор-мация
26 октября
в) методом
конечного
использова-
ния
годо-
вая
-
01
по
сек-
торам
эко-
номи-
ки
экс-
пресс-инфор-
мация
11 ноября
5
Националь-
ные счета
внутренней
экономики
за 2002 год
(окончатель-
ный рас-
чет), за
2003 год
(уточненный расчет), за 2004 год (по
отчетным
данным)
годо-вая
-
01
ОКЭД
по
сек-
торам
эко-
номи-
ки
стат-
бюл-
летень
30 декабря
6
Национальное богатство
Республики
Казахстан
за 2004 год
годо-
вая
-
01
по
сек-
торам
эко-
номи-
ки
экс-
пресс-
инфор-
мация
30 ноября
7
Межотрасле-
вой баланс
производст-
ва и исполь-
зования
продукции
(работ, ус-
луг) за 2004 год по
краткой
схеме
годо-
вая
-
01
ОКЭД
стат
бюл-
летень
27 декабря
8
Таблицы
"Ресурсы -
Использова-
ние"»в ценах
покупателей
за 2002 год
годо-вая
-
01
ОКЭД,КПЭВД
стат-
бюл-
летень
29 июля

2. Кәсiпорындар мен ұйымдардың қаржы статистикасы
2.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс
ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
аяқтау
мерзімі
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Кәсіпорынның
(ұйымның) өн-
дiрiстік-қаржы қызметі туралы есеп
айлық
1-ӨҚ
(айлық)
нысаны
15-күнi
25-күнi
30-күні
тоқ-
сандық
1-ӨҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
25-күнi
16 ақпан
17 мамыр
16 тамыз
15 қараша
11 наурыз
10 маусым
9 қыр-
күйек
9 жел-
тоқсан
жылдық
1-ӨҚ
(жыл-
дық)
нысаны
5 сәуiр
26 сәуір
24 мамыр
2
Мемлекеттік
бағалы қағаздар-
ды орналастыру, айналымға жіберу
және өтеу туралы есеп
айлық
1-БҚ
(мемле-
кеттiк)
(айлық)
нысаны
20-күні
23-күні
25-күні
3
Бағалы қағаздар-
дың қолда бары және қозғалысы
туралы есеп
жылдық
1-БҚ
(жыл-
дық)
нысаны
29
наурыз
12 сәуір
25 сәуір
Мемлекеттік
бағалы қағаздар-
ды шығару,
орналастыру
және айналымға жiберу
1-БҚ
(мемле-
кеттiк)
нысаны
Бағалы қағаздар-
дың қолда бары және қозғалысы
туралы есеп
2004 ж.
4-
тоқсан
1-БҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
21-күні
5 ақпан
12 ақпан
Мемлекеттiк
бағалы қағаздар-
ды шығару,
орналастыру
және айналымға жiберу туралы есеп
1-БҚ
(мемл.)
(тоқ-
сандық)
нысаны
4
Микрокредиттік
ұйымдар қызме-
тiнiң негізгі
көрсеткіштері
туралы есеп
жылдық
1-МКҰ
нысаны
10 сәуір
10 мамыр
3 маусым
тоқ-
сандық
25-күні
17 мамыр
16 тамыз
15 қараша
9 маусым
6 қыр-
күйек
5 жел-
тоқсан
5
Шағын кәсіпорын қызметінiң негiзгi
көрсеткiштері
тоқ-
сандық
2-ШК
нысаны
25-күні
14 ақпан
10 мамыр
10 тамыз
10 қараша
2 наурыз
2 маусым
1 қыр-
күйек
2 жел-
тоқсан
жылдық
2-ШК
нысаны
31
наурыз
28 сәуір
30 мамыр
6
Жеке кәсіпкер-
лер қызметiнiң негiзгi қаржы-
лық көрсеткiш-
терi*
жылдық
1-ЖК
сауал-
дамасы
24 мамыр
15
маусым
28
маусым
7
Кәсiпорынның
негiзгi құрал-
жабдықтары мен материалдық емес активтері-
нiң қолда бары
және қозғалысы туралы есеп
жылдық
N 11-
нысан
15 сәуір
2 маусым
1 шілде
8
Кәсiпкерлiк
қызметте пайда-
ланылатын
негізгі құрал-
жабдықтар
жылдық
N 11-
нысанға
қосымша
15 сәуiр
15
маусым
4 шілде
9
Өнiмдердi
(тауарларды,
жұмыстарды,
қызметтердi)
пайдалану және тауарлы-мате-
риалдық қорлардың
қозғалысы
туралы есеп
жылдық
N1-ҰШЖ
нысаны
14 мамыр
15
маусым
11 шілде
10
Өнiмдердi
(тауарларды,
жұмыстарды,
қызметтердi)
пайдалану және шағын кәсiпорын-
ның тауарлы-
материалдық
қорларының
қолда бары
туралы есеп
жылдық
N1-ҰШЖ
(ШК)
нысаны
31
наурыз
24
маусым
14 шілде
*) - жалдамалы еңбектi пайдаланатын жеке кәсіпкерлер
2.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша) бірінші
жол - республи-
калық деңгейде,
екiнші жол - өңiрлiк деңгейде
1
2
3
4
5
1
Кәсiпорындардың
(ұйымдардың) өндiрiс-
тік-қаржы қызметінің негiзгi көрсеткіштерi
айлық
1-ӨҚ
(айлық)
нысаны
01, 02
тоқ-
сандық
1-ӨҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
01, 02
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01, 02
2
Кәсiпорындардың
(ұйымдардың) өзара
есеп айырысу жағдайы
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01, 02
тоқ-
сандық
1-ӨҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
01, 02
3
Кәсіпорындар (ұйымдар)
қаражатының құрамы және олардың пайда болу көздерi
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01, 02
тоқ-
сандық
1-ӨҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
01, 02
4
Монополист-кәсіпорын-
дардың өндiрiстiк-
қаржы қызметiнiң
негiзгi көрсеткiштерi*
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01, 02
2004ж.
4-
тоқсан
1-ӨҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
-//-
5
Монополист-кәсiпорын-
дардың өзара есеп
айырысу жағдайы*
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01, 02
2004ж.
4-
тоқсан
1-ӨҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
01, 02
6
Мемлекеттiк бағалы
қағаздарды орналас-
тыру, айналымға
жiберу және өтеу
айлық
1-БҚ
(айлық)
нысаны
01, 02
7
Бағалы қағаздар
шығару, орналастыру
және айналымға жiберу
2004ж.
4-
тоқсан
1-БҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
01, 02
жылдық
1-БҚ
(жылдық)
нысаны
01, 02
8
Залалды кәсіпорындар
тiзбесi
жарты
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01, 02
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01, 02
9
Кәсіпорындардың
(ұйымдардың) өндi-
рiстiк-қаржы қызме-
тінің негiзгi жиынтық көрсеткіштерi
жылдық
1-ӨҚ н.
+ 2н. ШК
(жылдық)
01, 02-

2. Статистика финансов предприятий и организаций
2.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименова-
ние статис-
тических
наблюдений
(форм ста-
тистичес-
ких)
Перио-
дич-
ность
Статис-
тичес-
кие
формы
Сроки представ-
ления
первичных
данных
респонден-
тами (дата,
день после
отчетного
периода)
Сроки
предс-
тавления данных
регио-
нальными управ-
лениями в
Агентство РК по статисти-
ке (дата,
день
после
отчетного
периода)
Срок завершения формирова-
ния сводной
базы
первичных
отчетов
(дата, день после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет о
производст-
венно-
финансовой деятельнос-ти пред-
приятия
(организа-
ции)
месяч-
ная
Ф.1-ПФ (мес)
на 15 день
на 25 день
на 30 день
квар-
таль-
ная.
Ф.1-ПФ (кварт)
на 25   день
16 фев-
раля
17 мая
16 ав-
густа
15 ноября
11 марта
10 июня
9 сентября
9 декабря
годовая
Ф.1-ПФ
5 апреля
26 апреля
24 мая
2
Отчет о размещении, обращении и погаше-
нии госу-
дарственных ценных
бумаг
месяч-
ная
Ф.1-ЦБ
(гос)
(мес)
на 20 день
на 23 день
на 25 день
3
Отчет о на-
личии и движении
ценных
бумаг
годовая
Ф.1-ЦБ
(год)
29 марта
12 апреля
25 апреля
Размещение, обращение и погашение государст-
венных цен-
ных бумаг
1-ЦБ
(гос)
Отчет о наличии и движении ценных бумаг
4 квар-
тал
2004 г.
Ф.1-ЦБ (кварт)
21 день
5 февраля
12 февраля
Отчет о размещении, обращении и погаше-
нии госу-
дарственныхценных
бумаг
Ф.1-ЦБ
(гос)
(кварт)
4
Отчет об основных показателях деятельнос-
ти микро-
кредитных
организаций
годовая
квар-
тальная
Ф.1-МКО
10 апреля
на 25 день
10 мая
17 мая
16 ав-
густа
15 ноября
3 июня
9 июня
6 сентября
5 декабря
5
Основные показатели деятель-
ности ма-
лого пред-
приятия
квар-
тальная
ф.2-МП
на 25 день
14 фев-
раля
10 мая
10 ав-
густа
10 ноября
2 марта
2 июня
1 сентября
2 декабря
годовая
ф.2-МП
31 марта
28 апреля
30 мая
6
Основные финансовые показатели деятель-
ности инди-
видуальных предприни-
мателей*
годовая
Анкета
1-ИП
24 мая
15 июня
28 июня
7
Отчет о наличии и движении основных средств и нематери-
альных активов
годовая
ф.11
15 апреля
2 июня
1 июля
8
Основные средства, используе-
мые в пред-
принима-
тельской
деятель-
ности
годовая
Прило-
жение к
ф. N№11
15 апреля
15 июня
4 июля
9
Отчет об
использова-
нии продук-
ции (това-
ров, работ и услуг) и движении товарно-
материаль-
ных запасов
годовая
ф.N1-
СНС
14 мая
15 июня
11 июля
10
Отчет об использова-
нии продук-
ции (това-
ров, работ и услуг) и
наличии
товарно-
материаль-
ных запасов
малого
предприятия
годовая
ф.N1-
СНС (МП)
31 марта
24 июня
14 июля
*) - индивидуальные предприниматели, использующие наемный труд
2.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименова-
ние статис-
тических
работ
(бюллетеней,
экспресс-
информаций)
Перио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Сводные
данные
(01 - по
респуб-
лике;
02 - по
облас-
тям;
03 - по
районам)
первая
строка
- на
респуб-
ликан-
ском
уровне,
вторая
строка - на
регио-
нальном
уровне
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки
заверше-
ния
(дата,
день
после
отчетногопериода;
при сов-
падении
сроков с
празднич-
ными и
выходнымиднями
срок пе-
реходит
на бли-
жайший
рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Основные показатели
производ-
ственно-
финансовой
деятельности предприятий (организа-
ций)
месяч-
ная
Ф.1-ПФ
(мес)
01, 02
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ,
КСЭ
стат-
бюлле-
тень
на 36 день
квар-
таль-
ная
Ф.1-ПФ
(кварт)
01, 02
КАТО,
ОКЭД, КРП,
КФС,
КОПФ,
КСЭ
стат-
бюлле-
тень
17 марта
16 июня
15 сен-
тября
14 де-
кабря
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01, 02
КАТО,
ОКЭД,
КРП
КФС,
КОПФ,
КСЭ
стат-
бюл-
летень
30 мая
2
Состояние
взаимных
расчетов
предприятий (организа-
ций)
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01, 02
КАТО, ОКЭД, КРП, КФС,
КОПФ, КСЭ
стат-
бюл-
летень
30 мая
квар-
таль-
ная
Ф.1-ПФ (кварт)
01, 02
КАТО, ОКЭД, КРП, КФС,
КОПФ, КСЭ
стат-
бюл-
летень
17 марта
16 июня
15 сен-
тября
14 де-
кабря
3
Состав
средств
предприятий (организа-
ций) и
источники
их образова-
ния
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01, 02
КАТО, ОКЭД, КРП, КФС,
КОПФ, КСЭ
стат-
бюл-
летень
30 мая
квар-
таль-
ная
Ф.1-ПФ (кварт)
01, 02
КАТО, ОКЭД, КРП, КФС,
КОПФ, КСЭ
стат-
бюл-
летень
17 марта
16 июня
15 сен-
тября
14 декаб-
ря
4
Основные показатели производст-
венно-финан-
совой
деятельности предприятий-монополис-
тов*
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01, 02
КАТО, ОКЭД, КРП, КФС,
КОПФ
стат-
бюл-
летень
3 июня
4 квар-
тал 2004г.
Ф.1-ПФ (кварт)
01, 02
КАТО, ОКЭД, КРП,
КФС,
КОПФ, КСЭ
стат-
бюл-
летень
17 марта
5
Состояние взаимных расчетов предприятий-монополис-
тов*
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01, 02
КАТО, ОКЭД, КРП, КФС,
КОПФ
стат-
бюл-
летень
3 июня
4
квар-
тал
2004г.
Ф.1-ПФ (кварт)
01, 02
КАТО, ОКЭД, КРП,
КФС,
КОПФ, КСЭ
стат-
бюл-
летень
17 марта
6
Размещение, обращение и
погашение
государст-
венных цен-
ных бумаг
месяч-
ная
Ф.1-ЦБ
(мес)
01, 02
КАТО, ОКЭД, КРП, КФС,
КОПФ
стат-
бюл-
летень
На 26 день
7
Выпуск,
размещение
и обращение
ценных бумаг
4 квар-
тал
2004г.
Ф.1-ЦБ
(кварт)
01, 02
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ
стат-
бюл-
летень
25 февраля
годо-
вая
Ф.1-ЦБ
(год)
01, 02
КАТО,
ОКЭД
КРП,
КФС,
КОПФ
стат-
бюл-
летень
3 мая
9
Перечень
убыточных
предприятий
полу-
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01, 02
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КОПФ,
ОКПО
стат-
бюл-
летень
13 сентября
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01, 02
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КОПФ,
ОКПО
стат-
бюл-
летень
28 мая
10
Сводные
основные
показатели
производ-
ственно-
финансовой
деятельности предприятий (организа-
ций)
годо-
вая
Ф.1-ПФ;Ф.2-МП
(год)
01, 02

3. Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
3.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс
ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
аяқтау
мерзімі
(АЕО)
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Мал шаруашылы-
ғының жағдайы туралы есеп
айлық
24-аш
(айлық)
нысаны
2-күні
5-күні
6-күні
2
Шаруа (фермер)
қожалықтарын-
дағы мал және құс, ауыл шаруашылық техникасының, құрылыстардың
қолда бары
туралы
мәлiметтер
жарты
жылдық
6-мш
(фер-
мер)
нысаны
14
қаңтар
15 шiлде
5 ақпан
5 тамыз
25 ақпан
25 тамыз
3
Халық шаруашы-
лықтарындағы мал және құстың қолда
бары туралы
мәлiметтер
жарты
жылдық
7-мш
(халық)
нысаны
14
қаңтар
15 шiлде
5 ақпан
5 тамыз
25 ақпан
25 тамыз
4
2005 жылдың 1
қаңтарындағы
жануарлардың
өзге де түр-
лерiн өсiру
туралы есеп
жылдық
24-аш
(жыл-
дық)
ныса-
нына
қосымша
20
қаңтар
10 ақпан
28 ақпан
5
2004 жылғы
ауыл шаруашы-
лық құралымда-
рының қызметi туралы есеп
жылдық
1-аш
(жыл-
дық)
нысаны
1 наурыз
15 сәуір
29 сәуір
1 маусым
16
маусым
6
Балық өcipу,
балық және
басқа да теңiз
өнiмдерiн
аулау туралы
есеп
жылдық
1-балық
(жыл-
дық)
нысаны
10 ақпан
25 ақпан
10
наурыз
7
Сүрек дайын-
дау (жұмыстар
мен қызметтер
көлемi) және
орман өсiру
мен орман
шаруашылық
жұмыстарын
жүргізу
туралы есеп
жылдық
1-орман
(жыл-
дық)
нысаны
10
ақпан
10
наурыз
7
сәуір
8
Аңшылық шаруа-
шылықтары
туралы есеп
жылдық
2-аң-
шылық
(жыл-
дық)
нысаны
10
қаңтар
3
наурыз
24
наурыз
9
Ауыл шаруашы-
лығы қызмет-
терін көрсете-
тін кәсiпорын-
дар (ұйымдар)
туралы есеп
жылдық
8-аш
(қыз-
меттер)
(жыл-
дық)
нысаны
15
наурыз
4 мамыр
16
маусым
10
2004 жылғы
жемшөп шығыс-
тары
жылдық
10-аш
(жыл-
дық)
нысаны
1 наурыз
17
наурыз
28
наурыз
11
Ауыл шаруашы-
лық техника-
лары мен энергетикалық
қуаттардың
қолда бары
туралы
мәлiметтер
жылдық
10-мех
(жыл-
дық)
нысаны
15
наурыз
15 сәуір
11 мамыр
12
Ауыл шаруа-
шылығы кәсiп-
орындарының
құрылыстары
мен ғимарат-
тарының қолда
бары
жылдық
49-аш
(жыл-
дық)
10 ақпан
8 сәуір
3 мамыр
13
2005 жылы се-
бiлген егiн-
нiң қорытынды-
лары туралы
есеп: алдын
ала деректер
түпкiлiктi
деректер
жылына
бiр
рет
(егiс
аяқ-
тал-
ғаннан
кейін)
4-аш
(жыл-
дық)
егіс
аяқтал-
ғаннан
кейінгі
5
күннен
кешік-
тірмей
5 шілде
18 шілде
11 шілде
26 шілде
14
Астықтың қолда
бары және
қозғалысы
туралы
тоқ-
сандық
2-аш
(астық)
(тоқ-
сандық)
нысаны
4 қаңтар
4 сәуір
4 шілде
4 қазан
7 қаңтар
8 сәуір
8 шілде
7 қазан
12 қаңтар
11 сәуір
11 шілде
11 қазан
15
Шаруа (фермер)
қожалықтарын-
дағы пайдала-
нылатын жерлердiң
қолда бары
туралы
мәлiметтер
жылына
бiр
рет
1 шіл-
деде
6-ж
(фер-
мер)
(жыл-
дық)
нысаны
15 шілде
5 тамыз
25 тамыз
16
Халық шаруа-
шылықтарындағы пайдаланылатын жерлердiң қолда бары туралы
мәліметтер
жылына
бiр
рет
1 шіл-
деде
7-ж
(халық)
(жыл-
дық)
нысаны
15 шілде
5 тамыз
25 тамыз
17
Шаруашылық
санаттары
бөлiнiсiнде
барлық жер-
лерден ауыл
шаруашылық
дақылдарын
жинау туралы
есеп
- дәнді дақыл-
дар бойынша
- басқа да
дақылдар
бойынша
жылына
бiр
рет
29-аш
(жыл-
дық)
нысаны
А-005
сауал-
дамасы
А-006
сауал-
дамасы
2 қараша
2 қараша
2 қараша
21
қараша
25
қараша
30
қараша
5 жел-
тоқсан
20 жел-
тоқсан
30
қараша
6 жел-
тоқсан
9 жел-
тоқсан
19 жел-
тоқсан
2006 ж-ң
17
қаңтары
18
Ауыл шаруашы-
лық дақылдарын
шаруа (фермер)
қожалықтарында
жалпы жинауды
iрiктеп
зерттеу
сауалдамасы
жылына
бiр
рет
А-005
сауал-
дамасы
2 қараша
25
қараша
6 жел-
тоқсан
19
Ауыл шаруа-
шылық дақыл-
дарын халық
шаруашылықта-
рында (жеке
қосалқы шаруа-
шылықтарда,
жалға алынған
учаскелерде
және бөлiнiп
берiлген бақ-
тарда) жалпы
жинауды
iрiктеп
зерттеу
сауалдамасы
жылына
бiр
рет
А-006
сауал-
дамасы
2 қараша
30
қараша
9 жел-
тоқсан
20
2005 жылдың 1
қаңтарындағы
мал мен құсты
тұқымы бой-
ынша есепке
алудың қоры-
тындылары
бiр-
жолғы
25-аш
нысаны
1 ақпан
21
ақпан
10
наурыз
21
Шаруа (фер-
мер) қожалық-
тарының қыз-
метін iрiктеп
зерттеу
сауалдамасы
жылына
бiр
рет
А-001
сауал-
дамасы
14
қаңтар
16
ақпан
12
мамыр
22
Қалалық жер-
дегі мал мен
құс иелерiнiң пiкiрiн
iрiктеп сұрау
сауалдамасы
жылына
бiр
рет
А-002
сауал-
дамасы
14
қаңтар
10 ақпан
15 сәуір
23
Халықтың жеке
қосалқы шаруа-
шылықтарында
мал шаруашы-
лығы өнiмде-
рiн өндiрудi
ірiктеп
зерттеу
сауалдамасы
жарты
жылдық
А-008
сауал-
дамасы
14
қаңтар
15
шілде
14
қаңтар
15
шілде
28 ақпан
31 тамыз
24
Дәндi
дақылдардың
өнiмділігiн
зерттеу
сауалдамасы
жылына
бiр
рет
А-1
(өнім-
ділік) сауал-
дамасы
30 қазан
30
қараша
10 жел-
тоқсан
25
Балық аулаумен
және балық өсiрумен
айналысатын
жеке кәсiпкер-
лердiң қызме-
тiн iрiктеп
зерттеу
сауалдамасы
жылына
бiр
рет
А-10
(балық)
сауал-
дамасы
10 ақпан
10
наурыз
25
наурыз
26
Сүрек дайын-
даумен және
орман шаруа-
шылығымен
айналысатын
жеке кәсiп-
керлердiң қыз-
метiн iрiктеп
зерттеу
сауалдамасы
жылына
бiр
рет
А-11
(орман)
сауал-
дамасы
10 ақпан
20
наурыз
28
наурыз
27
Ауылдық елдi
мекендер бо-
йынша статис-
тикалық байқ-
аулар журналы
жылына
бiр
рет
статис-
тикалық
бай-
қаулар
журналы
15
наурыз
15
сәуір
16 мамыр
28
Ақмола, Қос-
танай және
Солтүстiк
Қазақстан облыстарының шаруа (фермер)
қожалықтарын-
дағы барлық
жерлерден
дәнді дақылдар
жинау туралы есеп
жылына
бiр
рет
30-аш
(жыл-
дық)
нысаны
2 қараша
21
қараша
30
қараша

3. Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
3.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистичес-
ких наблюде-
ний (форм статистичес-
ких)
Перио-дич-
ность
Статис-
тические
формы
Сроки пред-
ставле-
ния
первич-
ных
данных
респон-
дентами
(дата,
день
после
отчет-
ного
периода)
Сроки пред-
став-
ления
данных
регио-
нальными
управ-
лениями
в Агент-
ство РК
по
статис-
тике
(дата,
день
после
отчет-
ного
периода)
Срок
завершения
формирова-
ния
сводной
базы
первичных
отчетов
(дата,
день после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет о сос-
тоянии живот-
новодства
месяч-
ная
ф.24-сх (мес)
на 2
день
на 5
день
на 6 день
2
Сведения о наличии скота
и птицы,
сельхозтехни-
ки и построек
в крестьян-
ских (фермер-
ских) хозяй-
ствах
полу-
годо-
вая
ф.6-ж
(фермер)
14
января
15 июля
5 февра-
ля
5 авгус-
та
25 февраля
25 августа
3
Сведения о
наличии скота
и птицы в
хозяйствах
населения
полу-
годо-
вая
ф.7-ж
(населе-ние)
14
января
15 июля
5 февра-
ля
5 авгус-
та
25 февраля
25 августа
4
Отчет о раз-
ведении про-
чих видов жи-
вотных на 1
января 2005
года
годо-
вая
приложе-
ние к
форме
24-сх
(год.)
20
января
10
февраля
28 февраля
5
Отчет о дея-
тельности
сельхозформи-рования за
2004 год
годо-
вая
ф.1-сх (год)
1 марта
15
апреля
29
апреля
1 июня
16 июня
6
Отчет о рыбо-
водстве, уло-
ве рыбы и других море-
продуктов
годо-
вая
ф.1-рыба
(год)
10
февраля
25
февраля
10 марта
7
Отчет о заго-
товке древе-
сины (работ
и услуг) и
проведении
лесокультур-
ных и лесо-
хозяйственных работ
годо-
вая
ф.1-лес
(год)
10 февраля
10 марта
7 апреля
8
Отчет по
охотничьему
хозяйству
годо-
вая
ф.2-
охота
(год)
10
января
3 марта
24 марта
9
Отчет пред-
приятий (ор-
ганизаций),
оказывающих
сельскохозяй-
ственные
услуги
годо-
вая
ф.8-сх
(услуги)
(год)
15 марта
4 мая
16 июня
10
Расход кормов
за 2004 год
годо-
вая
ф.10-сх
(год)
1 марта
17 марта
28 марта
11
Сведения о наличии сель-
скохозяйст-
венной техники и энергетичес-
ких мощностей
годо-
вая
ф.10-
мех
(год)
15 марта
15 апреля
11 мая
12
Наличие пост-
роек и соору-
жений в сель-
хозпредприя-
тиях
годо-
вая
ф.49-сх (год)
10 февраля
8 апреля
3 мая
13
Отчет об ито-
гах сева под
урожай 2005
года:
предваритель-
ные данные
окончательные данные
1 раз
в год
(по
завер-шению
сева)
ф.4-сх (год)
не
позднее
5   дней
после
завер-
шения
сева
5 июля
18 июля
11 июля
26 июля
14
О наличии и
движении зерна
квар-
таль-
ная
ф.2-сх (зерно) (кварт.)
4 января
4 апреля
4 июля
4 октяб-
ря
7 января
8 апреля
8 июля
7 октяб-
ря
12 января
11 апреля
11 июля
11 октября
15
Сведения о наличии земельных угодий в крестьянских (фермерских) хозяйствах
1 раз в год
на 1 июля
ф. 6-р (фермер) (год)
15 июля
5 авгус-
та
25 августа
16
Сведения о наличии земельных угодий в хозяйствах населения
1 раз в год
на 1 июля
ф. 7-р (населе-
ние)
(год)
15 июля
5 авгус-
та
25 августа
17
Отчет о сборе урожая сельскохозяй-
ственных культур со
всех земель
в разрезе
категорий
хозяйств
- по зерновым
культурам
- по другим
культурам
1 раз в год
ф.29-сх (год); Анкета А-005 Анкета А-006
2 ноября
2 ноября
2 ноября
21 нояб-
ря
25 нояб-
ря
30 нояб-
ря
5 декаб-
ря
20 де-
кабря
30 ноября
6 декабря
9 декабря
19 декабря
17 января
2006 года
18
Анкета выборочного обследования валового сбора сельскохозяй-
ственных
культур в крестьянских (фермерских) хозяйствах
1 раз в год
Анкета А-005
2 ноября
25 ноября
6 декабря
19
Анкета выборочного обследования валового сбо-
ра сельскохо-
зяйственных
культур в хо-
зяйствах на-
селения (в
личных при-
усадебных
хозяйствах,
арендованных
участках и
выделенных
огородах)
1 раз в год
Анкета А-006
2 ноября
30 ноября
9 декабря
20
Итоги учета
скота и птицы
по породам на
1 января 2005
года
еди-
новре-менная
ф. 25-сх
1 февраля
21 февраля
10 марта
21
Анкета выбо-
рочного обcледования
деятельности
крестьянского (фермерского) хозяйства
1 раз в год
Анкета А-001
14 января
16 февраля
12 мая
22
Анкета выбо-
рочного опро-
са владельцев
скота и птицы
в городской
местности
1 раз в год
Анкета А-002
14 января
10 февраля
15 апреля
23
Анкета выбо-
рочного об-
cледования
производства
продукции жи-
вотноводства
в личных под-
собных хозяй-
ствах населе-
ния
полу-
годо-
вая
Анкета А-008
14 января 15 июля
14 января
15 июля
28 февраля
31 августа
24
Анкета обсле-
дования уро-
жайности зер-
новых культур
1 раз в год
Анкета А-1
(урожай-ность)
30 октябрь
30 ноябрь
10 декабря
25
Анкета выбо-
рочного об-
cледования
деятельности
индивидуаль-
ных предпри-
нимателей,
занимающихся
рыболовством
и рыбоводст-
вом
1 раз в год
Анкета А-10
(рыба)
10 февраля
10 марта
25 марта
26
Анкета выбо-
рочного об-
cледования
деятельности
индивидуаль-
ных предпри-
нимателей,
занимающихся заготовкой
древесины и
лесоводством
1 раз в год
Анкета А-11
(лес)
10 февраля
20 марта
28 марта
27
Журнал ста-
тистических
наблюдений
по сельским
населенным
пунктам
1 раз в год
Журнал статнаб-людений
15 марта
15 апреля
16 мая
28
Отчет о сборе
урожая зерно-
вых культур
со всех зе-
мель в крес-
тьянских
(фермерских)
хозяйствах
Акмолинской,
Костанайской
и Северо-
Казахстанской областях
1 раз в год
ф.30-сх (год)
2 ноября
21 ноября
30 ноября

3.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша)
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республика-
сындағы мал шаруашылы-
ғы дамуының негiзгi көрсеткiштерi:
а) ауыл шаруашылығы
кәсiпорындарындағы
мал шаруашылығының
жағдайы туралы
б) мал шаруашылығы
өнiмдерiн өндiрудiң
шаруа қожалықтары
бойынша есебi
в) мал шаруашылығы
өнiмдерiн өндiрудiң
халық шаруашылықтары бойынша есебi
айлық
24-аш
(айлық)
нысаны,
шаруа қожа-
лықтары
бойынша
есеп,
халық
шаруашы-
лықтары
бойынша
есеп
01-02-03
02-03
2
Шаруа қожалықтары
кiтаптарындағы мал
санының бастапқы
есебiнiң дұрыстығы
туралы
жарты
жылдық
6-мш
(фермер)
нысаны
01-02
02-03
3
Әрбiр шаруашылыққа
арналған кiтаптардағы (халық шаруашылықтары бойынша) мал санының бастапқы есебiнiң дұрыстығы туралы
жарты
жылдық
7-мш
(халық)
нысаны
01-02
02-03
4
Қазақстан Республика-
сында мал шаруашылығы өнiмдерiн өндіру (түпкiлiктi деректер)
жылдық
24-аш
(жылдық)
нысаны,
24-аш
(жылдық)
нысанына
қосымша,
6-мш,
7-мш ны-
сандары,
шаруа
қожалық-
тары мен
үй ша-
руашылық-
тарын
зерттеу
дерек-
тері
01-02-03
02-03
5
2004 жылғы ауыл
шаруашылық кәсiпорын-
дарының қызметi туралы
а) ауыл шаруашылығы
өнiмдерін өндiру және өткiзу
б) өндiрiс шығындары
және қаржы-шаруашылық қызмет
жылдық
1-аш
(жылдық)
нысаны
01-02-03
02-03
6
Қазақстан Республика-
сында балық аулау
және балық өсiрудiң
негiзгі көрсеткiштерi
жылдық
1-балық
(жылдық)
нысаны,
А-10
сауал-
дамасы
бойынша
зерттеу
деректері
01-02
02-03
7
Сүрек дайындау
(жұмыстар мен қызмет-
тер көлемі) және орман өсiру мен орман шаруашылық жұмыстарын жүргізу туралы есеп
жылдық
1-орман
(жылдық)
нысаны,
А-11
сауал-
дамасы
бойынша
зерттеу
деректері
01-02
02
8
Қазақстан Республика-
сындағы аңшылық
шаруашылығы
жылдық
2-аңшылық
(жылдық)
нысаны
01-02
02
9
Қазақстан Республи-
касында ауыл шаруа-
шылығы қызметтерiн
көрсететін кәсiпорын-
дардың (ұйымдардың) есебi
жылдық
8-аш
(қыз-
меттер)
(жылдық)
нысаны
01-02
10
Қазақстан Республи-
касындағы ауыл ша-
руашылығы кәсiпорын-
дарында мал мен
құсқа жұмсалған
жемшөп шығыстары туралы
жылдық
10-аш
(жылдық)
нысаны
01, 02
11
Ауыл шаруашылығы
кәсiпорындарындағы,
iрi және орташа
шаруа (фермер) қожа-
лықтарындағы трактор-
лардың, ауыл шаруашы-
лық машиналары мен жабдықтарының қолда бары
жылдық
10-мех
(жылдық)
нысаны
01-02
02-03
12
Қазақстан Республи-
касының ауыл шаруа-
шылығы кәсiпорында-
рындағы құрылыстар
мен ғимараттардың
қолда бары туралы
жылдық
49-аш
(жылдық)
01-02
02-03
13
Ауыл шаруашылық құ-
ралымдарының қолда
бары туралы
жарты
жылдық
арнайы
бағдар-
лама
01-02
02-03
14
Ауыл шаруашылығы
тiркелiмiн (АШТ)
жүргізу және
жандандыру:
а) ауыл шаруашылық
кәсiпорындарын
1 қаңтардағы, 1
шiлдедегi ауыл
шаруашылығы
кәсiпорындарының
қолда бары туралы
1 қаңтардағы, 1
шілдедегi мал мен
құстың қолда бары
туралы
1 шiлдедегi жердiң
қолда бары туралы
жарты
жылдық
арнайы
бағдар-
лама
01-02
02-03
жарты
жылдық
жылдық
б) шаруа (фермер)
қожалықтарын
1 қаңтардағы, 1
шiлдедегi шаруа
(фермер) қожалықтары-
ның қолда бары туралы
1 қаңтардағы, 1 шiл-
дедегi мал мен құстың қолда бары туралы
1 шілдедегі құрылыс-
тар мен ауыл шаруа-
шылық техникаларының
қолда бары туралы
1 шiлдедегi жердiң
қолда бары туралы
жарты
жылдық
арнайы
бағдар-
лама
01-02
02-03
жарты
жылдық
жылдық
жылдық
в) халық шаруашылық-
тарын
1 қаңтардағы, 1 шiл-
дедегi халық шаруа-
шылықтарының елдi
мекендердегi қолда
бары туралы
1 қаңтардағы, 1 шiл-
дедегi мал мен құс-
тың қолда бары туралы
1 шiлдедегi жердiң
қолда бары туралы
жарты
жылдық
арнайы
бағдар-
лама
01-02
02-03
жарты
жылдық
жылдық
15
2005 жылы шаруашылық-
тардың барлық санат-
тарында себiлген ауыл шаруашылық дақылдары-
ның егiстiк алқаптары есебiнiң қорытынды-
лары:
алдын ала деректер
түпкілiктi деректер
жылына
бір
рет
(егін
себіл-
геннен
кейiн)
4-аш
(жылдық)
шаруа
(фермер)
қожалық-
тарын
және
халық
шаруашы-
лықтарын
зерттеу
деректерi
01-02
01-02
16
Қазақстан Республи-
касындағы дәндi және
бұршақты дақылдардың
қолда бары және
қозғалысы
тоқ-
сандық
2-аш
(астық)
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
02-03
17
Шаруа (фермер) қожа-
лықтарының есеп кітап-
тарындағы егiс алқабы бастапқы есебiнiң дұрыстығы туралы
жылына
бір
рет
1 шіл-
деде
6-ж
(жылдық)
нысаны
01-02
02-03
18
Әрбір шаруашылыққа
арналған кiтаптардағы (халық шаруашылықтары бойынша) егiс алқабы бастапқы есебінiң дұрыстығы туралы
жылына
бір рет
1 шіл-
деде
7-ж
(жылдық)
нысаны
01-02
02-03
19
Қазақстан Республи-
касында ауыл шаруа-
шылығы дақылдарын
жалпы жинау
а) алдын ала деректер
жылына
бір рет
29-аш,
6-ж және
7-ж ны-
сандарына жиынтық
әзiрле-
мелiк
кестелер,
шаруа
(фермер)
қожалық-
тарын
және
халық
шаруашы-
лықтарын
зерттеу
деректерi
01-02-03
02-03
б) түпкілiкті
деректер
20
Қазақстан Республи-
касының ауыл шаруа-
шылығы өнiмдерiн
(шаруашылықтардың
барлық санаттарында)
жалпы жинау
а) алдын ала деректер
б) түпкілікті деректер
жылдық
жиынтық
әзiрле-
мелiк
кестелер
және
өндiрiс
көлемi
туралы
деректер,
ауыл
шаруа-
шылық
кәсiп-
орында-
рының
жылдық
есептерi
01
жылдық
01-02
21
2001-2004 жылғы
Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы негiзгi өнiмдерi peсурстарының және пайдаланудың теңгерiмдерi
жылдық
жиынтық
әзiрле-
мелiк
кестелер
және
өндiрiс
көлемi
туралы
деректер,
ауыл
шаруа-
шылық
кәсiпо-
рында-
рының
жылдық
есептерi
01
22
Мал мен құсты тұқымы
бойынша есепке алу
қорытындылары
бiр-
жолғы
25-аш
нысаны
01-02
02-03
23
Қазақстан Республикасы
шаруа (фермер)
қожалықтарының
қызметi туралы
жылына
бiр рет
А-001
сауал-
дамасы
01-02
24
Қалалық жердегі мал
мен құс иелерiнiң
пiкiрін білу
жылына
бiр рет
А-002
сауал-
дамасы
01-02
25
Ауыл шаруашылық өнім-
дерiн шаруа (фермер)
қожалықтарында жалпы
жинау
жылына
бiр рет
А-005
сауал-
дамасы
01-02
26
Ауыл шаруашылық өнiм-
дерiн халық шаруашы-
лықтары жерлерiнде
жалпы жинау
жылына
бiр рет
А-006
сауал-
дамасы
01-02
27
Халық шаруашылықта-
рындағы мал шаруашы-
лығының жағдайы
жарты
жылдық
А-008
сауал-
дамасы
01-02
28
Дәндi дақылдардың
өнімділігін зерттеу
жылына
бiр рет
А-1
(өнім-
ділігі)
сауал-
дамасы
01-02
29
Балық аулаумен және
балық өсiрумен айналы-
сатын жеке кәсiпкер-
лердi зерттеу
жылына
бiр рет
А-10
(балық)
сауал-
дамасы
01-02
30
Сүрек дайындаумен
және ағаш өсiрумен
айналысатын жеке кә-
сiпкерлердi зерттеу
жылына
бiр рет
А-11
(орман)
сауал-
дамасы
01-02
31
Ауыл аумақтарының дамуы туралы
жылына
бiр рет
статис-
тикалық
байқаулар
журналы*

3.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименова-
ние статис-
тических
работ
(бюллете-
ней,
экспресс-
информаций)
Перио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Сводные
данные
(01 - по
респуб-
лике;
02 - по
облас-
тям;
03 - по
районам)
первая
строка
- на
республи-
канском
уровне,
вторая
строка
- на ре-
гиональ-
ном
уровне
Виды
груп-
пиро-
вок (по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки
завер-
шения
(дата,
день
после
отчет-
ного
перио-
да;
при
совпа-
дении
сроков
с
празд-
ничными
и вы-
ходными
днями
срок
пере-
ходит
на бли-
жайший
рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Основные показатели развития животновод-ства в
Республике
Казахстан:
а) о состо-
янии живот-
новодства в
сельхоз-
предприяти-
ях
б) расчет
производст-
ва продук-
тов живот-
новодства по кресть-
янским хо-
зяйствам
в) расчет
производст-
ва продук-
тов живот-
новодства по хозяйст-
вам населе-
ния
месяч-
ная
ф.24-
сх
(мес),
расчетпо кре-
стьян-
ским
хозяй-
ствам,расчет по
хозяй-
ствам насе-
ления
01-02-03
02-03
КАТО,
КОПФ,
КФС,
КРП
стат-
бюлле-
тень
на 10 день
2
О достовер-
ности пер-
вичного учета чис-
ленности
скота в книгах
учета кре-
стьянских
хозяйств
полу-
годо-
вая
ф.6-ж (фер-
мер)
01-02
02-03
КАТО
инфор-
мация
9 марта
5 сен-
тября
3
О достовер-
ности пер-
вичного учета чис-
ленности
скота в по-
хозяйствен-
ных книгах
(по хозяй-
ствам насе-
ления)
полу-
годо-
вая
ф.7-ж (насе-ление)
01-02
02-03
КАТО
инфор-
мация
9 марта
5 сен-
тября
4
Производст-
во продук-
тов живот-
новодства в
Республике
Казахстан
(окончате-
льные дан-
ные)
годо-
вая
ф.24-
сх
(год),прило-
жение
к ф.
24-сх (год),ф.6-ж, 7-ж, данныеобсле-
дова-
ний
кре-
стьян-
ских и
домаш-
них
хозяй-
ств
01-02-03 02-03
КАТО
стат-
бюлле-тень
5 мая
5
О деятель-
ности сель-
хозпредпри-
ятий за
2004 год
а) произ-
водство и
реализация продукции
сельского
хозяйства
б) затраты на произ-
водство и
финансово-
хозяйствен-
ная деяте-
льность
годо-
вая
ф.1-сх (год)
01-02-03 02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
стат-
бюлле-
тень
16 июня
30 июня
6
Основные показатели
рыболовства и рыбовод-
ства в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.1- рыба
(год), данные обсле-
дова-
ний по
анкете А-10
01-02 02-03
КАТО, КОПФ, КФС,
ОКЭД,
КРП
стат-
бюлле-
тень
4 апреля
7
О заготовке
древесины
(работ и услуг) и
проведении лесокуль-
турных и лесохо-
зяйственных работ
годо-
вая
ф.1-
лес
(год), данные обсле-
дова-
ний по
анкете А-11
01-02
02
КАТО, КОПФ, КФС, КРП
стат-
бюлле-
тень
18 апреля
8
Охотничье хозяйство в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.2-
охота (год)
01-02
02
КАТО, КОПФ, КФС, КРП
стат-
бюлле-
тень
28 марта
9
Отчет пред-
приятий
(организа-
ций), ока-
зывающих
сельскохо-
зяйственные услуги в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.8-сх (услу-
ги)
(год)
01-02
КАТО, КОПФ, КФС, КРП
стат-
бюлле-
тень
1 июля
10
О расходе кормов скоту и
птице в
сельскохо-
зяйственных предприяти-
ях в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.10-
сх
(год)
01, 02
КАТО, КОПФ, КФС, КРП
стат-
бюлле-
тень
31 марта
11
Наличие
тракторов,
сельскохо-
зяйственных машин и оборудова-
ния в сель-
скохозяйст-
венных
предприяти-
ях, в круп-
ных и сред-
них кресть-
янских
(фермерс-
ких) хозяй-
ствах
годо-
вая
ф.10-
мех
(год)
01-02 02-03
КАТО, КОПФ, КФС, КРП
стат-
бюлле-
тень
17 мая
12
О наличии
построек и
сооружений в сельско-
хозяйствен-
ных пред-
приятиях
Республики
Казахстан
годо-
вая
ф.49-
сх
(год)
01-02 02-03
КАТО, КОПФ, КФС, КРП
стат-
бюлле-
тень
11 мая
13
О наличии
сельхозфор-
мирований
полу-
годо-
вая
спец-
прог-
рамма
01-02 02-03
КАТО
экс-
пресс-инфор-
мация
28 фев-
раля
26 ав-
густа
14
Ведение и
актуализа-
ция сель-
скохозяйст-
венного ре-
гистра (СХР):
а) сельхоз-
предприятий о наличии
сельхоз-
предприятий на 1 янва-
ря, 1 июля
о наличии
скота и
птицы, на
1 января,
1 июля
о наличии
земли, на
1 июля
полу-
годо-
вая
полу-
годо-
вая
годо-
вая
спец-
прог-
рамма
01-02 02-03
КАТО
СХР
21 фев-
раля
19 ав-
густа
21 фев-
раля
19 ав-
густа
19 ав-
густа
б) кресть-
янских
(фермерс-
ких) хозяй-
ств
о наличии крестьянс-
ких (фер-
мерских) хозяйств на 1 января,
1 июля
о наличии
скота и птицы, на 1 января,
1 июля
о наличии
построек и
сельхозтех-
ники, на 1
января
о наличии
земли, на
1 июля
полу-
годо-
вая
полу-
годо-
вая
годо-
вая
годо-
вая
спец
прог-
рамма
01-02 02-03
КАТО
СХР
28 фев-
раля,
26 ав-
густа
28 фев-
раля,
26 ав-
густа
28 фев-
раля
19 ав-
густа
в) хо-
зяйств на-
селения в
населенных
пунктах на
1 января,
1 июля
о наличии
скота и птицы, на
1 января,
1 июля
о наличии
земли, на
1 июля
полу-
годо-
вая
полу-
годо-
вая
годо-
вая
спец
прог-
рамма
01-02 02-03
КАТО
СХР
28 фев-
раля,
26 ав-
густа
28 фев-
раля,
26 ав-
густа
26 ав-
густа
15
Итоги учета
посевных
площадей
сельскохо-
зяйственных культур под
урожай 2005
года во
всех кате-
гориях хо-
зяйств:
предвари-
тельные
данные
оконча-
тельные данные
1 раз в год (по
завер-шению
сева)
ф. 4-сх (год) данные обсле-
дова-
ний
кре-
стьян-
ских
(фер-
мерс-
ких)
хозяй-
ств и хозяй-ств
насе-
ления
01-02
01-02
КАТО
КАТО
экс-
пресс-инфор-
мация
стат-
бюлле-
тень
18 июля
3 ав-
густа
16
Наличие и
движение
зерновых и
бобовых
культур в
Республике
Казахстан
квар-
таль-
ная
ф.2-сх (зер-
но)
(ква-
рт.)
01-02 02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
14 ян-
варя
14 ап-
реля
14 июля
14 ок-
тября
17
О достовер-
ности пер-
вичного учета по-
севных пло-
щадей в книгах уче-
та кресть-
янских
(фермерс-
ких) хозяй-
ств
1 раз в год на 1 июля
ф.6-р (год)
01-02 02-03
КАТО
инфор-
мация
16 сен-
тября
18
О достовер-
ности пер-
вичного
учета по-
севных
площадей в
похозяйст-
венных кни-
гах (по хо-
зяйствам
населения)
1 раз в год на 1 июля
ф.7-р (год)
01-02 02-03
КАТО
инфор-
мация
16 сен-
тября
19
Валовой сбор сель-
скохозяйст-
венных
культур в
Республике
Казахстан
а) предва-
рительные
данные
б) оконча-
тельные
данные
1 раз в год
свод-
ные
раз-
рабо-
точные табли-
цы к ф.29-
сх, 6-р и
7-р,
данные обсле-
дова-
ний
кре-
стьян-ских
(фер-
мерс-
ких) и
хозяй-
ств
насе-
ления
01-02-03 02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
стат-
бюлле-
тень
20 де-
кабря
25 ян-
варя
2006
года
20
Валовая
продукция
сельского
хозяйства
(во всех
категориях
хозяйств)
Республики
Казахстан
а) предва-
рительные
данные
годо-
вая
свод-
ные
раз-
рабо-
точные табли-
цы и
данные об
объеме произ-
водст-
ва,
годо-
вые
отчеты сель-
хоз-
пред-
прия-
тий
01
КАТО
экс-
пресс-инфор-
мация
2 февраля
б) оконча-
тельные
данные
годо-
вая
01-02
стат-
бюлле-
тень
4 июля
21
Балансы
ресурсов и
использова-
ния основ-
ных продук-
тов сельс-
кого хозяй-
ства
Республики
Казахстан
за 2001-
2004 гг.
годо-
вая
свод-
ные
раз-
рабо-
точные
табли-
цы и
данные об
объеме
произ-
водст-
ва, годо-
вые
отчеты сель-
хоз-
пред-
прия-
тий
01
КАТО
стат-
бюлле-
тень
31 августа
22
Итоги учета
скота и
птицы по
породам
едино-
вре-
менная
ф. 25-сх
01-02 02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
5 апреля
23
О деятель-
ности кре-
стьянских
(фермерс-
ких)
хозяйств
Республики
Казахстан
1 раз в год
анкета А-001
01-02
КАТО
стат-
бюлле-
тень
23 мая
24
Опрос вла-
дельцев
скота и птицы в городской
местности
1 раз в год
анкета А-002
01-02
КАТО
разра-
боточ-ная
табли-
ца
22 апреля
25
Валовой сбор сель-
хозпродук-
ции в крестьянс-
ких(фер-
мерских)
хозяйствах
1 раз в год
анкета А-005
01-02
КАТО
раз-
рабо-
точная табли-
ца
20 декабря
26
Валовой сбор сель-
хозпродук-
ции на землях
хозяйств
населения
1 раз в год
анкета А-006
01-02
КАТО
20 декабря
27
Состояние животновод-
ства в
хозяйствах
населения
полу-
годо-
вая
анкета А-008
01-02
КАТО
разра-
боточ-ная
табли-ца
28 февраля 31 августа
28
Обследова-
ние урожай-
ности зер-
новых
культур
1 раз в год
анкета А-1
(уро-
жай-
ность)
01-02
КАТО
раз-
рабо-
точная табли-
ца
20 декабря
29
Обследова-
ние индиви-
дуальных
предприни-
мателей,
занимающих-
ся уловом
рыбы и ры-
боводством
1 раз в год
анкета А-10 (рыба)
01-02
КАТО
разра-
боточ-ная
табли-
ца
28 марта
30
Обследова-
ние индиви-
дуальных
предприни-
мателей,
занимающих-
ся заготов-
кой древе-
сины и ле-
соводством
1 раз в год
анкета А-11 (лес)
01-02
КАТО
разра-
боточ-ная
табли-
ца
18 апреля
31
О развитии сельских территорий
1 раз в год
Журнал стат-
наблю-
дений *

4. Өнеркәсiп өндірісінің статистикасы
4.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тастыруды
аяқтау
мерзімі
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезеңнен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Кәсіпорынның
өнiм (тауар,
қызмет) өндiру
және жөнелту туралы есебi
айлық
1-К
(жедел-
айлық)
нысаны
1 күні
3-жұмыс
күніне
10-күні
жылдық
1-К
(жыл-
дық)
нысаны
1 наурыз
26 сәуір
21 шілде
2
Кәсiпорынның
өнiм (тауар,
қызмет) өндiру
туралы есебi
тоқ-
сандық
1-К
(шағын)
(тоқ-
сандық)
нысаны
25 күні
45-күні
4 наурыз
6 маусым
5 қыр-
күйек
6 жел-
тоқсан
жылдық
1-К
(шағын)
(жыл-
дық)
1 наурыз
10 мамыр
21 шілде
3
Кәсiпорынның
өнiм (тауар,
қызмет) өндiру
туралы есебi
тоқ-
сандық
1-К
(қо-
салқы)
(тоқ-
сандық)
нысаны
10 күні
30-күні
16 ақпан
17 мамыр
16 тамыз
15 қараша
жылдық
1-К
(қо-
салқы)
(жыл-
дық)
нысаны
14 ақпан
26 сәуір
21 шілде
4
Кәсіпорынның
этил спиртiн
және алкоголь-
дi өнiмдердi өндiру және жөнелту туралы
есебі
тоқ-
сандық
1-алк
(өнерк)
(тоқ-
сандық)
нысаны
10 күні
12-күні
20
қаңтар
20 сәуір
20 шілде
20 қазан
5
Кәсіпорынның
өнiм (тауар,
қызмет) өндiру
(айларға бөлу арқылы) туралы
есебi
жылдық
1-
(өнерк)
(жыл-
дық)
нысаны
1 наурыз
20 мамыр
27
маусым
6
Өндiрiс қуаты-
ның балансы
(өнiм түрле-
рiнiң арнайы
тiзбесi
бойынша)
жылдық
ҚБ
(жыл-
дық)
нысаны
15 сәуір
30 сәуір
30 мамыр
7
Электр энер-
гиясын өндiру,
бөлу және тұ-
тыну, энерге-
тикалық жаб-
дықтардың құ-
рамы туралы
есеп
жылдық
24-
энер-
гетика
(жыл-
дық)
нысаны
10
наурыз
16
маусым
29 шілде
8
Cу құбырының
(жеке су құ-
быры желiсi-
нiң) жұмысы
туралы есеп
жылдық
1-су
құбыры
(жыл-
дық)
нысаны
21
қаңтар
15
сәуір
16 мамыр
9
Жылу электр
стансалары,
гидроэлектр
стансалары
және қазандық-
тар жұмысының техникалық-
экономикалық көрсеткiштерi
туралы
жылдық
6-ОБ
(жыл-
дық)
нысаны
11
ақпан
26
мамыр
23
маусым
10
Табиғи және
сұйытылған газ
жiберген кәсiпорындар
жұмысы туралы есеп iрi,
орташа және
шағын кәсіпо-
рындар бойынша
жылдық
1-ГАЗ
(жыл-
дық)
нысаны
31
қаңтар
15
наурыз
15 сәуір
11
Кәсiпорынның
жылу энергия-
сын жіберу
және өндiру
туралы есебi
жылдық
1-жылу
(жыл-
дық)
нысаны
26
қаңтар
17
мамыр
14
маусым
12
Дербес энергия
көздерi бар кәсіпорындарды
(ұйымдарды)
iрiктеп зерт-
теу сауал-
дамасы**
жылына
бір
рет
ЭК-
001-
сауал-
дамасы
1 шіл-
дедегі
жағдай
бойынша
31 шілде
30 қыр-
күйек
13
Өнеркәсіп
өнiмдерiн өн-
дiрумен айна-
лысатын жеке
кәсiпкерлердi
iріктеп зерт-
теу сауалда-
масы**
жылына
екі
рет
ЖК-
001-
сауал-
дамасы
1 қаң-
тардағы
жағдай
бойынша;
1 шілдеде
28 ақпан
31 тамыз
29 сәуір
28 қазан

4. Статистика промышленного производства
4.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм статисти-
ческих)
Перио-
дич-
ность
Статис-
тические формы
Сроки пред-
став-
ления первич-
ных
данных рес-
понден-
тами
(дата,
день
после
отчет-
ного
пе-
риода)
Сроки пред-
став-
ления
данных
регио-
нальными управ-
лениями
в Агент-
ство РК
по
статис-
тике
(дата,
день
после
отчет-
ного
пе-
риода)
Срок
завер-
шения
форми-
рования
сводной базы
первич-
ных
отчетов
(дата,
день
после
отчет-
ного
перио-
да)
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет пред-
приятия о
производстве
и отгрузке
продукции
(товаров,
услуг)
месяч-
ная
ф.1-П
(сроч.
-мес)
1 числа
на 3 рабочий день
на 10 день
годо-
вая
ф.1-П
(год)
1 марта
26
апреля
21 июля
2
Отчет пред-
приятия о
производстве
продукции
(товаров,
услуг)
квар-
таль-
ная
ф.1-П (малые) (кварт)
25 числа
на 45 день
4 марта
6 июня
5 сен-
тября
6 де-
кабря
годо-
вая
ф.1-П (малые)
(год)
1 марта
10 мая
21 июля
3
Отчет пред-
приятия о
производстве
продукции
(товаров,
услуг)
квар-
таль-
ная
ф.1-П
(подсоб) (кварт)
10 числа
на 30 день
16 фев-
раля
17 мая
16 ав-
густа
15 ноя-
бря
годо-
вая
ф.1-П
(подсоб) (год)
14 фев-
раля
26 ап-
реля
21 июля
4
Отчет пред-
приятия о
производстве и отгрузке
этилового
спирта и
алкогольной
продукции
квар-
таль-
ная
ф.1-
алк
(пром)
(кварт)
10 числа
на 12 день
20 января 20 апреля 20 июля 20 октября
5
Отчет пред-
приятия о
производстве
продукции
(товаров,
услуг) (с
разбивкой по
месяцам)
годо-
вая
ф.1-
ПРОМ
(год)
1 марта
20 мая
27 июня
6
Баланс произ-
водственных
мощностей (по
специальному перечню видов продукции)
годо-
вая
Ф.БМ (год)
15 апреля
30 апреля
30 мая
7
Отчет о произ-
водстве, рас-
пределении и
потреблении
электрической
энергии, сос-
таве энергети-
ческого обору-
дования
годо-
вая
ф.24-
энерге-
тика
(год)
10 марта
16 июня
29 июля
8
Отчет о работе
водопровода
(отдельной
водопроводной
сети)
годо-
вая
ф.1-
водопро-
вод
(год)
21 января
15 апреля
16 мая
9
О технико-
экономических
показателях
работы тепло-
электростан-
ции, гидро-
электростанции и котельной
годо-
вая
ф.6-ТП (год)
11 февраля
26 мая
23 июня
10
Отчет о работе
предприятий, отпускавших
природный и
сжиженный газ по крупным,
средним и ма-
лым предприя-
тиям
годо-
вая
ф.1-ГАЗ (год)
30 января
15 марта
15 апреля
11
Отчет пред-
приятия об
отпуске и
производстве
тепловой
энергии
годо-
вая
ф.1-ТЕП (год)
26 января
17 мая
14 июня
12
Анкета выбо-
рочного обсле-
дования пред-
приятий
(организаций), имеющих авто-
номные энерго-
источники **
1 раз в год
Анкета ЭИ-001
по сос-
тоянию
на 1
июля
31 июля
30 сен-
тября
13
Анкета выбо-
рочного обсле-
дования инди-
видуальных
предпринимате-
лей, занимаю-
щихся произ-
водством про-
мышленной
продукции**
2 раза в год
Анкета ИП-001
по сос-
тоянию
на 1
января;
на 1
июля
28 фев-
раля
31 ав-
густа
29 ап-
реля
28 ок-
тября

4.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша) бірінші
жол - республи-
калық деңгейде,
екiнші жол - өңiрлiк деңгейде
1
2
3
4
5
1
ҚР өнеркәсібі
жұмысының негізгі
көрсеткіштері
айлық
1-К
жедел-
айлық
нысаны;
1-К
(шағын)
тоқсандық
нысаны;
1-К
(қосалқы)
тоқсандық
нысаны;
1-К
(жылдық);
1-К
(шағын)
жылдық нысан-
дары
бойынша есептер;
1-өнерк
(жылдық)
нысаны,
1-К
қосалқы
(жылдық)
нысаны;
шаруа
(фермер)
қожалық-
тарын,
жеке
кәсіп-
керлерді
және
дербес
энергия
көздерін
біржолғы
зерттеу
01-02
02-03
2
Өнеркәсіп өнімдерінің
маңызды түрлерiн ҚР облыстары бойынша
өндiру
айлық
-//-
02
02-03
3
ҚР өнеркәсiбiндегi
нақты көлем индекс-
терi
айлық
-//-
01-02
4
Өнеркәсiп өнiмдерiнiң
маңызды түрлерiн
ҚР кәсіпорындары
бойынша өндiру*
тоқ-
сандық
1-К
жедел-
айлық
нысаны
01
5
Тұтыну тауарларын
ҚР-да өндiру
айлық
1-К
жедел-
айлық
нысаны
01-02
02-03
6
ҚР өнеркәсіп кәсіп-
орындарындағы өнiм-
дердi жөнелту және
олардың қалдықтары
тоқ-
сандық
1-К
жедел-
айлық
нысаны
01-02
02-03
7
ҚР-да этил спиртiн
және алкогольдi
өнiмдердi өндіру
және жөнелту
тоқ-
сандық
1-алк
(өнерк)
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
02-03
8
ҚР кәсіпорындарының
этил спиртiн және
алкогольдi өнiмдердi
өндiруi және жөнелтуi*
тоқ-
сандық
1-алк
(өнерк)
(тоқ-
сандық)
нысаны
01
9
ҚР iрi кәсіпорында-
рының мониторингі*
а) өнеркәсiп өндiріс-
iнiң көрсеткiштерi
тоқ-
сандық
1-К
жедел-
айлық
нысаны,
1-Е (тоқ-
сандық)
нысаны
1-инвест
(тоқ-
сандық)
нысаны
1-ҚК
(тоқ-
сандық)
нысаны
01
б) қаржы, инвестиция-
лық қызмет және еңбек
көрсеткiштерi
тоқ-
сандық
10
Қызметтің қосалқы
(негiзгі емес)
түрлерi
тоқ-
сандық
1-К
жедел-
айлық
нысаны
01-02
02-03
11
Өнеркәсіптегi шағын
кәсіпорындар (саны
50 адамға дейiн)
жұмысының негiзгі
көрсеткiштерi
тоқ-
сандық
1-К
(шағын)
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
02-03
12
ҚР әскери-өнеркәсіп-
тiк өнiмдерi*
2004
жылдың
қаңтар-
желтоқ-
санын-
дағы
1-К
жедел-
айлық
нысаны
01-02
13
Өнеркәсіптiк емес
кәсiпорындар балан-
сындағы өнеркәсiп
кәсіпорындары
жұмысының негiзгi
көрсеткiштерi
тоқ-
сандық
1-К
(қосалқы)
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
02-03
14
ҚР өнеркәсiбi жұмысы-
ның негiзгi көрсет-
кiштерi
жылдық
1-К
(жылдық)
нысаны
1-К
(шағын)
(жылдық)
нысаны
1-К
(қосалқы)
(жылдық)
нысаны
1-ӨНЕРК
(жылдық)
нысаны;
шаруа
(фермер)
қожалық-
тарын,
жеке
кәсiп-
керлерді
және
дербес
энергия
көздерiн
бiржолғы
зерттеу
01-02
02-03
15
2004 жылғы өнеркәсіп
кәсiпорындары жұмы-
сының негiзгі көр-
сеткiштерi (айларға
бөлгендегi)
жылдық
1-өнерк
(жылдық)
нысаны
1-К
(жылдық)
нысаны
1-К
(шағын)
(жылдық)
1-К
(қосалқы)
(жылдық)
нысаны
шаруа
(фермер)
қожалық-
тарын,
жеке
кәсiп-
керлердi
және
дербес
энергия
көздерiн
біржолғы
зерттеу
01-02
02-03
16
Өнеркәсiптегi шағын
кәсiпорындар (саны
50 адамға дейiн)
жұмысының негiзгі
көрсеткіштерi
жылдық
1-К
(шағын)
(жылдық)
нысаны
01-02
02-03
17
Өнеркәсіп өнiмдерінiң
орташа көтерме
бағалары**
жылдық
1-К
(жылдық)
1-К
(шағын)
(жылдық)
01-02
02-03
18
Өндiрiс қуатының ба-
лансы (өнім түрлері-
нiң арнайы тiзбесi
бойынша)
жылдық
ҚБ
(жылдық)
нысаны
01, 02, 03
19
Қазақстан Республи-
касының электр ба-
лансы. Энергетикалық
жабдықтардың құрамы
жылдық
24-энер-
гетика
(жылдық)
нысаны
01-02
20
ҚР-дағы су құбыры
ғимараттарының
жұмысы туралы
жылдық
1-су
құбыры
(жылдық)
нысаны
01-02
02-03
21
Жылу электр станса-
лары, гидроэлектр
стансалары және қа-
зандықтар жұмысының
техникалық-экономи-
калық көрсеткiштерi
жылдық
6-ЖК
01-02
02-03
22
Табиғи және сұйытыл-
ған газ жiберген
кәсiпорындар жұмысы
туралы
жылдық
1-газ
(жылдық)
нысаны
01-02
02-03
23
ҚР кәсiпорындарының
жылу энергиясын жi-
беруi және өндiруi
туралы
жылдық
1-жылу
(жылдық)
нысаны
01-02
02-03
24
Өнеркәсiп өнiмдерiнің
жедел деректер бойынша орташа жылдық
көтерме бағалары**
қаңтар-
желтоқ-
сандағы
1-К-
жедел-
айлық
нысаны
01-02
25
Дербес энергия көз-
дерi бар кәсiпорын-
дардың (ұйымдардың)
жұмысы туралы**
жылына
бір рет
ЭК-001
сауал-
дамасы
01-02
26
Өнеркәсiп өнiмдерiн
өндiрумен айналыса-
тын жеке кәсiпкерлер
қызметi туралы**
жылына
екі рет
ЖК-001
сауал-
дамасы
01-02
02-03
кестенің жалғасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Топтас-
тыру
түрлері
(сынып-
тауыштар
бойынша,
басқа да)
Аяқтау
нысаны
Аяқтау мер-
зімдері (кү-
нi, айы, жылы,
есептi кезең-
нен кейінгі
күн; аяқтау
мерзімдері
мереке және
демалыс күн-
деріне сәйкес
келген жағ-
дайда, сол
күндерден
кейiнгi жұмыс
күнiне
ауысады)
1
2
6
7
8
1
ҚР өнеркәсібі
жұмысының негізгі
көрсеткіштері
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
ӨӨСС
статбюл-
летень
10-күні
2
Өнеркәсіп өнімдерінің
маңызды түрлерiн ҚР облыстары бойынша
өндiру
ӘАОС,
ӨӨСС
статбюл-
летень
10-күні
3
ҚР өнеркәсiбiндегi
нақты көлем индекс-
терi
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ӨӨСС
экспресс-
ақпарат
8-күні
4
Өнеркәсiп өнiмдерiнiң
маңызды түрлерiн
ҚР кәсіпорындары
бойынша өндiру*
ӨӨСС
әзірле-
мелік
кестелер
12 қаңтар
12 сәуір
12 шілде
11 қазан
5
Тұтыну тауарларын
ҚР-да өндiру
ӘАОС
статбюл-
летень
15-күні
6
ҚР өнеркәсіп кәсіп-
орындарындағы өнiм-
дердi жөнелту және
олардың қалдықтары
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ӨӨСС
статбюл-
летень
11 қаңтар
11 сәуір
11 шілде
11 қазан
7
ҚР-да этил спиртiн
және алкогольдi өнiм-
дердi өндіру және жөнелту
ӘАОС,
ӨӨСС
статбюл-
летень
20 қаңтар
20 сәуір
20 шілде
20 қазан
8
ҚР кәсіпорындарының
этил спиртiн және
алкогольдi өнiмдердi
өндiруi және жөнелтуi*
ӨӨСС,
кәсіп-
орындар
бойынша
статбюл-
летень
24 қаңтар
22 сәуір
22 шілде
24 қазан
9
ҚР iрi кәсіпорында-
рының мониторингі*
а) өнеркәсiп
өндiрісiнiң
көрсеткiштерi
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ӨӨСС,
кәсіпо-
рындар
тізімі
бойынша
статбюл-
летень
18 наурыз
20 маусым
20 қыркүйек
19 желтоқсан
б) қаржы, инвестиция-
лық қызмет және еңбек көрсеткiштерi
-//-
23 наурыз
21 маусым
22 қыркүйек
22 желтоқсан
10
Қызметтің қосалқы
(негiзгі емес)
түрлерi
ӘАОС,
ЭҚЖС
әзірле-
мелік
кестелер
19 қаңтар
19 сәуір
19 шілде
18 қазан
11
Өнеркәсіптегi шағын
кәсіпорындар (саны
50 адамға дейiн)
жұмысының негiзгі
көрсеткiштерi
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС, КМС,
ӨӨСС,
ШҰҚНС
әзірле-
мелік
кестелер
4 наурыз
6 маусым
5 қыркүйек
6 желтоқсан
12
ҚР әскери-өнеркәсіп-
тiк өнiмдерi*
ӘАОС,
әскери-
өнеркә-
сіптік
өнімдерді
өндіретін
кәсіпо-
рындар
бойынша
статбюл-
летень
26 қаңтар
13
Өнеркәсіптiк емес
кәсiпорындар балан-
сындағы өнеркәсiп
кәсіпорындары
жұмысының негiзгi
көрсеткiштерi
ӘАОС,
ЭҚЖС, МНС, КМС,
ӨӨСС
әзірле-
мелік
кестелер
16 ақпан
17 мамыр
16 тамыз
15 қараша
14
ҚР өнеркәсiбi жұмы-
сының негiзгi көр-
сеткiштерi
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС, КМС,
ӨӨСС
статбюл-
летень
29 шілде
15
2004 жылғы өнеркәсіп
кәсiпорындары жұмы-
сының негiзгі көр-
сеткiштерi (айларға
бөлгендегi)
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС, КМС,
ӨӨСС
әзірле-
мелік
кестелер
21 шілде
16
Өнеркәсiптегi шағын
кәсiпорындар (саны
50 адамға дейiн)
жұмысының негiзгі
көрсеткіштерi
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС, КМС,
ӨӨСС,
ШҰҚНС
әзірле-
мелік
кестелер
21 шілде
17
Өнеркәсіп өнiмдерінiң
орташа көтерме бағалары**
ӘАОС,
ӨӨСС
әзірле-
мелік
кестелер
15 маусым
18
Өндiрiс қуатының ба-
лансы (өнім түрлері-
нiң арнайы тiзбесi
бойынша)
ӘАОС,
ӨӨСС
статбюл-
летень
30 мамыр
19
Қазақстан Республи-
касының электр ба-
лансы. Энергетикалық
жабдықтардың құрамы
ӘАОС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
29 шілде
20
ҚР-дағы су құбыры
ғимараттарының
жұмысы туралы
ӘАОС
статбюл-
летень
16 мамыр
21
Жылу электр станса-
лары, гидроэлектр
стансалары және қа-
зандықтар жұмысының
техникалық-экономи-
калық көрсеткiштерi
ӘАОС
статбюл-
летень
23 маусым
22
Табиғи және сұйытыл-
ған газ жiберген
кәсiпорындар жұмысы
туралы
ӘАОС
статбюл-
летень
15 сәуір
23
ҚР кәсiпорындарының
жылу энергиясын жi-
беруi және өндiруi
туралы
ӘАОС
статбюл-
летень
14 маусым
24
Өнеркәсiп өнiмдерiнің
жедел деректер бойынша орташа жылдық
көтерме бағалары**
ӘАОС,
ӨӨСС
әзірле-
мелік
кестелер
24 қаңтар
25
Дербес энергия көз-
дерi бар кәсiпорын-
дардың (ұйымдардың)
жұмысы туралы**
ӘАОС
әзірле-
мелік
кестелер
30 қыркүйек
26
Өнеркәсiп өнiмдерiн
өндiрумен айналыса-
тын жеке кәсiпкерлер
қызметi туралы**
ӘАОС
әзірле-
мелік
кестелер
29 сәуір
28 қазан
*) қызмет бабында пайдалану үшiн
**) нақты көлемнiң индексiн есептеу үшiн

4.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статисти-
ческих работ
(бюллетеней,
экспресс-
информаций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Сводные
данные
(01-по
респуб-
лике;
02-по
облас-
тям;
03-по
районам)
первая
строка
- на
рес-
публи-
канском
уровне,
вторая
строка
- на
регио-
нальном
уровне
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки
завер-
шения
(дата,
день
после
отчет-
ного
пе-
риода;
при
сов-
паде-
нии
сроков
с
празд-
ничны-
ми и
выход-
ными
днями
срок
пере-
ходит
на
бли-
жайший
рабочий
день
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Основные
показатели
работы про-
мышленности
РК
ме-
сяч-
ная
ф.1-П сроч.-
мес;
ф. 1-П
(малые)кварт;
ф.1-П
(под-
соб)
кварт;
рас-
четы:
по
ф.1-П
(год);
по
ф.1-П
(малые) год;
ф.1
ПРОМ
(год),
ф.1-П подсоб. (год);
един.
обсл.
кресть-
янских
(фер-
мерс-
ких)
хозяй-
ств,
индиви-
дуаль-
ных
пред-
прини-
мателей и авто-
номных
энерго-
источ-
ников
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,КРП,
СКПП
стат-
бюл-
летень
на 10 день
2
Производство
важнейших
видов про-
мышленной
продукции по
областям РК
ме-
сяч-
ная
-"-
02
02-03
КАТО,СКПП
стат-
бюл-
летень
на 10 день
3
Индексы фи-
зического
объема в
промышленнос-
ти РК
ме-
сяч-
ная
-"-
01-02
КАТО, ОКЭД, СКПП
экс-
пресс-инфор-
мация
на 8 день
4
Производство важнейших видов про-
мышленной
продукции по
предприятиям РК*
квар-
таль-
ная
ф.1-П
сроч.-
мес.
01
СКПП
разра-
боточ-ные
табли-
цы
12 ян-
варя
12 ап-
реля
12 июля
11 ок-
тября
5
Производство потребитель-
ских товаров
в РК
ме-
сяч-
ная
ф.1-П
сроч.-
мес.
01-02 02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
на 15 день
6
Отгрузка и
остатки про-
дукции на
предприятиях промышлен-
ности РК
квар-
таль-
ная
ф.1-П
срочн.-мес.
01-02 02-03
КАТО, ОКЭД, СКПП
стат-
бюл-
летень
11 ян-
варя
11 ап-
реля
11 июля
11 ок-
тября
7
Производство и отгрузка
этилового
спирта и
алкогольной
продукции в
РК
квар-
таль-
ная
ф.1-алк(пром)
(кварт)
01-02 02-03
КАТО, СКПП
стат-
бюл-
летень
20 ян-
варя
20 ап-
реля
20 июля
20 ок-
тября
8
Производство
и отгрузка
этилового
спирта и ал-
когольной
продукции
предприятиями РК*
квар-
таль-
ная
ф.1-алк(пром) (кварт)
01
СКПП, по пред-
прия-тиям
стат-
бюл-
летень
24 ян-
варя
22 ап-
реля
22 июля
24 ок-
тября
9
Мониторинг
крупнейших
предприятий
РК*
ф. 1-П сроч.-
мес.
ф.1-Т
(кварт) ф.1-
инвест (кварт) ф.1-ПФ (кварт)
01
КАТО, ОКЭД, СКПП,
по
спис-
ку
пред-
прия-тий
а) показате-
ли промыш-
ленного
производства
квар-
таль-
ная
стат-
бюл-
летень
18 мар-
та
20 июня
20 сен-
тября
19 де-
кабря
б) показате-
ли финансо-
вой, инвес-
тиционной
деятельности и по труду
квар-
таль-ная
-"-
23 мар-
та
21 июня
22 сен-
тября
22 де-
кабря
10
Вторичные
(неосновные)
виды дея-
тельности
квар-
таль-
ная
ф.1-П сроч.-
мес.
01-02 02-03
КАТО, ОКЭД
разра-
боточ-ные
табли-
цы
19 ян-
варя
19 ап-
реля
19 июля
18 ок-
тября
11
Основные
показатели
работы малых
предприятий
в промышлен-
ности (с
численностью до 50 чел)
квар-
таль-
ная
ф.1-П (малые) (кварт)
01-02 02-03
КАТО, ОКЭД, КФС, КРП,
СКПП,КОПФ
разра-
боточ- ные
табли-
цы
4 марта
6 июня
5 сен-
тября
6 де-
кабря
12
Военно-про-
мышленная
продукция РК*
за ян-
варь-де-
кабрь
2004
г.
ф.1-П сроч.-
мес.
01-02
КАТО, по пред-
прия-тиям, про-
изво-дящим воен-
но-
про-
мыш-
лен-
ную
про-
дук-
цию
стат-
бюл-
летень
26 января
13
Основные
показатели
работы про-
мышленных
предприятий, находящихся на балансе
непромышлен-
ных предпри-
ятий
квар-
таль-
ная
ф.1-П
(под-
соб)
(кварт)
01-02 02-03
КАТО, ОКЭД, КФС, КРП, СКПП
разра-
боточ-ные
табли-
цы
16 фев-
раля
17 мая
16 ав-
густа
15 ноя-
бря
14
Основные
показатели
работы про-
мышленности
РК
годо-
вая
ф.1-П
(год)
1-П
(малые) (год)
ф.1-П
(под-
соб)
(год)
ф.1-
ПРОМ
(год);
един.
обсл.
кресть-янских
(фер-
мерс-
ких)
хозяй-
ств,
индиви-
дуаль-
ных
пред-
прини-
мателей и авто-
номных
энерго-источ-
ников
01-02 02-03
КАТО, ОКЭД, КФС, КРП, СКПП
стат-
бюл-
летень
29 июля
15
Основные по-
казатели ра-
боты промыш-
ленных пред-
приятий за
2004 г. (с
разбивкой
по месяцам)
годо-
вая
ф.1-
ПРОМ
(год)
ф.1-П
(год)
1-П
(малые) (год)
ф.1-П
(под-
соб)
(год)
един. обсл. кресть-
янских
(фер-
мер-
ских)
хозяй-
ств,
индиви-
дуаль-
ных
пред-
прини-
мателей и авто-
номных
энерго-
источ-
ников
01-02 02-03
КАТО, ОКЭД, КФС, КРП, СКПП
раз-
рабо-
точные табли-
цы
21 июля
16
Основные
показатели
работы малых
предприятий
в промышлен-
ности (с
численностью до 50 чел)
годо-
вая
1-П (малые) (год)
01-02 02-03
КАТО, ОКЭД, КФС, КРП, СКПП, КОПФ
разра-
боточ-ные
табли-
цы
21 июля
17
Средние оп-
товые цены
продукции
промышлен-
ности **
годо-
вая
1-П
(год)
1-П
(малые) (год)
01-02 02-03
КАТО, СКПП
разра-
боточ-ные
табли-
цы
15 июня
18
Баланс про-
изводствен-
ных мощнос-
тей (по спе-
циальному
перечню ви-
дов продук-
ции)
годо-
вая
Ф.БМ
(год)
01, 02, 03
КАТО, СКПП
стат-
бюлле-
тень
30 мая
19
Электробаланс
Республики Казахстан.
Состав энер-
гетического
оборудования
годо-
вая
ф.24-
энерге-тика
(год)
01-02
КАТО ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
29 июля
20
О работе во-
допроводных
сооружений
в РК
годо-
вая
ф.1-
водо-
провод
(год)
01-02 02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
16 мая
21
Технико- экономические показатели работы теплоэлект-
ростанции,
гидростанции и котельной
годо-
вая
ф.6-ТП
01-02 02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
23 июня
22
О работе предприятий,
отпускавших природный и
сжиженный
газ
годо-
вая
ф.1-ГАЗ(год)
01-02 02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
15 апреля
23
Об отпуске и
производстве тепловой энергии пред-
приятиями РК
годо-
вая
ф.1-ТЕП(год)
01-02 02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
14 июня
24
Среднегодовые оптовые цены промышленной продукции по оперативным данным**
за ян-
варь-де-
кабрь
ф.1-П
сроч.-
мес
01-02
КАТО, СКПП
разра-
боточ-ные
табли-
цы
24 января
25
О работе предприятий, (организа-
ций), имеющих автономные
энергоисточ-
ники**
1 раз
в год
Анкета ЭИ-001
01-02
КАТО
разра-
боточ-ные
табли-
цы
30 сен-
тября
26
О деятель-
ности индиви-
дуальных
предпринима-
телей, зани-
мающихся
производством промышленной продукции**
2 раза в год
Анкета ИП-001
01-02 02-03
КАТО
разра-
боточ-ные
табли-
цы
29 ап-
реля
28 ок-
тября
* - для служебного пользования
** - для расчета индекса физического объема

5. Инвестиция және құрылыс статистикасы
5.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс
ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
(АЕО)
аяқтау
мерзімі
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Негiзгi капи-
талға жұмсалған
инвестициялар
туралы есеп
айлық
1 ин-
вест
(жедел-
айлық)
нысаны
2-күнi
5-күнi
7-күні
2
Инвестициялар
туралы есеп
беру
тоқ-
сандық
1 ин-
вест.
(тоқ-
сандық)
нысаны
25-күні
40-күні
9
наурыз
8
маусым
8 қыр-
күйек
8 жел-
тоқсан
жылдық
1 ин-
вест.
(жыл-
дық)
нысаны
15 сәуiр
29 сәуір
17
маусым
3
Жеке тұрғын үй-
лердi және бас-
қа объектiлердi
iске қосу
туралы есеп
айлық
1-ЖТҚ
(жедел-
айлық)
нысаны
2-күні
5-күні
7-күні
жылдық
1-ЖТҚ
(жыл-
дық)
нысаны
1 ақпан
25
наурыз
12
мамыр
4
Объектiлердi
iске қосу туралы
есеп
айлық
2-КҚ
(құры-
лыс)
(жедел-
айлық)
нысаны
2-күні
5-күні
7-күні
жылдық
2-КҚ
(құры-
лыс)
жыл
1 ақпан
25
наурыз
25
мамыр
5
Қазақстан Рес-
публикасының
республикалық
және жергiлiктi
инвестициялық
жобаларын iске
асыру туралы
есеп*
тоқ-
сандық
1-рижт
(тоқ-
сандық)
нысаны
7-күні
10-күні
24
қаңтар
22 сәуір
22 шілде
21 қазан
6
Құрылыс ұйымдары
орындаған жұмыс-
тар көлемi туралы:
а) ipi және
орташа құрылыс
ұйымдары
бойынша
айлық
1-КҚ
(жедел-
айлық)
нысаны
4-күні
6-күні
9-күні
жылдық
1-КҚ
(жыл-
дық)
нысаны
31
наурыз
15 сәуір
13 мамыр
б) шағын құрылыс
ұйымдары бойынша
(саны 50 адамға дейiн)
тоқ-
сандық
1-КҚ
(шағын)
(тоқ-
сандық)
нысаны
10-күні
13-күні
14
қаңтар
15 сәуір
15 шілде
14 қазан
жылдық
1-КҚ
(шағын),
(жыл-
дық)
нысаны
31
наурыз
15 сәуір
13 мамыр
7
Құрылысқа салын-
ған инвестиция-
ларды игеру және
негізгі құрал-
жабдықтарды iске қосу туралы
есеп
жылдық
2-КҚ
(жыл-
дық)
15
наурыз
7 сәуір
7
маусым
8
Қоршаған ортаны
қорғауға жұмсал-
ған инвестиция-
лар және табиғи ресурстарды ұтымды пайдалану
туралы есеп
жылдық
18-КҚ
(жыл-
дық)
5 ақпан
11
наурыз
1 сәуір
9
Есеп беретін
ұйымдар балан-
сында есепте-
летін негiзгi
құрылыс машина-
ларының қолда
бары және пай-
даланылуы туралы
есеп
жылдық
12-құ-
рылыс
(жыл-
дық)
20
қаңтар
11
ақпан
14
наурыз
10
Құрылыс салуға
берiлген рұқ-
саттарды зерт-
теу сауалдамасы
жылына
бір рет
F-001-
сауал-
дамасы
4
наурыз
20
наурыз
18 сәуір
11
Құрылыс салуға
жүргiзiлген
мердiгерлiк
тендерлердi
зерттеу сауал-
дамасы
жылына
бір рет
F-002-
сауал-
дамасы
7
қаңтар
24
қаңтар
22 ақпан
12
Тұрғын үй құры-
лысын жүргiзетін
құрылыс ұйымда-
рын зерттеу сауалдамасы
жылына
бір рет
F-003-
сауал-
дамасы
21
наурыз
5 сәуір
4 мамыр
13
Берiлген рұқ-
саттар бойынша
құрылыс жағдайын
зерттеу сауалдамасы
жылына
бір рет
F-004-
сауал-
дамасы
20 шілде
4 тамыз
24 тамыз

5. Статистика инвестиций и строительства
5.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименова-
ние статисти-
ческих
наблюдений
(форм
статисти-
ческих)
Перио-дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Сроки пред-
ставле-
ния
первич-
ных
данных
респон-
дентами
(дата,
день
после
отчет-
ного
(пе-
риода)
Сроки пред-
став-
ления
данных
регио-
наль-
ными
управ-
лениями
в Агент-
ство РК
по
статис-
тике
(дата,
день
после
отчет-
ного
периода)
Срок завер-
шения
форми-
рования
сводной
базы
первич-
ных
отчетов
(дата,
день
после
отчет-
ного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет об
инвестициях в основной
капитал
месяч-
ная
ф.1
инвест
(сроч-
мес)
на 2 день
на 5 день
на 7 день
2
Отчет об инвестициях
квар-
таль-
ная
Ф.1-
инвест
(кварт)
на 25 день
на 40 день
9 марта
8 июня
8 сен-
тября
8 декабря
годо-
вая
Ф.1-
инвест
(год)
15 апреля
29 апреля
17 июня
3
Отчет о
вводе в
действие
индивидуа-
льных жилых
домов и других
объектов
месяч-
ная
ф.1-ИЖС
(сроч- мес)
на 2 день
на 5 день
на 7 день
годо-
вая
ф.1-ИЖС (год)
1 февраля
25 марта
12 мая
4
Отчет о
вводе в
действие
объектов:
месяч-
ная
год
Ф. 2-КС
(стройка) (сроч-
мес)
ф.2-КС
(стройка) год
на 2 день
1 февраля
на 5 день
25 марта
на 7 день
25 мая
5
Отчет о
реализации республи-
канских и
местных
инвестици-
онных про-
ектов
Республики Казахстан*
квар-
таль-
ная
Ф.1-РИП (кварт)
на 7 день
на 10 день
24 января
22 апреля
22 июля
21 ок-
тября
6
Отчет об
объемах
работ
(услуг)
выполненных строитель-
ными орга-
низациями:
а) по круп-
ным и сред-
ним строи-
тельным ор-
ганизациям
месяч-
ная
Ф.1-КС
(сроч-
мес)
на 4 день
на 6 день
на 9 день
годо-
вая
ф.1-КС
(год)
31 марта
15 апреля
13 мая
б) по малым
строитель-
ным органи-
зациям (с
численнос-
тью до 50
чел.)
квар-
таль-
ная
Ф.1-КС
(малые)
(кварт)
на 10 день
на 13 день
14 января
15 апреля
15 июля
14 ок-
тября
годо-
вая
Ф.1-КС
(малые),
(год)
31 марта
15 апреля
13 мая
7
Отчет об
освоении
инвестиций
в строи-
тельство и
вводе в действие
основных
средств
годо-
вая
2-КС (год)
15 марта
7 апреля
7 июня
8
Отчет об
инвестициях на охрану окружающей среды и
рациональ-
ное использо-
вание
природных
ресурсов
годо-
вая
18-КС
(год)
5 февраля
11 марта
1 апреля
9
Отчет о на-
личии и ис-
пользовании основных
строитель-
ных машин,
числящихся
на балансе отчитываю-
щихся орга-
низаций
годо-
вая
12-строи-
тельство
(год)
20 января
11 фев-
раля
14 марта
10
Анкета обс-
ледования
выданных
разрешений
на строи-
тельство
1 раз в год
Анкета
F-001
4 марта
20 марта
18 апреля
11
Анкета обс-
ледования
участников подрядных
тендеров на
строитель-
ство
1 раз в год
Анкета
F-002
7 января
24 января
22 фев-
раля
12
Анкета обс-
ледования
строитель-
ных органи-
заций, осу-
ществляющих строитель-
ство жилья
1 раз в год
Анкета
F-003
21 марта
5 апреля
4 мая
13
Анкета обс-
ледования
состояния
строитель-
ства по
выданным
разрешениям на строи-
тельство
1 раз в год
Анкета
F-004
20 июля
4 августа
24 ав-
густа

5.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша) бірінші
жол - республи-
калық деңгейде,
екiнші жол - өңiрлiк деңгейде
1
2
3
4
5
1
Негiзгі капиталға
жұмсалған инвестиция-
лар туралы мәлiметтер
айлық
1 инвест
(жедел)
1-ЖТҚ
(жедел)
нысаны
01-02
02-03
2
Инвестициялар туралы
мәлiметтер
тоқ-
сандық
1-инвест.
(тоқ-
сандық),
2-ШК
(тоқ-
сандық)
нысаны
02-03
жылдық
1-инвест.
(жылдық),
2-ШК
(жылдық)
нысаны
01-02
-"-
3
Объектiлер құрылысы
және iске қосу туралы мәлiметтер
айлық
2-КҚ
(құрылыс)
(жедел-
айлық),
1-ЖТҚ
(жедел-
айлық)
нысаны
01-02
02-03
жылдық
2-КҚ
(құрылыс)
(жылдық),
1-ЖТҚ
(жылдық)
нысаны
-"-
4
Қазақстан Республика-
сындағы шетелдiк
инвестициялар есебiнен
қаржыландырылатын объектiлер құрылысы туралы мәлiметтер*
тоқ-
сандық
2-КҚ
(құрылыс)
(жедел-
айлық)
нысаны
1-инвест.
(жедел-
айлық)
нысаны
01-02
5
Қуаттарды iске қосу
туралы мәлiметтер
жылдық
2-КҚ
(құрылыс)
(жылдық),
1-ЖТҚ
(жылдық)
нысаны
01-02
6
Қазақстан Республика-
сының инвестициялық жобаларын iске асыру туралы мәліметтер*
тоқсан-
дық
1-РИЖТ
(тоқсан-
дық)
нысаны
01-02
7
Өнеркәсiптің iрi
кәсiпорындары
мониторингi*
тоқ-
сандық
1-инвест
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
8
Орындалған мердiгерлiк
құрылыс жұмыстары туралы мәлiметтер
айлық
1-КҚ
(жедел)
нысаны
01-02
02-03
тоқ-
сандық
1-КҚ
(шағын)
(тоқ-
сандық),
1-КҚ
(жедел)
нысаны
-"-
жылдық
1-КҚ
(жылдық),
нысаны,
1-КҚ
(шағын) жылдық нысаны
-"-
9
Iрi және орташа
құрылыс ұйымдары
қызметiнiң негізгі
көрсеткiштерi*
тоқ-
сандық
1-КҚ
(жедел-
айлық)
01-02
10
Жер қойнауын пайдала-
нушы - кәсіпорындардың
минералды шикiзатқа жұмсаған инвестиция-
лары туралы мәлiметтер
тоқ-
сандық
1-инвест
(тоқ-
сандық)
нысаны
2-ШК
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
жылдық
1-инвест
(жылдық)
нысаны
2-ШК
(жылдық)
нысаны
-"-
11
Экономиканың басым
секторларындағы ин-
вестициялар бойынша
уәкiлетті мемлекеттік органмен өзара шарт жасасқан кәсiпорындар мен ұйымдардың инвестициялары туралы мәлiметтер
тоқ-
сандық
1-инвест
(тоқ-
сандық)
нысаны
2-ШК
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
жылдық
1-инвест
(жылдық)
нысаны
2-ШК
(жылдық)
нысаны
-"-
12
Құрылысқа салынған
инвестицияларды игеру және негiзгi құрал-
жабдықтарды iске қосу туралы мәліметтер
жылдық
2-КҚ
(жылдық),
1-ЖТҚ
(жылдық),
2-ШК
(жылдық)
нысаны
01-02
02-03
13
Қоршаған ортаны қор-
ғауға жұмсалған инвес-
тициялар және табиғи ресурстарды ұтымды пайдалану туралы мәліметтер
жылдық
18-КҚ
(жылдық)
01-02
02-03
14
Қазақстан Республи-
касындағы негiзгi
құрылыс машиналарының қолда бapы және пайдаланылуы туралы мәлiметтер
жылдық
12-
құрылыс
(жылдық)
01-02
02-03
15
Құрылыс салуға берiл-
ген рұқсаттарды
зерттеу нәтижелерi
жылдық
F-001
сауал-
дамасы
01-02
16
Құрылыс салуға арнал-
ған мердігерлiк тен-
дерлерге қатысушыларды
зерттеу нәтижелерi
жылдық
F-002
сауал-
дамасы
01-02
17
Тұрғын үй құрылысын
жүргізетiн құрылыс
ұйымдарын зерттеу
нәтижелерi
жылдық
F-003
сауал-
дамасы
01-02
18
Берiлген рұқсаттар
бойынша құрылыс жағдайын зерттеу
нәтижелерi
жылдық
F-004
сауал-
дамасы
01-02
19
Қазақстан Республика-
сындағы тұрғын үй құрылысы туралы Мемле-
кеттік бағдарламаның жүзеге асырылу барысы туралы
жарты-
жылдық
2-КҚ
(құрылыс)
(жедел-
айлық)
01-02
кестенің жалғасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Топтас-
тыру
түрлері
(сынып-
тауыштар
бойынша,
басқа да)
Аяқтау
нысаны
Аяқтау мер-
зімдері (кү-
нi, айы, жылы,
есептi кезең-
нен кейінгі
күн; аяқтау
мерзімдері
мереке және
демалыс күн-
деріне сәйкес
келген жағ-
дайда, сол
күндерден
кейiнгi жұмыс
күнiне
ауысады)
1
2
6
7
8
1
Негiзгі капиталға
жұмсалған инвестиция-
лар туралы мәлiметтер
ЭҚЖС,
МНС, КМС,
ШҰҚНС,
ӘАОС
статбюл-
летень
12-күні
2
Инвестициялар туралы
мәлiметтер
ЭҚЖС,
МНС, КМС,
ШҰҚНС,
ӘАОС
статбюл-
летень
14 наурыз
14 маусым
14 қыркүйек
14 желтоқсан
-"-
20 маусым
3
Объектiлер құрылысы
және iске қосу туралы мәлiметтер
қуаттар
мен объ-
ектілер
тізбесі
бойынша
статбюл-
летень
11-күні
-"-
15 маусым
4
Қазақстан Республи-
касындағы шетелдiк
инвестициялар есебiнен
қаржыландырылатын объектiлер құрылысы туралы мәлiметтер*
ЭҚЖС,
МНС, КМС,
ШҰҚНС,
ӘАОС
статбюл-
летень
13 қаңтар
13 сәуір
13 шілде
13 қазан
5
Қуаттарды iске қосу
туралы мәлiметтер
қуаттар
мен объ-
ектілер
тізбесі
бойынша
статбюл-
летень
3 маусым
6
Қазақстан Республи-
касының инвестициялық жобаларын iске асыру туралы мәліметтер*
объектілер
тізімі
бойынша
статбюл-
летень
26 қаңтар
25 сәуір
25 шілде
24 қазан
7
Өнеркәсiптің iрi
кәсiпорындары
мониторингi*
ЭҚЖС,
МНС, КМС,
ШҰҚНС,
ӘАОС
әзірле-
мелік
кестелер
17 наурыз
16 маусым
19 қыркүйек
15 желтоқсан
8
Орындалған мердiгерлiк
құрылыс жұмыстары туралы мәлiметтер
КМС,
МНС,
ӘАОС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
14-күні
-"-
17 қаңтар
18 сәуір
18 шілде
18 қазан
-"-
17 мамыр
9
Iрi және орташа
құрылыс ұйымдары
қызметiнiң негізгі
көрсеткiштерi*
КМС,
МНС,
ӘАОС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
24 ақпан
26 мамыр
24 тамыз
24 қараша
10
Жер қойнауын пайдала-
нушы - кәсіпорындардың
минералды шикiзатқа жұмсаған инвестиция-
лары туралы мәлiметтер
ЭҚЖС,
МНС, КМС,
ШҰҚНС,
ӘАОС
статбюл-
летень
17 наурыз
17 маусым
16 қыркүйек
19 желтоқсан
-"-
29 маусым
11
Экономиканың басым
секторларындағы ин-
вестициялар бойынша
уәкiлетті мемлекеттік органмен өзара шарт жасасқан кәсiпорындар мен ұйымдардың инвестициялары туралы мәлiметтер
ЭҚЖС,
МНС, КМС,
ШҰҚНС,
ӘАОС
әзірле-
мелік
кестелер
21 наурыз
21 маусым
21 қыркүйек
21 желтоқсан
-"-
-"-
29 маусым
12
Құрылысқа салынған
инвестицияларды игеру және негiзгi құрал-
жабдықтарды iске қосу туралы мәліметтер
МНС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС,
КМС,
ӘАОС
статбюл-
летень
15 маусым
13
Қоршаған ортаны
қорғауға жұмсалған
инвестициялар және
табиғи ресурстарды
ұтымды пайдалану
туралы мәліметтер
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
статбюл-
летень
11 сәуір
14
Қазақстан Республи-
касындағы негiзгi
құрылыс машиналарының қолда бapы және пайдаланылуы туралы мәлiметтер
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
статбюл-
летень
21 наурыз
15
Құрылыс салуға берiлген рұқсаттарды
зерттеу нәтижелерi
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
әзірле-
мелік
кестелер
10 мамыр
16
Құрылыс салуға арнал-
ған мердігерлiк тен-
дерлерге қатысушыларды
зерттеу нәтижелерi
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
статбюл-
летень
25 ақпан
17
Тұрғын үй құрылысын
жүргізетiн құрылыс
ұйымдарын зерттеу
нәтижелерi
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
статбюл-
летень
12 мамыр
18
Берiлген рұқсаттар
бойынша құрылыс
жағдайын зерттеу
нәтижелерi
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
статбюл-
летень
5 қыркүйек
19
Қазақстан Республи-
касындағы тұрғын үй
құрылысы туралы Мем-
лекеттік бағдарламаның
жүзеге асырылу барысы туралы
МНС,
КМС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
статбюл-
летень
25 шілде
*) қызмет бабында пайдалану үшiн

5.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статисти-
ческих работ
(бюллетеней,
экспресс-
информаций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Свод-
ные
данные
(01 - по
рес-
пуб-
лике;
02 - по об-
лас-
тям;
03 - по
рай-
онам)
первая
строка
- на
рес-
публи-
канс-
ком
уров-
не,
вторая
строка
- на
регио-
наль-
ном
уровне
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки
завер-
шения
(дата,
день
после
отчет-
ного
периода;
при
совпа-
дении
сроков
с
празд-
ничными и вы-
ходными
днями
срок пере-
ходит
на
ближай-
ший
рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Сведения об
инвестициях в основной
капитал
ме-
сяч-
ная
ф. 1 инвест
(сроч)
Ф1-ИЖС
(сроч)
01-02
02-03
ОКЭД,
КФС, КРП,
КОПФ,
КАТО
стат-
бюлле-
тень
на 12 день
2
Сведения об
инвестициях
квар-
таль-
ная
Ф.1-
инвест
(кварт) ф.2-МП (кварт)
02-03
ОКЭД,КФС,
КРП,
КОПФ,
КАТО
стат-
бюл-
летень
14 марта
14 июня
14 сен-
тября
14 де-
кабря
годо-
вая
ф.1-
инвест
(год),
ф.2-МП
(год)
01-02
-"-
-"-
20 июня
3
Сведения о строитель-
стве и вво-
де в дейст-
вие объек-
тов
ме-
сяч-
ная
ф.2-КС
(строй-
ка)
(сроч-
мес),
1-ИЖС
(сроч-
мес)
01-02 02-03
по пере-
чню
мощ-
нос-
тей и
объ-
ектов
стат-
бюлле-
тень
на 11 день
годо-
вая
ф.2-КС (строй-
ка)
(год),
1-ИЖС
(год)
15 июня
4
Сведения о  строитель-
стве объек-
тов, финан-
сируемых за
счет иност-
ранных ин-
вестиций в Республике
Казахстан*
квар-
таль-
ная
ф.2-КС
(строй-
ка)
(сроч-
мес)
ф.1-
инвест
(сроч-
мес)
01-02
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,КАТО
стат-
бюлле-
тень
13 ян-
варя
13 апреля
13 июля
13 ок-
тября
5
Сведения о
вводе в
действие
мощностей
годо-
вая
Ф.2-КС
(строй-
ка)
(год),
1-ИЖС
(год)
01-02
по
пере-
чню
мощ-
нос-
тей и объ-
ектов
стат-
бюлле-
тень
3 июня
6
Сведения о
реализации
инвестицио-
нных прое-
ктов в
Республике Казахстан*
квар-
таль-
ная
Ф.1-РИП(кварт)
01-02
по
спис-
ку
объ-
ектов
стат-
бюлле-
тень
26 ян-
варя
25 апреля
25 июля
24 ок-
тября
7
Мониторинг
крупных предприятий
промышлен-
ности*
(см.раздел
4.2 п. 9б)
квар-
таль-
ная
Ф.1 -
инвест
(кварт)
01-02
ОКЭД,
КФС, КРП, КОПФ,
КАТО
разра-
боточ-
ные
таблицы
17 марта
16 июня
19 сен-
тября
15 де-
кабря
8
Сведения о
выполнении
подрядных
строитель-
ных работ
ме-
сяч-
ная
Ф. 1-КС
(сроч)
01-02 02-03
КРП, КФС,
КАТО, КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
на 14 день
квар-
таль-
ная
ф.1-КС
(малые) (ква-
рт), Ф.1-КС
(сроч-
мес)
-"-
разра-
боточ-
ные
таблицы
17 ян-
варя
18 ап-
реля
18 июля
18 ок-
тября
годо-
вая
ф.1-КС
(год),
ф.1-КС
(малые) годовая
-"-
стат-
бюлле-
тень
17 мая
9
Основные
показатели
деятельнос-
ти крупных
и средних
строитель-
ных органи-
заций*
квар-
таль-
ная
ф.1-КС
(сроч-
мес)
01-02
КРП, КФС,
КАТО,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
24 фев-
раля
26 мая
24 ав-
густа
24 ноя-
бря
10
Сведения об
инвестициях предприятий-недрополь-
зователей минерального
сырья
квар-
таль-
ная
Ф.1-
инвест
(кварт)
ф.2-МП
(кварт)
01-02
ОКЭД,КФС, КРП, КОПФ,КАТО
стат-
бюлле-
тень
17 марта
17 июня 16 сен-
тября
19 де-
кабря
годо-
вая
ф.1-
инвест
(год)
ф.2-МП (год)
-"-
-"-
29 июня
11
Сведения об
инвестициях предприятий
и организа-
ций, заклю-
чивших контракты с
уполномо-
ченным го-
сударствен-
ным органом
по инвести-
циям в при-
оритетных
секторах
экономики
квар-
таль-
ная
Ф. 1-
инвест
(кварт)ф.2-МП
(кварт)
01-02
ОКЭД,КФС, КРП, КОПФ,КАТО
разра-
боточ-
ные таблицы
21 марта
21 июня
21 сен-
тября
21 де-
кабря
годо-
вая
ф.1-
инвест
(год)
ф.2-МП
(год)
-"-
-"-
-"-
29 июня
12
Сведения об
освоении
инвестиций в строите-
льство и
вводе в действие
основных
средств
годо-
вая
ф.2-КС
(год),
ф.1-ИЖС
(год),
ф.2-МП
(год)
01-02 02-03
КФС,
ОКЭД,
КОПФ,
КРП,
КАТО
стат-
бюлле-
тень
15 июня
13
Сведения об
инвестициях на охрану
окружающей
среды и ра-
циональное
использова-
ние природ-
ных ресурсов
годо-
вая
ф.18-КС
(год)
01-02 02-03
КФС, КРП, КОПФ,ОКЭД,КАТО
стат-
бюлле-
тень
11 апреля
14
Сведения о наличии и использова-
нии основ-
ных строительных машин в Республике Казахстан
годо-
вая
ф.12-
строи-
тельст-
во(год)
01-02 02-03
КФС, КРП,
КОПФ,
ОКЭД,
КАТО
стат-
бюлле-
тень
21 марта
15
Результаты
обследования разрешений
на строи-
тельство
годо-
вая
Анкета
F-001
01-02
КФС,
КРП,
КОПФ,
ОКЭД,
КАТО
разра-
боточ-
ные
таблицы
10 мая
16
Результаты обследования участников
проведенных
подрядных
тендеров на
строительст-
во
годо-
вая
Анкета F-002
01-02
КФС, КРП,
КОПФ,
ОКЭД,КАТО
стат-
бюлле-
тень
25 фев-
раля
17
Результаты обследования строительных организаций, осуществляю-
щих строите-
льство жилья
годо-
вая
Анкета F-003
01-02
КФС, КРП, КОПФ,ОКЭД,КАТО
стат-
бюлле-
тень
12 мая
18
Результаты обследования состояния
строитель-
ства по вы-
данным раз-
решениям
годо-
вая
Анкета F-004
01-02
КФС, КРП, КОПФ,
ОКЭД,КАТО
стат-
бюлле-
тень
5 сен-
тября
19
О ходе реа-
лизации Го-
сударствен-
ной програм-
мы развития жилищного
строительст-
ва в
Республике
Казахстан
полу-
годо-
вая
Ф.2-КС (строй-
ка)
(сроч-
мес)
01-02
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КАТО
стат-
бюлле-
тень
25 июля
*) для служебного пользования

6. Инновация және туризм статистикасы
6.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс
ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
аяқтау
мерзімі
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Туристік қызмет
туралы есеп
тоқ-
сандық
1-ТЭ
(тоқ-
сандық)
нысаны
25
күнiне
дейiн
10 мамыр
8 тамыз
9 қараша
30 мамыр
26 тамыз
24
қараша
жылдық
1-ТЭ
(жыл-
дық)
нысаны
25
қаңтар
16 ақпан
18
наурыз
2
Туристік қызмет-
пен айналысатын жеке кәсiпкер-
лердi зерттеу
сауалдамасы
тоқ-
сандық
H-010
(тоқ-
сандық)
сауал-
дамасы
25
күнiне
дейiн
16 ақпан
10 мамыр
8 тамыз
9 қараша
18
наурыз
30 мамыр
26 тамыз
24
қараша
3
Кәсiпорынның
инновациялық
қызметiн зерттеу
сауалдамасы
жылдық
1-инно-
вация
(жыл-
дық)
нысаны
20 сәуір
24 мамыр
20 шілде
4
Өнiмнiң жаңа
түрлерiн игеру
туралы есеп
жылдық
2-инно-
вация
(жыл-
дық)
нысаны
15
наурыз
20 сәуір
6
маусым
5
Ақпараттық тех-
нологияларды
пайдалану және
осыған байла-
нысты өнiмдер
(жұмыстар мен
қызметтер) өн-
дiру туралы есеп
жылдық
3-ақ-
парат
(жыл-
дық)
нысаны
15
наурыз
26 сәуір
13
маусым
6
Ғылыми-техника-
лық жұмыстарды
орындау туралы
жылдық
1-ғылым
(жыл-
дық)
нысаны
25
қаңтар
25
ақпан
20 сәуір
7
Интернет желiсiн
пайдаланушыларды бiржолғы зерттеу
жылына
бір
рет
H-020
сауал-
дамасы
21
қаңтар
23 ақпан
29 сәуір
8
Санаториялық-
курорттық меке-
мелерге барушы-
ларды зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір
рет
H-016
сауал-
дамасы
5 қазан
17 қазан
21
қараша
9
Демалыс паркте-
рiне, мұражай-
ларға, театрлар-
ға, хайуанаттар паркiне және өзге де демалыс орындарына бару-
шыларды зерттеу сауалдамасы
жылына
бір
рет
H-012
сауал-
дамасы
5 қазан
17 қазан
21
қараша
10
Қонақ үйлердегi
келушілердi
зерттеу сауал-
дамасы
жылына
бір
рет
H-014
сауал-
дамасы
5 қазан
17 қазан
21
қараша
11
Әуежайлардағы,
темiр жол вок-
залдарындағы
және автостан-
циялардағы ке-
лушi және кетуші
адамдарды зерт-
теу сауалдамасы
жылына
бір
рет
H-015
сауал-
дамасы
5 қазан
17 қазан
21
қараша
6.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша) бірінші
жол - республи-
калық деңгейде,
екiнші жол - өңiрлiк деңгейде
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республика-
сындағы туризмнің
және қонақ үй шаруа-
шылығының дамуы
тоқ-
сандық
1-ТЭ
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
02-03
жылдық
1-ТЭ
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
2
Туристiк қызметпен
айналысатын жеке
кәсiпкерлердi
зерттеу нәтижелерi
тоқ-
сандық
H-010
сауал-
дамасы
01-02
02-03
3
Қазақстан Республи-
касындағы кәсiпорын-
ның инновациялық
қызметi туралы
жылдық
1-инно-
вация
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
4
Қазақстан Республи-
касындағы өнiмнiң
жаңа түрлерін игеру туралы
жылдық
2-инно-
вация
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
5
Қазақстан Республи-
касындағы ақпараттық
технологияларды
пайдалану туралы
жылдық
3-ақ-
парат
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
6
Қазақстан Республи-
касындағы ғылыми-
техникалық қызмет
жылдық
1-ғылым
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
7
Интернет желiсiн
пайдаланушыларды
зерттеу нәтижелері
жылына
бір
рет
Н-020
сауал-
дамасы
01-02
02-03
8
Келушiлердi (турист-
тердi) iрiктеп зерт-
теу қорытындылары
жылына
бір
рет
G-012,
G-014,
G-015,
G-016
сауал-
дамалары
01-02
02
кестенің жалғасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Топтас-
тыру
түрлері
(сынып-
тауыштар
бойынша,
басқа да)
Аяқтау
нысаны
Аяқтау мер-
зімдері (кү-
нi, айы, жылы,
есептi кезең-
нен кейінгі
күн; аяқтау
мерзімдері
мереке және
демалыс күн-
деріне сәйкес
келген жағ-
дайда, сол
күндерден
кейiнгi жұмыс
күнiне
ауысады)
1
2
6
7
8
1
Қазақстан Республи-
касындағы туризмнің
және қонақ үй шаруа-
шылығының дамуы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
1 маусым
29 тамыз
28 қараша
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
25 наурыз
2
Туристiк қызметпен
айналысатын жеке
кәсiпкерлердi зерттеу
нәтижелерi
ӘАОС,
ЭҚЖС
әзірле-
мелік
кесте
25 наурыз
17 маусым
15 қыркүйек
14 желтоқсан
3
Қазақстан Республи-
касындағы кәсiпорын-
ның инновациялық
қызметi туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС, МНС
статбюл-
летень
25 шілде
4
Қазақстан Республи-
касындағы өнiмнiң
жаңа түрлерін игеру туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС, МНС
статбюл-
летень
13 маусым
5
Қазақстан Республи-
касындағы ақпараттық
технологияларды
пайдалану туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС, МНС
статбюл-
летень
25 маусым
6
Қазақстан Республи-
касындағы ғылыми-
техникалық қызмет
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
25 сәуір
7
Интернет желiсiн
пайдаланушыларды
зерттеу нәтижелері
ӘАОС
статбюл-
летень
4 мамыр
8
Келушiлердi (турист-
тердi) iрiктеп зерт-
теу қорытындылары
ӘАОС
статбюл-
летень
23 қараша

6. Статистика инноваций и туризма
6.1 Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистичес-
ких наблю-
дений (форм
статис-
тических)
Пе-
рио-
дич-
ность
Статис-
тичес-
кие
формы
Сроки пред-
став-
ления
первич-
ных
данных
респон-
дентами
(дата,
день
после
отчет-
ного
пери-
ода)
Сроки представ-
ления
данных
региональ-
ными
управле-
ниями в
Агентство
РК по
статистике
(дата,
день после
отчетного
периода)
Срок завершения
формиро-
вания
сводной
базы
первичных
отчетов
(дата,
день после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет о ту-
ристской
деятельности
квар-
таль-
ная
ф.1-ТЭ
(кварт)
до 25
числа
10 мая
8 августа
9 ноября
30 мая
26 августа
24 ноября
годо-
вая
ф.l-TЭ
(год)
25 января
16 февраля
18 марта
2
Анкета обс-
ледования
индивидуаль-ных предпри-
нимателей,
занимающихся туристской
деятельнос-
тью
квар-
таль-
ная
Анкета
Н-010 (кварт)
до 25 числа
16 февраля
10 мая
8 августа
9 ноября
18 марта 30 мая
26 августа
24 ноября
3
Анкета обследования инновацион-
ной деятельности организации
годо-
вая
ф.1 -
иннова-
ция (год)
20 апреля
24 мая
20 июля
4
Отчет об ос-
воении прин-
ципиально
новых видов
продукции
годо-
вая
ф.2-ин-
новация (год)
15
марта
20 апреля
6 июня
5
Отчет об ис-
пользовании информацион-
ных техноло-
гий и произ-
водстве свя-
занной с ни-
ми продукции
(работ и
услуг)
годо-
вая
ф.3-ин-
форм
(год)
15 марта
26 апреля
13 июня
6
Отчет о вы-
полнении
научно-тех-
нических
работ
годо-
вая
ф.1-
наука
(год)
25
января
25 февраля
20 апреля
7
Единовремен-
ное обследо-
вание поль-
зователей
сети Интернет
1
раз
в год
Анкета
Н-020
21
января
23 февраля
29 апреля
8
Анкета обс-
ледования
посетителей  в санаторно-
курортных
учреждениях
1
раз
в год
Анкета
G-016
5
октября
17 октября
21 ноября
9
Анкета обс-
ледования
посетителей
парков отды-
ха, музеев, театров, зо-
опарков и
прочих мест отдыха
1
раз
в год
Анкета G-012
5
октября
17 октября
21 ноября
10
Анкета обс-
ледования
посетителей в гостиницах
1
раз
в год
Анкета
G-014
5
октября
17 октября
21 ноября
11
Анкета обс-
ледования
въезжающих
и выезжающих посетителей в аэропор-
тах, на же-
лезнодорож-
ных вокзалах
и на авто-
станциях
1
раз
в год
Анкета
G-015
5
октября
17 октября
21 ноября
6.2 Другие статистические работы
N
п/п
Наименова-
ние статис-
тических
работ
(бюллете-
ней,
экспресс-
информаций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Статис-
тичес-
кие
формы
Свод-
ные
дан-
ные
(01-
по
рес-
пуб-
лике;
02 -
по
об-
лас-
тям;
03 - по рай-
онам)пер-
вая
стро-
ка
- на
рес-
пуб-
ли-
кан-
ском
уров-
не,
вто-
рая
стро-
ка
- на
ре-
гио-
наль-
ном
уров-
не
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки
завершения
(дата,
день после
отчетного
периода;
при совпа-
дении
сроков с
празднич-
ными и
выходными
днями срок
переходит
на ближай-
ший рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Развитие туризма и
гостинично-
го хозяй-
ства в
Республике
Казахстан
квар-
таль-
ная
ф.1-ТЭ
(кварт)
01-0202-03
КАТО,
КОС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
1 июня
29 августа
28 ноября
годо-вая
ф.1-ТЭ
(год)
01-0202-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
25 марта
2
Результаты
обследова-
ния индиви-
дуальных
предприни-
мателей,
занимающих-
ся турист-
ской дея-
тельностью
квар-
таль-
ная
Анкета Н-010
01-0202-03
КАТО,
ОКЭД
разра-
боточ-ная
табли-
ца
25 марта
17 июня
15 сен-
тября
14 декабря
3
Об иннова-
ционной
деятельнос-
ти предпри-
ятий в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.1- иннова-
ция
(год)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС
стат-
бюлле-
тень
25 июля
4
Об освоении
принципиа-
льно новых
видов про-
дукции в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.2-ин-новация(год)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС
стат-
бюлле-
тень
13 июня
5
Об исполь-
зовании
информацио-
нных техно-
логий в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.3-ин-
форм
год)
01-02 02-03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС
стат-
бюлле-
тень
25 июня
6
Научно-тех-
ническая
деятельнос-
ть в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.1-
наука
(год)
01-02 02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
25 апреля
7
Результаты
обследова-
ния пользо-
вателей се-
ти Интернет
1 раз
в год
Анкета
Н-020
01-02 02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
4 мая
8
Итоги выбо-
рочного
обследова-
ния посети-
телей (ту-
ристов)
1
раз
в год
Анкеты
G-012,
G-014,
G-015,
G-016
01-0202
КАТО
стат-
бюлле-
тень
23 ноября

7. Қызмет көрсету статистикасы
7.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс
ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
аяқтау
мерзімі
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Кәсiпорынның
көрсетiлген
қызметтер көлемi
туралы есебi
тоқ-
сандық
2-
қызмет
көрсету
(тоқ-
сандық)
нысаны
25
күніне
дейін
14 ақпан
13 мамыр
11 тамыз
11
қараша
11 мамыр
3
наурыз
30 мамыр
29 тамыз
29
қараша
13
маусым
жылдық
2-
қызмет
көрсету
(жылдық)
нысаны
30
наурызға
дейін
2
Кәрiз жұмысы
туралы (жеке
кәрiз желісi)
есеп
жылдық
1-су-
тартқыш
(жылдық)
нысаны
10
ақпанға
дейін
11
наурыз
28
наурыз
3
Мемлекеттік
басқару мекеме-
лерiнiң көрсе-
тiлген қызметтер
көлемi туралы есебi
жылдық
2-
қызмет
көрсету
(бас-
қару)
(жылдық)
нысаны
30 нау-
рызға
дейін
11
мамыр
30
мамыр
4
Табиғи қорықтар-
дың, мемлекеттiк
ұлттық табиғи парктердiң және мемлекеттiк табиғи резерва-
торлардың есебi
жылдық
1-
қорық
(жылдық)
нысаны
25 қаң-
тарға
дейін
25
ақпан
10
наурыз
5
Хайуанаттар
парктерiнiң
жұмысы туралы
есеп
жылдық
1-хай-
уанат-
тар
паркі
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейін
4
ақпан
28
ақпан
6
Театрлар қызметі
туралы есеп
жылдық
1-театр
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
4
ақпан
2
наурыз
7
Луна-парктiң
және демалыс
паркінiң жұмысы
туралы есеп
жылдық
1-
парктер
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
4
ақпан
2
наурыз
8
Мұражай қызметі
туралы есеп
жылдық
1-мұра-
жайлар
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
4
ақпан
2
наурыз
9
Клуб типiндегi
мәдениет меке-
мелерінiң есебi
жылдық
1-
клубтар
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
4
ақпан
2
наурыз
10
Кiтапхана жұмысы
туралы есеп
жылдық
1-кі-
тапхана
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
4
ақпан
2
наурыз
11
Кино көрсетудi
жүзеге асыратын ұйымдардың қызметi туралы есеп
жылдық
1-кино
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
4
ақпан
2
наурыз
12
Концерттік қыз-
мет туралы есеп
жылдық
1-кон-
церт
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
4
ақпан
2
наурыз
13
Жеке кәсіпкер-
лердi қызмет
көрсету туралы
зерттеу сауал-
дамасы
жылдық,
жарты
жылдық
К-020
сауал-
дамасы
30 нау-
рызға
дейiн
20
шілдеге
дейін
10
мамыр
1 тамыз
13
маусым
19
тамыз
14
Жылжымайтын мү-
лiкпен жасала-
тын мәмiлелерде
делдалдық қыз-
мет көрсету бо-
йынша заңды
тұлғалар мен
жеке кәсiпкер-
лердiң қызметi
туралы бiржолғы зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір
рет
К-002
сауал-
дамасы
30
мамырға
дейiн
30
маусым
29
шілде
15
Жарнама сала-
сында қызмет
көрсету туралы
бiржолғы зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір
рет
К-007
сауал-
дамасы
15 мау-
сымға
дейiн
15
шілде
15
тамыз
7.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша) бірінші
жол - республи-
калық деңгейде,
екiнші жол - өңiрлiк деңгейде
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республи-
касында көрсетілген
қызметтердiң көлемi
туралы
тоқ-
сандық
2-қызмет
көрсету
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
02-03
жылдық
2-қызмет
көрсету
(жылдық)
нысаны
01-02
02-03
2
Қазақстан Республи-
касындағы кәрiз
желiлерiнiң жұмысы
туралы
жылдық
1-су-
тартқыш
(жылдық)
нысаны
01-02
02-03
3
Қазақстан Республика-
сының мемлекеттiк
басқару мекемелерiнiң
көрсеткен қызметтерi-
нiң көлемi туралы
жылдық
2-қызмет
көрсету
(басқару)
(жылдық)
нысаны
01-02
02-03
4
Қазақстан Республика-
сындағы табиғат
қорықтарының, мем-
лекеттік ұлттық
табиғат парктерiнiң
және мемлекеттiк
табиғат резерватор-
ларының қызметi
туралы
жылдық
1-қорық
нысаны
01-02
02-03
5
Қазақстан Республи-
касындағы хайуанаттар
парктерiнің қызметi туралы
жылдық
1-хай-
уанаттар
паркі
нысаны
01-02
6
Қазақстан Республи-
касындағы театрлар
қызметi туралы
жылдық
1-театр
нысаны
01-02
02-03
7
Қазақстан Республи-
касындағы луна-парк-
тердiң, демалыс
парктерiнiң жұмысы
туралы
жылдық
1-парктер
нысаны
01-02
02-03
8
Қазақстан Республи-
касындағы мұражайлар
қызметi туралы
жылдық
1-мұра-
жайлар
нысаны
01-02
02-03
9
Қазақстан Республи-
касындағы клуб
типiндегi мәдениет
мекемелерiнiң
қызметі туралы
жылдық
1-клубтар
нысаны
01-02
02-03
10
Қазақстан Республи-
касындағы кiтапхана-
лар қызметi туралы
жылдық
1-кітап-
хана
нысаны
01-02
02-03
11
Қазақстан Республи-
касындағы кино
көрсетудi жүзеге
асыратын ұйымдардың
қызметi туралы
жылдық
1-кино
нысаны
01-02
02-03
12
Қазақстан Республи-
касындағы концерттік
қызмет туралы
жылдық
1-концерт
(жылдық)
нысаны
01-02
02-03
13
Қызмет көрсетумен
айналысатын жеке
кәсіпкерлерді зерттеу
қорытындылары
жарты
жылдық
К-020
сауал-
дамасы
01-02
02-03
14
Жарнама қызметі
туралы
жылына бір рет
К-007
01-02
02-03
15
Жылжымайтын мүлікпен
жасалатын мәмiлелер-
дегi делдалдық қызметтер туралы
жылына бір рет
К-002
01-02
02-03
кестенің жалғасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Топтас-
тыру
түрлері
(сынып-
тауыштар
бойынша,
басқа да)
Аяқтау
нысаны
Аяқтау мер-
зімдері (кү-
нi, айы, жылы,
есептi кезең-
нен кейінгі
күн; аяқтау
мерзімдері
мереке және
демалыс күн-
деріне сәйкес
келген жағ-
дайда, сол
күндерден
кейiнгi жұмыс
күнiне
ауысады)
1
2
6
7
8
1
Қазақстан Республи-
касында көрсетілген
қызметтердiң көлемi
туралы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС,
ШҰҚНС
статбюл-
летень
5 наурыз
2 маусым
2 қыркүйек
2 желтоқсан
-"-
-"-
18 маусым
2
Қазақстан Республи-
касындағы кәрiз
желiлерiнiң жұмысы
туралы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
30 наурыз
3
Қазақстан Республи-
касының мемлекеттiк
басқару мекемелерiнiң
көрсеткен қызметтерi-
нiң көлемi туралы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
2 маусым
4
Қазақстан Республи-
касындағы табиғат
қорықтарының, мем-
лекеттік ұлттық
табиғат парктерiнiң
және мемлекеттiк
табиғат резерватор-
ларының қызметi
туралы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
12 наурыз
5
Қазақстан Республи-
касындағы хайуанаттар
парктерiнің қызметi туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС,
статбюл-
летень
1 наурыз
6
Қазақстан Республи-
касындағы театрлар
қызметi туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС,
статбюл-
летень
4 наурыз
7
Қазақстан Республи-
касындағы луна-парк-
тердiң, демалыс
парктерiнiң жұмысы
туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
4 наурыз
8
Қазақстан Республи-
касындағы мұражайлар
қызметi туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС,
статбюл-
летень
4 наурыз
9
Қазақстан Республи-
касындағы клуб
типiндегi мәдениет
мекемелерiнiң
қызметі туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
4 наурыз
10
Қазақстан Республи-
касындағы кiтапхана-
лар қызметi туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
4 наурыз
11
Қазақстан Республи-
касындағы кино
көрсетудi жүзеге
асыратын ұйымдардың
қызметi туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
4 наурыз
12
Қазақстан Республи-
касындағы концерттік
қызмет туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
4 наурыз
13
Қызмет көрсетумен
айналысатын жеке
кәсіпкерлерді зерттеу
қорытындылары
ӘАОС,
ЭҚЖС
әзір-
лемелік
кестелер
15 маусым
25 тамыз
14
Жарнама қызметі
туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
18 тамыз
15
Жылжымайтын мүлікпен
жасалатын мәмiлелер-
дегi делдалдық
қызметтер туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС,
статбюл-
летень
2 тамыз

7. Статистика услуг
7.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм статис-
тических)
Пе-
рио-
дич-
ность
Статис-
тичес-
кие
формы
Сроки
пред-
став-
ления
первич-
ных
данных
респон-
дентами
(дата,
день
после
отчет-
ного
перио-
да)
Сроки представ-
ления
данных
регио-
нальными
управле-
ниями в
Агентство РК по
статисти-
ке (дата,
день после
отчетного
периода)
Срок заверше-
ния форми-
рования
сводной
базы
первичных
отчетов
(дата,
день после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет пред-
приятий об
объеме ока-
занных услуг
квар-
таль-
ная
ф. 2-
услуги
(кварт)
до 25
числа
14 фев-
раля
13 мая
11 ав-
густа
11 ноября
3 марта
30 мая
29 ав-
густа
29 ноября
годо-
вая
ф. 2-
услуги
(год)
до 30
марта
11 мая
13 июня
2
Отчет о ра-
боте канали-
зации (от-
дельной ка-
нализационной сети)
годо-
вая
ф.1-
водоот-
вод
(год)
до 10
февраля
11 марта
28 марта
3
Отчет учреж-
дений госу-
дарственного управления
об объеме
оказанных
услуг
годо-
вая
ф.2-
услуги
(управ-
ление)
(год)
до 30
марта
11 мая
30 мая
4
Отчет госу-
дарственных природных
заповедни-
ков, госу-
дарственных национальных природных
парков и го-
сударствен-
ных природных резерватов
годо-
вая
ф.1-
запо-
ведник
(год)
до 25
января
25
февраля
10 марта
5
Отчет о
работе
зоопарка
годо-
вая
ф.1-
зоопарк
(год)
до 10
января
4
февраля
28 февраля
6
Отчет о дея-
тельности
театра
годо-
вая
ф.1-
театр
(год)
до 10
января
4
февраля
2 марта
7
Отчет о ра-
боте луна-
парка и парка отдыха
годо-
вая
ф.1-
парки
(год)
до 10
января
4
февраля
2 марта
8
Отчет о дея-
тельности
музея
годо-
вая
ф.1 -
музеи
(год)
до 10
января
4
февраля
2 марта
9
Отчет учреждения культуры клуб-
ного типа
годо-
вая
ф.1 -
клубы
(год)
до 10
января
4
февраля
2 марта
10
Отчет о работе библиотеки
годо-
вая
ф.1 -
библио-
тека
(год)
до 10
января
4
февраля
2 марта
11
Отчет о дея-
тельности
организации,
осуществляющей кинопоказ
годо-
вая
ф.1 -
кино
(год)
до 10
января
4
февраля
2 марта
12
Отчет о кон-
цертной дея-
тельности
годо-
вая
ф.1-
концерт
(год)
до 10
января
4
февраля
2 марта
13
Анкета обс-
ледования
индивидуальных предпринимате-
лей об объеме
оказанием услуг
годо-
вая,
полу-
годо-
вая
Анкета
К-020
до 30
марта
до 25
июля
10 мая
1 ав-
густа
13 июня
19 августа
14
Анкета еди-
новременного обследования
о деятельности юридических лиц
и  индивиду-
альных пред-
принимателей по оказанию
посреднических услуг в сделках с
недвижимостью
1 раз
в год
Анкета
К-002
до 30
мая
30 июня
29 июля
15
Анкета еди-
новременного обследования об оказании
услуг в области
рекламы
1 раз
в год
Анкета
К-007
до 15
июня
15 июля
15 августа
7.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тических
работ
(бюлле-
тений,
экспресс-
инфор-
маций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тис-
тичес-
кие
формы
Свод-
ные
данные
(01 -  по
рес-
пуб-
лике;
02 - по
облас-
тям;
03 - по
райо-
нам)
первая
строка
- на
рес-
публи-
кан-
ском
уров-
не,
вторая
строка
- на
регио-
наль-
ном
уровне
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки завер-
шения
(дата,
день после
отчетного
периода;
при совпа-
дении
сроков с
празднич-
ными и
выходными
днями срок
переходит
на ближай-
ший
рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Об объемах
оказанных
услуг в
Республике
Казахстан
квар-
таль-
ная
ф. 2-
услуги
(кварт)
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД,
КОПФ
стат-
бюлле-
тень
5 марта
2 июня
2 сентября
2 декабря
годо-
вая
ф.2-
услуги
(год)
01-02
02-03
-"-
-"-
18 июня
2
О работе
канализа-
ционных
сетей в
Республике Казахстан
годо-
вая
ф.1 -
водо-
отвод
(год)
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
30 марта
3
Об объеме услуг уч-
реждений
государст-
венного
управления Республики Казахстан
годо-
вая
ф.2-
услуги
(управ-
ление)
(год)
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
2 июня
4
О деятель-
ности при-
родных
заповедни-
ков, госу-
дарствен-
ных нацио-
нальных
природных
парков и
государст-
венных природных
резерватов в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.1-
запо-
ведник
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
12 марта
5
О деятель-
ности зоо-
парков в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.1-
зоопарк
01-02
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
1 марта
6
О деятель-
ности театров в
Республике Казахстан
годо-
вая
ф.1-
театр
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
4 марта
7
О работе луна-пар-
ков и пар-
ков отдыха
в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.1-
парки
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
4 марта
8
О деятель-
ности музе-
ев в
Республике Казахстан
годо-
вая
ф.1-
музеи
01-02 02-03
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
4 марта
9
О деятель-
ности уч-
реждений
культуры
клубного
типа в
Республике Казахстан
годо-
вая
ф.1-
клубы
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
4 марта
10
О деятель-
ности биб-
лиотек в
Республике Казахстан
годо-
вая
ф.1-
библио-
тека
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
4 марта
11
О деятель-
ности орга-
низаций,
осуществля-
ющих кино-
показ в
Республике Казахстан
годо-
вая
ф.1-
кино
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
4 марта
12
О концерт-
ной деяте-
льности в
Республике Казахстан
годо-
вая
ф.1 -
концерт
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-тень
4 марта
13
Итоги обс-
ледования
индивидуа-
льных пред-
принимате-
лей, зани-
мающихся
оказанием
услуг
полу-
годо-
вая
анкета
К-020
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД
разра-
боточ-
ные
табли-
цы
15 июня
25 августа
14
О реклам-
ной деяте-
льности
1 раз
в год
К-007
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
18 августа
15
О посред-
нических
услугах в
сделках с
недвижимос-
тью
1 раз
в год
К-002
01-02 02-03
КАТО, ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
2 августа

8. Сауда статистикасы
8.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс
ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
аяқтау
мерзімі
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Тауарларды,
қызметтердi
өткiзу туралы
есеп
айлық
1-сауда
(айлық)
нысаны
3-күні
5-күні
10-күні
2
Iшкi сауда және
қызмет көрсе-
тетiн кәсіпор-
ындардың қызме-
тi туралы есеп
2004
жылдың
4-тоқ-
саны
1-
бөлшек
сауда,
1-кө-
терме
сауда,
1-дел-
далдар,
1-мей-
рамхана,
1-авто,
1-жөндеу
нысан-
дары
және
2-ШК
нысанына
қосымша
25
күніне
дейін
14
ақпан
11
наурыз
тоқ-
сандық
1-IС
(тоқ-
сандық)
нысаны
23
мамыр
15
тамыз
15
қараша
17
маусым
9 қыр-
күйек
9 жел-
тоқсан
жылдық
1-IС (жылдық) нысаны
31
наурызға
дейін
3 мамыр
30 мамыр
3
Шетел капиталы
қатысқан кәсiп-
орынның қызметi туралы есеп
жарты
жылдық
1-СЭБ (жарты
жылдық) нысаны
25
наурыз
1 сәуір
(Алматы
қ. -
6 сәуір)
10 мамыр
30 күні
12 тамыз
(Алматы
қ. -
16
тамыз)
6 қыр-
күйек
4
Тауар биржасының
қызметi туралы есеп
жарты
жылдық
1-биржа (жарты
жылдық) нысаны
10
күніне
дейін
17
қаңтар
18 шілде
24
қаңтар
22 шілде
5
Базарлар туралы
есеп
жылдық
12-сауда
нысаны
30 нау-
рызға
дейін
20
сәуір
3 мамыр
6
Есепті отын-
энергетикалық
баланс
жылдық
1-ОЭБ (жылдық) нысаны
25 нау-
рызға
дейін
16
мамыр
9 тамыз
7
Өз сауда қыз-
метін базарлар-
да жүзеге асы-
ратын жеке кә-
сiпкерлердi
iрiктеп зерттеу
сауалдамасы
тоқ-
сандық
G-001
сауал-
дамасы
5
қаңтар
1 сәуір
1 шілде
1 қазан
14 ақпан
23 мамыр
15 тамыз
15
қараша
15
наурыз
21
маусым
14 қыр-
күйек
14 жел-
тоқсан
8
Этил спиртiн
және алкогольдi өнімдерді сату-
ды бiржолғы зерттеу сауалда-
масы
жылдық
G-002
сауал-
дамасы
15
ақпанға
дейін
15
сәуір
27
маусым
9
АҚС және ГАҚС
қызметi туралы
біржолғы зерт-
теу сауалдамасы
жарты
жылдық
G-003
сауал-
дамасы
15 қаң-
тарға
дейін
15
шілдеге
дейін
30
наурыз
30 қыр-
күйек
30
мамыр
28
қараша
10
Дәрi-дәрмектердi бөлшек саудада сату туралы бiржолғы зерттеу
сауалдамасы
жарты
жылдық
G-004
сауал-
дамасы
30 нау-
рызға
дейін
30
шілдеге
дейін
13
мамыр
(Алматы
қ. - 23
мамыр)
1 қыр-
күйек
28
шілде
21
қазан
11
Қоғамдық тамақ-
тандыру кәсіпо-
рындарының қыз-
меті туралы
біржолғы зерт-
теу сауалдамасы
жылдық
G-005
сауал-
дамасы
15 мау-
сымға
дейін
15 тамыз
20
қазан
8.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша) бірінші
жол - республи-
калық деңгейде,
екiнші жол - өңiрлiк деңгейде
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республи-
касы бойынша тауарлар
мен қызметтердi
өткiзу көлемi
айлық
1-сауда
(айлық)
нысаны,
G-001
сауал-
дамасы
01-02
02-03
2
Валюталардың орташа
бағамдары
айлық
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Ұлттық
Банкiнiң
есебi
01
тоқ-
сандық
3
Ресурстар және өнiм
(тауар) мен шикiзат-
тың жекелеген түрлерiн пайдалану
айлық
1-IС
нысаны,
1-Ө
нысаны,
24-аш
нысаны,
кедендік
жүк
деклара-
циялары
01-02
жылдық
4
Қазақстан Республи-
касы бойынша тауар-
лар мен қызметтердi
өткiзу көлемi
2004
жылдың
4-
тоқсаны
1-бөлшек
сауда,
1-көтерме
сауда, 1-дел-
далдар,
1-мей-
рамхана,
1-авто,
1-жөндеу
нысан-
дары
және
2-ШК
нысанына
қосымша
01-02
02-03
тоқ-
сандық
1-IС
нысаны,
G-001
сауал-
дамасы
жылдық
1-IС
нысаны,
G-001
сауал-
дамасы
5
Қазақстан Республи-
касы бойынша бөлшек
сауда тауар айналы-
мының көлемi мен
құрылымы
2004
жылдың
4-
тоқсаны
1-бөлшек
сауда
нысаны,
2-ШК
нысанына
қосымша
01-02
02-03
тоқ-
сандық
1-IС
нысаны,
G-001
сауал-
дамасы
жылдық
1-IС
нысаны,
G-001
сауал-
дамасы
6
Қазақстан Республи-
касы бойынша көтерме
сауда тауар айналы-
мының көлемi мен
құрылымы
2004
жылдың
4-
тоқсаны
1-көтерме
сауда,
1-дел-
далдар
нысаны,
2-ШК
нысанына
қосымша
01-02
02-03
тоқ-
сандық
1-СС
нысаны
жылдық
1-СС
нысаны
7
Қазақстан Республи-
касы бойынша мейрам-
ханалар қызметiнiң,
автомобильдерге,
жеке пайдаланатын
заттарға және тұр-
мыстық тауарларға
техникалық қызмет
көрсету және жөндеу
бойынша қызметтердiң
көлемi мен құрылымы
2004
жылдың
4-
тоқсаны
1-
мейрам-
ханалар,
1-авто,
1-жөндеу
нысан-
дары,
2-ШК
нысанына
қосымша
01-02
02-03
тоқ-
сандық
1-СС
нысаны
жылдық
1-СС
нысаны
8
Қазақстан Республи-
касындағы тауар бир-
жаларының қызметi
туралы
жарты
жылдық
1-биржа
нысаны
01-02
02
9
Шетел капиталы қатыс-
қан кәсiпорынның
қызметі туралы
жарты
жылдық
1-СЭБ
нысаны
01-02
02
10
Базарлардың қызметі
туралы
жылдық
12-сауда
нысаны
01-02
02-03
11
Қазақстан Республи-
касының отын-энерге-
тикалық балансы
жылдық
1-ОЭБ
нысаны
01-02
02-03
12
Қазақстан Республи-
касы заңды тұлғалары
мен жеке кәсiпкер-
лерiнiң этил спиртi
мен алкогольдi
өнiмдердi сатуы
туралы
жылдық
G-002
сауал-
дамасы
01-02
02-03
13
Қазақстан Республи-
касындағы автомобиль-
дерге май құю және газ құю стансаларының
қызметi туралы
жарты
жылдық
G-003
сауал-
дамасы
01-02
02-03
14
Қазақстан Республи-
касы бойынша заңды
тұлғалар мен жеке
кәсiпкерлердiң фар-
мацевтикалық өнiм-
дердi бөлшек саудада
өткiзуi туралы
жарты
жылдық
G-004
сауал-
дамасы
01-02
02-03
15
Қазақстан Республи-
касы бойынша қоғамдық
тамақтандыру кәсiп-
орындарының қызметi туралы
жылдық
G-005
сауал-
дамасы
01-02
02-03
кестенің жалғасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Топтас-
тыру
түрлері
(сынып-
тауыштар
бойынша,
басқа да)
Аяқтау
нысаны
Аяқтау мер-
зімдері (кү-
нi, айы, жылы,
есептi кезең-
нен кейінгі
күн; аяқтау
мерзімдері
мереке және
демалыс күн-
деріне сәйкес
келген жағ-
дайда, сол
күндерден
кейiнгi жұмыс
күнiне
ауысады)
1
2
6
7
8
1
Қазақстан Республи-
касы бойынша тауарлар
мен қызметтердi өткiзу көлемi
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС
статбюл-
летень
12-күні
2
Валюталардың орташа
бағамдары
-
экспресс-
ақпарат
-"-
6-күні
6 қаңтар
6 сәуір
6 шілде
6 қазан
3
Ресурстар және өнiм
(тауар) мен шикiзат-
тың жекелеген түрлерiн пайдалану
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
50-күні
әзірле-
мелік
кесте
30 қараша
4
Қазақстан Республи-
касы бойынша тауар-
лар мен қызметтердi
өткiзу көлемi
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
16 наурыз
-"-
24 маусым
16 қыркүйек
15 желтоқсан
-"-
7 маусым
5
Қазақстан Республи-
касы бойынша бөлшек
сауда тауар айналы-
мының көлемi мен
құрылымы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
16 наурыз
24 маусым
16 қыркүйек
15 желтоқсан
7 маусым
6
Қазақстан Республи-
касы бойынша көтерме
сауда тауар айналы-
мының көлемi мен
құрылымы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
16 наурыз
-"-
24 маусым
16 қыркүйек
15 желтоқсан
-"-
7 маусым
7
Қазақстан Республи-
касы бойынша мейрам-
ханалар қызметiнiң,
автомобильдерге,
жеке пайдаланатын
заттарға және тұр-
мыстық тауарларға
техникалық қызмет
көрсету және жөндеу
бойынша қызметтердiң
көлемi мен құрылымы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
16 наурыз
-"-
24 маусым
16 қыркүйек
15 желтоқсан
-"-
7 маусым
8
Қазақстан Республи-
касындағы тауар бир-
жаларының қызметi
туралы
ӘАОС,
МНС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
28 қаңтар
28 шілде
9
Шетел капиталы қатыс-
қан кәсiпорынның қызметі туралы
ӘАОС,
МНС,
ЭҚЖС,
тауар
топтары,
серіктес-
елдер
бойынша
статбюл-
летень
16 мамыр
8 қыркүйек
10
Базарлардың қызметі
туралы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
10 мамыр
11
Қазақстан Республика-
сының отын-энергети-
калық балансы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
10 тамыз
12
Қазақстан Республи-
касы заңды тұлғалары
мен жеке кәсiпкер-
лерiнiң этил спиртi
мен алкогольдi өнiм-
дердi сатуы туралы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
4 шілде
13
Қазақстан Республи-
касындағы автомобиль-
дерге май құю және газ құю стансаларының
қызметi туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС, МНС, КМС
статбюл-
летень
1 маусым
30 қараша
14
Қазақстан Республи-
касы бойынша заңды
тұлғалар мен жеке
кәсiпкерлердiң фар-
мацевтикалық өнiм-
дердi бөлшек саудада
өткiзуi туралы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
5 тамыз
31 қазан
15
Қазақстан Республи-
касы бойынша қоғамдық
тамақтандыру кәсiп-
орындарының қызметi туралы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
25 қазан

8. Статистика торговли
8.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
татистических
наблюдений
(форм статис-
тических)
Перио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Сроки
пред-
став-
ления
первич-
ных
данных
респон-
дентами
(дата,
день
после
отчет-
ного
пери-
ода)
Сроки
представ-
ления
региональ-
ными
управле-
ниями в
Агентство РК по
статистике
(дата,
день после
отчетного
(периода)
Срок
завер-
шения
форми-
рования
сводной
базы
первич-
ных
отчетов
(дата,
день
после
отчет-
ного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет о реа-
лизации
товаров,
услуг
ме-
сяч-
ная
ф.1 -
тор-
говля (мес)
на 3 день
на 5 день
на 10 день
2
Отчет о дея-
тельности
предприятия
внутренней
торговли и
оказывающего
услуги
4 кв.
2004г.
ф.1-
розн,
1-опт,
1-поср,
1-рест,
1-авто,
1-
ремонт,
прил.
2-МП
до 25
числа
14 февраля
11 марта
квар-
таль-
ная
ф.1-ВТ
(кварт)
23 мая
15 августа
15 ноября
17 июня 9 сен-
тября
9 де-
кабря
годо-
вая
ф.1-ВТ
(год)
до 31
марта
3 мая
30 мая
3
Отчет о дея-
тельности
предприятий
с участием
иностранного
капитала
полу-
годо-
вая
ф.1-ВЭС
(полу-
год)
25
марта
1 апреля
(г. Алма-
ты - 6 апреля)
12 августа
(г. Алма-
ты - 16 авуста)
10 мая
30 день
6 сентября
4
Отчет о дея-
тельности
товарной
биржи
полу-
годо-
вая
ф.1 -
биржа
(полу-
год)
до 10
числа
17 января
18 июля
24 ян-
варя
22 июля
5
Отчет о
рынках
годо-
вая
ф.12-
торг
до 30
марта
20 апреля
3 мая
6
Отчетный топ-
ливно-энерге-
тический
баланс
годо-
вая
ф.1-ТЭБ
(год)
до 25
марта
16 мая
9 августа
7
Анкета выбо-
рочного обс-
ледования
индивидуаль-
ных предпри-
нимателей,
осуществля-
ющих свою
торговую деятельность на рынках
квар-
таль-
ная
анкета G-001
5 ян-
варя
1 ап-
реля
1 июля
1 ок-
тября
14 февраля
23 мая
15 августа
15 ноября
15 марта
21 июня
14 сен-
тября
14 де-
кабря
8
Анкета едино-
временного
обследования
о продаже
этилового
спирта и ал-
когольной
продукции
годо-
вая
анкета
G-002
до 15
февраля
15 апреля
27 июня
9
Анкета едино-
временного
обследования
о деятельнос-
ти автозапра-
вочных и га-
зозаправочных станций
полу-
годо-
вая
анкет
G-003
до 15
января
до 15
июля
30 марта
30 сентяб-
ря
30 мая
28 ноя-
бря
10
Анкета едино-
временного
обследования
о розничной
продаже ле-
карственных
средств
полу-
годо-
вая
анкета
G-004
до 30
марта
13 мая
(г. Алма-
ты - 23 мая)
1 сентября
28 июля
до 30 июля
21
октября
11
Анкета едино-
временного
обследования
о деятель-
ности пред-
приятий общественного питания
годо-
вая
анкета
G-005
до 15
июня
15 августа
20 октября
8.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименова-
ние статис-
тических
работ
(бюллете-
ней,
экспресс-
информаций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Свод-
ные
дан-
ные
(01 - по
рес-
пуб-
лике;
02 - по
об-
лас-
тям;
03 - по
рай-
онам)
пер-
вая
стро-
ка
- на
рес-
пуб-
ли-
кан-
ском
уров-
не,
вто-
рая
ст-
рока - на
ре-
гио-
наль-
ном
уров-
не
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки
заверше-
ния
(дата,
день после
отчетного
периода;
при
совпаде-
нии
сроков
с празд-
ничными
и вы-
ходными
днями
срок переходит
на ближайший
рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Объем реа-
лизации
товаров и
услуг по
Республике
Казахстан
ме-
сяч-
ная
ф.1-
тор-
говля
(мес), анкета
G-001
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КОПФ
стат-
бюлле-
тень
на 12
день
2
Средние
курсы валют
ме-
сяч-
ная
отчет Нацбанка
Респуб-
лики
Казах-
стан
01
-
экс-
пресс-инфор-
мация
на 6 день
квар-
таль-
ная
-"-
6 января
6 апреля
6 июля
6 октября
3
Ресурсы и использова-
ние отдель-
ных видов
продукции
(товаров) и
сырья
ме-
сяч-
ная
ф.1-ВТ,
ф.1-П, ф.24-
сх,
грузовые
тамо-
женные
декла-
рации
01-02
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
на 50
день
годо-
вая
разра-
боточ-ные табли-
цы
30 ноября
4
Объем реа-
лизации
товаров и
услуг по
Республике
Казахстан
4 кв.
2004
г.
ф.1-
розн,
1-опт,
1-поср,
1-рест, 1-авто, 1-ре-
монт, прил. 2-МП
01-02 02-03
КАТО, КФС, КРП, ОКЭД, КОПФ,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
16 марта
квар-
таль-
ная
ф.1-ВТ, анкета
G-001
24 июня 16 сен-
тября
15 де-
кабря
годо-
вая
ф.1-ВТ, анкета
G-001
-"-
7 июня
5
Объем и
структура
розничного
товаро-
оборота по
Республике
Казахстан
4кв. 2004
г.
ф.1-
розн,
прил.
2-МП
01-02 02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КОПФ,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
16 марта
квар-
таль-
ная
ф.1-ВТ,
анкета
G-001
24 июня 16 сен-
тября
15 де-
кабря
годо-
вая
-"-
7 июня
6
Объем и
структура
оптового
товаро-
оборота по
Республике
Казахстан
4 кв.
2004
г.
ф.1-опт, 1-поср, прил. 2-МП
01-02 02-03
КАТО, КФС, КРП, ОКЭД, КОПФ,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
16 марта
квар-
таль-
ная
ф.1-ВТ
24 июня 16 сен-
тября
15 де-
кабря
годо-
вая
ф.1-ВТ
-"-
7 июня
7
Объем и
структура
услуг рес-
торанов,
услуг по
техничес-
кому обслу-
живанию и
ремонту ав-
томобилей,
предметов
личного
пользованияи бытовых
товаров по
Республике
Казахстан
4 кв.
2004
г.
ф.1-
рест,
1-авто, 1-ре-
монт,
прил.
2-МП
01-0202-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КОПФ,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
16 марта
квар-
таль-
ная
ф.1-ВТ
24 июня
16 сен-
тября
15 де-
кабря
годо-
вая
ф.1-ВТ
-"-
7 июня
8
О деятель-
ности то-
варных бирж
в Республике
Казахстан
полу-
годо-
вая
ф.1-
биржа
01-02 02
КАТО, КФС,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
28 ян-
варя
28 июля
9
О деятель-
ности пред-
приятий с
участием
иностранно-
го капитала
полу-
годо-
вая
ф.1-ВЭС
01-02 02
КАТО,
КФС,
ОКЭД,
по
груп-
пам
това-
ров,
стра-
нам-
парт-
нерам
стат-
бюлле-
тень
16 мая
8 сен-
тября
10
О деятель-
ности про-
довольст-
венных, не-
продоволь-
ственных и
смешанных
рынков
годо-
вая
ф.12-
торг
01-02 02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
10 мая
11
Топливно-
энергетиче-
ский баланс
Республики Казахстан
годо-
вая
ф.1-ТЭБ
01-02 02-03
КАТО, ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
10
августа
12
О продаже
этилового
спирта и
алкогольной
продукции
юридически-
ми лицами и
индивидуа-
льными
предприни-
мателями по
Республике
Казахстан
годо-
вая
анкета
G-002
01-02 02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КОПФ,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
4 июля
13
О деятель-
ности авто-
заправочных
и газоза-
правочных
станций в
Республике
Казахстан
полу-
годо-
вая
анкета
G-003
01-02 02-03
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД,КФС,
КРП
стат-
бюлле-
тень
1 июня
30 ноября
14
О розничной
реализации
фармацевти-
ческой про-
дукции юри-
дическими
лицами и
индивидуа-
льными
предприни-
мателями по
Республике
Казахстан
полу-
годо-
вая
анкета
G-004
01-02 02-03
КАТО,
КФС, КРП, ОКЭД, КОПФ,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
5   августа 31 ок-
тября
15
О деятель-
ности пред-
приятий
общественно-
го питания
по
Республике
Казахстан
годо-
вая
анкета
G-005
01-02 02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД, КОПФ,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
25 октября

9. Көлік және байланыс статистикасы
9.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
аяқтау
мерзімі
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Көлiк қызметi
туралы eceп
айлық
1-көлiк
(айлық)
нысаны
2-күні
4-күні
10-күні
2
Почта, курьер
және электр
байланысының
көрсететін
қызметтерi
туралы есеп
айлық
3-бай-
ланыс
(айлық)
нысаны
2-күні
4-күні
10-күні
3
Құрлықтағы өзге
де көліктің
қызметi туралы
есеп
тоқ-
сандық
1-к
(авто
және
электр)
(тоқ-
сандық)
нысаны
2-күні
6 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
11 қаңтар
11 сәуір
11 шілде
11 қазан
4
Темiр жол көлі-
гінiң жұмысы
туралы есеп
тоқ-
сандық
1-к
(ТЖ)
(тоқ-
сандық)
нысаны
2-күні
6 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
11 қаңтар
11 сәуір
11 шілде
11 қазан
5
Құбыр көлiгінiң
жұмысы туралы
есеп
тоқ-
сандық
1-к
(құбыр)
(тоқ-
сандық)
нысаны
2-күні
6 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
11 қаңтар
11 сәуір
11 шілде
11 қазан
6
Әуе көлiгiнің
жұмысы туралы
есеп
тоқ-
сандық
1-к
(авиа)
(тоқ-
сандық)
нысаны
2-күні
6 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
11 қаңтар
11 сәуір
11 шілде
11 қазан
7
Өзен көлiгінiң
жұмысы туралы
есеп
тоқ-
сандық
1-к
(өзен)
(тоқ-
сандық)
нысаны
2-күні
6 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
11 қаңтар
11 сәуір
11 шілде
11 қазан
8
Теңіз көлiгінiң
жұмысы туралы
есеп
тоқ-
сандық
1-к
(теңіз)
(тоқ-
сандық)
нысаны
2-күні
6 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
11 қаңтар
11 сәуір
11 шілде
11 қазан
9
Маршруттық
автобустармен
жолаушылар
тасымалдау
туралы есеп
тоқ-
сандық
2-К
(мар-
шрут)
(тоқ-
сандық)
нысаны
15-күні
7 ақпан
5 мамыр
4 тамыз
4
қараша
16 ақпан
18 мамыр
17 тамыз
17
қараша
10
Қатынас түрлерi
бойынша көлiк
жұмысы туралы
есеп
тоқ-
сандық
65
(тоқ-
сандық)
нысаны
30-күні
11 ақпан
12 мамыр
11 тамыз
11
қараша
25 ақпан
26 мамыр
26 тамыз
25
қараша
жылдық
65
(жыл-
дық)
нысаны
25
наурыз
8 сәуір
28 сәуір
11
Теңiз порттарын-
дағы тиеу-түсiру
жұмыстары туралы
есеп
жарты
жылдық
31-Ш
нысаны
10-күні
2 ақпан
2 тамыз
23 ақпан
25 тамыз
12
Қатынастың бар-
лық түрлерiндегi
автобус марш-
руттары туралы
есеп
жарты
жылдық
1-К
(мар-
шрут)
нысаны
25-күні
16 ақпан
16 тамыз
2 наурыз
2 қыр-
күйек
13
Почта, курьер
және электр
байланысының
көрсететiн
қызметтерi
туралы есеп
жылдық
1-бай-
ланыс
(жылдық)
нысаны
25
наурыз
5 сәуір
3 мамыр
14
Электр байланы-
сының көрсететiн
қызметтерi туралы есеп
жылдық
2-бай-
ланыс
(жылдық)
нысаны
25
наурыз
5 сәуір
3 мамыр
15
Жалпы пайдала-
нудағы автомо-
биль жолдары
туралы есеп
жылдық
41-шос.
(жол)
(жылдық)
нысаны
25
қаңтар
25 ақпан
23
наурыз
16
Автокөлiктiң
қолда бары және жұмысы туралы есеп
жылдық
1-к
(шос.)
(жылдық)
нысаны
10 ақпан
13 мамыр
28
маусым
17
Автокөлiктiң
қолда бары
туралы есеп
жылдық
1-к
(шос.)
-жеке
(жылдық)
нысаны
10 ақпан
14 мамыр
28
маусым
18
Iшкi кеме жолда-
рының қолда бары
және жалпы
пайдаланудағы
су көлігінің
жұмысы туралы
есеп
жылдық
11-ішкі
сулар
(жылдық)
нысаны
1
наурыз
15
наурыз
29
наурыз
19
Темiр жолдың
пайдаланылатын
желілердiң ұзын-
дығы және қыз-
меттің негiзгi көрсеткіштерi туралы есебi
жылдық
ТЖ
(жылдық)
нысаны
25
наурыз
5
сәуір
21
сәуір
20
Жалпы пайдала-
нылмайтын темiр
жол көлiгі туралы есеп
жылдық
1-к
(тж)
(жылдық)
нысаны
10
қаңтар
26
қаңтар
21
ақпан
21
Жолаушыларды
автомобильмен
тасымалдауды
зерттеу
сауалдамасы
жарты
жылдық
І-001
сауал-
дамасы
20-күні
7 ақпан
4 тамыз
18
ақпан
17
тамыз
22
Жүктi автомо-
бильмен тасы-
малдауды зерт-
теу сауалдамасы
жарты
жылдық
І-004
сауал-
дамасы
50-күні
9
наурыз
9 қыр-
күйек
30
наурыз
30 қыр-
күйек
23
Автобус маршрут-
тарының тiрке-
лімі
жылдық
2-К
(мар-
шрут),
2-К
(мар-
шрут)
нысан-
дары
15-күні
25-күні
20 қазан
30
қараша

9. Статистика транспорта и связи
9.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистичес-
ких наблю-
дений (форм
статистичес-
ких)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Сроки
пред-
ставле-
ния
первич-
ных
данных
респон-
дентами
(дата,
день
после
отчет-
ного
перио-
да)
Сроки
представ-
ления
данных
региональ-
ными
управле-
ниями в Агентство РК по
статистике
(дата,
день после
отчетного
периода)
Срок завершения
формиро-
вания
сводной
базы
первичных
отчетов
(дата,
день после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет о рабо-
те транспорта
ме-
сяч-
ная
ф.1 -
транс-
порт
(мес)
на 2 день
на 4 день
на 10 день
2
Отчет об ус-
лугах почто-
вой, курьерс-
кой и элект-
рической
связи
ме-
сяч-
ная
ф.3-
связь
(мес)
на 2
день
на 4 день
на 10 день
3
Отчет о рабо-
те прочего
сухопутного
транспорта
квар-
таль-
ная
ф.1-тр
(авто и
электро) (кварт)
на 2 день
6 января
5 апреля
5 июля
5 октября
11 января
11 апреля
11 июля
11 октября
4
Отчет о рабо-
те железнодо-
рожного тра-
нспорта
квар-
таль-
ная
ф.1-тр
(ЖД)
(кварт)
на 2
день
6 января
5 апреля
5 июля
5 октября
11 января
11 апреля
11 июля
11 октября
5
Отчет о рабо-
те трубопро-
водного тра-
нспорта
квар-
таль-
ная
ф.1-тр
(трубо-
провод) (кварт)
на 2
день
6 января
5 апреля
5 июля
5 октября
11 января
11 апреля 11 июля
11 октября
6
Отчет о рабо-
те воздушного
транспорта
квар-
таль-
ная
ф.1-тр
(авиа)
(кварт)
на 2
день
6 января 5 апреля
5 июля
5 октября
11 января 11 апреля
11 июля
11 октября
7
Отчет о рабо-
те речного
транспорта
квар-
таль-
ная
ф.1-тр
(река)
(кварт)
на 2
день
6 января 5 апреля
5 июля
5 октября
11 января 11 апреля 11 июля
11 октября
8
Отчет о рабо-
те морского
транспорта
квар-
таль-
ная
ф.1-тр (море)
(кварт)
на 2
день
6 января
5 апреля 5 июля
5 октября
11 января
11 апреля
11 июля
11 октября
9
Отчет о пере-
возке пасса-
жиров марш-
рутными авто-
бусами
квар-
таль-
ная
ф.2-ТР
(марш-
рут)
(кварт)
на 15
день
7 февраля
5 мая
4 августа
4 ноября
16 февраля
18 мая
17 августа
17 ноября
10
Отчет о рабо-
те транспорта
по видам
сообщений
квар-
таль-
ная
ф.65
(кварт)
на 30
день
11 февраля
12 мая
11 августа
11 ноября
25 февраля
26 мая
26 августа
25 ноября
годо-
вая
ф.65
(год)
25
марта
8 апреля
28 апреля
11
Отчет о погрузочно-
разгрузочных
работах в
морских
портах
полу-
годо-
вая
ф.31-М
на 10
день
2 февраля
2 августа
23 февраля
25 августа
12
Отчет об ав-
тобусных
маршрутах
во всех
видах
сообщения
полу-
годо-
вая
ф.1-ТР
(марш-
рут)
на 25
день
16 февраля
16 августа
2 марта
2 сентября
13
Отчет об
услугах
почтовой и
курьерской
связи
годо-
вая
ф.1-
связь
(год)
25
марта
5 апреля
3 мая
14
Отчет об
услугах
электрической
связи
годо-
вая
ф.2-
связь
(год)
25
марта
5 апреля
3 мая
15
Отчет об
автомобильных дорогах
общего
пользования
годо-
вая
ф.41-шос
(дор.)
(год)
25
января
25 февраля
23 марта
16
Отчет о
наличии и
работе авто-
транспорта
годо-
вая
ф.1-тр
(шос)
(год)
10
февраля
13 мая
28 июня
17
Отчет о
наличии авто-
транспорта
годо-
вая
ф.1-тр
(шос)
индивид. (год)
10
февраля
14 мая
28 июня
18
Отчет о нали-
чии внутрен-
них судоход-
ных путей и
работе вод-
ного транс-
порта общего
пользования
годо-
вая
ф.11-
внутр.
вод
(год)
1 марта
15 марта
29 марта
19
Отчет желез-
ной дороги о
протяженности эксплуатиру-
емых линий и
основных
показателях
деятельности
годо-
вая
ф.ЖД
(год)
25
марта
5 апреля
21 апреля
20
Отчет о же-
лезнодорожном транспорте
необщего
пользования
годо-
вая
ф.1-тр
(жел)
(год)
10
января
26 января
21 февраля
21
Анкета обс-
ледования
автомобильных перевозок
пассажиров
полу-
годо-
вая
анкета
I-001
на 20
день
7 февраля 4 августа
18 февраля
17 августа
22
Анкета обс-
ледования
автомобильных перевозок
грузов
полу-
годо-
вая
анкета
I-004
на 50
день
9 марта
9 сентября
30 марта
30
сентября
23
Регистр
автобусных
маршрутов
годо-
вая
ф.2-ТР (марш-
рут),
ф.1-ТР
(марш-
рут)
на 15
день
на 25
день
20 октября
30 ноября

9.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша) бірінші
жол - республи-
калық деңгейде,
екiнші жол - өңiрлiк деңгейде
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республи-
касы көлiк және
байланыс жұмысының
негізгі көрсеткiштерi
айлық
1-көлiк
(айлық)
нысаны,
3-бай-
ланыс
(айлық)
нысаны,
тоқсандық
кезең-
діліктегi
нысандар:
1-к
(авто
және
электр)
нысаны,
1-к (ТЖ)
нысаны,
1-к
(құбыр)
нысаны,
1-к
(авиа)
нысаны,
1-к
(өзен)
нысаны,
1-к
(теңiз)
нысаны;
31-Ш
(жарты
жылдық)
нысаны
01-02
02-03
2
Қазақстан Республи-
касы көлiгiнiң өнiмi
және көрсететiн қыз-
меттерi туралы (қаты-
нас түрлерi бойынша)
тоқ-
сандық
65 (тоқ-
сандық)
нысаны
2-К
(маршрут) нысаны
01-02
02-03
жылдық
65
(жылдық)
нысаны,
2-К
(маршрут) нысаны
01-02
02-03
3
Қазақстан Республика-
сының қатынас түрлерi
бойынша автобус маршруттары
жарты
жылдық
1-К
(маршрут) нысаны
01-02
4
Қазақстан Республи-
касындағы жылжымалы
құрам және жалпы
пайдаланылмайтын
темiр жол жолдары
жылдық
1-к
(тж)
(жылдық) нысаны
01-02
02-03
5
Қазақстан Республи-
касында жалпы пайда-
ланудағы автомобиль
жолдары туралы
жылдық
41-шос
(жол)
(жылдық) нысаны
01-02
02-03
6
Қазақстан Республи-
касы iшкi кеме жол-
дарының қолда бары
және жалпы пайдала-
нудағы су көлігінiң
жұмысы туралы
жылдық
11-ішкі
сулар
(жылдық) нысаны
01-02
02-03
7
Қазақстан Республи-
касындағы темiр жол
көлігінiң қызметі
туралы
жылдық
ТЖ
(жылдық) нысаны
01-02
8
Қазақстан Республи-
касы байланыс кәсiп-
орындары жұмысының
негiзгi көрсеткiштерi
жылдық
1-бай-
ланыс
(жылдық) нысаны
2-бай-
ланыс
(жылдық) нысаны
01-02
02-03
9
Қазақстан Республи-
касының автомобиль
көлігі
жылдық
1-к
(шос)
(жылдық) нысаны
01-02
02-03
1-к
(шос)-
жеке
нысаны
10
Жолаушыларды автомо-
бильмен тасымалдауды
зерттеу қорытындылары
жарты
жылдық
І-001
сауал-
дамасы
01-02
02-03
11
Жүктi автомобильмен
тасымалдауды зерттеу
қорытындылары
жарты
жылдық
І-001
сауал-
дамасы
01-02
02-03
кестенің жалғасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Топтас-
тыру
түрлері
(сынып-
тауыштар
бойынша,
басқа да)
Аяқтау
нысаны
Аяқтау мер-
зімдері (кү-
нi, айы, жылы,
есептi кезең-
нен кейінгі
күн; аяқтау
мерзімдері
мереке және
демалыс күн-
деріне сәйкес
келген жағ-
дайда, сол
күндерден
кейiнгi жұмыс
күнiне
ауысады)
1
2
6
7
8
1
Қазақстан Республи-
касы көлiк және
байланыс жұмысының
негізгі көрсеткiштерi
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
12-күні
2
Қазақстан Республи-
касы көлiгiнiң өнiмi
және көрсететiн қыз-
меттерi туралы (қаты-
нас түрлерi бойынша)
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
28 ақпан
27 мамыр
26 тамыз
29 қараша
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
29 сәуір
3
Қазақстан Республи-
касының қатынас
түрлерi бойынша
автобус маршруттары
ӘАОС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
3 наурыз
2 қыркүйек
4
Қазақстан Республи-
касындағы жылжымалы
құрам және жалпы
пайдаланылмайтын
темiр жол жолдары
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
23 ақпан
5
Қазақстан Республи-
касында жалпы пайда-
ланудағы автомобиль
жолдары туралы
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
жол
маңыз-
дылығы
статбюл-
летень
25 наурыз
6
Қазақстан Республи-
касы iшкi кеме жол-
дарының қолда бары
және жалпы пайдала-
нудағы су көлігінiң
жұмысы туралы
ӘАОС,
МНС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
31 наурыз
7
Қазақстан Республи-
касындағы темiр жол
көлігінiң қызметі
туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
22 сәуір
8
Қазақстан Республи-
касы байланыс кәсi-
порындары жұмысының
негiзгi көрсеткiштерi
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
5 мамыр
9
Қазақстан Республи-
касының автомобиль
көлігі
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
30 маусым
10
Жолаушыларды автомо-
бильмен тасымалдауды
зерттеу қорытындылары
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС
әзірле-
мелік
кестелер
18 ақпан
17 тамыз
11
Жүктi автомобильмен
тасымалдауды зерттеу
қорытындылары
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС
әзірле-
мелік
кестелер
30 наурыз
30 қыркүйек
10. Бағалар статистикасы
10.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс
ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
аяқтау
мерзімі
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Тұтыну тауарлары
мен қызметтерi бағасын тiркеу:
а)
баға индексте-
рiнің есептерi
үшiн:
айлық
бағалар
мен
тариф-
тердi
тiркеу
дәптерi,
бланкiсi
арнаулы
график
бойынша
бір ай
бойы
-
-
азық-түлiк
тауарларына
-"-
1-азық-
түлiк
кестесi
-"-
есепті
айдың
27 күні
есепті
айдың
30 күні
азық-түлiк
емес тауарларға
-"-
1-азық-
түлiк
емес
кестесi
-"-
есепті
айдың
25 күні
есепті
айдың
30 күні
ақылы
қызметтерге
-"-
1-қыз-
меттер
кестесi
-"-
есепті
айдың
23 күні
есепті
айдың
30 күні
б)
бағалардың ор-
таша деңгейiн
анықтау үшiн:
айлық
бағалар
мен
тариф-
тердi
тiркеу
дәптерi,
бланкiсi
арнаулы
график
бойынша
бір ай
бойы
-
-
азық-түлiк
тауарларының
-"-
1-а
кестесi
-"-
есепті
айдың
15 күні
есепті
айдың
19 күні
азық-түлiк емес
тауарларының
-"-
1-а е
кестесi
-"-
есепті
айдың
23 күні
есепті
айдың
27 күні
ақылы
қызметтердің
-"-
1-қ
кестесi
-"-
есепті
айдың
20 күні
есепті
айдың
24 күні
мұнайды қайта
өңдеу өнiмде-
рінiң
-"-
1-мұнай
өнімдері
кестесi
-"-
есепті
айдың
30 күні
есепті
айдың
5 күні
тауарлар мен
қызметтердің
шектеулі
шеңбері
тоқ-
сандық
1-аудан
кестесi
-"-
есепті
айдың
18 күні
есепті
айдың
28 күні
в)
күнкөрiстің ең
төмен деңгейi
шамасын есеп-
теу үшін:
айлық
баға-
ларды
(тариф-
тердi)
тiркеу
дәптерi,
бланкiсi
арнаулы
график
бойынша
бір ай
бойы
облыстық
деңгей
-"-
1-обл.
кестесi
-"-
есепті
айдың
15 күні
есепті
айдың
24 күні
аудандық
деңгей
-"-
1-аудан.
кестесi
-"-
есепті
айдың
18 күні
есепті
айдың
28 күні
д)
Халықаралық
салыстырулар
бағдарламасы
шеңберiндегi
тауарлар тiз-
бесi бойынша:
ХСБ
бағасын
тiркеу
дәптерi,
бланкiсi
арнаулы
график
бойынша
-
-
азық-түлiк
тауарлары
айлық
1-ХСБ-а
кестесі
-"-
есепті
айдан
кейінгі
5 күні
есепті
айдан
кейінгі
25 күні
дәрі-дәрмектер
айлық
1-ХСБ-д
кестесі
-"-
-"-
-"-
азық-түлiк емес
тауарлары
тоқ-
сандық
1-ХСБ
-а е
кестесі
-"-
есепті
тоқ-
саннан
кейінгі
7 күні
есепті
тоқ-
саннан
кейінгі
25 күні
ақылы
қызметтер
тоқ-
сандық
1-ХСБ-қ
кестесі
-"-
-"-
-"-
2
Шекаралас өңiр-
лердегi және
мемлекет аста-
наларындағы
бағалар
айлық
тауар-
лардың
iрiк-
телген
шеңберi
бойынша
маман-
данды-
рылған
кестелер
арнаулы
график
бойынша
2-күні
8-күні
3
Отандық және
импорттық өндi-
рiс тауарлары
бағасының дең-
гейiн сауда кә-
сiпорындарының
iрiктемелi
желiсi бойынша
зерттеу
Жылына
екі
рет
бланк
арнаулы
график
бойынша
15
маусым
15 жел-
тоқсан
24
маусым
23 жел-
тоқсан
халықтан инфляциялық болжал туралы сұрау
Б-001
сауал-
дамасы
-"-
-"-
4
Тұрғын үй ры-
ногындағы баға-
ларды зерттеу
жылына
екі
рет
зерттеу
бланкiсi
10
ақпан
10
тамыз
21
ақпан
19
тамыз
9
наурыз
9 қыр-
күйек
5
Өндiрушi-кәсiп-
орындардың
өнеркәсiп өнiм-
дерiнiң және
өндiрiстiк си-
паттағы қызмет-
терiнiң бағасы:
энергия ресур-
старының, өнiм-
дер мен қызмет-
тердiң толық
тiзбесi бойынша
айлық
1-КБ
(айлық)
нысаны
есепті
айдың
20 күні
есепті
айдың
22 күні
есепті
айдың
23 күні
есепті
айдың
26 күні
есепті
айдан
кейінгі
1 күні
6
Өндiрiстiк-
техникалық
мақсатта сатып
алынған өнiм-
дердің орташа
бағасы туралы
есеп
айлық
2-БК
нысаны
есепті
айдың
15
күнінен
кешік-
тірмей
есепті
айдың
18 күні
есепті
айдың
25 күні
7
Заңды тұлғаларға
арналған байла-
ныс қызметтерi-
нiң тарифтерi туралы есеп
айлық
1-тариф
(бай-
ланыс)
нысаны
есепті
айдың
21 күні
есепті
айдың
22 күні
(Астана
және
Алматы
қала-
лары)
есепті
айдың
25 күні
8
Әуе көлiгi кә-
сiпорындарының
бiр тонна жүкті
тасымалдау та-
рифтері туралы
есеп
айлық
1-тариф
(га)
нысаны
есепті
айдың
15 күні
есепті
айдың
17 күні
есепті
айдың
24 күні
9
Темiр жол көлі-
гі кәсiпорында-
рының бiр тонна
жүкті тасымал-
дау тарифтерi
туралы есеп
айлық
1-тариф
(тж)
нысаны
есепті
айдың
15 күні
есепті
айдың
17 күні
есепті
айдың
24 күні
10
Автожол көлігі
кәсіпорындары-
ның бiр тонна
жүктi тасымал-
дау тарифтерi
туралы есеп
айлық
1-тариф
(автом)
нысаны
есепті
айдың
15 күні
есепті
айдың
17 күні
есепті
айдың
24 күні
11
Құбыр көлiгімен
жүк тасымалдау
тарифтерi
туралы есеп
айлық
1-тариф
(құбыр)
нысаны
есепті
айдың
15 күні
есепті
айдың
17 күні
есепті
айдың
24 күні
12
Iшкі су көлiгi
кәсiпорындары-
ның бiр тонна
жүкті тасымал-
дау тарифтерi
туралы есеп
айлық
1-тариф
(iшкi cу)
нысаны
есепті
айдың
15 күні
есепті
айдың
17 күні
есепті
айдың
24 күні
13
Сатып алынған
құрылыс мате-
риалдары, бө-
лiктерi және
конструкцияла-
рының бағасы
туралы есеп
айлық
3-КҚБ
нысаны
есепті
айдың
20 күні
есепті
айдың
25 күні
есепті
айдан
кейінгі
5 күні
14
Құрылыс жұмыс-
тарының бағасын
зерттеу бланкiсi
тоқ-
сандық
3-КҚБ
(компо-
ненттер)
нысаны
есепті
тоқ-
саннан
кейінгі
екінші
айдың
10 күні
21 ақпан
20 мамыр
19 тамыз
21
қараша
7
наурыз
6
маусым
6 қыр-
күйек
6 жел-
тоқсан
15
Барлық арналар
бойынша өткi-
зiлген ауыл
шаруашылық
өнімдерінің
бағасы туралы есеп
айлық
1-АШБ
(айлық)
нысаны
есепті
айдың
16 күні
есепті
айдың
25 күні
есепті
айдан
кейінгі
4 күні
16
Базарларда өт-
кiзiлген ауыл
шаруашылық
өнiмдерінің
бағасы:
облыс
орталықтарының
айлық
тiркеу
дәптерi
арнаулы
график
бойынша
есепті
айдың
25 күні
есепті
айдан
кейінгі
5 күні
аудан орталық-
тарының және
облыстық
бағыныстағы
қалалардың
айлық
тiркеу
дәптерi,
бланкісі
есепті
айдың
22 күні
есепті
айдың
25 күні
есепті
айдан
кейінгі
10 күні
17
Ауыл шаруашылық
құралымдарының
сатып алған
өнеркәсiп
өнiмдерiнiң
бағасы, қызмет
көрсету тариф-
терi мен бағасы
туралы есеп
жылдық
2-АШБ
(жылдық)
нысаны
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күні
3 ақпан
18 ақпан
жарты
жылдық
2-АШБ
нысаны
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күні
3 тамыз
18 тамыз
18
Кедендiк жүк декларациялары деректері бойынша сыртқы сауда бағасы
айлық
ҚР
Қаржы
минист-
рлігінiң
Кедендiк
бақылау
комитеті
дерек-
терiнiң
элект-
рондық
базасы
есепті
айдан
кейінгі
30 күні
-
есепті
айдан
кейінгі
35 күні

9.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименова-
ние статис-
тических
работ
(бюллете-
ней и
экспрес-
информаций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Статис-
тичес-
кие
формы
Свод-
ные
данные
(01 - по рес-
пуб-
лике;
02 - по
облас-
тям;
03 - по
рай-
онам)
первая
строка
- на
рес-
публи-
кан-
ском уров-
не,
вторая
строка
- на
регио-
наль-
ном
уровне
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки
завер-
шения
(дата,
день
после
отчет-
ного
пе-
риода;
при
совпа-
дении
сроков
с
празд-
ничными
и
выход-
ными
днями
срок
пере-
ходит
на
ближай-
ший
рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Основные
показатели
работы
транспорта
и связи
Республики
Казахстан
ме-
сяч-
ная
ф.1 -
транс-
порт
(мес),
ф.3-
связь
(мес),
формы
кварталь-
ной
перио-
дично-
сти:
ф.1-тр
(авто
и элек-
тро),
ф.1-тр
(ЖД),
ф.1-тр
(трубо-
провод),
ф.1-тр
(авиа),
ф.1-тр
(река),
ф.1-тр
(море);
ф.31-М
(полуго-
довая)
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
на 12 день
2
О продукции
и услугах
транспорта
Республики
Казахстан
(по видам
сообщений)
квар-
таль-
ная
ф.65
(кварт)
ф.2-ТР
(маршрут)
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
28 фев-
раля
27 мая
26 ав-
густа
29 ноя-
бря
годо-
вая
ф.65
(год)
ф.2-ТР
(маршрут)
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
29
апреля
3
Автобусные
маршруты по
видам сообщений
Республики
Казахстан
полу-
годо-
вая
ф.1-ТР
(маршрут)
01-02
КАТО,
ОКЭД
стат-
бюлле-тень
3 марта
2 сен-
тября
4
Подвижной
состав и
железнодо-
рожные пути
необщего
пользованияв
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.1-тр
(жел)
(год)
01-02 02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
23
февраля
5
Об автомо-
бильных до-
рогах обще-
го пользо-
вания в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.41-
шос(дор)
(год)
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
значе-
нию
дорог
стат-
бюлле-
тень
25 марта
6
О наличии
внутренних
судоходных
путей и ра-
боте водно-
го транс-
порта обще-
го пользо-
вания
Республики
Казахстан
годо-
вая
ф.11-
внутр.
вод (год)
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
31
марта
7
О деятель-
ности же-
лезнодорож-ного транс-
порта в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф.ЖД(год)
01-02
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
22
апреля
8
Основные
показатели
работы
предприятий связи
Республики
Казахстан
годо-
вая
ф.1-связь (год), ф.2-связь (год)
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
5 мая
9
Автомобиль-
ный транс-
порт
Республики
Казахстан
годо-
вая
ф.1-тр
(шос)
(год)
ф.1-тр
(шос.)-
индивид.
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
30 июня
10
Итоги обс-
ледования
автомобиль-
ных перево-
зок пасса-
жиров
полу-
годо-
вая
анкета
I-001
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД
разра-
боточ-ные
табли-
цы
18 фев-
раля
17 ав-
густа
11
Итоги обс-
ледования
автомобиль-
ных перево-
зок грузов
полу-
годо-
вая
анкета I-004
01-02 02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД
разра-
боточ-ные
табли-
цы
30 мар-
та
30 сен-
тября
10. Статистика цен
10.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименованиестатистичес-
ких наблю-
дений (форм
статисти-
ческих)
Перио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Сроки пред-
ставления
первичных данных
респон-
дентами
(дата,
день
после
отчетного
периода)
Сроки пред-
став-
ления
данных
регио-
наль-
ными
управ-
лениями
в
Агент-
ство РК
по
статис-
тике
(дата,
день
после
отчет-
ного
пе-
риода)
Срок
завер-
шения
форми-
рования
сводной
базы
первич-
ных
отчетов
(дата,
день
после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Регистрация
цен на по-
требитель-
ские товары и услуги для:
а)
расчета ин-
дексов цен
на:
месяч-
ная
тет-
радь,
бланк
регист-
рации
цен и
тарифов
в тече-
ние ме-
сяца по
специа-
льному
графику
-
-
продовольст-
венные товары
-"-
табл.1-
прод.
-"-
27 чис-
ла от-
четного месяца
30 числа
отчетного
месяца
непродоволь-
ственные
товары
-"-
табл.1-
непрод.
-"-
25 чис-
ла от-
четного месяца
30 числа
отчетного
месяца
платные
услуги
-"-
табл.1-
услуги
-"-
23 чис-
ла от-
четного месяца
30 числа
отчетного
месяца
б)
определения
среднего
уровня цен:
месяч-
ная
тет-
радь,
бланк
регист-
рации
цен и
тарифов
в тече-
ние ме-
сяца по
специа-
льному
графику
-
-
продовольст-
венных
товаров
-"-
табл.1
-"-
15 чис-
ла от-
четного
месяца
19 числа
отчетного
месяца
непродоволь-
ственных
товаров
-"-
табл.
1-н
-"-
23 чис-
ла от-
четного месяца
27 числа
отчетного
месяца
платных услуг
-"-
табл.
1-у
-"-
20 чис-
ла от-
четного месяца
24 числа
отчетного
месяца
продуктов
нефтепере-
работки
-"-
табл.1-
нефте-
продукты
-"-
30 чис-
ла от-
четного месяца
5 числа
после
отчетного
месяца
ограниченный
круг товаров
и услуг
квар-
таль-
ная
табл.
1-район
-"-
18 чис-
ла пос-
леднего
месяца
отчет- ного
кварта-
ла
28 числа
последнего месяца
отчетного
квартала
в)
расчета ве-
личины про-
житочного
минимума
месяч-
ная
тет-
радь,
бланк
регист-
рации
цен (тари-
фов)
в тече-
ние ме-
сяца по
специа-
льному
графику
-
-
областной
уровень
-"-
табл.1-
обл.
-"-
15 чис-
ла от-
четного месяца
24 числа
отчетного
месяца
районный уровень
-"-
табл.1-
район.
-"-
18 чис-
ла от-
четного месяца
28 числа
отчетного
месяца
д)
по перечню
товаров в
рамках Про-
граммы меж-
дународных
сопоставле-
ний:
тет-
радь,
бланк
регист-
рации
цен ПМС
по спе-
циальному
графику
-
-
продовольст-
венные това-
ры
месяч-
ная
табл.1-
ПМС-п
-"-
5 чис-
ла пос-
ле, от-
четного месяца
25 числа
после
отчетного
месяца
медикаменты
месяч-
ная
табл.1-
ПМС-м
-"-
-"-
-"-
непродоволь-
ственные то-
вары
квар-
таль-
ная
табл.1-
ПМС-н
-"-
7 чис-
ла пос-
ле от-
четного кварта-
ла
25 числа
после отчетного
квартала
платные
услуги
квар-
таль-
ная
табл.1-
ПМС-у
-"-
-"-
-"-
2
Цены в при-
граничных
регионах и
столицах
государств
месяч-
ная
специа-
лизиро-
ванные
таблицы
по отоб-
ранному
кругу
товаров
по спе-
циальному графику
на 2
день
на 8 день
3
Обследова-
ние:
уровня
цен на това-
ры отечест-
венного и
импортного
производства по выбороч-
ной сети
торговых
предприятий
2
раза
в год
бланк
анкета
Ц-001
по спе-
циальному
графику
15 июня
15 де-
кабря
-"-
24 июня
23 декабря
-"-
мнения
населения
об инфля-
ционных
ожиданиях
населения
4
Обследованиецен на рынке
жилья
2
раза
в год
бланк
обследо-
вания
10 фев-
раля
10 ав-
густа
21 фев-
раля
19 ав-
густа
9 марта
9 сентября
5
Отчет пред-
приятия-про-
изводителя о
ценах на
промышленную продукцию и
услуги про-
изводствен-
ного харак-
тера:
на энерго-
ресурсы
месяч-
ная
ф.1-ЦП
20 чис-
ла отчет-
ного ме-
сяца
22 чис-
ла от-
четного месяца
23 чис-
ла от-
четного
месяца
26 числа отчетного
месяца
1 числа
после от-
четного
месяца
по полному перечню продукции и услуг
6
Отчет о средних
ценах на
приобретен-
ную продук-
цию произ-
водственно-
технического назначения
месяч-
ная
ф.2-ЦП
не позд-
нее 15
числа
отчетного месяца
18 чис-
ла от-
четного
месяца
25 числа
отчетного
месяца
7
Отчет о та-
рифах на ус-
луги связи
для юриди-
ческих лиц
месяч-
ная
ф.1 -
тариф
(связь)
21 числа отчетного
месяца
22 чис-
ла от-
четного месяца
(гг.
Астана, Алматы)
25 числа
отчетного
месяца
8
Отчет о та-
рифах на пе-
ревозку тон-
ны грузов
предприяти-
ями воздушного
транспорта
месяч-
ная
ф.1-
тариф
(га)
15 числа отчетного
месяца
17 чис-
ла от-
четного
месяца
24 числа
отчетного
месяца
9
Отчет о та-
рифах на
перевозку
тонны грузов
предприяти-
ями железнодо-
рожного
транспорта
месяч-
ная
ф1-тариф
(жел.)
15 числа отчетного
месяца
17 чис-
ла от-
четногомесяца
24 числа отчетного
месяца
10
Отчет о та-
рифах на
перевозку
тонны грузов предприяти-
ями авто-
дорожного
транспорта
месяч-
ная
ф1-тариф
(автом.)
15 числа отчетного
месяца
17 чис-
ла от-
четного месяца
24 числа
отчетного
месяца
11
Отчет о та-
рифах на
транспорти-
ровку грузов трубопровод-
ным транс-
портом
месяч-
ная
ф1-тариф
(труб)
15 числа
отчетно-
го месяца
17 чис-
ла от-
четного месяца
24 числа
отчетного
месяца
12
Отчет о та-
рифах на пе-
ревозку тон-
ны грузов
предприяти-
ями внутрен-
него водного транспорта
месяч-
ная
ф1-тариф (внутр.
водн.)
15 числа
отчетного месяца
17 числа отчет-
ного месяца
24 числа отчетного месяца
13
Отчет о це-
нах на при-
обретенные
строительные материалы,
детали и
конструкции
месяч-
ная
ф.3-ЦКС
20 числа отчетного месяца
25 чис-
ла от-
четного месяца
5 числа
после
отчетного месяца
14
Бланк обс-
ледования
цен на стро-
ительные
работы
квар-
таль-
ная
Ф3-ЦКС
(компо-
ненты)
10 числа
второго
месяца
после от-
четного
квартала
21 фев-
раля
20 мая
19 ав-
густа
21 ноя-
бря
7 марта
6 июня
6 сен-
тября
6 декабря
15
Отчет о це-
нах на реа-
лизованную
по всем ка-
налам сель-
скохозяйст-
венную про-
дукцию
месяч-
ная
ф.1-ЦСХ
16 числа
отчетного месяца
25 чис-
ла от-
четного месяца
4 числа
после
отчетного
месяца
16
Цены на сельхозпро-
дукцию, реа-
лизованную
на рынках:
областных
центров
месяч-
ная
тетрадь регист-
рации
по специ-
альному
графику
25-чис-
ла от-
четного месяца
5 числа
после
отчетного месяца
районных
центров и
городов об-
ластного подчинения
месяч-
ная
тетрадь, бланк
регист-
рации
22 числа
отчетного месяца
25 чис-
ла от-
четного месяца
10 числа
после от-
четного
месяца
17
Отчет о фак-
тических
ценах на промышленную продукцию,
тарифы и
расценки на
услуги,
приобретен-
ные сельско-
хозяйствен-
ными форми-
рованиями
годо-
вая
ф.2-ЦСХ
(год)
10 числа после отчетного периода
3 фев-
раля
18 февраля
полу-
годо-
вая
ф.2-ЦСХ
10 числа
после
отчетного периода
3 ав-
густа
18 августа
18
Цены внешней
торговли по данным гру-
зовых тамо-
женных дек-
лараций
месяч-
ная
электро-
нная
база
данных
Агент-
ства та-
можен-
ного
контроля РК
30 числа после отчетного месяца
-
на 35 день
после от-
четного
месяца

10.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша)
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республи-
касындағы инфляция
деңгейi туралы
айлық
1-a,
1-а e.,
1-қ кес-
телерi
01-02
2
Тұтыну бағасының
индексi
айлық
1-a,
1-а e.,
1-қ кес-
телерi
01-02
3
Тұтыну тауарларының
жекелеген түрлерi
бағасының индекстерi
тоқ-
сандық
1-a,
1-а e.,
1-қ кес-
телерi
01
4
Орташа жан басына
шаққандағы ақшалай
табысы түрлі дең-
гейлi халық топтары
үшін тұтыну баға-
сының индексi
айлық
1-a,
1-а e.,
1-қ кес-
телерi
01-02
5
Ақылы қызметтер
бағасы мен тарифте-
рiнiң индексi
айлық
1-қыз-
меттер
кестесі
01-02
6
Бөлшек сауда
бағасының индексi
айлық
1-a,
1-а e.,
1-қ кес-
телерi
01-02
7
Қазақстан Республи-
касы қалаларындағы
негiзгі азық-түлiк
тауарларының бөлшек
caуда бағасы
айлық
1-кесте
01-02
8
Қалалардағы және
аудан орталықтарын-
дағы тауарлар мен
қызметтердiң бөлшек
сауда бағасы
тоқ-
сандық
1 а,
1а е,
1қ кес-
телері
02-03
9
Қалалардағы негiзгi
емес азық-түлiк емес
тауарларының бөлшек
сауда бағасы
айлық
1 а e
кестесi
01-02
10
Мемлекет астанасын-
дағы баға:
бөлшек сауданың же-
келеген азық-түлік
және азық-түлік емес
тауарлары бағасы
айлық
10.7-
схема
01,
Астана қ.
қалалық ауыл шаруа-
шылық базарларындағы
тамақ өнімдерінің
бағасы
айлық
10.8-
схема
01,
Астана қ.
11
Қалалардағы мұнай
және мұнайды қайта
өңдеу өнiмдерінiң
бағасы
айлық
1-мұнай
өнiмдерi
кестесi,
1-КБ,
2-КБ
нысаны,
2 (имп.),
2 (эксп.)
кестесi
01-02
12
Ақылы қызметтердiң
жекелеген түрлерінiң
бағасы мен тарифтерi
айлық
кестесi
01-02
13
Халықтың жыныс-жас
топтары бойынша күн-
көрiстің ең төменгі
деңгейінiң шамасы
айлық
1-обл.
кестесi
01-02
14
Қалалар және аудан
орталықтары бойынша
күнкөрiстің ең төменгi деңгейiнiң
шамасы
айлық
1-ауд.
кестесi
03
15
Базалық инфляцияның
индексi
айлық
1 а,
1 а е,
1 қ кес-
телері
01
16
Пәтерлер типi бойынша
тұрғын үй-коммуналдық
қызметтерге ақы төлеу
шығыстары
тоқ-
сандық
1 қ
кестесі
01-02
17
Тұтыну рыногындағы
бағалардың ара сал-
мағы және халықтың
инфляциялық болжалы
жылына
екі
рет
зерттеу
бланкісі,
сауал-
дамасы
01-02
18
Тұрғын үй рыногындағы
бағалар
жылына
екі
рет
зерттеу
бланкісі
01-02
19
Тұтыну тауарларының,
дәрi-дәрмектер мен
қызметтердiң, инвес-
тициялық тауарлардың
жекелеген түрлерiнiң
орташа бағасы:
ХСБ
бағасын
тiркеу
дәптерi,
бланкiсi
01-02
азық-түлiк тауарлары
тоқ-
сандық
1-ХСБ-а
кестесі
-"-
дәрi-дәрмектер
тоқ-
сандық
1-ХСБ-д
кестесі
-"-
азық-түлiк емес
тауарлар
тоқ-
сандық
1-ХСБ-а е
кестесі
-"-
ақылы қызметтер
тоқ-
сандық
1-ХСБ-қ
кестесі
-"-
инвестициялық
тауарлар
тоқ-
сандық
1-ХСБ-
инвест.
кестесі
-"-
20
Республиканың жеке-
леген қалаларындағы,
Қазақстанмен шекара-
ласатын мемлекеттер-
дегi тамақ өнiмде-
рiнiң орташа бағасы
айлық
тауар-
лардың
iрiк-
телген
шеңберi
бойынша
мамандан-
дырылған
кестелер
01-02
21
Қазақстандағы және
шекаралас мемлекет-
тердегi инфляцияның
деңгейi
айлық
мамандан-
дырылған
кестелер
01
22
ЕЕА елдерi және Дос-
тастық мемлекеттер-
дегi инфляцияның
деңгейi
айлық
Еуростат,
ТМД стат-
комите-
тінің
жарияла-
нымдары
01
23
Жекелеген тауарлардың
бағасы және Қазақ-
станмен шекаралас
мемлекеттер экономи-
касының нақты секто-
рындағы бағалар индекстерi
тоқ-
сандық
мамандан-
дырылған
кестелер
01
24
Өнеркәсiп өнiмін өн-
дiрушi-кәсіпорындар
бағасының өзгеруi
туралы
айлық
1-КБ
нысаны,
әзiрле-
мелiк
кестелер
01-02
-
25
Өнеркәсіп өнiмiн өн-
дiрушi-кәсiпорындар
бағасының индексi
айлық
1-КБ
нысаны,
әзiрле-
мелiк
кестелер
01-02
26
Өндiрушi-кәсiпорын-
дардың өнеркәсiп
өнiмдерiнiң жекеле-
ген түрлерi бағасы
айлық
1-КБ
нысаны,
әзiрле-
мелiк
кестелер
01
27
Монополист-кәсiпорын-
дар өнiмiнің бағасы
айлық
1-КБ
нысаны,
әзiрле-
мелiк
кестелер
кәсіпорындар
бойынша
28
Өндiрiстiк-техника-
лық мақсатта сатып
алынған өнiмдердiң
орташа бағасының
индексi
айлық
2-КБ
нысаны,
әзiрле-
мелiк
кестелер
01-02
29
Өнеркәсiп кәсiпорын-
дарының өндiрiстiк-
техникалық мақсатта
сатып алған өнiмдерi
жекелеген түрлерiнiң
орташа бағасы
айлық
2-КБ
нысаны,
әзiрле-
мелiк
кестелер
01
30
Еуро-аймақ, EО-25,
EO-15 елдерiндегi
және Достастық мем-
лекеттердегі өнеркә-
сіп өнiмiн өндiру-
шілер бағасының
өзгеруi туралы
айлық
Еуростат,
ТМД
стат-
комите-
тінiң
жарияла-
нымдары
01
31
Өнiмдердiң экспорттық
жеткiзілiм бағасының индексi
айлық
ҚР Қаржы
минис-
трлігі
Кедендiк
бақылау
комите-
тінің
әзiрле-
мелiк
кестелерi
01
-
32
Өнiмдердiң импорттық түсім бағасының
индексi
айлық
ҚР Қаржы
минис-
трлігі
Кедендiк
бақылау
комите-
тінің
әзiрле-
мелiк
кестелерi
01
33
Заңды тұлғаларға
арналған байланыс
тарифтерi мен қыз-
меттерінiң индексi
тоқ-
сандық
1-тариф
(байла-
ныс)
нысаны
01
34
Көлiктің барлық түр-
лерiмен жүк тасымал-
дау тарифтерiнiң
индексi
айлық
1-тариф
(га)
нысаны,
1-тариф
(тж)
нысаны,
1-тариф
(автом)
нысаны,
1-тариф
(құбыр)
нысаны,
1-тариф
(iшкi cу)
нысаны
01-02
35
Құрылыс өндiрiсiндегi
бағалардың өзгеруi туралы
айлық
3-КҚБ
нысаны
01
-
36
Құрылыстағы бағалар-
дың индексi
айлық
3-КҚБ
нысаны
01-02
-
37
Бағалар индексi және құрылыс ұйымдары сатып алған материал-
дардың, бөліктер мен конструкциялардың орташа бағасы
айлық
3-КҚБ
нысаны
01-02
-
38
Өңірлер бойынша
құрылыс өндірісінде
сатып алынған мате-
риалдардың, бөлiктер-
дiң және конструк-
циялардың жекелеген
түрлерінiң орташа
бағасы
тоқ-
сандық
3-КҚБ
нысаны
01-02
-
39
Ғимараттардың жеке-
леген типтерiн тұр-
ғызу бойынша құрылыс
қызметтерi бағасының
өзгеруi туралы
тоқ-
сандық
3-КҚБ
(компо-
неттер)
нысаны
01
40
Құрылыс жұмыстарының негiзгi түрлерi
бағасының индекстерi
тоқ-
сандық
3-КҚБ
(компо-
неттер)
нысаны
01-02
-
41
Тұрғын үйлiк, өндi-
рiстiк және автожол-
дық мақсаттағы ғима-
раттардың жекелеген
типтерi бойынша
баға индекстерi
тоқ-
сандық
жылдық
3-КҚБ
(компо-
неттер)
нысаны
-"-
01-02
-"-
42
Ауыл шаруашылығы
өнiмдерi бағасының
өзгеруi туралы
айлық
1-АШБ
нысаны
01
-
43
Ауыл шаруашылығы
өнiмдерiн өткiзу
бағасының индексi
айлық
1-АШБ
нысаны
01-02
44
Ауыл шаруашылығы
өнiмдерiнiң негiзгi
түрлерiнiң орташа
бағасы және өткiзу
бағасының индекстерi
айлық
1-АШБ
нысаны
01-02
45
Ауыл шаруашылығы
өнiмдерiнің жекелеген
түрлерiн өткiзудiң орташа бағасы
облыстар бойынша
тоқ-
сандық
1-АШБ
нысаны
01-02
46
Түрлi арналар бойынша
өткiзiлген ауыл
шаруашылығы өнiмде-
рiнiң бағасы
айлық
тiркеу
дәптерi,
1-АШБ
нысаны,
2-КБ
нысаны,
1-кесте
01-02
-
47
Қалалар мен аудандар-
да өткiзiлген ауыл шаруашылығы өнiмдерi-
нің бағасы
айлық
тiркеу
дәптерi

10.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименова-
ние статис-
тических
работ
(бюллетеней
и экспресс-
информаций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Свод-
ные
дан-
ные
(01 - по
рес-
пуб-
лике;
02 - по
об-
лас-
тям;
03 -
по
рай-
онам)
пер-
вая
стро-
ка -
на
рес-
пуб-
ли-
канс-
ком
уров-
не,
вто-
рая
стро-
ка
- на
ре-
гио-
наль-
ном
уров-
не
Виды груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма завер-
шения
Сроки завер-
шения
(дата,
день после
отчетного
периода;
при совпаде-
нии
сроков с
празд-
ничными
и вы-
ходными
днями
срок
переходит
на ближайший
рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Об уровне
инфляции в
Республике
Казахстан
ме-
сяч-
ная
табл.1
-прод,
1-не-
прод.,
1-услуги
01-02
КАТО, КИПЦ
экс-
пресс-инфор-
мация
1 числа
после
отчетного месяца
2
Индекс потребите-
льских цен
ме-
сяч-
ная
табл.1-
прод,
1-не-
прод.,
1-услуги
01-02
КАТО,
КИПЦ
стат-
бюлле-
тень
4 числа
после
отчетногомесяца
3
Индексы цен на от-
дельные ви-
ды потреби-
тельских
товаров
квар-
таль-
ная
табл.1 -
прод,
1-не-
прод.
01
КАТО,
КИПЦ
стат-
бюлле-
тень
5 числа
после
отчетного квартала
4
Индекс пот-
ребительс-
ких цен для
групп насе-
ления с различным
уровнем
среднеду-
шевых де-
нежных до-
ходов
ме-
сяч-
ная
табл.1-
прод,
1-не-
прод.,
1-услуги
01-02
КАТО, КИПЦ
стат-
бюлле-
тень
7 числа
после
отчетного
месяца
5
Индекс цен
и тарифов
на платные
услуги
ме-
сяч-
ная
табл.1-
услуги
01-02
КАТО, КИПЦ
стат-
бюлле-
тень
5 числа
после
отчетного
месяца
6
Индекс розничных цен
ме-
сяч-
ная
табл.1-
прод,
1-не-
прод.,
1-услуги
01-02
КАТО, КИПЦ
стат-
бюл-
летень
5 числа после отчетного месяца
7
Розничные
цены на
основные
продоволь-
ственные
товары в
городах
ме-
сяч-
ная
табл.1
01-02
КАТО, КИПЦ
стат-
бюлле-
тень
21 числа
отчетного месяца
8
Розничные
цены на
товары и
услуги в
городах и
районных
центрах
квар-
таль-
ная
табл.1, 1н,1у
02-03
КАТО, КИПЦ
стат-
бюл-
летень
30 числа последне-
го месяца
квартала
9
Розничные
цены на
основные
непродово-
льственные
товары в городах
ме-
сяч-
ная
табл.1н
01-02
КАТО, КИПЦ
стат-
бюлле-тень
29 числа
отчетного
месяца
10
Цены в столице
государст-
ва:
на
отдельные
продоволь-
ственные и
непродово-
льственные
товары роз-
ничной тор-
говли
ме-
сяч-
ная
схема
10.7
01,
г.Ас-
тана
КАТО, КИПЦ
спе-
циали-
зиро-
ванная табли-
ца
четвертыйчетверг
месяца
на продукты
питания на
городских
сельскохо-
зяйственных рынках
ме-
сяч-
ная
схема
10.8
01, г.Ас-тана
КАТО, КИПЦ
спе-
циали-
зиро-
ванная табли-
ца
18 число
отчетного месяца
11
Цены на
нефть и
продукты
нефтепере-
работки в
городах
ме-
сяч-
ная
табл.1-
нефте-
прод.
ф.1-ЦП,
2-ЦП.,
табл.2
(имп.),
2(эксп.)
01-02
КАТО, КИПЦ,
ОКЭД,
СКПП,
ТН ВЭД
СНГ
стат-
бюлле-
тень
6 числа
после
отчетного
месяца
12
Цены и та-
рифы на от-
дельные ви-
ды платных
услуг
ме-
сяч-
ная
табл.1у
01-02
КАТО,
КИПЦ
стат-
бюлле-
тень
26 числа
отчетного месяца
13
Величина
прожиточно-
го миниму-
ма по поло-
возрастным группам
населения
ме-
сяч-
ная
табл.1-
обл.
01-02
КАТО, КИПЦ
стат-
бюлле-
тень
25 числа
отчетного
месяца
14
Величина
прожиточно-го минимума
по городам
и районным
центрам
ме-
сяч-
ная
табл.1-
район.
03
КАТО, КИПЦ
стат-
бюлле-
тень
29 числа
отчетного
месяца
15
Индекс
базовой
инфляции
ме-
сяч-
ная
табл.1-
прод,
1-не-
прод.,
1-услуги
01
КАТО, КИПЦ
экс-
пресс-
инфор-
мация
10 числа
после
отчетного
месяца
16
Расходы на
оплату жи-
лищно-ком-
мунальных
услуг по
типам квартир
квар-
таль-
ная
табл.1у
01-02
КАТО, КИПЦ
спе-
циали-
зиро-
ванные табли-
цы
12 числа
после
отчетногоквартала
17
Соотношениецен на пот-
ребительс-
ком рынке и
инфляцион-
ные ожида-
ния населе-
ния
2 раза
в год
бланк,
анкета
обследо-
вания
01-02
КАТО, КИПЦ
стат-
бюлле-
тень
27 июня
26 де-
кабря
18
Цены на рынке жилья
2
раза
в год
бланк
обследо-
вания
01-02
КАТО, по
видам жилья и
мате-
риа-
лу
стен
стат-
бюлле-
тень
10 марта
9 сен-
тября
19
Средние це-
ны на от-
дельные ви-
ды потреби-
тельских
товаров, медикамен-
тов и ус-
луг, инвес-
тиционных
товаров:
тетрадь,
бланк
регист-
рации
цен ПМС
01-02
КАТО
спе-
циали-
зиро-
ванные табли-
цы
продоволь-
ственные
товары
квар-
таль-
ная
табл.1-
ПМС-п
-"-
-"-
-"-
26 числа
после
отчетного квартала
медикаменты
квар-
таль-
ная
табл.1-
ПМС-м
-"-
-"-
-"-
26 числа
после
отчетного квартала
непродово-
льственные
товары
квар-
таль-
ная
табл.1-
ПМС-н
-"-
-"-
-"-
26 числа
после
отчетного квартала
платные
услуги
квар-
таль-
ная
табл.1-
ПМС-у
-"-
-"-
-"-
26 числа
после
отчетного квартала
инвести-
ционные товары
квар-
таль-
ная
табл.1-
ПМС-
инвест
-"-
-"-
-"-
25 числа
последне-
го месяца
отчетного квартала
20
Средние
цены на продукты
питания в
отдельных
городах
республики, государст-
вах грани-
чащих с
Казахстаном
ме-
сяч-
ная
специа-
лизиро-
ванные
таблицы
по
отобран-
ному
кругу
товаров
01-02
по сто-
ли-
цам,
об-
ласт-
ным
цент-
рам,
го-
родам
стат-
бюлле-
тень
9 числа
после
отчетного месяца
21
Уровень
инфляции в
Казахстане
и пригра-
ничных го-
сударствах
ме-
сяч-
ная
специа-
лизиро-
ванные
таблицы
01
КИПЦ, госу-
дар-
ства
СНГ
экс-
пресс-инфор-
мация
28 числа
после
отчетного месяца
22
Уровень
инфляции в
странах ЕЕА
и государ-
ствах Сод-
ружества
ме-
сяч-
ная
публика-ции Ев-
ростата, статко-
митета СНГ
01
стра-
ны
ЕЕА
и СНГ
экс-
пресс-инфор-
мация
на 32
день
после
отчетного месяца
23
Цены на от-
дельные ви-
ды товаров
и индексы
цен в реа-
льном сек-
торе эко-
номики
Казахстана
и пригра-
ничных го-
сударств
квар-
таль-
ная
специа-
лизиро-
ванные
таблицы
01
-
стат-
бюлле-
тень
17 числа
второго
месяца
после
отчетного квартала
24
Об измене-
нии цен предприя-
тий-произ-
водителей
промышлен-
ной продук-
ции
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦП,
разрабо-точные
таблицы
01-02
КАТО, ОКЭД
экс-
пресс-инфор-
мация
1 числа
после
отчетного месяца
25
Индекс цен
предприя-
тий-произ-
водителей
промышлен-
ной продук-
ции
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦП,
разрабо-точные таблицы
01-02
КАТО, ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
2 числа
после
отчетного месяца
26
Цены пред-
приятий-
производи-
телей на
отдельные
виды про-
мышленной
продукции
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦП,
разрабо-точные таблицы
01
КАТО, СКПП
стат-
бюлле-
тень
3 числа
после
отчетного месяца
27
Цены на продукцию предприятий монополис-
тов
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦП,
разрабо-точные
таблицы
по
пред-
прия-
тиям
КАТО, СКПП
стат-
бюлле-
тень
5 числа
после
отчетного месяца
28
Индекс
средних
цен на при-
обретенную
продукцию
производст-
венно-тех-
нического
назначения
ме-
сяч-
ная
ф.2-ЦП,
разрабо-точные
таблицы
01-02
КАТО, ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
27 числа
отчетного месяца
29
Средние
цены на от-
дельные ви-
ды продук-
ции произ-
водственно-техническо-
го назначе-
ния, приоб-
ретенные
промышлен-
ными пред-
приятиями
ме-
сяч-
ная
ф.2-ЦП,
разрабо-точные
таблицы
01
КАТО, СКПП
стат-
бюлле-
тень
26 числа
отчетного месяца
30
Об измене-
нии цен
производи-
телей про-
мышленной
продукции
в странах
Евро-зоны,
ЕС-25, ЕС- 15 и госу-
дарствах
Содружества
ме-
сяч-
ная
публика-ции Ев-
ростата, статко-
митета
СНГ
01
стра-
ны
ЕЕА и
СНГ,
ОКЭД
экс-
пресс-
инфор-
мация
на 40
день после
отчетного месяца
31
Индекс цен
экспортных
поставок
продукции
ме-
сяч-
ная
разрабо-
точные
таблицы
АТК РК
01
ТН ВЭД СНГ
стат-
бюлле-
тень
на 37
день после
отчетногомесяца
32
Индекс цен
импортных
поступлений продукции
ме-
сяч-
ная
разрабо-
точные
таблицы
АТК РК
01
ТН ВЭД СНГ
стат-
бюлле-
тень
на 37
день
после
отчетного месяца
33
Индекс та-
рифов на
услуги свя-
зи для юри-
дических
лиц
квар-
таль-
ная
ф.1-
тариф
(связь)
01
КПВЭД
стат
бюлле-
тень
27 числа
последне-
го месяца
отчетного квартала
34
Индекс та-
рифов на
перевозку
грузов все-
ми видами
транспорта
ме-
сяч-
ная
ф.1-
тариф
(га),
ф.1-
тариф
(жел.),
ф.1-
тариф
(ав-
том.),
ф.1 -
тариф
(труб),
ф.1-
тариф
(вн.
водн.)
01-02
КАТО, КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
25 числа
отчетного месяца
35
Об измене-
нии цен в
строитель-
ном произ-
водстве
ме-
сяч-
ная
ф.3-ЦКС
01
КАТО,
Тех-
ноло-
гичес-
кие
модели
экс-
пресс-инфор-
мация
5 числа
после
отчетного месяца
36
Индекс цен
в строи-
тельстве
ме-
сяч-
ная
ф.3-ЦКС
01-02
КАТО,
Тех-
ноло-
гичес-
кие
модели
стат-
бюлле-
тень
6 числа
после
отчетного месяца
37
Индекс цен
и средние
цены на ма-
териалы, детали и
конструк-
ции, приоб-
ретенные
строитель-
ными орга-
низациями
ме-
сяч-
ная
ф.3-ЦКС
01-02
КАТО, СКПП
стат-
бюлле-
тень
7 числа
после
отчетногомесяца
38
Средние це-
ны на отде-
льные виды материалов,деталей и
конструк-
ций, приме-
няемых в
строитель-
ном произ-
водстве по
регионам
квар-
таль-
ная
ф.3-ЦКС
01-02
КАТО,
СКПП
стат-
бюлле-тень
8 числа
после
отчетногоквартала
39
Об измене-
нии цен на
услуги по
взведению
строитель-
ных объек-
тов
квар-
таль-
ная
Ф 3-ЦКС
(компо-
ненты)
01
КАТО,
СКП
экс-
пресс-
инфор-
мация
7 марта
6 июня
6 сен-
тября
6 декабря
40
Индексы цен
на основные
виды строи-
тельных
работ
квар-
таль-
ная
Ф 3-ЦКС (компо-
ненты)
01-02
КАТО,
СКП
стат-
бюлле-
тень
9 марта
7 июня
7 сен-
тября
7 декабря
41
Индексы цен
по отдель-
ным типам
сооружений
жилищного,
производ-
ственного и
автодорож-
ного назна-
чения
квар-
таль-
ная
ф.3-ЦКС (компо-
ненты)
01-02
КАТО,
Тех-
ноло-
гичес-
кие
модели по
типам
соору-
жений
стат-
бюлле-
тень
10 марта
8 июня
8 сен-
тября
8 декабря
годо-
вая
-"-
-"-
-"-
стат-
бюлле-
тень
15 марта
42
Об измене-
нии цен на
продукцию
сельского
хозяйства
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦСХ
01
КАТО,
СКП
экс-
пресс-инфор-
мация
4 числа
после
отчетного
месяца
43
Индекс цен
реализации
продукции
сельского
хозяйства
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦСХ
01-02
КАТО,
СКП
стат-
бюлле-
тень
5 числа
после
отчетного месяца
44
Средние це-
ны и индек-
сы цен реа-
лизации на
основные
виды сель-
скохозяйст-
венной про-
дукции
ме-
сяч-
ная
ф. 1-ЦСХ
01-02
КАТО,
СКП
стат-
бюлле-тень
6 числа
после
отчетного месяца
45
Средние це-
ны реализа-
ции на от-
дельные ви-
ды сельско-
хозяйствен-
ной продук-
ции по об-
ластям
квар-
таль-
ная
ф. 1-ЦСХ
01-02
КАТО,
СКП
стат-
бюлле-
тень
8 числа
после
отчетногоквартала
46
Цены на продукцию
сельского
хозяйства,
реализован-
ную по раз-
ным каналам
ме-
сяч-
ная
тетрадь
регист-
рации,
ф.1-ЦСХ,Ф.2-ЦП,
табл. 1
01-02
КАТО,
СКП, КИПЦ
стат-
бюлле-
тень
7 числа
после
отчетного месяца
47
Цены на продукцию
сельского
хозяйства,
реализован-
ную в горо-
дах и рай-
онах
ме-
сяч-
ная
тетрадь
регист-
рации

11. Еңбек статистикасы
11.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс
ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
аяқтау
мерзімі
(АЕО)
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Еңбек бойынша
есеп
айлық
1-E
нысаны
есепті
айдан
кейінгі
7 күні
есепті
айдан
кейінгі
25 күні
есепті
айдан
кейінгі
38 күні
тоқ-
сандық
1-E
нысаны
есепті
тоқ-
саннан
кейінгі
7 күні
26 сәуір
25 шілде
26 қазан
2006 ж.
25
қаңтар
9 ақпан
10 мамыр
9 тамыз
9
қараша
жылдық
1-E
нысаны
14
ақпан
31
наурыз
30 мамыр
2
Зиянды және
басқа да қолай-
сыз еңбек жағ-
дайларында жұ-
мыс iстейтiн
қызметкерлер
саны туралы
есеп
жылдық
1-Е
(еңбек
жағ-
дайлары)
нысаны
31
қаңтар
25
наурыз
22 сәуір
3
Толық бiр ай
бойы жұмыс iс-
теген қызмет-
керлердiң есеп-
телген жалақы
мөлшерлерi бой-
ынша санын бөлу
жылына
бiр рет
1-Е(ЖА)
нысаны
20
шілде
15
тамыз
14 қыр-
күйек
4
Қызметкерлердiң
жекелеген ла-
уазымдары мен
мамандықтары
бойынша жалақы
мөлшерлерi
туралы есеп
жылына
бiр рет
2-E
(маманд)
нысаны
20
қазан
14
қараша
2006 ж.
7
қаңтар
5
Еңбек делдал-
дығына өтінiш
бiлдiргендер
саны туралы
есеп
айлық
1-Е
(жұ-
мысқа
орна-
ластыру)
нысаны
арнаулы
график
бойынша
арнаулы
график
бойынша
есепті
айдан
кейінгі
7 күні
6
Қазақстан Рес-
публикасының
еңбек рыногi
және жұмыссыз-
дарды әлеуметтiк
қолдау туралы есеп
тоқ-
сандық
2-E
(еңбек
рыногi)
нысаны
арнаулы
график
бойынша
арнаулы
график
бойынша
15 ақпан
13 мамыр
15 тамыз
14
қараша
7
Халықты жұмыспен
қамтуды iрiктеп зерттеу сауал-
дамасы
тоқ-
сандық
E-001
сауал-
дамасы,
1-
қосымша
2-
қосымша
3-
қосымша
ақпан
мамыр
тамыз
қараша
28
наурыз
28
маусым
27 қыр-
күйек
27 жел-
тоқсан
11 ақпан
11 мамыр
11 тамыз
11
қараша
11.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша)
1
2
3
4
5
1
Экономикалық қызмет
түрлері бойынша
қызметкерлер саны
және жалақысы
айлық
1-E
нысаны
01-02
02-03
2
Экономикалық қызмет
түрлерi бойынша
қызметкерлер саны
және жалақысы
тоқ-
сандық
1-E
нысаны
01-02
02-03
3
Ірі және орташа
кәсіпорындар бойынша
қызметкерлер саны
және жалақысы
тоқ-
сандық
1-E
нысаны
01-02
02-03
4
Аудандар бөлiнiсiн-
дегi қызметкерлер
саны және жалақысы
тоқ-
сандық
20-кесте
01-02-03
-
5
Экономикалық қызмет
түрлері бойынша
жұмыс күшінің қолда
бары және қозғалысы
тоқ-
сандық
1-E
нысаны,
17-кесте
01-02
02-03
6
Мемлекеттiк қызмет-
шілер саны
жылдық
Мони-
торинг
мате-
риалдары
01-02
-
7
Еңбекке қабiлетті
жастағы халықтың эко-
номикалық сипаттамасы
жылдық
Е-001
сауал-
дамасы
01-02
-
8
Еңбек бойынша негiзгi
көрсеткiштер
жылдық
1-E
нысаны
01-02-03
02-03
9
Iрi және орташа кә-
сіпорындар бойынша
еңбектің негiзгі
көрсеткiштерi
жылдық
1-E
нысаны
01-02-03
-
10
Өнеркәсiптегi еңбек
бойынша негiзгі
көрсеткіштер
жылдық
1-E
нысаны,
С-2Б
кестесі
01-02
-
11
Аудандар бөлінiсiн-
дегi қызметкерлер
саны және жалақысы
жылдық
20-кесте
01-02-03
02-03
12
Жұмыс күшін ұстауға
кеткен шығындар құны
жылдық
1-E
нысаны,
12-кесте
01-02
-
13
Жұмыс күшінің қоз-
ғалысы және қызмет-
керлер уақытының
күнтiзбелiк қорын
пайдалану
жылдық
1-E
нысаны,
11-кесте
01-02
02-03
14
Қызметкерлер саны
және меншiк нысандары
мен экономикалық қызмет түрлерi
бойынша еңбекке ақы төлеу
жылдық
1-Е
(жылдық)
нысаны,
15-кесте,
15-кесте
(өнерк)
01-02
-
15
Экономикалық қызмет
түрлерi бойынша
зиянды және басқа да қолайсыз еңбек
жағдайларында жұмыс
iстейтін қызметкерлер
саны
жылдық
1-Е
(еңбек
жағдай-
лары)
нысаны
01-02
02-03
16
Есептелген жалақы
мөлшерлерi бойынша
қызметкерлер санын
бөлу
жылына
бір
рет
1-Е (Жа)
нысаны
01-02
02-03
17
Қызметкерлердiң же-
келеген лауазымдары
мен мамандықтары
бойынша жалақылары
жылына
бір
рет
2-Е
(маманд)
нысаны
01-02
-
18
Eуpo-аймақ елдерiн-
дегi, EO-25, EO-
15-тегi жұмыссыздық
деңгейi туралы
айлық
Еуростат
және ТМД
статко-
митетінің
жарияла-
нымдары
01
-
19
Жұмыссыздар саны
және жұмыссыздық
деңгейi
айлық
E-001
сауал-
дамасы,
1-Е
(жұмысқа
орна-
ластыру)
нысаны
01-02
20
Еңбек рыногы және
жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау
тоқ-
сандық
E-001
сауал-
дамасы,
2-E
(еңбек
рыногi)
нысаны
01-02
-
21
Еңбек рыногының не-
гiзгi индикаторлары
тоқ-
сандық
E-001
сауал-
дамасы
01-02
-
22
Аудандар бөлiнiсiн-
дегi еңбек рыногының
негiзгi индикаторлары
тоқ-
сандық
E-001
сауал-
дамасы
01-02-03
-
23
Еңбек рыногының не-
гiзгi индикаторлары
жылдық
E-001
сауал-
дамасы
01-02
-
24
Аудандар бөлiнiсiн-
дегі еңбек рыногының
негiзгi индикаторлары
жылдық
E-001
сауал-
дамасы
01-02-03
-
25
Халықты бейресми
жұмыспен қамту
тоқ-
сандық
E-001
сауал-
дамасы,
1-
қосымша
01-02
26
Лайықты еңбектi
өлшеу көрсеткiштерi
тоқ-
сандық
E-001
сауал-
дамасы,
2, 3-
қосым-
шалар
01-02
27
Өнеркәсіптiң аса iрi
кәсiпорындарының
мониторингі (еңбек
бойынша көрсеткiш-
тердi қалыптастыру)
тоқ-
сандық
1-Е
(мони-
торинг)
нысаны
01-02
28
Қызметкерлер (шағын
кәсiпорындарды қоса)
саны және еңбекке
ақы төлеу
тоқ-
сандық
1-Е
(тоқ-
сандық)
нысаны,
2-ШК
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
29
Жалдамалы қызмет-
керлердiң жалақысы
айлық
1-Е
нысаны
01
30
Қазақстан Республи-
касындағы жұмыссыз-
дық деңгейi туралы
тоқ-
сандық
E-001
сауал-
дамасы
01
кестенің жалғасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Топтас-
тыру
түрлері
(сынып-
тауыштар
бойынша,
басқа да)
Аяқтау
нысаны
Аяқтау мер-
зімдері (кү-
нi, айы, жылы,
есептi кезең-
нен кейінгі
күн)
1
2
6
7
8
1
Экономикалық қызмет
түрлері бойынша
қызметкерлер саны
және жалақысы
ӘАОС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
есепті айдан
кейінгі
40-күні
2
Экономикалық қызмет
түрлерi бойынша
қызметкерлер саны
және жалақысы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС
статбюл-
летень
11 ақпан
11 мамыр
11 тамыз
1 қараша
3
Ірі және орташа
кәсіпорындар бойынша
қызметкерлер саны
және жалақысы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС
статбюл-
летень
11 ақпан
11 мамыр
11 тамыз
11 қараша
4
Аудандар бөлiнiсiн-
дегi қызметкерлер
саны және жалақысы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
қала, ауыл
статбюл-
летень
25 ақпан
26 мамыр
26 тамыз
25 қараша
5
Экономикалық қызмет
түрлері бойынша
жұмыс күшінің қолда
бары және қозғалысы
ӘАОС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
14 ақпан
13 мамыр
12 тамыз
14 қараша
6
Мемлекеттiк қызмет-
шілер саны
ӘАОС
статбюл-
летень
28 ақпан
7
Еңбекке қабiлетті
жастағы халықтың эко-
номикалық сипаттамасы
ӘАОС,
ЭҚЖС
қалалық
және
ауылдық
елді мекен
бойынша
статбюл-
летень
27 маусым
8
Еңбек бойынша не-
гiзгi көрсеткiштер
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС
Жұмыс
сынып-
тауышы
статбюл-
летень
31 мамыр
9
Iрi және орташа кәсіпорындар бойынша
еңбектің негiзгі
көрсеткiштерi
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС
Жұмыс
сынып-
тауышы
статбюл-
летень
31 мамыр
10
Өнеркәсiптегi еңбек
бойынша негiзгі
көрсеткіштер
ӘАОС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
10 маусым
11
Аудандар бөлінiсiн-
дегi қызметкерлер
саны және жалақысы
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
қала, ауыл
статбюл-
летень
20 маусым
12
Жұмыс күшін ұстауға
кеткен шығындар құны
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС
статбюл-
летень
7 маусым
13
Жұмыс күшінің қоз-
ғалысы және қызмет-
керлер уақытының
күнтiзбелiк қорын
пайдалану
ӘАОС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
14 маусым
14
Қызметкерлер саны
және меншiк нысандары
мен экономикалық қызмет түрлерi
бойынша еңбекке ақы төлеу
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС, КМС
статбюл-
летень
16 маусым
15
Экономикалық қызмет
түрлерi бойынша
зиянды және басқа да қолайсыз еңбек
жағдайларында жұмыс
iстейтін қызметкерлер
саны
ӘАОС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
25 сәуір
16
Есептелген жалақы
мөлшерлерi бойынша
қызметкерлер санын
бөлу
ӘАОС,
ЭҚЖС,
Жұмыс
сынып-
тауышы
статбюл-
летень
16 қыркүйек
17
Қызметкерлердiң жеке-
леген лауазымдары мен мамандықтары
бойынша жалақылары
ӘАОС,
ЭҚЖС,
Жұмыс
сынып-
тауышы
статбюл-
летень
2006 ж.
7 қаңтар
18
Eуpo-аймақ елдерiн-
дегi, EO-25, EO-
15-тегi жұмыссыздық
деңгейi туралы
ЕЕА және
ТМД
елдері
экспресс-
ақпарат
есепті айдан
кейінгі
40 күні
19
Жұмыссыздар саны және
жұмыссыздық деңгейi
ӘАОС
статбюл-
летень
есепті айдан
кейінгі
9 күні
20
Еңбек рыногы және
жұмыссыздарды  әлеуметтік қолдау
ӘАОС
статбюл-
летень
16 ақпан
16 мамыр
16 тамыз
16 қараша
21
Еңбек рыногының не-
гiзгi индикаторлары
ӘАОС,
ЭҚЖС
Жұмыс
сынып-
тауышы
статбюл-
летень
14 ақпан
16 мамыр
16 тамыз
16 қараша
22
Аудандар бөлiнiсiн-
дегi еңбек рыногының
негiзгi индикаторлары
ӘАОС,
ЭҚЖС
Жұмыс
сынып-
тауышы
статбюл-
летень
17 наурыз
17 маусым
16 қыркүйек
21 желтоқсан
23
Еңбек рыногының не-
гiзгi индикаторлары
ӘАОС,
ЭҚЖС
Жұмыс
сынып-
тауышы
статбюл-
летень
31 наурыз
24
Аудандар бөлiнiсiн-
дегі еңбек рыногының
негiзгi индикаторлары
ӘАОС,
ЭҚЖС
Жұмыс
сынып-
тауышы
статбюл-
летень
2 мамыр
25
Халықты бейресми
жұмыспен қамту
ӘАОС,
ЭҚЖС
Жұмыс
сынып-
тауышы
мамандан-
дырылған
кестелер
27 мамыр
29 тамыз
25 қараша
26
Лайықты еңбектi
өлшеу көрсеткiштерi
ӘАОС,
ЭҚЖС
Жұмыс
сынып-
тауышы
мамандан-
дырылған
кестелер
10 маусым
12 қыркүйек
5 желтоқсан
27
Өнеркәсіптiң аса iрi
кәсiпорындарының
мониторингі (еңбек
бойынша көрсеткiш-
тердi қалыптастыру)
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС
әзірле-
мелік
кестелер
28 ақпан
31 мамыр
31 тамыз
30 қараша
28
Қызметкерлер (шағын
кәсiпорындарды қоса)
саны және еңбекке
ақы төлеу
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС
әзірле-
мелік
кестелер
2 наурыз
1 маусым
1 қыркүйек
2 желтоқсан
29
Жалдамалы қызметкер-
лердiң жалақысы
ЭҚЖС
экспресс-
ақпарат
есепті айдан
кейінгі
38 күні
30
Қазақстан Республи-
касындағы жұмыссыздық
деңгейi туралы
жынысы,
жасы, білім
деңгейі
бойынша
және т.с.с
экспресс-
ақпарат
есепті
тоқсаннан
кейінгі
40 күні

11. Статистика труда и занятости населения
11.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статис-
тических
наблюдений
(форм
статис-
тических)
Перио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Сроки
пред-
ставле-
ния
первич-
ных
данных
респон-
дентами
(дата,
день
после
отчетного
периода)
Сроки
представ-
ления
данных
регио-
нальными
управле-
ниями в
Агентство РК по
статис-
тике
(дата,
день
после
отчетного
периода)
Срок
завер-
шения
форми-
рования
сводной
базы
первич-
ных
отчетов
(дата,
день
после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет по
труду
месяч-
ная
ф. 1-Т
7 числа
после
отчетного месяца
на 25
день
после
отчетного месяца
на 38
день
после
отчетногомесяца
квар-
таль-
ная
ф. 1-Т
7 числа
после
отчетного квартала
26 апреля
25 июля
26 октяб-
ря
25 января
2006 г.
9 февраля
10 мая
9 августа
9 ноября
годо-
вая
ф. 1-Т
14
февраля
31 марта
30 мая
2
Отчет о численности работников, занятых во
вредных и
других не-
благоприят-
ных условиях
труда
годо-
вая
ф. 1-Т (усло-
вия
труда)
31 января
25 марта
22 апреля
3
Распределе-
ние числен-
ности работ-
ников, отра-
ботавших полностью
месяц, по
размерам
начисленной заработной
платы
1 раз
в год
ф. 1-Т
(ЗП)
20 июля
15 августа
14
сентября
4
Отчет о размерах
заработной
платы работ-
ников по от-
дельным
должностям и
профессиям
1 раз в год
ф. 2-Т (ПРОФ)
20 октября
14 ноября
7 января 2005г.
5
Отчет о чис-
ленности об-
ратившихся
за трудовым
посредниче-
ством
месяч-
ная
ф.1-Т
(тру-
доуст-
ройст-
во)
по специ-
альному
графику
по специ-
альному
графику
на 7 день
после
отчетного месяца
6
Отчет о рын-
ке труда и
социальной
поддержке
безработных
Республики
Казахстан
квар-
таль-
ная
ф.2-Т
(рынок
труда)
по специ-
альному
графику
по специ-
альному
графику
15 фев-
раля
13 мая
15 авгус-
та
14 ноября
7
Анкета
выборочного
обследования занятости
населения
квар-
таль-
ная
Анкета
Т-001,
Прило-
жение
1,
Прило-
жение
2,
Прило-
жение 3
февраль
май
август
ноябрь
28 марта
28 июня
27
сентября
27 декабря
11 февраля
11 мая
11 августа
11 ноября
11.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тических
работ
(бюлле-
теней,
экспресс-
информаций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческиеформы
Сводные
данные
(01 - по
респуб-
лике;
02 - по
облас-
тям;
03 - по
районам)
первая
строка
- на
респуб-
ликан-
ском
уровне,
вторая
строка
- на
регио-
нальном
уровне
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки
завер-
шения
(дата,
день
после
отчетного
периода;
при
совпаде-
нии
сроков с
празд-
ничнымии
выход-
ными
днями
срок переходит
на ближайший
рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Численнос-
ть и зара-
ботная пла-
та работни-
ков по ви-
дам эконо-
мической
деятельнос-
ти
ме-
сяч-
ная
ф.1-Т
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
на 40
день
после
отчетного месяца
2
Численность и заработ-
ная плата
работников
по видам
экономичес-
кой деяте-
льности
квар-
таль-
ная
ф.1-Т
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КРП
стат-
бюлле-
тень
11
февраля
11 мая
11
августа
11 ноября
3
Численность и заработ-
ная плата
работников
по крупным
и средним
предприяти-
ям
квар-
таль-
ная
ф.1-Т
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КРП
стат-
бюлле-
тень
11
февраля
11 мая
11
августа
11 ноября
4
Численность и заработ-
ная плата
работников
в разрезе
районов
квар-
таль-
ная
табл. 20
01-02-03
-"-
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
город,село
стат-
бюлле-
тень
25
февраля
26 мая
26
августа
25 ноября
5
Наличие и
движение
рабочей си-
лы по видам
экономичес-
кой деяте-
льности
квар-
таль-
ная
ф.1-Т, табл. 17
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
14
февраля
13 мая
12
августа
14 ноября
6
Численность государст-
венных слу-
жащих
годо-
вая
мате-
риалы
мони-
торин-
га
01-02
-"-
КАТО
стат-
бюлле-
тень
28
февраля
7
Экономичес-
кая харак-
теристика
населения в
трудоспо-
собном
возрасте
годо-
вая
Анкета Т-001
01-02
-"-
КАТО,
ОКЭД
по
город-
ской и сель-
ской
мест-
ности
стат-
бюлле-
тень
27 июня
8
Основные
показатели
по труду
годо-вая
ф.1-Т
01-02-03
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
стат-
бюлле-
тень
31 мая
9
Основные
показатели
по труду
по крупным
и средним
предприяти-
ям
годо-
вая
ф.1-Т
01-02-03
-"-
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
Клас-
сифи-
катор
заня-
тий
стат-
бюлле-
тень
31 мая
10
Основные
показатели
по труду в
промышлен-
ности
годо-
вая
ф.1-Т
табл.
С-2Б
01-02
-"-
КАТО,
ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
10 июня
11
Численность и заработ-
ная плата
работников
в разрезе
районов
годо-
вая
табл.
20
01-02-03
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
город,село
стат-
бюлле-
тень
20 июня
12
Стоимость
затрат на
содержание
рабочей силы
годо-
вая
ф.1-Т табл.
12
01-02
-"-
КАТО,
ОКЭД,
КРП
стат-
бюлле-
тень
7 июня
13
Движение рабочей си-
лы и испо-
льзование
календарно-
го фонда
времени
работников
годо-
вая
ф.1-Т, табл. 11
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
14 июня
14
Численность работников
и оплата
труда по формам соб-
ственности
и видам экономичес-
кой дея-
тельности
годо-
вая
ф.1-Т
(год),табл. 15,
табл.
15
(пром)
01-02
-
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП
стат-
бюлле-
тень
16 июня
15
Численность работников,занятых во
вредных и
других не-
благоприят-
ных усло-
виях труда
по отдель-
ным видам
экономичес-
кой дея-
тельности
годо-
вая
ф.1-Т
(усло-
вия
труда)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
25 апреля
16
Распределе-
ние числен-
ности ра-
ботников по
размерам
начисленной заработной
платы
1 раз
в год
ф.1-Т
(ЗП)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
Клас-
сифи-
катор заня-
тий
стат-
бюлле-
тень
16
сентября
17
Заработная
плата ра-
ботников по
профессиям
(должнос-
тям) в от-
дельных ви-
дах эконо-
мической деятельнос-
ти
1 раз
в год
форма
2-Т
(ПРОФ)
01-02
-"-
КАТО,
ОКЭД,
Клас-
сифи-
катор
заня-
тий
стат-
бюлле-
тень
7 января
2006 г.
18
Об уровне
безработицыв странах
Евро-зоны,
ЕС-25 и
ЕС-15
ме-
сяч-
ная
публи-
кации
Евро-
стата, стат-
коми-
тета
СНГ
01
страныЕЕА и
СНГ
экс-
пресс-инфор-
мация
на 40
день
после
отчетного месяца
19
Численность безработных и уровень
безработицы
ме-
сяч-
ная
Анкета Т-001,ф.1-Т
(тру-
доуст-
ройст-
во)
01-02
-"-
КАТО
стат-
бюлле-тень
на 9 день
после от-
четного
месяца
20
Рынок труда
и социаль-
ная поддер-
жка безра-
ботных
квар-
таль-
ная
Анкета Т-001, ф.2-Т
(рынок труда)
01-02
-"-
КАТО
стат-
бюлле-
тень
16 фев-
раля
16 мая
16 авгус-
та
16 ноября
21
Основные индикаторы
рынка труда
квар-
таль-
ная
Анкета Т-001
01-02
-"-
КАТО,
ОКЭД
Клас-
сифи-
катор
заня-
тий
стат-
бюлле-
тень
14 фев-
раля
16 мая
16 авгус-
та
16 ноября
22
Основные
индикаторы
рынка труда
в разрезе
районов
квар-
таль-
ная
Анкета Т-001
01-02-03
-"-
КАТО,
ОКЭД
Клас-
сифи-
катор
заня-
тий
стат-
бюлле-
тень
17 марта
17 июня
16 сен-
тября
21 де-
кабря
23
Основные
индикаторы
рынка труда
годо-
вая
Анкета Т-001
01-02
-"-
КАТО,
ОКЭД
Клас-
сифи-
катор
заня-
тий
стат-
бюлле-
тень
31 марта
24
Основные
индикаторы рынка труда
в разрезе
районов
годо-
вая
Анкета Т-001
01-02-03
-"-
КАТО,
ОКЭД
Клас-
сифи-
катор
заня-
тий
стат-
бюлле-
тень
2 мая
25
Неформаль-
ная заня-
тость насе-
ления
квар-
таль-
ная
Анкета Т-001,Прило-
жение1
01-02
-"-
КАТО,
ОКЭД
Клас-
сифи-
катор
заня-
тий
спе-
циали-
зиро-
ванныетабли-цы
27 мая
29 авгус-
та
25 ноября
26
Показатели
измерения
достойного
труда
квар-
таль-
ная
Анкета Т-001, Прило-
жение
2, 3
01-02
-"-
КАТО,
ОКЭД
Клас-
сифи-
катор
заня-
тий
спе-
циали-
зиро-
ванныетабли-
цы
10 июня
12 сен-
тября
5 декабря
27
Мониторинг
крупнейших
предприятий промышлен-
ности (фор-
мирование
показателей по труду)
квар-
таль-
ная
ф. 1-Т
(мони-
то-
ринг)
01-02
КАТО,
ОКЭД,
КРП
разра-
боточ-ные
табли-
цы
28 фев-
раля
31 мая
31 авгус-
та
30 ноября
28
Численность и оплата
труда ра-
ботников
(включая
малые пред-
приятия)
квар-
таль-
ная
ф.1-Т (ква-
рт),
ф.2-МП(ква-
рт)
01-02
КАТО,
ОКЭД,
КРП
раз-
рабо-
точныетабли-
цы
2 марта
1 июня
1 сен-
тября
2 декабря
29
Заработная плата наем-
ных работ-
ников
ме-
сяч-
ная
ф.1-Т
01
ОКЭД
экс-
пресс-инфор-
мация
на 38
день
после
отчетного месяца
30
О безрабо-
тице в
Республике
Казахстан
квар-
таль-
ная
Анкета-Т-001
01
по
полу,
воз-
расту,
уровнюобра-
зова-
ния и
т.п.
экс-
пресс-инфор-
мация
на 40
день
после
отчетногоквартала

12. Үй шаруашылықтары және халықтың
тұрмыс деңгейі статистикасы
12.1 Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс
ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
аяқтау
мерзімі
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Күнделiктi
шығыстарды
есепке алу
күнделігі
тоқ-
сандық
D003
15-күні
42-күні
3 наурыз
3 маусым
2 қыр-
күйек
2 жел-
тоқсан
2
Үй шаруашылық-
тарының шығыс-
тары мен табыс-
тары бойынша
тоқсан сайынғы
сауалнама
тоқ-
сандық
D004
20-күні
42-күні
3 наурыз
3 маусым
2 қыр-
күйек
2 жел-
тоқсан
3
Негiзгі сұх-
батқа арналған
(үй шаруашылық-
тарының әлеу-
меттiк-демогра-
фиялық сипат-
тамасы) жыл са-
йынғы сауалнама
жылдық
D006
2 ақпан
18
наурыз
20 сәуір
4
Үй шаруашылығы
құрамының бақы-
лау карточкасы
тоқ-
сандық
D008
20-күні
42-күні
3 наурыз
3 маусым
2 қыр-
күйек
2 жел-
тоқсан
жылдық
-"-
2 ақпан
18
наурыз
20 сәуір
5
"Бiлiм беру"
модулi
Жылына
бір
рет
D010
28 сәуір
27 мамыр
11 шілде
6
"Денсаулық
сақтау" модулі
жылына
бір
рет
D011
15
маусым
5 шілде
5 тамыз
7
"Тұрмыс деңгейi.
Кедейлiктiң себептерi мен жағдайлары.
Әл-ауқат өсiмi"
модулі
жылына
бір
рет
U004
25 тамыз
20 қыр-
күйек
18 қазан
8
Халықтың атаулы
ақшалай табысын
бағалау
айлық
экс-
порттық
бағалау
арнаулы
график
бойынша
-
11-күні
тоқ-
сандық
экс-
порттық
бағалау
-"-
25
наурыз
(2004 ж.
4-тоқ-
сан)
25
маусым
25 қыр-
күйек
25 жел-
тоқсан
30
наурыз
30
маусым
30 қыр-
күйек
30 жел-
тоқсан
жылдық
экс-
порттық
бағалау
-"-
25
мамыр
30 мамыр
9
Ауылдық елдi
мекендердегi
халықтың атаулы
ақшалай табысын
бағалау
жылдық
елдi
мекендер
бойынша
стат-
бай-
қаулар
журна-
лына
6-
қосымша
арнаулы
график
бойынша
15
маусым
28
маусым
12.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша)
1
2
3
4
5
1
Үй шаруашылықтарының
негізгі әлеуметтiк-
демографиялық сипат-
тамалары I бөлiмi
жылдық
D006
D008
01
2
Үй шаруашылықтарының
негізгі әлеуметтік-
демографиялық сипат-
тамалары II бөлiмi
жылдық
D006
D008
01-02
3
Yй шаруашылықтарының
шығыстары мен табыс-
тарының негiзгi көр-
сеткiштерi I бөлiмi
тоқ-
сандық
D003
D004
D008
01-02
жылдық
-"-
-"-
4
Үй шаруашылықтарының
шығыстары мен табыс-
тарының негiзгi көр-
сеткiштерi II бөлiмi
тоқ-
сандық
D003
D004
D008
01
жылдық
-"-
-"-
5
Үй шаруашылықтарының
шығыстары мен табыс-
тарының негiзгi көр-
сеткiштерi III бөлiмi
тоқ-
сандық
D003
D004
D008
01-02
жылдық
-"-
-"-
6
Үй шаруашылықтары
шығыстарының негізгi
көрсеткiштерi тұтыну
кешендерi бойынша
тоқ-
сандық
D003
D004
D008
01
7
Yй шаруашылықтары
шығыстары мен табыс-
тарының негiзгi көр-
сеткiштерi тұтынушы-
лардың типтерi
бойынша
тоқ-
сандық
D003
D004
D008
01
8
Тамақ өнiмдерiн
тұтыну
тоқ-
сандық
D003
D004
D008
01-02
жылдық
-"-
-"-
9
Зерттелетін үй шаруа-
шылықтарындағы табысты саралаудың негiзгi көрсеткiштерi
тоқ-
сандық
D004
01-02
жылдық
D004
01-02
10
Yй шаруашылықтары
мен халықты олардың
табыстары, шығыста-
ры, тамақ өнiмдерiн
тұтынуы бойынша бөлу
тоқ-
сандық
D004
01
жылдық
-"-
01-02
11
Ауыл шаруашылығы
өнiмдерiн үй шаруа-
шылықтарында өндiру
тоқ-
сандық
D004
01-02
жылдық
-"-
-"-
12
Тауарлар мен қызмет-
тердi үй шаруашылық-
тарында өндiру
тоқ-
сандық
D004
01-02
жылдық
-"-
-"-
13
Халыққа білiм беру
қызметiн көрсету
жылына
бір
рет
D010
01-02
14
Халыққа денсаулық
сақтау қызметiн
көрсету
жылына
бір
рет
D011
01-02
15
Халықтың атаулы және нақты ақшалай табысын
бағалау
айлық
сараптық бағалау
01-02
тоқ-
сандық
сараптық бағалау
01-02-03
жылдық
сараптық бағалау
01-02-03

12. Статистика домашних хозяйств и уровня жизни
населения
12.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистичес-
ких
наблюдений
(форм статис-
тических)
Перио-
дич-
ность
Ста-
тис-
тичес-
кие формы
Сроки
пред-
став-
ления
пер-
вичных
данных
рес-
пон-
ден-
тами (дата,
день
после
отчет-
ного
пе-
риода)
Сроки
пред-
став-
ления
данных регио-
наль-
ными
управ-
лениями в Агент-
ство
РК по
статис-
тике
дата,
день
после
отчетно-
го (пе-
риода)
Срок
завершения
формирова-
ния сводной
базы первичных
отчетов
(дата, день
после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Дневник уче-
та ежедневных
расходов
квар-
тальная
D003
на 15
день
на 42
день
3 марта
3 июня
2 сентября
2 декабря
2
Ежекварталь-
ный вопросник
по расходам
и доходам
домашних
хозяйств
квар-
тальная
D004
на 20 день
на 42
день
3 марта
3 июня
2 сентября
2 декабря
3
Ежегодный вопросник для
основного ин-
тервью (со-
циально-де-
мографическая характеристи-
ка домашних
хозяйств)
годовая
D006
2 фев-
раля
18 марта
20 апреля
4
Контрольная
карточка сос-
тава домашнего хозяйства
квар-
тальная
D008
на 20
день
на 42
день
3 марта
3 июня
2 сентября
2 декабря
годовая
-"-
2 фев-
раля
18 марта
20 апреля
5
Модуль "Обра-
зование"
1 раз в год
D010
28 апреля
27 мая
11 июля
6
Модуль "Здра-
воохранение"
1 раз в
год
D011
15 июня
5 июля
5 августа
7
Модуль "Уро-
вень жизни".
Причины и ус-
ловия беднос-
ти. Рост бла-
госостояния"
1 раз в
год
U004
25 ав-
густа
20 сен-
тября
18 октября
8
Оценка номи-
нальных де-
нежных дохо-
дов населения
месячная
экс-
перт-
ная
оценка
по спе-
циаль-
ному
графи-
ку
-"-
на 11 день
квар-
тальная
-"-
-"-
25 марта
(4 кв.
2004г.) 25 июня
(1 кв.)
25 сен-
тября
(2 кв.)
25 де-
кабря
(3 кв.)
30 марта
30 июня
30 сен-
тября
30 декабря
годовая
-"-
-"-
25 мая
(2004г.)
30 мая
9
Оценка номи-
нальных де-
нежных дохо-
дов населения в сельских
населенных
пунктах
годовая
Прило-
жение
6 к
жур-
налу
стат-
наблю-
дений
по
насе-
леннымпунк-
там
по спе-
циаль-ному
гра-
фику
15 июня
28 июня
12.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статистичес-
ких работ
(бюллетеней,
экспресс-
информаций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тис-
ти-
чес-
кие
фор-
мы
Свод-
ные
дан-
ные
(01 -
по
рес-
пуб-
лике;
02 - по
облас-
тям;
03 - по
райо-
нам)
пер-
вая
стро-
ка - на рес-
пуб-
ли-
канс-
ком
уров-
не,
вто-
рая
стро-
ка - на ре-
гио-
наль-
ном
уровне
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки завер-
шения
(дата,
день
после
отчетного
периода;
при
совпа-
дении
сроков
с празд-
ничными
и выход-
ными
днями
срок
переходит
на
ближай-
ший
рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Основные
социально-
демографи-
ческие ха-
рактеристики
домашних хо-
зяйств,
I часть
годо-
вая
D006
D008
01
КАТО
стат-
бюлле-
тень
22 апреля
2
Основные
социально-
демографи-
ческие ха-
рактеристики домашних хо-
зяйств, II
часть
годо-
вая
D006
D008
01-02
КАТО
стат-
бюлле-
тень
29 апреля
3
Основные по-
казатели до-
ходов и рас-
ходов домаш-
них хозяй-
ств, I часть
квар-
таль-
ная
D003
D004
D008
01-02
КАТО
стат-
бюлле-
тень
4 марта
7 июня
6 сен-
тября
6 декабря
годо-
вая
-"-
-"-
-"-
-"-
12 апреля
4
Основные
показатели
доходов и
расходов до-
машних хо-
зяйств II часть
квар-
таль-
ная
D003
D004
D008
01
КАТО
стат-
бюлле-
тень
11 марта
10 июня
9 сен-
тября
9 декабря
годо-
вая
-"-
-"-
-"-
-"-
15 апреля
5
Основные
показатели
доходов и
расходов
домашних
хозяйств
III часть
квар-
таль-ная
D003
D004
D008
01-02
КАТО
стат-
бюлле-
тень
11 марта
10 июня
9 сен-
тября
9 декабря
годо-
вая
-"-
-"-
-"-
-"-
15 апреля
6
Основные
показатели
расходов до-
машних хо-
зяйств по
потребитель-
ским комп-
лексам
квар-
таль-ная
D003
D004
D008
01
КАТО
расчет-
ные
таблицы
13 июня
12 сен-
тября
12 де-
кабря
7
Основные
показатели
расходов и
доходов до-
машних хо-
зяйств по
типам пот-
ребителей
квар-
таль-ная
D003
D004
D008
01
КАТО
расчет-
ные
таблицы
14 июня
13 сен-
тября
13 декаб-
ря
8
Потребление
продуктов
питания
квар-
таль-ная
D003
D004
D008
01-02
КАТО
стат-
бюлле-
тень
4 марта
7 июня
6 сен-
тября
6 декабря
годо-
вая
-"-
-"№-
-"-
12 апреля
9
Основные по-
казатели
дифференциа-
ции доходов
в обследуе-
мых домашних
хозяйствах
квар-
таль-ная
D004
01-02
КАТО
стат-
бюлле-
тень
11 марта
10 июня
9 сен-
тября
9 декабря
годо-
вая
-"-
-"-
-"-
15 апреля
10
Распределе-
ние домашних
хозяйств и
населения в
них по дохо-
дам, расхо-
дам и пот-
реблению продуктов
питания
квар-
таль-ная
D004
01
КАТО
стат-
бюлле-
тень
25 марта
24 июня
23 сен-
тября
23 декаб-
ря
годо-
вая
-"-
01
-"-
-"-
29 апреля
11
Производство сельскохо-
зяйственной
продукции в
домашних
хозяйствах
квар-
таль-ная
D004
01-02
КАТО
стат-
бюлле-
тень
10 марта
8 июня
8 сен-
тября
8 декабря
годо-
вая
-"-
-"-
-"-
-"-
15 апреля
12
Производство товаров и
услуг в
домашних
хозяйствах
квар-
таль-ная
D004
01-02
КАТО
стат-
бюлле-
тень
9 марта
7 июня
7 сен-
тября
7 декабря
годо-
вая
-"-
-"-
-"-
-"-
15 апреля
13
Получение
услуг обра-
зования на-
селением
1 раз
в год
D010
01-02
КАТО
статбюл-летень
15 июля
14
Получение услуг здра-
воохранения населением
1 раз
в год
D011
01-02
КАТО
статбюл-летень
8 августа
15
Оценка номи-
нальных де-
нежных дохо-
дов населе-
ния
ме-
сяч-
ная
экс-
перт-ная оцен-ка
01-02
КАТО
разрабо-
точная
таблица
на 11
день
квар-
таль-ная
-"-
-"-
статбюл-летень
30 марта 30 июня
30 сен-
тября
30 декаб-
ря
годо-вая
-"-
01-02-03

13.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша) бірінші
жол - республи-
калық деңгейде,
екiнші жол - өңiрлiк деңгейде
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республи-
касында мемлекеттiк
атаулы әлеуметтiк
көмек тағайындау
және төлеу (Еңбекми-
нiнiң деректері
бойынша)
тоқ-
сандық
1-АӘК
нысаны
01-02
02-03
2
Қазақстан Республи-
касында тұрғын үйлiк
көмек тағайындау
және төлеу туралы
(Еңбекминінiң
деректерi бойынша)
тоқ-
сандық
3-тұрғын
үйлiк
көмек
нысаны
01-02
3
Қазақстан Республи-
касында үйде тәрбие-
ленiп, оқып жатқан
мүгедек балаларға
материалдық қамсыз-
дандыруды тағайындау
және төлеу туралы
(Еңбекминінiң
деректерi бойынша)
тоқ-
сандық
2-мате-
риалдық
қамсыз-
дандыру
нысаны
01-02
4
Қазақстан Республи-
касында зейнетақы
мен жәрдемақы таға-
йындау және төлеу
туралы (Еңбекминiнiң
деректерi бойынша)
тоқ-
сандық
1-әлеу-
меттік
қамсыз-
дандыру
01-02
02-03
5
Қазақстан Республи-
касы білiм беру ұйым-
дарының көрсеткен
қызметтерiнiң көлемi
тоқ-
сандық
қызметтер
(бiлiм
беру)
нысаны
01-02
6
Қазақстан Республи-
касы денсаулық сақ-
тау ұйымдарының көр-
сеткен қызметтерінің
көлемi
тоқ-
сандық
қызметтер
(ден-
саулық
сақтау)
нысаны
01-02
7
Қазақстан Республи-
касында еңбек қызме-
тіне және кәсiптiк
ауруларға байланысты
жарақат туралы
тоқ-
сандық
7-жка
нысаны
01-02
02-03
жылдық
7-жка
нысаны
01-02
8
Қазақстан Республи-
касындағы экологиялық
апаттар, тоқтатылған объектiлер және табиғат қорғау
заңнамаларының
бұзылуы туралы
жарты
жылдық
жылдық
1-табиғат
қорғау
кестесi
01-02
9
Қазақстан Республика-
сындағы атмосфералық ауаны қорғау туралы
жылдық
жарты
жылдық
2-т (aуa)
01-02
10
Қазақстан Республи-
касында табиғат
қорғауға жұмсалған
ағымдағы шығындар,
экологиялық төлемдер
мен табиғи ресурстар
үшiн төлем туралы
жылдық
жарты
жылдық
4-қорғау
нысаны
01-02
11
Қазақстан Республи-
касындағы улы
қалдықтардың пайда
болуы және жойылуы
туралы
жылдық
жарты
жылдық
3-улы
қалдықтар
нысаны
01-02
12
Қазақстан Республи-
касындағы зейнетақы
мен жәрдемақы алатын
адамдар саны және
оларға тағайындалған
айлық зейнетақы мен
жәрдемақы сомалары
туралы (Еңбекминiнiң
деректерi бойынша)
жылдық
жарты
жылдық
3-әлеу-
меттік
нысаны
01-02
02-03
13
Қазақстан Республи-
касында күндiзгi
жалпы білім беретiн
мектептер мен
оқушыларды үйрету
тілi бойынша бөлу
(2004/2005 оқу
жылдарының басында)
жылдық
ЖБМ-1
нысаны
Д-7
нысаны
01-02
02-03
14
Қазақстан Республи-
касында күндiзгi
жалпы білім беретін
мектептерде шетел
тiлдерiн үйрету
туралы мәліметтер
(2004/2005 оқу
жылдарының басында)
жылдық
ЖБМ-1
нысаны
Д-8
нысаны
01-02
02-03
15
Қазақстан Республи-
касының күндiзгi
жалпы бiлiм беретін
мектептерiнiң мате-
риалдық базасы тура-
лы (2004/2005 оқу
жылдарының басында)
жылдық
ЖБМ-1
нысаны
Д-4
нысаны
01-02
02-03
16
Қазақстан Республи-
касының күндiзгi
жалпы бiлiм беретiн
мектептерi
(2005/2006 оқу
жылдарының басында)
жылдық
ЖБМ-1
нысаны
76-рик
нысаны
01-02
02-03
17
2004 жылғы бiлiм
беру ұйымының қаржы-
шаруашылық қызметi
жылдық
Қаржы
әлеу-
меттік
(білім
беру)
нысаны
01-02
18
Қазақстан Республи-
касының 2004 жылғы
денсаулық сақтау
ұйымының қаржы-
шаруашылық қызметi
жылдық
Қаржы
әлеу-
меттік
(ден-
саулық
сақтау)
нысаны
01-02
19
Қазақстан Республи-
касының жоғары оқу
орындары (2005/2006
оқу жылдарының
басында)
жылдық
3-ғылым
нысаны
01-02
20
Қазақстан Республи-
касының колледждерi
(2005/2006 оқу
жылдарының басында)
жылдық
2-ғылым
нысаны
01-02
21
2003/2004 оқу жылда-
рының басындағы
Қазақстан Республи-
касының кәсіптiк-
техникалық мектептерi
(лицейлерi)
жылдық
1-кә-
сіптік
техни-
калық
нысаны
01-02
22
Қазақстан Республи-
касындағы тұрақты
мектепке дейiнгі
ұйымдар (2004 жылғы)
жылдық
85-к
нысаны
01-02
02-03
23
2004 жылғы аспиран-
тура мен докторантура
қызметi туралы есеп
жылдық
1-ғылым
нысаны
01-02
24
2004 жылғы денсаулық
сақтау мекемелерiнiң
қызметi туралы есеп
жылдық
1-ден-
саулық
сақтау
нысаны
01-02
02-03
кестенің жалғасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Топтас-
тыру
түрлері
(сынып-
тауыштар
бойынша,
басқа да)
Аяқтау
нысаны
Аяқтау мер-
зімдері (кү-
нi, айы, жылы,
есептi кезең-
нен кейінгі
күн; аяқтау
мерзімдері
мереке және
демалыс күн-
деріне сәйкес
келген жағ-
дайда, сол
күндерден
кейiнгi жұмыс
күнiне ауысады)
1
2
6
7
8
1
Қазақстан Республи-
касында мемлекеттiк
атаулы әлеуметтiк
көмек тағайындау
және төлеу (Еңбекми-
нiнiң деректері
бойынша)
ӘАОС
статбюл-
летень
31 наурыз
30 маусым
30 қыркүйек
30 желтоқсан
2
Қазақстан Республи-
касында тұрғын үйлiк
көмек тағайындау
және төлеу туралы
(Еңбекминінiң
деректерi бойынша)
ӘАОС
статбюл-
летень
31 наурыз
30 маусым
30 қыркүйек
30 желтоқсан
3
Қазақстан Республи-
касында үйде тәрбие-
ленiп, оқып жатқан
мүгедек балаларға
материалдық қамсыз-
дандыруды тағайындау
және төлеу туралы
(Еңбекминінiң
деректерi бойынша)
ӘАОС
статбюл-
летень
31 наурыз
30 маусым
30 қыркүйек
30 желтоқсан
4
Қазақстан Республи-
касында зейнетақы
мен жәрдемақы таға-
йындау және төлеу
туралы (Еңбекминiнiң
деректерi бойынша)
ӘАОС
статбюл-
летень
25 наурыз
24 маусым
26 қыркүйек
26 желтоқсан
5
Қазақстан Республи-
касы білiм беру ұйым-
дарының көрсеткен
қызметтерiнiң көлемi
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
1 наурыз
31 мамыр
1 қыркүйек
30 қараша
6
Қазақстан Республи-
касы денсаулық сақ-
тау ұйымдарының көр-
сеткен қызметтерінің
көлемi
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
1 наурыз
31 мамыр
1 қыркүйек
30 қараша
7
Қазақстан Республи-
касында еңбек қызме-
тіне және кәсiптiк
ауруларға байланысты
жарақат туралы
ӘАОС,
МНС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
1 наурыз
31 мамыр
1 қыркүйек
30 қараша
ӘАОС,
МНС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
6 мамыр
8
Қазақстан Республи-
касындағы экологиялық
апаттар, тоқтатылған объектiлер және табиғат қорғау заңна-
маларының бұзылуы туралы
ӘАОС
статбюл-
летень
18 ақпан
29 шілде
9
Қазақстан Республика-
сындағы атмосфералық ауаны қорғау туралы
ӘАОС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
29 сәуір
28 қазан
10
Қазақстан Республи-
касында табиғат
қорғауға жұмсалған
ағымдағы шығындар,
экологиялық төлемдер
мен табиғи ресурстар
үшiн төлем туралы
ӘАОС,
МНС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
29 сәуір
26 қазан
11
Қазақстан Республи-
касындағы улы
қалдықтардың пайда
болуы және жойылуы
туралы
ӘАОС,
МНС,
ЭҚЖС
статбюл-
летень
17 мамыр
1 қыркүйек
12
Қазақстан Республи-
касындағы зейнетақы
мен жәрдемақы алатын
адамдар саны және
оларға тағайындалған
айлық зейнетақы мен
жәрдемақы сомалары
туралы (Еңбекминiнiң
деректерi бойынша)
ӘАОС
статбюл-
летень
31 наурыз,
30 қыркүйек
13
Қазақстан Республи-
касында күндiзгi
жалпы білім беретiн
мектептер мен
оқушыларды үйрету
тілi бойынша бөлу
(2004/2005 оқу
жылдарының басында)
ӘАОС,
МБОБС,
МНС
статбюл-
летень
19 қаңтар
14
Қазақстан Республи-
касында күндiзгi
жалпы білім беретін
мектептерде шетел
тiлдерiн үйрету
туралы мәліметтер
(2004/2005 оқу
жылдарының басында)
ӘАОС,
МБОБС,
МНС
статбюл-
летень
9 ақпан
15
Қазақстан Республи-
касының күндiзгi
жалпы бiлiм беретін
мектептерiнiң мате-
риалдық базасы туралы
(2004/2005 оқу
жылдарының басында)
ӘАОС,
МБОБС,
МНС
статбюл-
летень
28 ақпан
16
Қазақстан Республи-
касының күндiзгi
жалпы бiлiм беретiн
мектептерi (2005/2006
оқу жылдарының басында)
ӘАОС,
МБОБС,
МНС
статбюл-
летень
29 желтоқсан
17
2004 жылғы бiлiм
беру ұйымының қаржы-
шаруашылық қызметi
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
30 маусым
18
Қазақстан Республи-
касының 2004 жылғы
денсаулық сақтау
ұйымының қаржы-
шаруашылық қызметi
ӘАОС,
МНС, КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статбюл-
летень
30 маусым
19
Қазақстан Республи-
касының жоғары оқу
орындары (2005/2006
оқу жылдарының
басында)
ӘАОС,
МНС
статбюл-
летень
29 желтоқсан
20
Қазақстан Республи-
касының колледждерi
(2005/2006 оқу
жылдарының басында)
ӘАОС,
МНС
статбюл-
летень
29 желтоқсан
21
2003/2004 оқу жылда-
рының басындағы
Қазақстан Республи-
касының кәсіптiк-
техникалық мектептерi
(лицейлерi)
ӘАОС,
МНС
статбюл-
летень
29 желтоқсан
22
Қазақстан Республи-
касындағы тұрақты
мектепке дейiнгі
ұйымдар (2004 жылғы)
ӘАОС,
МНС
статбюл-
летень
29 сәуір
23
2004 жылғы аспиран-
тура мен докторантура
қызметi туралы есеп
ӘАОС
статбюл-
летень
17 наурыз
24
2004 жылғы денсаулық
сақтау мекемелерiнiң
қызметi туралы есеп
ӘАОС,
МНС,
МБОБС
статбюл-
летень
15 сәуір

13.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статис-
тических
работ
(бюллетеней,
экспресс-
информаций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Свод-
ные
данные
(01 -
по рес-
публике; 02 - по
облас-
тям;
03 - по
райо-
нам)
первая
строка
- на
рес-
публи-
канском
уровне,
вторая
строка
- на
регио-
нальном
уровне
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки
завер-
шения
(дата,
день
после
отчетного
периода;
при
совпадении
сроков
с празд-
ничными
и выход-
ными днями
срок
переходит
на ближай-
ший
рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Назначение
и выплата
государст-
венной ад-
ресной со-
циальной по-
мощи в
Республике
Казахстан
(по данным
Минтрудсоц-
защиты)
квар-
таль-
ная
ф.1-
АСП
01-02
02-03
КАТО
стат-
бюлле-тень
31 марта
30 июня
30 сентяб-
ря
30 декабря
2
Назначение и
выплата жи-
лищной по-
мощи в
Республике
Казахстан
(по данным
Минтрудсоц-
защиты)
квар-
таль-
ная
ф.3-
жилищ-
ная
помощь
01-02
КАТО
стат-
бюлле-тень
31 марта
30 июня
30 сен-
тября
30 декабря
3
Назначение
и выплата
материально-
го обеспече-
ния на де-
тей-инвали-
дов, воспи-
тывающихся
и обучающих-
ся на дому в
Республике
Казахстан
(по данным Минтрудсоц-
защиты)
квар-
таль-
ная
ф.2-
мате-
риаль-
ное
обес-
пече-
ние
01-02
КАТО
стат-
бюлле-
тень
31 марта
30 июня
30 сен-
тября
30 декабря
4
Назначение
и выплата
пенсий и
пособий в
Республике
Казахстан
(по данным
Минтрудсоц-
защиты)
квар-
таль-
ная
ф.1-
собес
01-02
02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
25 марта
24 июня
26 сен-
тября
26 декабря
5
Объем ока-
занных услуг
организаци-
ями образо-
вания
Республики
Казахстан
квар-
таль-
ная
ф.
услуги (обра-
зова-
ние)
01-02
КАТО, КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
1 марта
31 мая
1 сентября
30 ноября
6
Объем услуг
оказанных
организаци-
ями здраво-
охранения
Республики
Казахстан
квар-
таль-
ная
ф.ус- луги
(здра-
во-
охра-
нение)
01-02
КАТО,КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
1 марта
31 мая
1 сентября
30 ноября
7
О травмати-
зме, связан-
ном с трудо-
вой деятель-
ностью и профессиона-
льных забо-
леваниях в
Республике
Казахстан
квар-
таль-
ная
ф.7-
тпз
01-02 02-03
КАТО,КФС,
ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
1 марта
31 мая
1 сентября
30 ноября
годо-
вая
ф.7-
тпз
01-02
-"-
-"-
6 мая
8
Об экологи-
ческих ава-
риях, приос-
тановленных
объектах и
нарушениях
природоохра-
нного зако-
нодательства в Республике
Казахстан
годо-
вая
полу-
годо-
вая
таб.1-охранаприро-
ды
01-02
КАТО
стат-
бюлле-
тень
18 февраля
29 июля
9
О состоянии
охраны ат-
мосферного
воздуха в
Республике
Казахстан
годо-
вая
полу-
годо-
вая
ф.2-тп (воз-
дух)
01-02
КАТО,ОКЭД
стат-
бюлле-тень
29 апреля
28 октября
10
О текущих
затратах на охрану ок-
ружающей
среды в
Республике
Казахстан
годо-
вая
полу-
годо-
вая
ф.4ос
01-02
КАТО,КФС,
ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
29 апреля
26 октября
11
Основные по-
казатели по
образованию
и удалению
токсичных
отходов в
Республике
Казахстан
годо-
вая
полу-
годо-
вая
ф.3
ток-
сичныеотходы
01-02
КАТО,КФС,
ОКЭД
стат-
бюлле-
тень
17 мая
1 сентября
12
О числен-
ности полу-
чателей пен-
сий государ-
ственных
специальных
пособий,
специальных
государст-
венных по-
собий и сум-
мах назна-
ченных им
месячных
пенсий и
пособий в
Республике
Казахстан (по данным
Минтрудсоц-
защиты)
годо-
вая
полу-
годо-
вая
ф.3-
соц
01-02
02-03
КАТО
стат-
бюлле-тень
31 марта
30 сен-
тября
13
Распределе-
ние числа
дневных об-
щеобразова-
тельных школ
и численнос-
ти учащихся
по языкам
обучения в
Республике
Казахстан
(на начало
2004/2005
учебного
года)
годо-
вая
Ф.ОШ-1ф.Д-7
01-02
02-03
КАТО,СОО-
ГУ,
КФС
стат-
бюлле-
тень
19 января
14
Сведения о
преподавании
иностранных
языков в дневных об-
щеобразова-
тельных
школах
Республики
Казахстан
(на начало
2004/2005
учебного
года)
годо-
вая
ф.ОШ-1ф.Д-8
01-02 02-03
КАТО,
СОО-
ГУ,
КФС
стат-
бюлле-
тень
9 февраля
15
Материальная база дневных
общеобразо-
вательных
школ
Республики
Казахстан
(на начало
2004/2005
года)
годо-
вая
ф.ОШ-1ф.Д-4
01-02 02-03
КАТО,СОО-
ГУ,
КФС
стат-
бюлле-
тень
28 февраля
16
Дневные об-
щеобразова-
тельные
школы в
Республике
Казахстан
(на начало
2005/2006
учебного
года)
годо-
вая
ф.ОШ-1Ф.76-
рик
01-02 02-03
КАТО,СОО-
ГУ,
КФС
стат-
бюлле-
тень
29 декабря
17
Финансово-
хозяйствен-
ная деятель-
ность орга-
низаций
образования
в Республике
Казахстан
за 2004 год
годо-
вая
Ф.Соц-
фин
(обра-
зова-
ние)
01-02
КАТО,КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
30 июня
18
Финансово-
хозяйствен-
ная деятель-
ность орга-
низаций зд-
равоохране-
ния в
Республике
Казахстан
за2004 год
годо-
вая
Ф.Соц-
фин
(здра-
воо-
хране-
ние)
01-02
КАТО, КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
стат-
бюлле-
тень
30 июня
19
Высшие уче-
бные заве-
дения
Республики
Казахстан
(на начало
2005/ 2006
учебного
года)
годо-
вая
Ф.3-нк
01-02
КАТО,КФС
стат-
бюлле-
тень
29 декабря
20
Колледжи
Республики
Казахстан
(на начало
2005/2006
учебного
года)
годо-
вая
Ф.2-нк
01-02
КАТО,
КФС
стат-
бюлле-
тень
29 декабря
21
Профессио-
нально-тех-
нические
школы (ли-
цеи) в
Республике
Казахстан
(на начало
2003/2004
учебного
года)
годо-
вая
Ф.1-
проф-
тех
01-02
КАТО,
КФС
стат-
бюлле-
тень
29 декабря
22
Постоянные
дошкольные
организации
в Республике
Казахстан
(за 2004
год)
годо-
вая
Ф.85-к
01-02
02-03
КАТО,
КФС
стат-
бюлле-
тень
29 апреля
23
Отчет о дея-
тельности
аспирантуры
и докторан-
туры в
Республике
Казахстан
за 2004 год
годо-
вая
Ф.1-НК
01-02
КАТО
стат-
бюлле-
тень
17 марта
24
Отчет о дея-
тельности
учреждений
здравоохра-
нения в
Республике
Казахстан в 2004 году
годо-
вая
Ф.1-
здрав
01-02
02-03
КАТО,КФС,
СООГУ
стат-
бюлле-тень
15 апреля

14. Демографиялық статистика
14.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс
ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
аяқтау
мерзімі
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Туу туралы
мәлiметтер
айлық
туу
туралы
актіні
тіркеу,
туу
туралы
медици-
налық
куәлiк
(103/у-
03
нысаны)
есепті
кезеңнен
кейінгі
10-күнге
дейін
(АХАТ
орган-
дары)
25-күні
34-күні
2
Өлiм туралы
мәлiметтер
айлық
өлiм
туралы
актiнi
тiркеу,
өлім
туралы дәрi-
герлiк
куәлiк (106/у
-03
нысаны),
шара-
наның
шетінеуi
туралы
дәрі-
герлiк
куәлiк
(106-
2/у-03
нысаны)
есепті
кезеңнен
кейінгі
10-күнге
дейін
(АХАТ
орган-
дары)
25-күні
34-күні
3
Некелесу туралы
мәлiметтер
айлық
некелесу
туралы
актіні
тіркеу
есепті
кезеңнен
кейінгі
10-күнге
дейін
(АХАТ
орган-
дары)
25-күні
34-күні
4
Некенi бұзу ту-
ралы мәлiметтер
айлық
некенi
бұзу
туралы
актiнi
тіркеу
есепті
кезеңнен
кейінгі
10-күнге
дейін
(АХАТ
орган-
дары)
25-күні
34-күні
5
Келу туралы
мәлiметтер
айлық
келу
парағына
статис-
тикалық
есепке
алу
талоны
(19-
нысан)
есепті
кезеңнен
кейінгі
5-күнге
дейін
(көші-
қон
поли-
циясы
қызметі)
22-күні
34-күні
6
Кету туралы
мәліметтер
айлық
кету
парағына
статис-
тикалық
есепке
алу
талоны
(20-
нысан)
есепті
кезеңнен
кейінгі
5-күнге
дейін
(көші-
қон
поли-
циясы
қызметі)
22-күні
34-күні
7
Қазақстан Рес-
публикасының
әкiмшілік-аумақ-
тық бiрлiктерi
жарты
жылдық
Б
нысаны
Облыс
әкiмдерi
мен
мәслиха-
тарының
бiр-
лескен
шешiм-
дерінiң
түсуіне
қарай
19
қаңтар
19 шілде
10 ақпан
10 тамыз
8
Қазақстан Рес-
публикасының
әкiмшілік-
аумақтық қайта
құрулары
жылдық
А
нысаны
Облыс
әкiмдерi
мен
мәслиха-
тарының
бiр-
лескен
шешiм-
дерінiң
түсуіне
қарай
19
қаңтар
10 ақпан
9
Ауылдық елдi
мекендердi зерт-
теу сауалдамасы
бір-
жолғы
W-005
сауал-
дамасы
16
наурыз
(құра-
мында
ауылдық/
селолық
елдi
мекендер
бар
әкiмші-
лiк-
аумақтық
орган-
дар)
11 сәуір
29
сәуір
14.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша) бірінші
жол - республи-
калық деңгейде,
екiнші жол - өңiрлiк деңгейде
1
2
3
4
5
1
Халықтың табиғи
қозғалысы (ХТҚ)
тоқ-
сандық
ХТҚ
деректер
базасы
01-02
жылдық
ХТҚ
деректер
базасы
01-02
2
Халықтың көші-қоны
(ХКҚ)
тоқ-
сандық
ХКҚ
деректер
базасы
01-02
жылдық
ХКҚ
деректер
базасы
01-02
3
Халық саны (ХС)
айлық
ХС, ХТҚ,
ХКҚ
деректе-
рiнiң
базасы
01-02
жылдық
ХС, ХТҚ,
ХКҚ
деректе-
рiнiң
базасы
01-02
4
Халық саны
тоқ-
сандық
ХС, ХТҚ,
ХКҚ
деректе-
рiнiң
базасы
01-02-03
5
Қазақстан Республи-
касы халқының жынысы
және жекелеген жас
топтары бойынша саны
жылдық
ХС, ХТҚ,
ХКҚ
деректе-
рiнiң
базасы
01-02-03
6
Қазақстан Республика-
сы халқының жекелеген
ұлттар бойынша саны
жылдық
ХС, ХТҚ,
ХКҚ
деректе-
рiнiң
базасы
01-02-03
7
Қазақстан Республи-
касы халқының жынысы
бойынша облыстар,
қалалар және аудан
орталықтары бөлiнi-
сiндегi саны
жылдық
ХС, ХТҚ,
ХКҚ
деректе-
рiнiң
базасы
01-02-03
(аудандық маңызы
бар қалаларды
және аудан орта-
лықтарын қоса)
8
Халық өмiрiн орташа
болжалды ұзақтығы
жылдық
ХС, ХТҚ
деректе-
рiнiң
базасы
01-02
9
Туудың жас шамасы
және жиынтық
коэффициенттерi
жылдық
ХС, ХТҚ
деректе-
рiнiң
базасы
01-02
10
Қазақстан Республи-
касының әкiмшілiк-
аумақтық бірліктері
жылдық
Б нысаны
(жылдық)
01-02-03
жарты
жылдық
Б нысаны
01-02-03
11
Қазақстан Республи-
касының әкiмшiлiк-
аумақтық қайта
құрулары
жылдық
А нысаны
(жылдық)
01-02-03
(округтердi,
елдi мекендердi
қоса)
12
ӘАОС сыныптауышын
жаңғырту
үнемі
заңна-
малық
актiлер
-
13
Халық санағының
деректер базасын
жаңғырту:
-туғандар, өлгендер,
некелер мен ажырасу-
лар актiлерiн тіркеу
деректерiнiң базасы-
мен сәйкестендiру
ай са-
йынғы
ХС, ХТҚ
дерек-
терiнiң
базасы
-
14
ҚР ауылдық елдi ме-
кендерін әлеуметтік
және инженерлiк инф-
рақұрылым индикатор-
лары негізiнде зерт-
теу қорытындылары
бір-
жолғы
W-005
сауал-
дамасы
01-02-03
кестенің жалғасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Топтас-
тыру
түрлері
(сынып-
тауыштар
бойынша,
басқа да)
Аяқтау
нысаны
Аяқтау мер-
зімдері (кү-
нi, айы, жылы,
есептi кезең-
нен кейінгі
күн; аяқтау
мерзімдері
мереке және
демалыс күн-
деріне сәйкес
келген жағ-
дайда, сол
күндерден
кейiнгi жұмыс
күнiне
ауысады)
1
2
6
7
8
1
Халықтың табиғи
қозғалысы (ХТҚ)
ӘАОС,
ұлты,
жынысы
және өлу
себебі
бойынша
статбюл-
летень
10 ақпан
11 мамыр
10 тамыз
10 қараша
ӘАОС,
ұлты,
жынысы
және өлу
себебі
бойынша
статбюл-
летень
18 сәуір
2
Халықтың көші-қоны
(ХКҚ)
ӘАОС,
ұлты,
негізгі
жас тобы,
отбасылық
жағдайы,
білімі,
мамандығы
бойынша
статбюл-
летень
7 ақпан
10 мамыр
9 тамыз
8 қараша
ӘАОС,
ұлты,
негізгі
жас тобы,
отбасылық
жағдайы,
білімі,
мамандығы
бойынша
статбюл-
летень
15 сәуір
3
Халық саны (ХС)
ӘАОС
экспресс-
ақпарат
35-күні
ӘАОС
экспресс-
ақпарат
18 сәуір
4
Халық саны
ӘАОС
статбюл-
летень
14 ақпан
16 мамыр
15 тамыз
15 қараша
5
Қазақстан Республи-
касы халқының жынысы
және жекелеген жас
топтары бойынша саны
ӘАОС,
жынысы
және
жеке жас
топтары
бойынша
статбюл-
летень
20 сәуір
6
Қазақстан Республика-
сы халқының жекелеген
ұлттар бойынша саны
ӘАОС,
жеке
ұлттар
бойынша
статбюл-
летень
25 сәуір
7
Қазақстан Республи-
касы халқының жынысы
бойынша облыстар,
қалалар және аудан
орталықтары бөлiнi-
сiндегi саны
ӘАОС
статбюл-
летень
12 мамыр
8
Халық өмiрiн орташа
болжалды ұзақтығы
ӘАОС,
жынысы
бойынша
экспресс-
ақпарат
26 мамыр
9
Туудың жас шамасы
және жиынтық
коэффициенттерi
ӘАОС,
бес жылдық
жас
топтары
бойынша
экспресс-
ақпарат
27 мамыр
10
Қазақстан Республи-
касының әкiмшілiк-
аумақтық бірліктері
ӘАОС
статбюл-
летень
18 ақпан
ӘАОС
статбюл-
летень
18 ақпан
11
Қазақстан Республи-
касының әкiмшiлiк-
аумақтық қайта
құрулары
ӘАОС
ӘАОС
және
халық
санына
арналған
кестелер
-
12
ӘАОС сыныптауышын
жаңғырту
ӘАОС
ӘАОС-тегі
өзге-
рістер
-
13
Халық санағының
деректер базасын
жаңғырту:
-туғандар, өлгендер,
некелер мен ажырасу-
лар актiлерiн тіркеу
деректерiнiң базасы-
мен сәйкестендiру
ӘАОС
-
14
ҚР ауылдық елдi ме-
кендерін әлеуметтік
және инженерлiк инф-
рақұрылым индикатор-
лары негізiнде зерт-
теу қорытындылары
ӘАОС
статбюл-
летень
12 мамыр

14. Демографическая статистика
14.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статис-
тических
наблюдений
(форм
статис-
тических)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Сроки
пред-
став-
ления
первич-
ных
данных
респон-
дентами
(дата,
день
после
отчет-
ного
пе-
риода)
Сроки
пред-
став-
ления
данных
регио-
нальными
управ-
лениями
в Агент-
ство РК
по
статис-
тике
(дата,
день
после
отчет-
ного
периода)
Срок завер-
шения
форми-
рования
сводной базы
первич-
ных
отчетов
(дата,
день
после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Сведения о
рождениях
месяч-
ная
запись
акта о
рожде-
нии,
меди-
цинское
свиде-
тельст-
во о рожде-
нии
(форма
103/у-
03
до 10
числа
после
отчетногопериода
(органы
ЗАГС)
на 25
день
на 34
день
2
Сведения о
смертях
месяч-
ная
запись
акта о
смерти,
врачеб-
ное свиде-
тельст-
во о
смерти
(форма
106/у-
03),
врачеб-
ное
свиде-
тельст-
во о
перина-тальнойсмерти
(форма
106-2/у-03)
до 10
числа
после
отчетного
периода
(органы
ЗАГС,
здраво-
охране-
ния)
на 25
день
на 34
день
3
Сведения о
заключениях
брака
месяч-ная
запись
акта о
заклю-
чении
брака
до 10
числа
после
отчетногопериода
(органы
ЗАГС)
на 25
день
на 34 день
4
Сведения о
расторженияхбрака
месяч-
ная
запись
акта о
растор-
жении
брака
до 10
числа
после
отчетного периода
(органы ЗАГС)
на 25
день
после
отчетного периода
на 34
день
после
отчетного
периода
5
Сведения о
прибытиях
месяч-
ная
талон
статис-
тичес-
кого
учета к
листку
прибы-
тия
(форма
19)
до 5 чис-
ла после
отчетного периода
(службы
миграцио-нной по-
лиции)
на 22
день
после отчетного периода
на 34
день пос-
ле отчет-
ного пе-
риода
6
Сведения об
убытиях
месяч-
ная
талон
статис-
тичес-
кого
учета к
листку
убытия
(форма
20)
до 5 чис-
ла после
отчетного периода
(службы
миграцио-
нной по-
лиции)
на 22
день после
отчетного периода
на 34
день пос-
ле отчет-
ного пе-
риода
7
Администра-
тивно-терри-
ториальные
единицы РК
полу-
годо-
вая
форма Б
по мере поступ-
ления
совмест-
ных ре-
шений
Акимов и
Маслиха-
тов об-
ластей
19 января
19 июля
10 фев-
раля
10 ав-
густа
8
Администра-
тивно-терри-
ториальные
изменения РК
годо-
вая
форма А
по мере
поступле-
ния сов-
местных
решений
Акимов и
Маслиха-
тов об-
ластей
19 января
10 фев-
раля
9
Анкета обс-
ледования
сельских
населенных
пунктов
едино-време-
нно
анкета
W-005
16 марта
(админи-
стратив-
но-терри-
ториаль-
ные ор-
ганы,
имеющие в
составе
аульные/
сельские
населен-
ные
пункты)
11 апреля
29 апреля
14.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тических
работ
(бюлле-
теней,
экспресс-
информаций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тис-
тичес-
кие
формы
Свод-
ные
дан-
ные
(01 -
по
рес-
пуб-
лике;
02 -
по
об-
лас-
тям;
03 -
по
райо-
нам)
пер-
вая
ст-
рока
- на
рес-
пуб-
ли-
кан-
ском
уров-
не,
вто-
рая
стро-
ка
- на
ре-
гио-
наль-
ном
уров-
не
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Срок
завер-
шения
(дата,
день
после
отчетного
периода;
при
совпа-
дении
сроков с
празднич-
ными и
выходными
днями
срок
переходит
на
ближай-
ший
рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Естествен-
ное движе-
ние населе-
ния (ЕДН)
квар-
таль-
ная
база
данных ЕДН
01-02
КАТО,
по
нацио-
наль-
ностям,
полу и
причи-
нам
смерти
стат-
бюлле-
тень
10 фев-
раля
11 мая
10 ав-
густа
10 ноября
годо-
вая
база
данных ЕДН
01-02
КАТО,
по
нацио-
наль-
ностям,
полу и
причи-
нам
смерти
стат-
бюлле-
тень
18 апреля
2
Миграция
населения
(МН)
квар-
таль-
ная
база
данных МН
01-02
КАТО,
по на-
циона-
льнос-
тям,
основ-
ным
возра-
стным
груп-
пам,
семей-
ному
поло-
жению,
образо-
ванию,
специ-
альнос-
тям
стат-
бюлле-
тень
7 февраля
10 мая
9 августа
8 ноября
годо-
вая
база
данных МН
01-02
КАТО, по  нацио-
наль-
ностям,
основ-
ным
возрас-
тным
груп-
пам,
семей-
ному
положе-
нию, образо-
ванию,
специ-
альнос-тям
стат-
бюлле-
тень
15 апреля
3
Численность
населения
(ЧН)
ме-
сяч-
ная
базы
данных:
ЧН,ЕДН, МН
01-02
КАТО
экс-
пресс-
инфор-
мация
на 35 день
годо-
вая
базы данных: ЧН,ЕДН, МН
01-02
КАТО
экс-
пресс-
инфор-
мация
18 апреля
4
Численность населения
квар-
таль-
ная
базы данных: ЧН,ЕДН, МН
01-02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
14 фев-
раля
16 мая
15 ав-
густа
15 ноября
5
Численность населения
Республики
Казахстан
по полу и
отдельным
возрастным
группам
годо-
вая
базы
данных: ЧН,ЕДН, МН
01-02-03
КАТО,
по по-
лу и отдель-
ным воз-
растным группам
стат-
бюлле-
тень
20 апреля
6
Численность населения
Республики
Казахстан
по отдель-
ным нацио-
нальностям
годо-
вая
базы
данных: ЧН,ЕДН, МН
01-02-03
КАТО,
по от-
дельным нацио-
наль-
ностям
стат-
бюлле-
тень
25 апреля
7
Численность населения
Республики
Казахстан
по полу в
разрезе
областей,
городов,
районов и
районных
центров
годо-
вая
базы
данных: ЧН,ЕДН, МН
01-02-03 (вк-
лючая горо-
да  райо-
нного зна-
чения
и рай-
цент-
ры)
КАТО
стат-
бюлле-
тень
12 мая
8
Ожидаемая
продолжите-
льность жизни насе-
ления
годо-
вая
базы
данных: ЧН, ЕДН
01-02
КАТО, по полу
экс-
пресс-
инфор-
мация
26 мая
9
Коэффициен-
ты рождае-
мости жен-
щин репро-
дуктивного
возраста
годо-
вая
базы
данных: ЧН, ЕДН
01-02
КАТО,
по пя-
тилет-
ним
воз-
растным группам
экс-
пресс-
инфор-
мация
27 мая
10
Администра-
тивно-тер-
риториаль-
ные единицы
РК
годо-
вая
форма Б (год)
01-02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
18 фев-
раля
полу-
годо-
вая
Форма Б
01-02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
18 ав-
густа
11
Администра-
тивно-тер-
риториаль-
ные измене-
ния РК
годо-
вая
форма
А (год)
01-02-03 (вклю-
чая
окру-
га,
насе-
ленные пун-
кты)
КАТО
таблицы для
КАТО и
числен-ности
населе-
ния
17 фев-
раля
12
Актуализа-
ция класси-
фикатора
КАТО
пос-
тоян-
но
законо-
датель-
ные
акты
-
КАТО
измене-
ния в
КАТО
-
13
Актуализа-
ция базы
данных пе-
реписи на-
селения:
- идентифи-
кация с ба-
зой данных
актовых за-
писей:
родившихся, умерших,
браков и
разводов
еже-
ме-
сяч-
ная
базы
данных: ЕДН, МН
-
КАТО
-
14
Итоги обс-
ледования
сельских
населенных
пунктов РК
по основным
индикаторам
социальной
и инженер-
ной инфра-
структуры
еди-
нов-
реме-
нно
анкета
W-005
01-02-03
КАТО
стат-
бюлле-
тень
12 мая

15. Конъюнктуралық зерттеу
15.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс
ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
аяқтау
мерзімі
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Өнеркәсiп кәсiп-
орындарының
шаруашылық
қызметiнің даму
үрдiсiн зерттеу
айлық
Ө-001
сауал-
дамасы
зерт-
телетін
айдың
25-
күніне
дейін
зерт-
телетін
айдың
30-күні
2-күні
2
Өнеркәсіп кәсіп-
орындарының
шаруашылық қыз-
метінiң даму
үрдiсiн зерттеу
тоқ-
сандық
Ө-002
сауал-
дамасы
тоқ-
санның
соңғы
айының
25-күні
30
наурыз,
30
маусым,
30 қыр-
күйек
және
30 жел-
тоқсан
5 қаңтар
1 сәуір
1 шілде
4 қазан
3
Ауыл шаруашылық
кәсіпорындары-
ның шаруашылық
қызметінің даму
үрдiсiн зерттеу
тоқ-
сандық
Аш-001
сауал-
дамасы
зерт-
телетін
тоқ-
санның
үшінші
айының
25-
күніне
дейін
30
наурыз,
30
маусым,
30 қыр-
күйек
және
30 жел-
тоқсан
5 қаңтар
1 сәуір
1 шілде
4 қазан
4
Сауда кәсіпо-
рындарының
шаруашылық қыз-
метінің даму
үрдісін зерттеу
айлық
С-001
сауал-
дамасы
зерт-
телетін
айдың
30-күні
5-күні
7-күні
5
Сауда кәсiпо-
рындарының ша-
руашылық қызме-
тінiң даму үр-
дiсiн зерттеу
тоқ-
сандық
С-002
сауал-
дамасы
тоқ-
санның
соңғы
айының
30-күні
5
қаңтар,
5
сәуір,
5 шілде
және
5 қазан
7 қаңтар
7 сәуір
7 шілде
7 қазан
6
Құрылыс ұйымда-
рының шаруашы-
лық қызметінің
даму үрдісін
зерттеу
тоқ-
сандық
Қ-002
сауал-
дамасы
тоқ-
санның
соңғы
айының
25-күні
30
наурыз,
30
маусым,
30 қыр-
күйек
және
30 жел-
тоқсан
5 қаңтар
1 сәуір
1 шілде
4 қазан
7
Көлiк кәсiпо-
рындарының ша-
руашылық қыз-
метінің даму
үрдісін зерттеу
тоқ-
сандық
К-1
сауал-
дамасы
ағымдағы
тоқ-
санның
соңғы
айының
25-күні
30
наурыз,
30
маусым,
30 қыр-
күйек
және
30 жел-
тоқсан
5 қаңтар
1 сәуір
1 шілде
4 қазан
8
Байланыс кәсiп-
орындарының
шаруашылық
қызметiнің даму
үрдiсiн зерттеу
тоқ-
сандық
Б-1
сауал-
дамасы
ағымдағы
тоқ-
санның
соңғы
айының
25-күні
30
наурыз,
30
маусым,
30 қыр-
күйек
және
30 жел-
тоқсан
5 қаңтар
1 сәуір
1 шілде
4 қазан
9
Өткізу рынокта-
рындағы бәсеке-
лестік деңгейiн
зерттеу
жылына
екі
рет
Ө-003
сауал-
дамасы
зерт-
телетін
жарты
жыл-
дықтың
25-
күніне
дейін
29 сәуір
және
31 қазан
3 мамыр
2
қараша
10
Туристiк ұйым-
дардың шаруа-
шылық қызметі-
нің даму үр-
дісін зерттеу
тоқ-
сандық
ТУ-001
сауал-
дамасы
ағымдағы
тоқ-
санның
соңғы
айының
25-күні
30
наурыз,
30
маусым,
30 қыр-
күйек
және
30 жел-
тоқсан
5 қаңтар
1 сәуір
1 шілде
4 қазан
11
Компьютерлiк
қызметтер және
сонымен байла-
нысты қызметтер
көрсететiн кә-
сіпорындардың
шаруашылық
қызметiнің даму
үрдiсiн зерттеу
тоқ-
сандық
КҚ-001
сауал-
дамасы
ағымдағы
тоқ-
санның
соңғы
айының
25-күні
30
наурыз,
30
маусым,
30 қыр-
күйек
және
30 жел-
тоқсан
5 қаңтар
1 сәуір
1 шілде
4 қазан
12
Өнеркәсіп кәсі-
порындары мен
құрылыс ұйымда-
рының иннова-
циялық қызметі-
нiң даму үр-
дісін зерттеу
жарты
жылдық
ИН-001
сауал-
дамасы
ағымдағы
жарты
жыл-
дықтың
соңғы
айының
25-күні
30
маусым
30 жел-
тоқсан
5 қаңтар
2 шілде
13
Ғылыми ұйымдар-
дың инновациялық
қызметiнiң даму
үрдiсiн зерттеу
жарты
жылдық
ИН-002
сауал-
дамасы
ағымдағы
жарты
жыл-
дықтың
соңғы
айының
25-күні
30
маусым
30 жел-
тоқсан
5 қаңтар
2 шілде
14
Тұтынушыларды
конъюнктуралық
зерттеу
айлық
сауал-
нама
зерт-
телетін
айдың
30 күні
келесі
айдың
5 күні
7-күні
16. Статистикалық тіркелімдер және кәсіпорындар статистикасы

15. Конъюнктурные обследования
N
п/п
Наименование
статис-
тических
наблюдений
(форм
статис-
тических)
Перио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Сроки
пред-
став-
ления
первич-
ных
данных
респон-
дентами
(дата,
день
после
отчет-
ного
периода)
Сроки
пред-
став-
ления
данных
регио-
наль-
ными
управ-
лениями
в
Агент-
ство РК
по
статис-
тике
(дата,
день
после
отчет-
ного
периода)
Срок
завер-
шения
форми-
рования
сводной
базы
первичных
отчетов
(дата,
день
после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Исследованиятенденций
развития хо-
зяйственной
деятельности промышленно-
го предприя-
тия
месяч-
ная
Анкета
П-001
до 25
числа обсле-
дуемого
месяца
30 числа
обследу-
емого
месяца
на 2 день
2
Исследованиятенденций развития хо-
зяйственной
деятельности промышленно-
го предприя-
тия
квар-
тальная
Анкета
П-002
25 числа
послед-
него
месяца
квартала
30 марта
30 июня
30 сен-
тября
30 де-
кабря
5 января
1 апреля
2 июля
4 октября
3
Исследованиятенденций
развития хо-
зяйственной
деятельности сельскохо-
зяйственного предприятия
квар-
тальная
Анкета
С-001
до 25
числа
третьего месяца
обследу-
емого
квартала
30 марта
30 июня
30 сен-
тября
30 де-
кабря
5 января
4 апреля
4 июля
4 октября
4
Исследованиятенденций
развития хо-
зяйственной
деятельности торговых
предприятий
месяч-
ная
Анкета
Т-001
30 числа
обследу-
емого
месяца
на 5
день следую-
щего
месяца
на 7 день
5
Исследованиятенденций
развития хо-
зяйственной
деятельности торговых
предприятий
квар-
тальная
Анкета
Т-002
30 числа
послед-
него ме-
сяца
квартала
5 января
5 апреля
5 июля
5 октяб-
ря
7 января
7 апреля
7 июля
7 октября
6
Исследованиятенденций
развития хо-
зяйственной
деятельности
строительной организации
квар-
тальная
Анкета
С-002
25 числа
послед-
него ме-
сяца
квартала
30 марта
30 июня
30 сен-
тября
30 де-
кабря
5 января
1 апреля
2 июля
4 октября
7
Исследованиятенденций
развития хо-
зяйственной
деятельностипредприятий
транспорта
квар-
тальная
Анкета
ТР-1
25 числа
послед-
него ме-
сяца
текущегоквартала
30 марта
30 июня
30 сен-
тября
30 де-
кабря
5 января
5 апреля
5 июля
5 октября
8
Исследованиятенденций
развития хо-
зяйственной
деятельностипредприятий
связи
квар-
тальная
Анкета
СВ-1
25 числа
послед-
него ме-
сяца те-
кущего
квартала
30 марта
30 июня
30 сен-
тября
30 де-
кабря
5 января
5 апреля 5 июля
5 октября
9
Исследования конкуренции
на рынках
сбыта
2 раза
в год
Анкета
П-003
до 25 числа
обследу-
емого
полуго-
дия
29 ап-
реля
31 ок-
тября
3 мая
2 ноября
10
Исследованиятенденций
развития хо-
зяйственной
деятельности туристских
организаций
квар-
тальная
Анкета
ТУ-001
25 числа
послед-
него
месяца
текущего квартала
30 марта
30 июня
30 сен-
тября
30 де-
кабря
5 января
4 апреля
4 июля
4 октября
11
Исследованиятенденций
развития хо-
зяйственной
деятельности предприятий,оказывающих  компьютерные
услуги и
связанные с
ними услуги
квар-
тальная
Анкета
КУ-001
25 числа
послед-
него
месяца
текущегоквартала
30 марта
30 июня
30 сен-
тября
30 де-
кабря
5 января
4 апреля
4 июля
4 октября
12
Исследованиятенденций
развития ин-
новационной
деятельности промышленных предприятий
и строитель-
ных органи-
заций
полу-
годовая
Анкета
ИН-001
25 числа
послед-
него
месяца
текущегополуго-
дия
30 июнь
30 де-
кабрь
5 января
2 июля
13
Исследованиятенденций
развития ин-
новационной
деятельности научных ор-
ганизаций
полу-
годовая
Анкета
ИН-002
25 числа
послед-
него ме-
сяца те-
кущего
полуго-
дия
30 июнь
30 де-
кабрь
5 января
2 июля
14
Конъюнктур-
ные обследо-
вания потре-
бителей
месяч-
ная
вопрос-ник
30 числа
обследу-
емого
месяца
на 5
день
следую-
щего
месяца
на 7 день
16 Статистические регистры и статистика предприятий

16.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық
нысандардың)
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
дар
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
тердi
табыс
ету мер-
зімдері
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Өңiрлiк
басқар-
малардың
дерек-
терді
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тiгiне
табыс
ету
мерзім-
дерi
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
қалып-
тасты-
руды
аяқтау
мерзімі
(күні,
айы,
жылы,
есепті
кезең-
нен
кейiнгі
күн)
1
2
3
4
5
6
7
1
Мемлекеттік
статистикалық
тiркелiмдi жаң-
ғыртуға арнал-
ған зерттеулер
1.1 Кәсiпорын-
дарды (орташа
және ipi)
зерттеу
жылдық
1-тiр-
келiм
нысаны
1 қараша
1 жел-
тоқсан
26 жел-
тоқсан
1.2 Коммерция-
лық емес ұйым-
дарды зерттеу
жылдық
W-002
сауал-
дамасы
1 қараша
1 жел-
тоқсан
26 жел-
тоқсан
1.3 Тiркелімдiк
деректердi нақ-
тылау бойынша
жеке кәсіпкер-
лерін зерттеу
жылдық
сауал-
дама
2
Тұрғын үй қоры
тiркелiмiн кө-
кейтестi етуге
арналған зерт-
теулер
2.1 Қалалық
елдi мекендер-
дегі тұрғын
үйлердiң жай-
күйiн iрiктеп
зерттеу
жылдық
1-ТҚ
4 сәуір
6 мамыр
10
маусым
16.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша) бірінші
жол - республи-
калық деңгейде,
екiнші жол - өңiрлiк деңгейде
1
2
3
4
5
1
Статистикалық тір-
келімнің басқа мем-
лекеттік тіркелім-
дермен әрекеттестігі
а) ӘМ (Заңды тұлға-
лардың мемлекеттік
тіркелімі)
б) СК (СТ және СОТ)
айлық
-
-
в) басқа тіркелімдер
ағым-
дағы
тәр-
тіппен
-
-
2
Қазақстандағы заңды
тұлғалар санының не-
гізгі көрсеткіштері
айлық
-
01-02
02-03
3
Салық органдарымен
өзара іс-әрекет -
жеке кәсiпкерлер ту-
ралы жиынтық есептерi
бойынша серпiнділік қатарлар құру
жылдық
-
01-02
02-03
4
Тұрғын үй қорының
тiркелімi деректері
бойынша Қазақстан
Республикасы тұрғын
үй қорының негiзгi
көрсеткіштерi
жылдық
кестенің жалғасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Топтас-
тыру
түрлері
(сынып-
тауыштар
бойынша,
басқа да)
Аяқтау
нысаны
Аяқтау мер-
зімдері (кү-
нi, айы, жылы,
есептi кезең-
нен кейінгі
күн; аяқтау
мерзімдері
мереке және
демалыс күн-
деріне сәйкес
келген жағ-
дайда, сол
күндерден
кейiнгi жұмыс
күнiне
ауысады)
1
2
6
7
8
1
Статистикалық тір-
келімнің басқа мем-
лекеттік тіркелім-
дермен әрекеттестігі
а) ӘМ (Заңды тұлға-
лардың мемлекеттік
тіркелімі)
б) СК (СТ және СОТ)
ЭҚЖС,
ӘАОС,
КМС, МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
тіркелім
20-күні
в) басқа тіркелімдер
ЭҚЖС,
ӘАОС,
КМС
тіркелім
-
2
Қазақстандағы заңды
тұлғалар санының не-
гізгі көрсеткіштері
барлық
сынып-
тауыштар
статбюл-
летень
15-күні
3
Салық органдарымен
өзара іс-әрекет -
жеке кәсiпкерлер ту-
ралы жиынтық есеп-
терi бойынша серпiн-
ділік қатарлар құру
ЭҚЖС,
ӘАОС
тіркелім
30 наурыз
4
Тұрғын үй қорының
тiркелімi деректері
бойынша Қазақстан
Республикасы тұрғын
үй қорының негiзгi
көрсеткіштерi
әзірле-
мелік
кестелер
15 тамыз

16.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименова-
ние статис-
тических
наблюдений
(форм статис-
тических)
Перио-
дич-
ность
Ста-
тисти-
ческие
формы
Сроки пред-
став-
ления
первич-
ных
данных
респон-
дентами
(дата,
день
после
отчет-
ного
периода)
Сроки представ-
ления
данных
регио-
нальными
управ-
лениями
в Агент-
ство РК
по статис-
тике
(дата,
день после
отчетного
периода)
Срок
завер-
шения
форми-
рования
сводной
базы
первичных
отчетов
(дата,
день
после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
7
1
Обследова-
ния для ак-
туализации
Государст-
венного
статисти-
ческого регистра
1.1. Обсле-
дование предприятий(средних и
крупных)
годо-
вая
ф.1-РЕГ
1 ноября
1 декабря
26 декабря
1.2. Обсле-
дование не-
коммерчес-
ких органи-
заций
годо-
вая
анкета
W-002
1 ноября
1 декабря
26 декабря
1.3. Обсле-
дование
индивидуа-
льных пред-
принимате-
лей по уточнению
регистраци-
онных дан-
ных
годо-
вая
анкета
2
Обследова-
ния для ак-
туализации регистра
жилищного
фонда
2.1. Выбо-
рочное обс-
ледование
состояния
жилых домов
в городских
населенных
пунктах
годо-
вая
1-ЖФ
4 апреля
6 мая
10 июня
16.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тических
работ
(бюлле-
теней,
экспресс-
инфор-
маций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тис-
ти-
чес-
кие
формы
Свод-
ные
данные
(01 - по
рес-
публи-
ке;
02 - по
облас-
тям;
03 - по
райо-
нам)
первая
строка
- на
рес-
публи-
кан-
ском
уровне,
вторая
строка
- на
регио-
нальном
уровне
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
дру-
гое)
Форма
завер-
шения
Сроки
завер-
шения
(дата,
день
после
отчет-
ного
пе-
риода;
при
совпа-
дении
сроков
с
празд-
ничными
и вы-
ходными
днями
срок
пере-
ходит
на
ближай-
ший
рабочий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Взаимодей-
ствие ста-
тистическо-
го регистра
с другими
государст-
венными
регистрами
а) МЮ (Го-
сударствен-
ный регистр
юридических лиц)
б) НК (РНиОН)
ме-
сяч-
ная
-
-
ОКЭД,
КАТО,
КРП,
КФС,
КОПФ,
СЭ
регистр
20 числа
в) другие
регистры
в те-
кущемпо-
рядке
-
-
ОКЭД,
КАТО,
КРП
регистр
-
2
Основные
показатели
количества
юридическихлиц в
Казахстане
ме-
сяч-
ная
-
01-02
02-03
все
клас-
сифи-
каторы
стат-
бюлле-
тень
15 числа
3.
Взаимодей-
ствие с на-
логовыми
органами - формирова-
ние динами-
ческих ря-
дов по сводным от-
четам нало-
говых орга-
нов об ин-
дивидуаль-
ных пред-
принимате-
лях
годо-
вая
-
01-02 02-03
ОКЭД,
КАТО
регистр
30 марта
4
Основные показатели жилищного фонда Республики Казахстан по данным регистра жилого фонда
годо-
вая
разра-
боточ-
ные таблицы
15 августа

17. Жиынтық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысандар
Жиынтық деректер
(01-республика
бойынша;
02-облыстар
бойынша;
03-аудандар
бойынша) бірінші
жол - республи-
калық деңгейде,
екiнші жол - өңiрлiк деңгейде
1
2
3
4
5
1
"Қазақстан Республи-
касының әлеуметтiк-
экономикалық дамуы"
баяндама
айлық
01-02
2
"Қазақстан Республи-
касының әлеуметтiк-
экономикалық дамуы"
қысқаша статисти-
калық анықтамалық
айлық
01-02
3
ҚР Статистика жөнiн-
дегi агенттігінің
статистикалық жинақ-
тары, анықтамалықтары
мен журналдары
ҚР Ста-
тистика
жөнiн-
дегі
агент-
тігi
жария-
лайтын
статис-
тикалық
мате-
риалдар
тiзбе-
сiне
сәйкес
01-02
Статистиканың өңірлік органдарының
статистикалық жарияланымдары
4
"Өңiрдiң әлеуметтік-
экономикалық дамуы"
баяндама, мемлекет-
тiк және орыс тiлде-
рiнде
айлық
02-03
5
"Өңірдiң әлеуметтік-
экономикалық дамуы"
қысқаша статистикалық
анықтамалық, мемлекеттік және
орыс тiлдерiнде
айлық
02-03
6
"Өңiрдiң статисти-
калық жылнамалығы"
мемлекеттік және
орыс тiлдерiнде
жылына
бір рет
02-03
7
"Өңiрдiң қысқаша ста-
тистикалық жылнама-
лығы" мемлекеттік
және орыс тiлдерiнде
жылына
бір рет
02-03
8
"Өңiр ауылы (селосы)
дамуының мониторингi"
мемлекеттік және орыс тiлдерiнде
тоқ-
сандық
02-03
9
Статистикалық
бюллетеньдер
статис-
тикалық
жұмыс-
тар
жоспа-
рына
сәйкес
02-03
кестенің жалғасы
р/с
N
Статистикалық жұмыс-
тардың (бюллетень-
дердің, экспресс-
ақпараттардың) атауы
Топтас-
тыру
түрлері
(сынып-
тауыштар
бойынша,
басқа да)
Аяқтау
нысаны
Аяқтау мер-
зімдері (кү-
нi, айы, жылы,
есептi кезең-
нен кейінгі
күн; аяқтау
мерзімдері
мереке және
демалыс күн-
деріне сәйкес
келген жағдай-
да, сол күндерден
кейiнгi жұмыс
күнiне ауысады)
1
2
6
7
8
1
"Қазақстан Республи-
касының әлеуметтiк-
экономикалық дамуы"
баяндама
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС
баяндама
15-күні
2
"Қазақстан Республи-
касының әлеуметтiк-
экономикалық дамуы"
қысқаша статисти-
калық анықтамалық
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС
анық-
тамалық
15-күні
3
ҚР Статистика жөнiн-
дегi агенттігінің
статистикалық жинақ-
тары, анықтамалықтары
мен журналдары
барлық
сынып-
тауыштар
жинақтар,
анықта-
малықтар
мен
журналдар
тізбеге
сәйкес
Статистиканың өңірлік органдарының
статистикалық жарияланымдары
4
"Өңiрдiң әлеуметтік-
экономикалық дамуы"
баяндама, мемлекет-
тiк және орыс тiлде-
рiнде
барлық
сынып-
тауыштар
баяндама
15-күні
5
"Өңірдiң әлеуметтік-
экономикалық дамуы"
қысқаша статистикалық
анықтамалық, мемлекеттік және
орыс тiлдерiнде
барлық
сынып-
тауыштар
анық-
тамалық
15-күні
6
"Өңiрдiң статисти-
калық жылнамалығы"
мемлекеттік және
орыс тiлдерiнде
барлық
сынып-
тауыштар
жинақ
30 қыркүйек
7
"Өңiрдiң қысқаша ста-
тистикалық жылнама-
лығы" мемлекеттік
және орыс тiлдерiнде
барлық
сынып-
тауыштар
жинақ
30 маусым
8
"Өңiр ауылы (селосы)
дамуының мониторингi"
мемлекеттік және орыс тiлдерiнде
барлық
сынып-
тауыштар
анық-
тамалық
тоқсанына
бір рет
9
Статистикалық
бюллетеньдер
барлық
сынып-
тауыштар
бюлле-
теньдер
статистикалық
жұмыстар
жоспарына
сәйкес
1. Iшкі істер министрлігі
1.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статисти-
калық нысан-
дардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респон-
денттердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есеп-
тi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Жекелеген жұқпалы
және паразиттік
аурулар туралы
есеп
тоқ-
сандық
1-ин-
фекция
IIМ
СЭС
10 қаңтар
10 сәуiр
10 шiлде
10 қазан
15 қаңтар
15 сәуiр
15 шiлде
15 қазан
2
Профилактикалық
егулер және вак-
циналар қозғалысы
туралы есеп
тоқ-
сандық
5-IIМ
СЭС
10 қаңтар
10 сәуiр
10 шiлде
10 қазан
15 қаңтар
15 сәуiр
15 шiлде
15 қазан
3
Профилактикалық
егулермен қамту
туралы есеп
тоқ-
сандық
6-IIМ
СЭС
10 қаңтар
10 сәуiр
10 шiлде
10 қазан
15 қаңтар
15 сәуiр
15 шiлде
15 қазан
4
Iшкi iстер орган-
дарының мекеме-
лерiнде медици-
налық тексеруден
өтiп жатқан
адамдарды ЖҚТБ-ға
тексеру нәтиже-
лерi туралы есеп
тоқ-
сандық
7-ЖҚТС
IIМ
СЭС
10 қаңтар
10 сәуiр
10 шiлде
10 қазан
15 қаңтар
15 сәуiр
15 шiлде
15 қазан
5
Санитарлық-эпи-
демиологиялық
станциялардың жұ-
мысы туралы есеп
жылдық
36-IIМ
СЭС
10 қаңтар
6
Емдеу-профилак-
тикалық мекеме-
лердiң есебі
жылдық
1-емдеу
IIМ ЖҚ
10 қаңтар
20 қаңтар
7
Медициналық бас-
қарманың, медици-
налық бөлiмнiң,
медициналық
қызметтің есебi
жылдық
2-емдеу
IIМ
20 қаңтар
8
Медициналық айық-
тырғыштардың
денсаулық сақтау
пункттерiнiң есебі
жылдық
4-емдеу
IIМ
10 қаңтар
20 қаңтар
9
Әскери-дәрiгерлiк
комиссияның есебі
жылдық
7-емдеу
IIМ
5 қаңтар
10 қаңтар
10
Уақытша жұмысқа
қабiлетсiздiктің
себептерi туралы
есеп
жарты
жылдық
16-IIM
УЖҚ
10 қаңтар
20 қаңтар
11
Санатория есебi
жылдық
64-IIM
15 қаңтар
12
Тiркелген аурулар
және олардың
шығуы туралы есеп
жылдық
1-емдеу
IIM ЖҚ
және
1-IIM
КҚ
нысан-
дарына
N 1-
қосымша
10 қаңтар
20 қаңтар
13
Балаларға медици-
налық көмек көр-
сету туралы есеп
жылдық
1-емдеу
IIM ЖҚ
ныса-
нына
N 2-
қосымша
10 қаңтар
20 қаңтар
14
Венерологиялық
паразиттік ауру-
лармен, микозамен
ауыратындар
контингенттерi
туралы есеп
жылдық
1-емдеу
IIM ЖҚ,
1-емдеу
IIM КҚ,
1-емдеуIIM КҚ
нысан-
дарына
N 5-
қосымша
10 қаңтар
20 қаңтар
15
Психикалық ауру-
лармен ауыратындар
контингенттерi туралы есеп
жылдық
1-емдеу
IIM ЖҚ,
1-емдеу
IIM КҚ
нысан-
дарына
N 6-
қосымша
10 қаңтар
20 қаңтар
16
Маскүнемдiкке,
есiрткiге, уытты
заттарға әуес аурулардың кон-
тингенттерi
туралы есеп
жылдық
1-емдеу
IIM ЖҚ
және
1-емдеу
IIM КҚ
нысан-
дарына
N 7-
қосымша
10 қаңтар
20 қаңтар
17
Автокөлiк құрал-
дарының, тіркеме-
лерінің қолда
бары және тех-
никалық жағдайы,
арнаулы өнiм
бланкiлерiнiң шы-
ғыны туралы есеп
жылдық
2-ТЖ
15
желтоқсан
сауал
бойынша

17. Сводные работы
N
п/п
Наиме-
нование
статис-
тических
работ
(бюлле-
теней,
экспресс-
инфор-
маций)
Пе-
рио-
дич-
ность
Ста-
тис-
ти-
чес-
кие
фор-
мы
Сводные
данные
(01 - по
респуб-
лике;
02 - по
облас-
тям;
03 - по
райо-
нам)
первая
строка -
на
респу-
блика-
нском
уров-
не,
вторая
строка -
на
регио-
нальном
уровне
Виды
груп-
пиро-
вок
(по
клас-
сифи-
като-
рам,
другое)
Форма
завер-
шения
Сроки
завер-
шения
(дата,
день
после
отчет-
ного
периода;
при
совпа-
дении
сроков
с
праз-
дни-
чными
и
выход-
ными
днями
срок
пере-
ходит
на
бли-
жайший
рабо-
чий
день)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Доклад "Социально-
экономичес-
кое разви-
тие
Республики
Казахстан"
ме-
сяч-
ная
01-02
КАТО,
ОКЭД,
КФС
доклад
на 15
день
2
Краткий
статистиче-
ский спра-
вочник
"Социально- экономичес-
кое
развитие
Республики
Казахстан"
ме-
сяч-
ная
01-02
КАТО,
ОКЭД,
КФС
спра-
вочник
на 15
день
3
Статистиче-
ские сбор-
ники, спра-
вочники и
журналы
Агентства
РК по ста-
тистике
сог-
ласно
Пе-
речню
ста-
тис-
ти-
чес-
ких
мате-
риа-
лов,
пуб-
ли-
куе-
мых
Аген-
тст-
вом
РК по
ста-
тис-
тике
01-02
все
класси-
фикаторы
сбор-
ники,
спра-
вочни-
ки и
журна-
лы
согласно
Перечню
Статистические публикации региональных органов статистики
4
Доклад "Социально-
экономичес-
кое
развитие
региона" на
государст-
венном и
русском
языках
ме-
сяч-
ная
02-03
все
класси-
фикаторы
доклад
на 15
день
5
Краткий статистиче-
ский спра-
вочник
"Социально- экономичес-
кое разви-
тие регио-
на" на го-
сударствен-
ном и рус-
ском языках
ме-
сяч-
ная
02-03
все
класси-
фикаторы
спра-
воч-
ник
на 15
день
6
"Статисти-
ческий еже-
годник ре-
гиона" на
государст-
венном и
русском
языках
1 раз
в год
02-03
все
клас-
сифи-
каторы
сбор-
ник
30
сентября
7
"Краткий
статистиче-
ский еже-
годник ре-
гиона" на государст-
венном и
руском
языках
1 раз
в год
02-03
все
класси-
фикаторы
сбор-
ник
30 июня
8
"Мониторинг развития
аула (села)
региона" на государст-
венном и
русском
языках
квар-
таль-
ная
02-03
все
класси-
фикаторы
спра-
вочник
раз в
квартал
9
Статистиче-
ские бюлле-
тени
сог-
ласно
Плану
стат-
работ
02-03
все
класси-
фикаторы
бюлле-
тени
согласно
Плану
стат-
работ
1. Министерство внутренних дел
1.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм ста-
тистических)
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки
представ-
ления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата, день
после
отчетного
периода)
Сроки
представ-
ления
данных
для пользо-
вателей
(дата, день
после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
Отчет об от-
дельных ин-
фекционных и
паразитарных
заболеваниях
квар-
тальная
1-
инфекция
СЭС МВД
10 января
10 апреля
10 июля
10 октября
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
2
Отчет о про-
филактических прививках и
движении
вакцин
квар-
тальная
5-СЭС МВД
10 января
10 апреля
10 июля
10 октября
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
3
Отчет об ох-
вате профи-
лактическими
прививками
квар-
тальная
6-СЭС МВД
10 января
10 апреля
10 июля
10 октября
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
4
Отчет о ре-
зультатах
обследования
на СПИД лиц,
находящихся на медицинс-
ком обследо-
вании в уч-
реждениях
органов
внутренних
дел
квар-
тальная
7-СПИД
СЭС МВД
10 января
10 апреля
10 июля
10 октября
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
5
Отчет о рабо-
те санитарно-
эпидемиологи-
ческой станции
годовая
36-СЭС МВД
10 января
6
Отчет лечебно-
профилактичес-
кого учрежде-
ния
годовая
1-леч
ЛС МВД
10 января
20 января
7
Отчет медуправления, медотдела, медслужбы
годовая
2-леч МВД
20 января
8
Отчет здрав-
пункта меди-
цинского
вытрезвителя
годовая
4-леч МВД
10 января
20 января
9
Отчет военно-
врачебной
комиссии
годовая
7-леч МВД
5 января
10 января
10
Отчет о причи-
нах временной
нетрудоспособ-
ности
полуго-
довая
16-ВН МВД
10 января
20 января
11
Отчет
санатория
годовая
64-МВД
15 января
12
Отчет о заре-
гистрированных заболеваниях
и их исходах
годовая
Приложе-
ние N№1
к ф.1-леч
ЛС МВД, и
1-леч СК МВД
10 января
20 января
13
Отчет о меди-
цинской помощи
детям
годовая
Приложе-
ние N№2
к ф.1-леч
ЛС МВД
10 января
20 января
14
Отчет о конти-
нгентах боль-
ных венеричес-
кими, парази-
тарными забо-
леваниями и
микозами
годовая
Приложе-
ние N 5
к ф.1-леч
ЛС МВД,
и 1-леч
СК МВД,
1-леч
СК МВД
10 января
20 января
15
Отчет о конти-
нгентах психи-
ческих больных
годовая
Приложе-
ние N№6
к ф.1-леч
ЛС МВД, и 1-леч
СК МВД
10 января
20 января
16
Отчет о конти-
нгентах боль-
ных алкоглиз-
мом, наркома-
нией, токсико-
манией
годовая
Приложе-
ние N№7 к ф.1-леч
ЛС МВД, и
1-леч СК МВД
10 января
20 января
17
Отчет о нали-
чии и техни-
ческом состоя-
нии автомо-
транспортных
средств, при-
цепов и расхо-
довании блан-
ков спецпро-
дукции
годовая
2-ТС
15 декабря
по запросу

1.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыстардың (бюллетеньдердiң, экспресс-ақпарат-
тардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Аяқтау
нысаны
Табыстау мерзімдері
(c.і. уәкілетті
органға) (күні,
айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі
күн; мерзімдері
мереке және дема-
лыс күндеріне
сәйкес келген
жағдайда, сол
күндерден кейінгі
жұмыс күніне
ауысады)
1
2
3
4
5
1
Iшкi iстер орган-
дары қызметкерле-
рiнiң денсаулық
жағдайын талдау
жылдық
талдау
баян-
дамасы
30 сәуір
2
ІІО жеке құрамының жұқпалы ауру
сырқаулығын талдау
тоқ-
сандық
талдау
жазбасы
20 қаңтар
20 сәуір
20 шілде
20 қазан
3
ІІО қызметкерле-
рінің уақытша
жұмысқа қабілет-
сiздігін талдау
жарты
жылдық
талдау
жазбасы
20 қаңтар
20 шілде
4
ҚР-ның автомобиль жолдарындағы апат жағдайын талдау
тоқ-
сандық
баспасөз
хабар-
ламасы
10 қаңтар
10 сәуір
10 шілде
10 қазан
5
ҚР-ның автомобиль
жолдарындағы апат
жағдайы
тоқ-
сандық
баспасөз
хабар-
ламасы
(болжам)
10 қаңтар
10 сәуір
10 шілде
10 қазан
2. Денсаулық сақтау министрлiгi
2.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статисти-
калық нысан-
дардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респондент-
тердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есеп-
тi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы,
жылы, есепті
кезеңнен
кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Жекелеген жұқпалы және паразиттік аурулар туралы есеп
айлық
1
есептi айдан
кейінгi
8 күнi
есептi айдан
кейiнгі
18 күні
2
ИФА-ға жататын контингентті иммунитет тапшылығын тудыратын вирус жұқпа-
сына тексеру
туралы есеп
айлық
4
есептi айдан
кейiнгi
15 күні
есептi айдан
кейiнгi
15 күні
3
Профилакти-
калық егулер
және вакци-
налар қозға-
лысы туралы
есеп
айлық
5
есептi айдан кейінгi 13 күні
есептi айдан кейінгi 23 күні
4
Профилакти-
калық егулер-
мен қамту
туралы есеп
айлық
6
есептi айдан кейінгi 13 күні
есептi айдан кейінгi 23 күні
5
Жыныстық
қатынастар
арқылы
берiлетін
жұқпалар
туралы есеп
тоқ-
сандық
3
есептi айдан кейінгi 15 күні
есептi айдан кейінгi 25 күні
6
Өмiрде алғаш рет диагнозы белгiленiп, тiркелген аурулардың саны туралы есеп
тоқсан-
дық
56
есептi айдан кейінгi 15 күні
есептi айдан кейінгi 25 күні
7
Аурухана ұйымдарындағы төсектердi жаю туралы есеп
тоқ-
сандық
57
есепті кезеңнен кейiнгi 15 күні
есепті кезеңнен кейiнгi 25 күні
8
Психикасы және жүрiс-
тұрысы бұзыл-
ған адамдар
контингент-
терi туралы
есеп
тоқ-
сандық
61
есепті кезеңнен кейiнгi 15 күні
есепті кезеңнен кейiнгi 25 күні
9
21-18 жастағы мектеп балаларын тексеру туралы есеп
тоқ-
сандық
62
есепті кезеңнен кейiнгi 15 күні
есепті кезеңнен кейiнгi 25 күні
10
18 және одан жоғары жастағы ауыл тұрғындарын тексеру туралы есеп
тоқ-
сандық
63
есепті кезеңнен кейiнгi 15 күні
есепті кезеңнен кейiнгi 25 күні
11
Төтенше
жағдайларда
Шұғыл медици-
налық көмек көрсету қыз-
метінің қыз-
меті туралы
есеп
жарты
жылдық
48
есепті кезеңнен кейiнгi 15 күні
есепті кезеңнен кейiнгi 25 күні
12
Төтенше жағдайларды жоюға қатысқан медициналық ұйымдардың
(медициналық құралымдар-
дың) қызметi
туралы есеп
жарты
жылдық
49
есепті кезеңнен кейiнгi 15 күні
есепті кезеңнен кейiнгi 25 күні
13
Жарақаттар, улану және сыртқы себептердiң әсерiнен болған кейбiр
басқа да салдар туралы
есеп
жарты
жылдық
59
есепті кезеңнен кейiнгi 15 күні
есепті кезеңнен кейiнгi 25 күні
14
Жекелеген жұқпалы және паразиттiк аурулар туралы есеп
жылдық
2
15 қаңтар
10 наурыз
15
Қатерлі жаңа өскін аурулары туралы есеп
жылдық
7
15 ақпан
10 наурыз
16
Белсендi туберкулез ауруының жаңа жағдай-
лары мен
қайталануы
туралы есеп
жылдық
8
15 ақпан
10 наурыз
17
Негiзінен жыныстық қа-
тынас арқылы
берілетiн жұқпалар, терi аурулары
және қышыма қотыр ауру-
лары туралы
есеп
жылдық
9
15 ақпан
10 наурыз
18
Психикалық аурулар және
жүрiс-тұрыс-
тың бұзылуы
туралы есеп
жылдық
10
15 ақпан
10 наурыз
19
Психикалық белсендi заттарды (ПБЗ) қолдану
салдарынан
болған психи-
калық аурулар
және жүрiс-
тұрыстың
бұзылуы
туралы есеп
жылдық
11
15 ақпан
10 наурыз
20
Емдеу ұйымы қызмет көрсе-
тетiн ауданда
тұратын нау-
қастарда
тiркелген
аурулардың
саны туралы
есеп
жылдық
12
15 ақпан
10 наурыз
21
Жасанды түсіктер туралы есеп
жылдық
13
15 қаңтар
10 наурыз
22
Стационар қызметі туралы есеп
жылдық
14
15 ақпан
10 наурыз
23
Ұлы Отан соғысына қа-
тысқандарға, мүгедектерге және оларға теңестірiл-
ген адамдарға
медициналық
қызмет
көрсету
туралы есеп
жылдық
15
15 ақпан
10 наурыз
24
Медициналық кадрлар туралы есеп
жылдық
17
15 ақпан
10 наурыз
25
Қаржы-шаруа-
шылық, кадр,
бақылау қыз-
меті, қорша-
ған орта
мониторингі,
жұқпалы ауру-
ды санитар-
лық-эпидеми-
ологиялық
қадағалау
туралы есеп
жылдық
18
15 ақпан
10 наурыз
26
Емдеу-профи-
лактикалық
ұйымдардың
есебi
жылдық
30
15 ақпан
10 наурыз
27
Балаларға медициналық көмек көрсету
туралы есеп
жылдық
31
15 ақпан
10 наурыз
28
Жүкті, босанатын және жаңа босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету
туралы есеп
жылдық
32
15 ақпан
10 наурыз
29
Туберкулезбен ауыратындар саны туралы есеп
жылдық
33
15 ақпан
10 наурыз
30
Негiзiнен
жыныстық қа-
тынас арқылы
берілетін
жұқпалар,
терi аурулары
және қышыма
қотыр ауру-
лары туралы
есеп
жылдық
34
15 ақпан
10 наурыз
31
Қатерлi жаңа өскiн ауруымен
ауыратындар туралы есеп
жылдық
35
15 ақпан
10 наурыз
32
Психикасы және жүрiс-
тұрысы бұзыл-
ған адамдар
контингент-
терi туралы
есеп
жылдық
36
15 ақпан
10 наурыз
33
Психикалық белсендi заттарды (ПБЗ) қолдану
салдарынан
болған психи-
калық аурулар
және жүрiс-
тұрыстың
бұзылуы
туралы есеп
жылдық
37
15 ақпан
10 наурыз
34
Сот-психиат-
риялық комис-
сия жұмысы
туралы есеп
жылдық
38
15 ақпан
10 наурыз
35
Қан орталығы-
ның, қан құю
бөлiмiнiң,
қан даярлай-
тын аурухана-
лардың есебi
жылдық
39
15 ақпан
10 наурыз
36
Жедел медициналық көмек ауруxaнасы (бөлiмi) станциясының есебi
жылдық
40
15 ақпан
10 наурыз
37
Сәбилер
үйінің есебi
жылдық
41
15 ақпан
10 наурыз
38
Сот-медици-
налық сарап-
тама дәрiге-
рiнің, филиа-
лының, сот
медицинасы
орталығының
есебi
жылдық
42
15 ақпан
10 наурыз
39
Фельдшерлiк-
акушерлiк
пункттің
есебі
жылдық
43
15 ақпан
10 наурыз
40
Балалар сана-
ториясының
есебi
жылдық
44
15 ақпан
10 наурыз
41
Ересектерге арналған туберкулез санаториясы-
ның есебi
жылдық
45
15 ақпан
10 наурыз
42
Медициналық ұйымдардың
желiсi және қызметі
туралы есеп
жылдық
47
15 ақпан
10 наурыз
43
Фельдшерлiк пункттің
есебi
жылдық
50
15 ақпан
10 наурыз
44
Жеке жайы жоқ медицина-
лық қызмет-
керлердiң
есебi
жылдық
51
15 ақпан
10 наурыз
45
Балалар
мүгедектігі
туралы есеп
жылдық
52
15 ақпан
10 наурыз
46
Дерттану анатомиялық бюроның есебi
жылдық
55
15 ақпан
10 наурыз
47
Жасөспiрiм-
дердi, жоғары
оқу орындары-
ның студент-
терiн және орта арнаулы оқу орындары-
ның оқушыла-
рын диспан-
серлеу туралы
есеп
жылдық
60
15 ақпан
10 наурыз
48
Балалар үйi,
мектеп-интер-
нат және орман мектебi
дәрiгерiнiң
есебi
жылдық
95
15 ақпан
10 наурыз

1.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статистических работ
Перио-
дичность
Форма завершения
Сроки
представления
(в т.ч. уполномоченному
органу)
(дата, день после отчетного
периода;
при совпадении
сроков с
праздничными
и выходными
днями срок
переходит на
ближайший
рабочий день)
1
2
3
4
5
1
Анализ состояния
здоровья сотруд-
ников органов
внутренних дел
годовая
аналитический доклад
30 апреля
2
Анализ инфек-
ционной заболе-
ваемости личного
состава ОВД
квартальная
аналитический доклад
20 января
20 апреля
20 июля
20 октября
3
Анализ временной
нетрудоспособ-
ности сотрудни-
ков ОВД
полугодовая
аналитическая записка
20 января
20 июля
4
Анализ состояния
аварийности на
автомобильных
дорогах РК
квартальная
пресс-релиз
10 января
10 апреля
10 июля
10 октября
5
Состояния
аварийности на
автомобильных
дорогах РК
квартальная
пресс-релиз
(прогноз)
10 января
10 апреля
10 июля
10 октября
2. Министерство здравоохранения
2.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм статис-
тических)
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тичес-
кой
формы
Сроки
представ-
ления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата, день после
отчетного
периода)
Сроки
представления
данных для
пользователей
(дата, день после отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
Отчет об от-
дельных ин-
фекционных и
паразитарных
заболеваниях
месячная
1
8 числа
следующего
за отчетным
месяцем
18 числа сле-
дующего за от-
четным месяцем
2
Отчет об обс-
ледовании подлежащего
контингента
в ИФА на ВИЧ-
инфекцию
месячная
4
15 числа
следующего
за отчетным
месяцем
15 числа сле-
дующего за от-
четным месяцем
3
Отчет о профи-
лактических
прививках и
движении вак-
цин
месячная
5
13 числа
следующего
за отчетным
месяцем
23 числа сле-
дующего за от-
четным месяцем
4
Отчет об ох-
вате профи-
лактическими
прививками
месячная
6
13 числа
следующего
за отчетным
месяцем
23 числа сле-
дующего за от-
четным месяцем
5
Отчет об ин-
фекциях, пе-
редающихся
половым путем
квар-
тальная
3
15 числа
после от-
четного
периода
25 числа после отчетного пе-
риода
6
Отчет о числе
заболеваний,
зарегистриро-
ванных впер-
вые в жизни
установленным
диагнозом
квар-
тальная
56
15 числа
после
отчетного
периода
25 числа после отчетного пе-
риода
7
Отчет о раз-
вертывании
коек в боль-
ничных орга-
низациях
квар-
тальная
57
15 числа после от-
четного пе-
риода
25 числа после отчетного пе-
риода
8
Отчет о кон-
тингентах
больных с психическими
и поведенчес-
кими рас-
стройствами
квар-
тальная
61
15 числа
после
отчетного
периода
25 числа после отчетного пе-
риода
9
Отчет об ос-
мотрах школь-
ников в возрасте
12-18 лет
квар-
тальная
62
15 числа
после от-
четного пе-
риода
25 числа после
отчетного пе-
риода
10
Отчет об ос-
мотре сель-
ских жителей
в возрасте 18 лет и старше
квар-
тальная
63
15 числа
после от-
четного пе-
риода
25 числа после отчетного пе-
риода
11
Отчет о дея-
тельности
Службы экст-
ренной меди-
цинской помо-
щи в чрезвы-
чайных ситуа-
циях
полуго-
довая
48
15 числа
после от-
четного пе-
риода
25 числа после отчетного пе-
риода
12
Отчет о дея-
тельности
медицинских
организаций
(медицинских
формирова-
ний), прини-
мавших учас-
тие в ликви-
дации чрезвы-
чайных ситуаций
полуго-
довая
49
15 числа
после от-
четного пе-
риода
25 числа после отчетного пе-
риода
13
Отчет о трав-
мах, отравле-
ниях и неко-
торых других
последствиях
воздействия
внешних причин
полуго-
довая
59
15 числа после отчетного периода
25 числа после отчетного периода
14
Отчет об от-
дельных инфек-
ционных и па-
разитарных
заболеваниях
годовая
2
15 января
10 марта
15
Отчет о забо-
леваниях зло-
качественными
новообразова-
ниями
годовая
7
15 февраля
10 марта
16
Отчет о новых
случаях и ре-
цидивах забо-
левания актив-
ным туберкуле-
зом
годовая
8
15 февраля
10 марта
17
Отчет об ин-
фекциях, пере-
дающихся в ос-
новном половым
путем, гриб-
ковых кожных
заболеваниях
и заболевании
чесоткой
годовая
9
15 февраля
10 марта
18
Отчет о забо-
леваниях пси-
хическими и
поведенческими расстройствами
годовая
10
15 февраля
10 марта
19
Отчет о забо-
леваниях пси-
хическими и поведенческими расстройства-
ми, вследствие
употребления
психоактивных
веществ (ПАВ)
годовая
11
15 февраля
10 марта
20
Отчет о числе заболеваний,
зарегистриро-
ванных у боль-
ных, проживаю-
щих в районе
обслуживания
лечебной орга-
низации
годовая
12
15 февраля
10 марта
21
Отчет об
абортах
годовая
13
15 февраля
10 марта
22
Отчет о дея-
тельности ста-
ционара
годовая
14
15 февраля
10 марта
23
Отчет о меди-
цинском обс-
луживании
участников,
инвалидов
Великой Оте-
чественной
войны и лиц,
приравненных
к ним
годовая
15
15 февраля
10 марта
24
Отчет о меди-
цинских кадрах
годовая
17
15 февраля
10 марта
25
Отчет о финан-
сово-хозяйст-
венной, кадро-
вой, контроль-
ной деятель-
ности, монито-
рингу за окру-
жающей средой и санитарно-
эпидемиологи-
ческому надзо-
ру за инфек-
ционной забо-
леваемостью
годовая
18
15 февраля
10 марта
26
Отчет лечебно-
профилактичес-
кой организа-
ции
годовая
30
15 февраля
10 марта
27
Отчет о меди-
цинской помощи
детям
годовая
31
15 февраля
10 марта
28
Отчет о меди-
цинской помощи
беременным,
роженицам и
родильницам
годовая
32
15 февраля
10 марта
29
Отчет о боль-
ных туберкуле-
зом
годовая
33
15 февраля
10 марта
30
Отчет об ин-
фекциях, пере-
дающихся преи-
мущественно
половым путем,
грибковых кож-
ных заболева-
ниях и заболе-
вании чесоткой
годовая
34
15 февраля
10 марта
31
Отчет о боль-
ных  злокаче-
ственными но-
вообразовани-
ями
годовая
35
15 февраля
10 марта
32
Отчет о кон-
тингентах
больных с пси-
хическими и
поведенческимирасстройствами
годовая
36
15 февраля
10 марта
33
Отчет о забо-
леваниях психическими и поведенчес-
кими
расстройства-
ми, вследствие
употребления
психоактивных
веществ (ПАВ)
годовая
37
15 февраля
10 марта
34
Отчет о работе
судебно-психи-
атрической
комиссии
годовая
38
15 февраля
10 марта
35
Отчет центра крови, отде-
ления пере-
ливания крови,
больницы, за-
готавливающей
кровь
годовая
39
15 февраля
10 марта
36
Отчет станции (отделения)
больницы ско-
рой медицин-
ской помощи
годовая
40
15 февраля
10 марта
37
Отчет дома
ребенка
годовая
41
15 февраля
10 марта
38
Отчет врача
судебно-меди-
цинского экс-
перта, фили-
ала, центра
судебной меди-
цины
годовая
42
15 февраля
10 марта
39
Отчет фельд-
шерско-акушер-
ского пункта
годовая
43
15 февраля
10 марта
40
Отдел детского
санатория
годовая
44
15 февраля
10 марта
41
Отчет тубер-
кулезного са-
натория для
взрослых
годовая
45
15 февраля
10 марта
42
Отчет о сети и
деятельности
медицинских
организаций
годовая
47
15 февраля
10 марта
43
Отчет фельд-
шерского пун-
кта
годовая
50
15 февраля
10 марта
44
Отчет медицин-
ского работни-
ка без содер-
жания отдель-
ного помещения
годовая
51
15 февраля
10 марта
45
Отчет о детс-
кой инвалид-
ности
годовая
52
15 февраля
10 марта
46
Отчет патоло-
гоанатомичес-
кого бюро
годовая
55
15 февраля
10 марта
47
Отчет о дис-
пансеризации
подростков,
студентов ВУЗ-
ов и учащихся
средних спе-
циальных учеб-
ных заведений
годовая
60
15 февраля
10 марта
48
Отчет врача
детского дома,
школы  интер-
ната и лесной школы
годовая
95
15 февраля
10 марта

2.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыстардың (бюллетеньдердiң, экспресс-ақпарат-
тардың) атауы
Кезеңдiлiгi
Аяқтау нысаны
Табыстау мерзімдері (c.і. уәкілетті органға) (күні, айы, жылы, есепті
кезеңнен
кейінгі күн;
мерзімдері
мереке және демалыс күндеріне сәйкес келген жағдайда, сол күндерден кейінгі жұмыс күніне ауысады)
1
2
3
4
5
1
"Қазақстан 2030" Стратегиясы барысын ақпараттық
қамтамасыз етудi
iске асыру туралы
тоқсандық
талдау жазбасы
5 қаңтар
5 сәуiр
5 шiлде
5 қазан
2
Халық денсаулығы-
ның негiзгi
көрсеткiштері
және денсаулық
сақтау туралы
(облыстар
бөлінісінде)
тоқсандық
талдау жазбасы
20 қаңтар
20 сәуiр
20 шiлде
20 қазан
3
Президенттiк Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауын насихаттау және
түсiндіру туралы
тоқсандық
талдау жазбасы
20 қаңтар
20 сәуiр
20 шiлде
20 қазан
4
"Қазақстан 2030" Стратегиясының (N1 және 2 басымдықтардан басқа) және ҚР-ның 2010 жылға дейін дамуы Стратегиялық Жоспарының iске асырылу барысы туралы
жарты жылдық
талдау жазбасы
10 ақпан
10 тамыз
5
Эпидемиологиялық жағдай туралы есеп
жарты жылдық
талдау жазбасы
15 қаңтар
15 шiлде
6
"Халық денсаулығы" бағдарламасын iске асыру жөнiнде қабылданатын шаралар туралы
жарты жылдық
талдау жазбасы
10-25 қаңтар
10-25 шiлде
7
Фармацевтикалық рыноктың жағдайы туралы
жарты жылдық
талдау жазбасы
1 наурыз
1 қыркүйек
8
ҚР-ның мектепке дейінгi балаларын, жасөспiрiмдерiн және әскерге шақыру жасына дейiнгi жастарын сауықтырудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөнiндегі ақпарат
жылдық
талдау жазбасы
10 қаңтар
5 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
тоқсандық
9
Орталық мемлекет-
тiк органдар
басшыларының,
Астана және
Алматы қалалары облыстары әкiмдерінің, мемлекеттiк саясат қызметiнің кадрлық резервiн құру жөнiндегі ұлттық компания-
лардың ұсыныстары
жылдық
талдау жазбасы
10 наурыз
10
Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының қорытындысы туралы
тоқсандық
талдау жазбасы
17 қаңтар
17 сәуір
17 шілде
17 қазан
11
ҚР әлеуметтiк-
экономикалық
дамуының
қорытындылары
туралы
тоқсандық
талдау баяндамасы
20 қаңтар
20 сәуір
20 шілде
20 қазан
12
ҚР Үкіметiнiң 2003-2006 жылдарға
арналған Iс-шаралар
жоспарын iске
асыру бойынша
бағдарламаның
орындалу барысы
туралы
тоқсандық
талдау жазбасы
17 қаңтар
17 сәуір
17 шілде
17 қазан
13
Мемлекеттік, салалық (секторлық)
бағдарламаларды
iске асыру туралы
ақпарат
жылдық
талдау баяндамасы
30 маусым
14
2001-2005 жылдарға
ҚР-да ЖҚТС iндетiне қарсы әрекеттер
жарты
жылдық
талдау жазбасы
1 ақпан
1 тамыз
3. Индустрия және сауда министрлiгi
3.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
(статистикалық нысандардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респондент-
тердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есеп-
тi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы,
жылы, есепті
кезеңнен
кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Шетелдiк кә-
сiпорындардың
инвестициялары
тоқ-
сандық
1-ЖК
нысаны
15 қаңтар
15 cәуip
15 шiлде
15 қазан
15 қаңтар
15 сәуiр
15 шілде
15 қазан

2.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Форма
завершения
Сроки
представления
(в т.ч.
уполномоченному
органу)
(дата, день
после отчетного
периода;
при совпадении
сроков с
праздничными
и выходными
днями срок
переходит
на ближайший
рабочий день)
1
2
3
4
5
1
О реализации
информационного
обеспечения хо-
да реализации
Стратегии "Казахстан 2030"
квартальная
аналитическая записка
5 января
5 апреля
5 июля
5 октября
2
Об основных по-
казателях здо-
ровья населения
и здравоохране-
ния (в разрезе
областей)
квартальная
аналитическая записка
20 января
20 апреля
20 июля
20 октября
3
О пропаганде и разъяснении еже-
годного Послания
Президента наро-
ду Казахстана
квартальная
аналитическая записка
20 января
20 апреля
20 июля
20 октября
4
О ходе реализа-
ции Стратегии
"Казахстан 2030"
(кроме приорите-
тов N№1 и 2) и
Стратегического
Плана развития
РК до 2010
полугодовая
аналитическая записка
10 февраля
10 августа
5
Отчет об эпиде-
миологической
обстановке
полугодовая
аналитическая записка
15 января
15 июля
6
О принимаемых мерах по реа-
лизации програм-
мы "Здоровье на-
рода"
полугодовая
аналитическая записка
10-25 января 10-25 июля
7
О состоянии фар-
мацевтического
рынка
полугодовая
аналитическая записка
1 марта
1 сентября
8
Информация по
выполнению Про-
граммы оздоров-
ления и реаби-
литации детей
школьного и под-
росткового воз-
раста, допризыв-
ной молодежи РК
на 2003-2005
годы
годовая
квартальная
аналитическая записка
10 января
5 января
5 апреля
5 июля
5 октября
9
Предложения ру-
ководителей
центральных го-
сударственных
органов, акимов
областей, гг.
Астаны и Алма-
ты, националь-
ных компаний по
формированию кадрового резер-
ва политической
государственной
службы
годовая
аналитическая записка
10 марта
10
Об итогах социа-
льно-экономичес-
кого развития
Республики
Казахстан
квартальная
аналитическая записка
17 января
17 апреля
17 июля
17 октября
11
О ходе выполне-
ния Плана меро-
приятий по реа-
лизации Програм-
мы Правительства
РК на 2003-2006
годы
квартальная
аналитическая записка
17 января
17 апреля
17 июля
17 октября
12
О численности
государственных
служащих и резу-
льтатах проведе-
ния конкурсов за
2004 год
квартальная
пресс-релиз
5 января
5 апреля
5 июля
5 октября
13
Информация о реализации госу-
дарственных, от-
раслевых (секто-
ральных)программ
годовая
аналитический доклад
30 июня
14
Противодействие эпидемии СПИДа в
РК на 2001-2005
гг
полугодовая
аналитическая записка
1 февраля
1 августа
3. Министерство индустрии и торговли
3.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм статисти-
ческих)
Перио-
дич-
ность
Индекс статис-
тической
формы
Сроки
представле-
ния первичных
данных
респонден-
тами (дата,
день после
отчетного
периода)
Сроки
представле-
ния данных для пользо-
вателей
(дата, день после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о реали-
зации инвести-
ционного проекта
квар-
тальная
1-ИП
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября

4. Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі
4.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статистикалық нысандардың) атауы
Кезең
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респондент-
тердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есеп-
тi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Баспа өнiмдерiн шығару және тапсыру туралы ұйымдастырулар
басып шығаратын баспаның есебі
айлық
1-Б
әр айдың 5 күнi
Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі
жанындағы спорт ici жөніндегі комитет
1
Дене шынықтыру және спорт
бойынша есеп
жылдық
2-ДШ
6 қаңтар
21 қаңтар
2
Балалар-жасөспi-
рiмдердiң спорт мектептерiнің есебi (олимпиада-
лық резервтің балалар-жас-
өспiрiмдердің мамандандырылған
мектептерi)
жылдық
5-ДШ
6 қаңтар
21 қаңтар
3
Спорт колледж-
дерiнiң, спортта дарынды балаларға
арналған мектеп-
интернаттардың
есебі
жылдық
7-ДШ
6 қаңтар
21 қаңтар
4
Жоғары спорт шеберлігі мектебінің, олимпиадалық дайындық орталықтарының, олимпиадалық резерв дайындау
орталықтарының есебi
жылдық
8-ДШ
6 қаңтар
21 қаңтар
4.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыстардың (бюллетеньдердiң, экспресс-ақпарат-
тардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Аяқтау
нысаны
Табыстау мер-
зімдері (c.і.
уәкілетті ор-
ганға) (күні,
айы, жылы, есепті кезеңнен кейінгі күн; мерзімдері
мереке және
демалыс күндеріне сәйкес келген
жағдайда, сол
күндерден кейінгі жұмыс күніне
ауысады)
1
2
3
4
5
1
Дене тәрбиесiн да-
мыту бойынша дене
шынықтыру-спорт
ұйымдарының жұмысын
талдау және өткен жылғы спорт
жылдық
талдау жазбасы
21 қаңтар
2
Балалар-жасөспiрiм-
дер спорт мектеп-
терiнiң өткен жылғы
жұмысын талдау
жылдық
талдау жазбасы
21 қаңтар
3
Спорт колледждері-
нің, спортта да-
рынды балаларға
арналған мектеп-
интернаттардың
өткен жылғы жұмысын
талдау
жылдық
талдау жазбасы
21 қаңтар
4
Жоғары спорт шебер-
лігі мектептерінің,
олимпиадалық дайындық орталықта-
рының, олимпиада-
лық резерв дайындау
орталықтарының жұмысын талдау
жылдық
талдау жазбасы
21 қаңтар
5. Білім және ғылым министрлігі
5.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статистикалық нысандардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респондент-
тердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есептi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы,
жылы, есепті
кезеңнен
кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Жалпы бiлiм беретiн мектеп қызметкерлерi-
нiң саны және
педагогикалық
құрамы туралы
есеп
жылдық
83-РИК
1 қазан
30 қазан
2
Психофизикалық дамуында ауытқулары бар балалар туралы есеп
жылдық
Ф.1
1 ақпан
28 ақпан
3
Дамуында
ауытқулары
көп балалар
туралы есеп
жылдық
Ф.2
1 ақпан
28 ақпан
4
Психикасы бұ-
зылған балалар
туралы есеп
жылдық
Ф.3
1 ақпан
28 ақпан
5
Күндiзгi жалпы
бiлiм беретiн
мектептiң мек-
теп жанындағы
интернат және
оқушыларды
жеткiзу туралы есебi
жылдық
ЖМ-6
1 қараша
30 қараша
6
Ата-аналарының қарауынсыз қалған балалар мен жасөспiрiм-
дердi анықтау
және орналас-
тыру туралы
есеп
жылдық
103-РИК
5 қаңтар
30 қаңтар
7
Кәсiптiк-тех-
никалық оқу орындарының оқу-материалдық базасы және жұмыс қорытын-
дылары туралы есеп
жылдық
11 (кә-
сіпт-
техн.)
5 қыркүйек
30 қыркүйек
8
Жалпы бiлiм
беретiн мек-

4. Министерство культуры, информации и спорта
4.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм статисти-
ческих)
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки
представ-
ления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата, день
после
отчетного
периода)
Сроки
представ-
ления
данных для
пользо-
вателей
(дата,
день после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
Министерство культуры, информации и спорта
1
Отчет издатель-
ства, издающей
организации о
выпуске и сдаче
печатной продук-
ции
месячная
1-И
5 числа
каждого
месяца
Комитет по делам спорта при Министерстве культуры, информации и спорта
1
Отчет по физи-
ческой культуре
и спорту
годовая
2-ФК
6 января
21 января
2
Отчет детско-
юношеских спор-
тивных школ (специализирова-
нных детско-юно-
шеских школ олимпийского
резерва)
годовая
5-ФК
6 января
21 января
3
Отчет колледжей спорта, школ-
интернатов для
одаренных в
спорте детей
годовая
7-ФК
6 января
21 января
4
Отчет школы выс-
шего спортивного
мастерства, центров олимпий-
ской подготовки,
центров подго-
товки олимпийс-
кого резерва
годовая
8-ФК
6 января
21 января
4.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Форма
завершения
Сроки
представления
(в т.ч.
уполномоченному
органу) (дата,
день после
отчетного периода;
при совпадении
сроков с праздничными и выходными днями срок переходит на
ближайший рабочий день)
1
2
3
4
5
1
Анализ работы
физкультурно-
спортивных орга-
низаций по раз-
витию физичес-
кой культуры и
спорта за про-
шедший год
годовая
аналити-
ческая
записка
21 января
2
Анализ работы
детско-юношеских
спортивных школ
за прошедший год
годовая
аналити-
ческая
записка
21 января
3
Анализ работы
колледжей спор-
та, школ-интер-
натов для ода-
ренных в спорте
детей за прошед-
ший год
годовая
аналити-
ческая
записка
21 января
4
Анализ работы
школ высшего спортивного мас-
терства, центров
олимпийской под-
готовки, центров
подготовки олим-
пийского резерва
годовая
аналити-
ческая
записка
21 января
5. Министерство образования и науки
5.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм статисти-
ческих)
Перио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки
представ-
ления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата,
день после
отчетного
периода)
Сроки
представ-
ления
данных для
пользова-
телей (дата,
день после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о числен-
ности и составе
педагогических
работников обще-
образовательных
школ
годовая
83-РИК
10 ноября
20 ноября
2
Отчет о детях с отклонениями в
психофизическом
развитии
годовая
1
10 ноября
15 ноября
3
Отчет о детях
со сложными на-
рушениями
годовая
2
10 ноября
15 ноября
4
Отчет о детях с
психическими
расстройствами
годовая
3
10 ноября
15 ноября
5
Отчет дневной общеобразовате-
льной школы об
интернате при
школе и подвозе
учащихся
годовая
ОШ-6
10 ноября
15 ноября
6
Отчет о выявле-
нии и устройстве
детей и подрост-
ков, оставшихся
без попечения
родителей
годовая
103-РИК
10 января
15 января
7
Отчет об учебно-
материальной ба-
зе профессио-
нально-техничес-
ких учебных за-
ведений и итогах
работы
годовая
11
(профтех)
10 ноября
15 ноября
8
Отчет общеобра-
зовательной шко-
лы о профессио-
нальном обучении

тептің 8-11
(12) сынып
оқушыларын
кәсiптiк оқыту
туралы есебi
жылдық
ЖМ-9
1 қазан
30 қазан
9
Балалардың
мектептен тыс
мекемелерінiң
есебi
жылдық
1-ВУ
1 қазан
30 қазан
10
Балалар үйiнiң
(мектеп-интер-
наттың) есебi
жылдық
1-бала-
лар үйі
1 қазан
30 қазан
11
Кешкi (ауыс-
палы) жалпы
бiлiм беретін
мектептің есебi
жылдық
ЖМ-5
15 қыркүйек
15 қазан
5.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыстардың (бюллетеньдердiң, экспресс-ақпарат-
тардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Аяқтау нысаны
Табыстау мер-
зімдері (c.і.
уәкілетті ор-
ганға) (күні,
айы, жылы, есеп-
ті кезеңнен
кейінгі күн;
мерзімдері мереке және демалыс
күндеріне сәйкес
келген жағдайда,
сол күндерден
кейінгі жұмыс
күніне ауысады)
1
2
3
4
5
1
2004 жылы Қазақстан
Республикасындағы
білім мен ғылым
жылдық
баспасөз
хабар-
ламасы
1 маусым
6. Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
6.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статистикалық нысандардың) атауы
Кезең
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респондент-
тердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есеп-
тi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Табиғат қорғау
iс-шараларын
және жобаларды
инвестициялау
жөнiндегі есеп
тоқ-
сандық
ИПМ
25 қаңтар
25 сәуiр
25 шiлде
2 қазан
25 қаңтар
25 сәуiр
25 шiлде
25 қазан
7. Ауыл шаруашылығы министрлігі
7.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статистикалық нысандардың) атауы
Кезең
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респон-
денттердiң
бастапқы
деректердi
табыс ету
мерзiмдерi
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Астық рыногына
қатысушылардағы
астықтың қолда
бары және қозға-
лысы туралы
он
күндiк
12-2
әр айдың 7, 17, 27 күндерi
әр айдың 10, 20, 30 күндерi
2
Нан өнiмдерiнің және май тұқым-
дарының қозға-
лысы туралы есеп
он
күндiк
12-6
әр айдың 8, 18, 28 күндері
әр айдың 10, 20, 30 күндерi
3
Мемлекеттік
ресурстарға
тиесілi астықтың
және май тұқым-
дарының сапалық жағдайы туралы есеп
он
күндiк
12-7
әр айдың 8, 18, 28 күндері
әр айдың 10, 20, 30 күндерi
4
Өнiмнiң (ұн,
жарма) сапалық
жағдайы туралы
есеп
он
күндiк
12-8
әр айдың 8, 18, 28 күндері
әр айдың 10, 20, 30 күндерi
5
Сақтауға қабыл-
данған және
жөнелтілген
астықтың саны
мен сапасы
туралы есеп
он
күндiк
12-9
әр айдың 8, 18, 28 күндері
әр айдың 10, 20, 30 күндерi
6
Мал шаруашылы-
ғындағы тұқым
мал iсi бойынша есеп (сүт
бағытындағы
iрi қара мал)
тоқ-
сандық
11-1
әр айдың 7 күнi
әр айдың 25 күнi
7
Мал шаруашылы-
ғындағы тұқым
мал iсi бойынша есеп (ет бағы-
тындағы iрi
қара мал)
тоқ-
сандық
11-2
әр айдың 7 күнi
әр айдың 25 күнi
8
Мал шаруашылы-
ғындағы тұқым
мал iсi бойынша есеп (қой)
тоқ-
сандық

учащихся 8-11
(12) классов
годовая
ОШ-9
10 ноября
15 ноября
9
Отчет детского
внешкольного
учреждения
годовая
1-ВУ
10 января
15 января
10
Отчет детского дома (школы-
интерната)
годовая
1 -
детский
дом
10 ноября
15 ноября
11
Отчет вечерней (сменной) обще-
образовательной
школы
годовая
ОШ-5
10 ноября
15 ноября
5.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Форма
завершения
Сроки
представления
(в т.ч.
уполномоченному
органу)
(дата, день после
отчетного периода;
при совпадении
сроков с
праздничными и выходными днями срок переходит на
ближайший рабочий день)
1
2
3
4
5
1
Образование и нау-
ка в Республике
Казахстан в 2004
году
годовая
пресс-
релиз
1 июня
6. Министерство охраны окружающей среды
6.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм статисти-
ческих)
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки предс-
тавления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата,
день
после
отчетного
периода)
Сроки пред-
ставления
данных
для
пользо-
вателей
(дата,
день
после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
Отчет по инвес-
тированию при-
родоохранных
мероприятий и
проектов
квар-
тальная
ИПМ
25 января
25 апреля
25 июля
25 октября
25 января
25 апреля
25 июля
25 октября
7. Министерство сельского хозяйства
7.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм статисти-
ческих)
Перио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической формы
Сроки
представ-
ления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата,
день после
отчетного
периода)
Сроки
предс-
тавления
данных для
пользо-
вателей
(дата,
день
после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
О наличии и
движении зерна
у участников
зернового рынка
декад-
ная
12-2
7, 17, 27
числа
каждого
месяца
10, 20, 30
числа
каждого
месяца
2
Отчет о движе-
нии хлебопро-
дуктов и масло-
семян
декад-
ная
12-6
8, 18, 28
числа
каждого
месяца
10, 20, 30
числа
каждого
месяца
3
Отчет о качест-
венном состоя-
нии зерна и
маслосемян,
принадлежащих
государственнымресурсам
декад-
ная
12-7
8, 18, 28
числа
каждого
месяца
10, 20, 30
числа
каждого
месяца
4
Отчет о качест-
венном состоя-
нии продукции
(мука, крупа)
декад-
ная
12-8
8, 18, 28
числа
каждого
месяца
10, 20, 30
числа
каждого
месяца
5
Отчет о количе-
стве и качестве
принятого на
хранение и от-
груженного зерна
декад-
ная
12-9
8, 18, 28
числа
каждого
месяца
10, 20, 30
числа
каждого
месяца
6
Отчет по пле-
менному делу в животноводстве
(крупный рога-
тый скот молоч-
ного направле-
ния)
квар-
тальная
11-1
7 числа
каждого
месяца
25 числа каждого
месяца
7
Отчет по племе-
нному делу в
животноводстве
(крупный рога-
тый скот мясно-
го направления)
квар-
тальная
11-2
7 числа каждого
месяца
25 числа каждого
месяца
8
Отчет по племе-
нному делу в
животноводстве
(овцы)
квар-
тальная

11-3
әр айдың 7 күнi
әр айдың 25 күнi
9
Мал шаруашылы-
ғындағы тұқым
мал iсi бойынша
есеп (шошқа)
тоқ-
сандық
11-4
әр айдың 7 күнi
әр айдың 25 күнi
10
Мал шаруашылы-
ғындағы тұқым
мал iсi бойынша есеп (жылқы)
тоқ-
сандық
11-5
әр айдың 7 күнi
әр айдың 25 күнi
11
Мал шаруашылы-
ғындағы тұқым мал iсi бойынша есеп (түйе)
тоқ-
сандық
11-6
әр айдың 7 күнi
әр айдың 25 күнi
12
Балық шаруашы-
лығының қызметi
туралы есеп
тоқ-
сандық
1-2 БШҚ
әр айдың 5 күнi
әр айдың 25 күнi
13
Балық аулау
туралы есеп
жарты жылдық
1-БШ
әр айдың 15 күнi
әр айдың 15 күнi
14
Жануарлардың
жұқпалы аурулары
туралы есеп
айлық
1-вет
әр айдың 2 күнi
әр айдың 6 күнi
15
Балық аурулары
туралы есеп
жарты жылдық
3-вет
әр айдың 5 күнi
әр айдың 10 күнi
16
Ветеринарлық зертханалардың жұмысы туралы есеп
тоқ-
сандық
4-вет
әр айдың 5 күнi
әр айдың 10 күнi
17
Мемлекеттiк ветеринарлық қадағалау және мал мен құсты сояр алдында тексеру туралы есеп
тоқ-
сандық
5-вет
әр айдың 2 күнi
әр айдың 8 күнi
18
Мемлекеттік
ветеринарлық
қадағалау және
жануарлардан
алынатын өнiмдер
мен шикiзатты ветеринарлық-
санитарлық
сараптау туралы
есеп
тоқ-
сандық
5-вет А
әр айдың 2 күнi
әр айдың 8 күнi
19
Мемлекеттік
ветеринарлық
қадағалау және
жануарлар мен
жануарлардан
алынатын шикi-
затты сою, да-
йындау, сақтау
және қайта өң-
деу бойынша
кәсiпорындарда
ветеринарлық-
санитарлық са-
раптау туралы
есеп
тоқ-
сандық
6-вет
әр айдың 2 күнi
әр айдың 8 күнi
20
Жануарлардан экспорт, импорт және транзит кезiнде ветери-
нарлық-фитоса-
нитарлық пост-
тарда айқындал-
ған жұқпалы
аурулар туралы
есеп
жарты жылдық
7-вет
әр айдың 5 күнi
әр айдың 7 күнi
21
Жануарларды, жануарлардан алынған шикi-
затты және бас-
қа да қадағалау-
дағы мемлекеттік
ветеринарлық қадағалау жүкте-
рін мемлекеттік шекара арқылы тасымалдау жағдайын
мемлекеттік
ветеринарлық
қадағалау
туралы есеп
жарты жылдық
8-вет
әр айдың 5 күнi
әр айдың 7 күнi
22
Ветеринарлық-
санитарлық ере-
желердi бұзу
кезiнде әкiмші-
лік практика
туралы есеп
тоқ-
сандық
9-вет
әр айдың 2 күнi
әр айдың 8 күнi
23
Мемлекеттiк
тапсырыс бойынша
алынған биопре-
параттардың қолда бары және
шығындалуы
туралы есеп
айлық
10-вет
әр айдың 2 күнi
әр айдың 6 күнi
24
Ветеринарлық биопрепараттар-
дың сапасын анықтау және тіркелiмдiк сынау туралы есеп
тоқ-
сандық
11-вет
әр айдың 5 күнi
-
25
Отандық өндiру-
шілердiң
ветеринарлық
биопрепараттар өндiруi туралы есеп
тоқ-
сандық
12-вет
әр айдың 2 күнi
әр айдың 4 күнi
26
Суландыру құбыр-
лары бойынша су
алу және су беру
туралы есеп
тоқ-
сандық
1-сш
әр айдың 3 күнi
әр айдың 10 күнi
27
Магистральдық
құбырлар бойынша
су алу және су  беру туралы есеп
айлық
1-сш (ішетін су)
әр айдың 3 күнi
әр айдың 10 күнi
28
Суды пайдалану
туралы есеп
жылдық
2-ТП (сушар)
10 қаңтар
20 ақпан
29
Сүректі босату,
орманды күтiп-
баптау шаралары,
сөл алу және жанама пайдалану
туралы есеп
жылдық
3-жыл-
дық
15 ақпан
20 ақпан
30
Кеспеағаш аймақтарындағы сүрек қалдықтары
және ағаш кесу орындарын тазалау туралы есеп
жылдық
4-ош
15 маусым
20 маусым
31
Орман өсiру жұмысы туралы және орманды
жаңғырту туралы есеп
жылдық
8-ош
5 қараша
10 қараша
32
Алдыңғы кезеңге бөлінген кеспеағаш қорын оның тұқымдық құрамымен және тауарлық
құрылымымен дайындау және алдын ала беру туралы есеп
жылдық
13-ош
5 қараша
10 қараша
33
Бірлестік ұсынған тұқым-
дардың, сүрек және бұтақ тұқымдарының егiстiк сапасы туралы есеп
жылдық
17-ош
10 қаңтар
15 қаңтар
34
Орман өрттерi туралы есеп
он күндік
1 өрт (орман)
өрт қаупi бар маусымның басынан бергi 9, 19, 29 күндерi
өрт қаупi бар маусымның басынан бергi 10, 20, 30 күндерi
35
Орман заңдарын бұзу туралы есеп
жарты жылдық
5-ор-
маншар
5 шiлде
5 қаңтар
10 шiлде
10 қаңтар
36
Орманды босату жоспарын орындау
және орман табы-
сының түсiмi туралы есеп
тоқ-
сандық
ОТ
5 қаңтар
5 сәуір
5 маусым
5 қыркүйек
15 қаңтар
15 сәуір
15 маусым
15 қыркүйек
37
Жер беті су ресурстарын пайдалану үшін төленетін төлемдер туралы есеп
айлық
1 (су)
әр айдың
15 күні
әр айдың
20 күні

11-3
7 числа
каждого
месяца
25 числа
каждого
месяца
9
Отчет по племе-
нному делу в
животноводстве
(свиньи)
квар-
тальная
11-4
7 числа
каждого
месяца
25 числа
каждого
месяца
10
Отчет по племе-
нному делу в
животноводстве
(лошади)
квар-
тальная
11-5
7 числа
каждого
месяца
25 числа
каждого
месяца
11
Отчет по племе-
нному делу в
животноводстве
(верблюды)
квар-
тальная
11-6
7 числа
каждого
месяца
25 числа
каждого
месяца
12
Отчет о деяте-
льности рыбного
хозяйства
квар-
тальная
1-2 ДРХ
5 числа
каждого
месяца
15 числа
каждого
месяца
13
Отчет о рыбо-
ловстве
полу-
годовая
1-РХ
15 числа
каждого
месяца
15 числа
каждого
месяца
14
Отчет о зараз-
ных болезнях
животных
месяч-
ная
1-вет
2 числа
каждого
месяца
6 числа
каждого
месяца
15
Отчет о
болезнях рыб
полу-
годовая
3-вет
5 числа
каждого
месяца
10 числа
каждого
месяца
16
Отчет о работе
ветеринарных
лабораторий
квар-
тальная
4-вет
5 числа
каждого
месяца
10 числа
каждого
месяца
17
Отчет о госу-
дарственном ве-
теринарном над-
зоре и преду-
бойном осмотре
животных и птиц
квар-
тальная
5-вет
2 числа
каждого
месяца
8 числа
каждого
месяца
18
Отчет о госу-
дарственном ве-
теринарном над-
зоре и ветери-
нарно-санитар-
ной экспертизе
продуктов и
сырья животного
происхождения
квар-
тальная
5-вет А
2 числа
каждого
месяца
8 числа
каждого
месяца
19
Отчет о госу-
дарственном ве-
теринарном над-
зоре и ветери-
нарно-санитар-
ной экспертизе
животных и
сырья животного
происхождения
на предприятиях
по убою, заго-
товке и хране-
нию и перера-
ботке
квар-
тальная
6-вет
2 числа
каждого
месяца
8 числа
каждого
месяца
20
Отчет о зараз-
ных болезнях
животных, выяв-
ленных на ве-
теринарно-фи-
тосанитарных
постах при экс-
порте, импорте
и транзите
полу-
годовая
7-вет
5 числа
каждого
месяца
7 числа
каждого
месяца
21
Отчет о госу-
дарственном
ветеринарном
надзоре за сос-
тоянием пере-
возки через го-
сударственную
границу живот-
ных, продуктов
сырья животного
происхождения и
других подконт-
рольных госвет-
надзору грузов
полу-
годовая
8-вет
5 числа
каждого
месяца
7 числа
каждого
месяца
22
Отчет об адми-
нистративной
практике при
нарушении вете-
ринарно-сани-
тарных правил
квар-
тальная
9-вет
2 числа
каждого
месяца
8 числа
каждого
месяца
23
Отчет о наличии
и расходовании
биопрепаратов,
полученных по
государствен-
ному заказу
месяч-
ная
10-вет
2 числа
каждого
месяца
6 числа
каждого
месяца
24
Отчет о прове-
дении апробаций
и регистрацион-
ного испытания
ветеринарных
биопрепаратов
квар-
тальная
11-вет
5 числа
каждого
месяца
-
25
Отчет о произ-
водстве вете-
ринарных био-
препаратов
отечественными
производителями
квар-
тальная
12-вет
2 числа
каждого
месяца
4 числа
каждого
месяца
26
Отчет о заборе и подаче воды по оросительным
водопроводам
месяч-
ная
1-вх
3 числа
каждого
месяца
10 числа
каждого
месяца
27
Отчет о заборе и подаче воды по магистраль-
ным водопрово-
дам
квар-
тальная
1-вх
(вода питьевая)
3 числа
каждого
месяца
10 числа
каждого
месяца
28
Отчет об испо-
льзовании воды
годовая
2-ТП
(водхоз)
10 января
20 февраля
29
Отчет об отпус-
ке древесины,
мерам ухода за
лесом, подсочке
и побочным
пользованиям
годовая
3-год
15 февраля
20 февраля
30
Отчет об остат-
ках древесины
на лесосеках и
очистке мест рубок
годовая
4-лх
15 июня
20 июня
31
Отчет о работе
с лесными
культурами и о
лесовозобновле-
нии
годовая
8-лх
5 ноября
10 ноября
32
Отчет о под-
готовке и пред-
варительной пе-
редаче лесосеч-
ного фонда,
отведенного на
предстоящий пе-
риод, его по-
родном составе
и товарной структуре
годовая
13-лх
5 октября
10 октября
33
Отчет о посев-
ных качествах
семян древесных
и кустарниковых
пород, пред-
ставленных объединением
годовая
17-лх
10 января
15 января
34
Отчет о лесных
пожарах
декад-
ная
1 пожар
(лес)
9, 19, 29
числа с
начала по-
жароопасно-
го сезона
10, 20, 30
числа с
начала по-
жароопас-
ного сезо-
на
35
Отчет о
лесонарушениях
полуго-
довая
5-лесхоз
5 июля
5 января
10 июля
10 января
36
Отчет о выпол-
нении плана
отпуска леса и
поступлении лесного дохода
квар-
тальная
ЛД
5 января
5 апреля
5 июня
5 сентября
15 января
15 апреля
15 июня
15 сен-
тября
37
Отчет о плате-
жах за пользо-
вание поверхно-
стными водными
ресурсами
ме-
сячная
1 (вода)
15 числа
каждого
месяца
20 числа
каждого
месяца

8. Көлiк және коммуникация министрлігі
8.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статисти-
калық нысан-
дардың) атауы
Кезең
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респон-
денттердiң бастапқы
деректердi
табыс ету
мерзiмдерi
(күні,
айы,
жылы,
есептi
кезеңнен
кейінгі
күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Тасымалдың бар-
лық түрлерi бо-
йынша ұшудың
бастапқы және
соңғы пункттерi
тоқ-
сандық
В
есептi кезеңнен кейiнгi 15 күнi
есептi кезеңнен кейiнгi 30 күнi
Мемлекетаралық авиациялық комитетке
(Мәскеу қаласы)
бұдан әрі - МАК)
2
Әуежайлар бюд-
жетін талдау
тоқ-
сандық
3-ГА АП
есептi кезеңнен кейiнгi 25 күнi
есептi кезеңнен кейiнгi 30 күнi МАК-ке
3
Әуе кемелерi
паркi және тұ-
рақты тасымал-
дауларды орын-
дайтын авиа-
компаниялар-
дың персоналы
жылдық
D-1
есептi кезеңнен кейiнгi 20 күнi
4
Әуе кемелерінiң паркi және тұрақты емес
тасымалдауларды
орындайтын пай-
даланушылардың
персоналдары
жылдық
D-2
есептi кезеңнен кейiнгi 20 күнi
5
Маршруттық жаб-
дықты пайдалану
кезінде трасса-
лардағы қозғалыс
туралы статисти-
калық деректер
жылдық
L
есептi кезеңнен кейiнгi 20 күнi
8.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыстардың (бюллетеньдердiң, экспресс-ақпарат-
тардың) атауы
Кезеңдiлiгi
Аяқтау нысаны
Табыстау мер-
зімдері (c.і.
уәкілетті ор-
ганға) (күні,
айы, жылы, есепті кезеңнен кейінгі күн; мерзімдері мереке және демалыс күндеріне сәйкес келген жағдайда,
сол күндерден
кейінгі жұмыс
күніне ауысады)
1
2
3
4
5
1
Республикалық
маңызы бар жалпы
пайдаланудағы ав-
томобиль жолда-
рының ұзақтығы
жылдық
талдау жазбасы
10 сәуір
2
Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланудағы жолдардың жағдайы
жылдық
талдау жазбасы
10 сәуір
3
Бюджет қаражатын қаржыландыру және игеру көлемі (есепті кезең)
жылдық
талдау жазбасы
10 сәуір
4
Eceпті кезеңде
орындалған жұмыс-
тардың (км) көлемі
жылдық
талдау жазбасы
10 сәуір
5
Көлiк-коммуника-
циялық кешен
салаларының
қаржы-шаруашылық
қызметін талдау
тоқсандық
талдау жазбасы
20 қаңтар
20 сәуiр
20 шiлде
20 қазан
6
Көлiк-коммуника-
циялық кешеннiң
соның ішінде
темір жол көлігі
бойынша жүк айна-
лымы бойынша мак-
роэкономкалық
көрсеткiштердi
болжау
тоқсандық
талдау жазбасы
5 ақпан
5 мамыр
5 тамыз
5 қараша
9. Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
9.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статистикалық нысандардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респон-
денттердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есеп-
тi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау
және төлеу туралы есеп
тоқ-
сандық
1-АӘК
15 қаңтар
15 сәуір
15 шiлде
15 қазан
eceпті кезеңнен кейiнгi 75-күнi
2
Үйде тәрбиеле-
ніп, оқитын мүгедек-балалар-
ды материалдық қамсыздандыруды тағайындау және төлеу туралы есеп
тоқ-
сандық
N 2
15 қаңтар
15 сәуір
15 шiлде
15 қазан
eceпті кезеңнен кейiнгi 75-күнi
3
Тұрғын үйлiк көмек тағайындау
және төлеу туралы есеп
тоқ-
сандық
N 3
15 қаңтар
15 сәуір
15 шiлде
15 қазан
eceпті кезеңнен кейiнгi 75-күнi
4
ҚР-дағы еңбек рыногi және жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау туралы есеп
тоқ-
сандық
N 2-E
10 қаңтар
10 сәуір
10 шiлде
10 қазан
30 қаңтар
30 сәуiр
30 шiлде
30 қазан
5
Шетелден ҚР-ға жұмыс күшiн әкелу және ҚР-дан шетелге жұмыс күшiн
әкету бойынша есеп
тоқ-
сандық
N 1-ШЖ
5 қаңтар
5 сәуір
5 шiлде
5 қазан
25 қаңтар
25 сәуiр
25 шiлде
25 қазан
6
Еңбек делдалды-
ғына өтiніш бiлдiргендердiң саны туралы есеп
айлық
N 1-Е
есептi кезеңнен кейiнгі 2 күні
есептi кезеңнен кейiнгі 6 күнi
7
Зейнетақы мен жәрдемақы
тағайындау және төлеу туралы есеп
тоқ-
сандық
N 1 -
Собес
25 қаңтар
25 сәуiр
25 шілде
25 қазан
есептi кезеңнен кейiнгі 65-күнi
8
Зейнетақы мен
жәрдемақы алу-
шылар саны және
оларға тағайын-
далған айлық
зейнетақы мен
жәрдемақының
сомасы туралы
есеп
жарты
жылдық
N 3-
Әлеу-
меттік
10 ақпан
10 тамыз
5 наурыз
5 қыркүйек
9
Жұмыспен қам-
тудың жекеше
агенттігіне
еңбек делдалдығы
үшiн барғандар-
дың саны туралы есеп
айлық
N 3-Е
есептi
кезеңнен
кейiнгі
2 күнi
есептi
кезеңнен
кейiнгі
6 күнi
10
Жасырын жұмыс-
сыздық туралы
мәліметтер
айлық
N 3-ТН
есептi
кезеңнен
кейiнгі
25 күнi
есептi
кезеңнен
кейiнгі
6 күнi
11
Meдициналық-
әлеуметтiк са-
раптама бөлiм-
дерінің жұмысы
туралы есеп
жылдық
N 7
20 қаңтар
5 ақпан
12
Қарттар мен
мүгедектерге
арналған үйлер,
балалардың интернат-үйлерi
бойынша есеп
жылдық
N 5
Собес
16 қаңтар
10 ақпан
13
Жалғыз басты
қарттарға және
жұмысқа қабiлет-
сiз азаматтарға
әлеуметтiк көмек
туралы есеп
жарты
жылдық
N 6
Собес
15 қаңтар
15 шілде
1 ақпан
1 тамыз
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің
Көші-қон комитеті
1
Босқындар
туралы есеп
жарты
жылдық
Бос-
қындар
20 қаңтар
20 шілде
30 қаңтар
30 шілде
2
ҚР шетелден
келген тұрақты
ұлт қоныс ауда-
рушыларын қабыл-
дау және шаруа-
шылық орналасты-
ру туралы есеп
жарты
жылдық
17-П
20 қаңтар
20 шілде
30 қаңтар
30 шілде

8. Министерство транспорта и коммуникаций
8.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм стати-
стических)
Перио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тичес-
кой
формы
Сроки
представле-
ния
первичных
данных
респон-
дентами (дата,
день после
отчетного периода)
Сроки
представ-
ления
данных для
пользо-
вателей
(дата, день
после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
Начальный и
конечные пунк-
ты полета
квар-
тальная
В
15-го числа
30-го числа
следующего
за отчетным
периодом в
Межгосудар-
ственный
авиационный
комитет
(г. Москва)
(далее - МАК)
2
Отчет о финан-
сово-производ-
ственной дея-
тельности аэ-
ропортов
месячная
Т-3 АП
25-го числа
3
Парк воздушных
судов и персо-
нал авиакомпа-
ний, выполняю-
щих регулярные перевозки
годовая
D-1
20-го числа
4
Парк воздушных
судов и персо-
нал эксплуата-
нтов, выпол-
няющих нерегу-
лярные пере-
возки
годовая
D-2
20-го числа
5
Статистические данные о дви-
жении на трас-
сах при ис-
пользовании
маршрутного
оборудования
годовая
L
20-го числа
8.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Форма
заверше-
ния
Сроки
представления
(в т.ч.
уполномоченному органу)
(дата, день
после отчетного
периода;
при совпадении
сроков с
праздничными и
выходными днями
срок переходит
на ближайший
рабочий день)
1
2
3
4
5
1
Протяженность
автомобильных
дорог общего
пользования
республиканского значения
годовая
аналити-
ческая
записка
10 апреля
2
Состояние дорог
общего пользова-
ния республикан-
ского значения
годовая
аналити-
ческая
записка
10 апреля
3
Объем финансиро-
вания и освоения
бюджетных сред-
ств (отчетный
период)
годовая
аналити-
ческая
записка
10 апреля
4
Объем выполнен-
ных работ (км)
за отчетный пе-
риод
годовая
аналити-
ческая
записка
10 апреля
5
Анализ финансо-
во-хозяйственнойдеятельности от-
раслей транспор-
тно-коммуникаци-
онного комплекса
кварталь-
ная
аналити-
ческая
записка
20 января
20 апреля
20 июля
20 октября
6
Прогноз макро-
экономических
показателей по
грузообороту
транспортно-ко-
ммуникационного
комплекса в т.ч.
по железнодорож-
ному транспорту
кварталь-
ная
аналити-
ческая
записка
5 февраля
5 мая
5 августа
5 ноября
9. Министерство труда и социальной защиты населения
9.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических наблюдений
(форм статис-
тических)
Перио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки
предс-
тавления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата,
день после
отчетного
периода)
Сроки
представ-
ления данных для
пользовате-
лей (дата,
день после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о наз-
начении и вы-
плате госу-
дарственной
адресной
социальной
помощи
квар-
тальная
1-АСП
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
На 75 день
после отчет-
ного периода
2
Отчет о назначении и выплате материального обеспечения на детей-инвали-
дов, воспитывающихся и обучающихся на дому
квар-
тальная
N 2
15 января 15 апреля 15 июля
15 октября
На 75 день после отчетного периода
3
Отчет о наз-
начении и вы-
плате жилищ-
ной помощи
квар-
тальная
N 3
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
На 75 день
после отчет-
ного периода
4
Отчет о рынке
труда и со-
циальной под-
держке безра-
ботных в РК
квар-
тальная
N 2-Т
(рынок
труда)
10 января
10 апреля
10 июля
10 октября
30 января
30 апреля
30 июля
30 октября
5
Отчет по вво-
зу инностран-
ной рабочей
силы в РК и
вывозу рабо-
чей силы из
РК за границу
квар-
тальная
N 1-ИР
5 января
5 апреля
5 июля
5 октября
25 января
25 апреля
25 июля
25 октября
6
Отчет о чис-
ленности об-
ратившихся за
трудовым по-
средничеством
месяч-
ная
N№1-Т
(трудо-
устрой-
ство)
2 числа
после
отчетного
периода
6 числа
после
отчетного
периода
7
Отчет о наз-
начении и вы-
плате пенсий
и пособий
квар-
тальная
N 1-
Собес
25 января
25 апреля
25 июля
25 октября
65 день
после
отчетного
периода
8
Отчет о чис-
ленности по-
лучателей
пенсий и по-
собий и сум-
мах назначе-
нных им ме-
сячных пенсий
и пособий
полу-
годовая
N 3-Соц
10 февраля
10 августа
5 марта
5 сентября
9
Отчет о чис-
ленности
обратившихся
за трудовым
посредничест-
вом в частное агентство за-
нятости
месяч-
ная
N№3-Т
(трудо-
устрой-
ство)
2 числа
после
отчетного
периода
6 числа
после
отчетного
периода
10
Сведения о
скрытой без-
работице
месяч-
ная
N№3-ТН
25 числа
после
отчетного
периода
6 числа
после
отчетного
периода
11
Отчет о рабо-
те отделов
медико-социа-
льной экспер-
тизы
годовая
№N 7
20 января
5 февраля
12
Отчет по домам интернатам для престарелых и
инвалидов,
детским домам-
интернатам
годовая
N 5 Собес
16 января
10 февраля
13
Отчет о соци-
альной помощи
одиноким пре-
старелым и
нетрудоспосо-
бным гражда-
нам
полу-
годовая
N 6 Собес
15 января
15 июля
1 февраля
1 августа
Комитет по миграции Министерства труда и социальной защиты населения
1
Отчет о беженцах
полуго-
довая
Беженцы
20 января
20 июля
30 января
30 июля
2
Отчет о приеме и хозяйствен-
ном устройстве
переселенцев
коренной нацио-
нальности, при-
бывших из-за
рубежа в РК
полуго-
довая
17-П
20 января
20 июля
30 января
30 июля

9.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыстардың (бюллетеньдердiң, экспресс-ақпарат-
тардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Аяқтау
нысаны
Табыстау мерзімдері
(c.і. уәкілетті
органға) (күні,
айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі
күн; мерзімдері
мереке және демалыс күндеріне сәйкес келген жағдайда, сол
күндерден кейінгі
жұмыс күніне
ауысады)
1
2
3
4
5
1
Заңнама жұмысының
және еңбек қаты-
настарының дамуын,
халықты жұмыспен
қамтуды және әлеу-
меттiк қорғауды
талдау
тоқ-
сандық
үкіметке
ақпарат
5 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
2
Жұмыс күшiн өзара
айырбастау мақса-
тында еңбек рыно-
гінің өңірлердегі мониторингі
жылдық
талдау
жазбасы
30 қыркүйек
3
Қоғамдық жұмыстарды
ұйымдастыру жүйесін
оған экономикалық мақсаттылық, өңiр-
лiк ерекшелік берудi есепке ала отырып жетiлдiрудi,
ауылдық елдi мекен-
дердегі қоғамдық жұмыстарды жаңғыр-
туды талдау
жылдық
талдау
жазбасы
30 қыркүйек
4
Жұмыссыздарды
бiлiм беру ұйым-
дарындағы еңбек
рыногі талаптарына
сәйкес кәсiби да-
йындауды, білікті-
лігін арттыруды
және қайта дайын-
дауды жүзеге
асыру мониторингi
жылдық
талдау
жазбасы
30 қыркүйек
5
Мемлекеттік атаулы
әлеуметтiк көмек
көрсету мониторингі
жарты
жылдық
экономи-
ка және
бюджеттік
жоспарлау
минист-
рлiгiне
ақпарат
15 шілде
15 қаңтар
6
Халықтың тұрмыс
деңгейiн сипаттай-
тын көрсеткiштер
және тұрмысы төмен
азаматтардың саны
тоқ-
сандық
ҚР Пре-
зидент
әкiмшi-
лiгiне
ақпарат
20 қаңтар
20 сәуір
20 шілде
20 қазан
7
Мүгедектерді сауық-
тыру бағдарламасын
iске асыру барысын
талдау
жылдық
үкіметке
ақпарат
25 ақпан
8
Ауыл шаруашылық
өндiрісі және
экономиканың басқа
да салалары үшін
талап етiлетін
мамандықтар бөлі-
нісінде еңбек ры-
ногiнiң бiртұтас
ақпараттық базасы
шеңберіндегi жұмыс
күші ұсыныстарының мониторингі
жылдық
талдау
жазбасы
30 желтоқсан
9
2015 жыл аралығы
кезеңінде өнеркәсіп
кәсіпорындары үшін талап етiлетiн мамандықтар
бөлінiсiндегi жұ-
мыс күшiнiң сұра-
нысы мен ұсынысын
талдау, болжау
және мониторингі
жылдық
талдау
жазбасы
30 наурыз
10
Еңбек рыногындағы
жағдайды және қо-
ғамдық жұмыстарды
ұйымдастыруды
талдау
айлық
талдау
жазбасы
10 күні
11
Еңбек, қауіпсiздiк
және еңбектi қорғау
туралы заңнаманы сақтау жағдайының мониторингi
жылдық
талдау
баян-
дамасы
15 ақпан
12
Әлеуметтiк-демо-
графиялық көрсет-
кiштер
жылдық
баспасөз
хабар-
ламасы
30 маусым
13
Мемлекеттік
реттегіштер
жылдық
баспасөз
хабар-
ламасы
30 маусым
14
Зейнетақының
орташа мөлшерi
тоқ-
сандық
баспасөз
хабар-
ламасы
3 қаңтар
2 сәуір
2 шілде
2 қазан
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің
Көші-қон комитеті
1
Дене тәрбиесін
дамыту бойынша
дене шынықтыру-
спорт
жылдық
талдау
жазбасы
21 қаңтар
2
Балалар-жасөспi-
рiмдер спорт мек-
тептерiнiң өткен
жылғы жұмысын
талдау
жылдық
талдау
жазбасы
21 қаңтар
3
Спорт колледжде-
рiнің, спортта
дарынды балаларға
арналған мектеп-
интернаттардың
өткен жылғы
жұмысын талдау
жылдық
талдау
жазбасы
21 қаңтар
4
Жоғары спорт шебер-
лiгi мектептерiнің,
олимпиадалық дайындық орталықта-
рының, олимпиадалық
резерв дайындау
орталықтарының талдау
жылдық
талдау
жазбасы
21 қаңтар

9.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Форма
завершения
Сроки
представления
(в т.ч.
уполномоченному органу) (дата, день после отчетного
периода;
при совпадении
сроков с праздничными
и выходными днями срок переходит на
ближайший рабочий день)
1
2
3
4
5
1
Анализ законода-
тельной работы и
развития трудовых
отношений, занятос-
ти и социальной за-
щиты населения
квар-
тальная
информация в Правите-
льство РК
5 января
5 апреля
5 июля
5 октября
2
Мониторинг рынка
труда в регионах с
целью взаимных
обменов рабочей
силы
годовая
аналити-
ческая записка
30 сентября
3
Анализ совершенст-
вования системы
организации общест-
венных работ с уче-
том придания ей экономической целе-
сообразности, ре-
гиональной специфи-
ки, активизации об-
щественных работ в
сельской местности
годовая
аналити-
ческая
записка
30 сентября
4
Мониторинг осущест-
вления профессио-
нальной подготовки,
повышения квалифи-
кации и переподго-
товки безработных
в соответствии с
потребностями рынка
труда в организаци-
ях образования
годовая
аналити-
ческая
записка
30 сентября
5
Мониторинг оказания
государственной
адресной социальной
помощи
полуго-
довая
информация в Минис-
терство
экономики
и бюджет-
ного пла-
нирования
15 июля
15 января
6
Показатели, харак-
теризующие уровень
жизни населения и
количества малообе-
спеченных граждан
квар-
тальная
информация в Админи-
страцию
Президента РК
20 января
20 апреля
20 июля
20 октября
7
Анализ хода реали-
зации Программы
реабилитации инва-
лидов
годовая
информация в Прави-
тельство РК
25 февраля
8
Мониторинг предло-
жений рабочей силы
в рамках единой
информационной ба-
зы рынка труда в
разрезе специаль-
ностей, требуемых
для сельскохозяйст-
венного производ-
ства и других
отраслей экономики
годовая
аналити-
ческая
записка
30 декабря
9
Анализ, прогнозиро-
вание и мониторинг
спроса и предложе-
ния рабочей силы в разрезе специаль-
ностей, требуемых
для промышленных
предприятий на пе-
риод до 2015 года
годовая
аналити-
ческая
записка
30 марта
10
Анализ ситуации на
рынке труда и орга-
низации обществен-
ных работ
месяч-
ная
аналити-
ческая
записка
10 числа
11
Мониторинг состоя-
ния соблюдения
законодательства о труде, Безопасности
и охране труда
годовая
аналити-
ческая
записка
15 февраля
12
Социально-демогра-
фические показатели
годовая
пресс-релиз
30 июня
13
Государственные регуляторы
годовая
пресс-релиз
30 июня
14
Средний размер
пенсий
квар-
тальная
пресс-релиз
3 января
2 апреля
2 июля
2 октября
Комитет по миграции Министерства труда и социальной защиты
1
Данные о количест-
ве оралманов при-
бывших из иностран-
ных государств
полуго-
довая
пресс-релиз
25 июля
2
Демографическая
ситуация
полуго-
довая
пресс-релиз
10 января
10 апреля
10 июля
10 октября
3
Информация о мерах
по социальной под-
держке оралманов
полуго-
довая
пресс-релиз
10 января
10 апреля
10 июля
10 октября
4
Сведения по оформ-
лению гражданства
оралманов
полуго-
довая
пресс-релиз
10 января
10 апреля
10 июля
10 октября

10. Қаржы министрлiгi
10.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статистикалық нысандардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респон-
денттердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есеп-
тi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Мемлекеттiк
меншiктi жеке-
шелендiру нәти-
желерi туралы
есеп
тоқ-
сандық
Жекеше-
лендіру
5 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
25 қаңтар
25 сәуір
25 шілде
25 қазан
2
Сенiмгерлiк бас-
қаруға тапсы-
рылған кәсiпо-
рындар (ұйым-
дар) қызметінiң
негiзгі көрсет-
кiштерi туралы
есеп
жарты
жылдық
1-СБ
20 шілде
25 шілде
3
Үкiметтік және
мемлекет кепiл-
дiк берген қа-
рыздарды игеру
және өтеу туралы
есеп
айлық
1-ҚИӨ
есепті
кезеңнен
кейінгі
айдың
5 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
айдың
20 күні
4
Салықтардан және
төлемдерден бюджетке түскен түсiм сомалары
туралы есеп
айлық
1-С
есепті
кезеңнен
кейінгі
айдың
3 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
айдың
6 күні
10.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыстардың (бюллетеньдердiң, экспресс-ақпарат-
тардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Аяқтау
нысаны
Табыстау мерзімдері
(c.і. уәкілетті
органға) (күні,
айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі
күн; мерзімдері
мереке және демалыс күндеріне сәйкес келген жағдайда, сол
күндерден кейінгі
жұмыс күніне
ауысады)
1
2
3
4
5
1
Үкiметтік және
кепiлдiк берiлген
мемлекеттік
қарыздың жағдайы
туралы ақпарат
тоқ-
сандық
"ҚР
қаржы
минис-
трлігі
стат-
бюлле-
тені"
журна-
лының
бөлімі
25-күні
2
Мемлекеттік бағалы
қағаздардың эмис-
сиясы, айналымы
және өтелуi туралы есеп
айлық
талдау
жазбасы
20-күні
21-күні
28-күні
тоқ-
сандық
жылдық
3
Салықтардан және
төлемдерден
бюджетке түскен
түсiм сомалары
туралы есеп
айлық
"ҚР-ның
салық
қызметi
хабар-
шысы"
журналы,
сондай-ақ
ҚР ҚМ
СК-ның
"www
nalog
kz"
сайтында
15-күні
11. Төтенше жағдайлар министрлiгi
11.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статистикалық нысандардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респон-
денттердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есеп-
тi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Жүргізілген
қадағалау - про-
филактикалық
жұмыс туралы
есеп
айлық
HC
5 күнi
5 күнi
2
Жарылғыш мате-
риалдарының
жоғалуы туралы
есеп
жылдық
УВМ
5 қаңтар
5 қаңтар
12. Энергетика және минералды ресурстар министрлігі
12.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статистикалық нысандардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респон-
денттердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есеп-
тi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Кен өндiру са-
ласы бойынша
ұйымдастырушы-
лық-техникалық
шараларды орын-
дау туралы есеп
айлық
ҰТШ
10 күніне
дейін
15 күніне
дейін
2
Қысқа дайындық бойынша ұйымдас-
тырушылық- техникалық ша-
раларды орындау
туралы есеп
мау-
сымдық
ҚЫС
5 қазан
15 қазан
3
Кәсiпорындардағы еңбек жағдайла-
рының жай-күйi туралы есеп
жылдық
КЕЖ
25 күніне дейін
30 күніне дейін
4
Ұңғымаларды жою
туралы есеп
тоқ-
сандық
ҰЖ
10 күніне
дейін
15 күніне
дейін
5
Ұңғымаларды
жөндеу туралы
есеп
тоқ-
сандық
ҰЖ
10 күніне
дейін
15 күніне
дейін
6
Сұйықтық және
мұнай өндiру
туралы есеп
айлық
СӨ
5 күніне
дейін
30 күніне
дейін
7
Ұңғымалар қоры-
ның жай-күйі
туралы есеп
айлық
ҰҚ
10 күніне
дейін
15 күніне
дейін
8
Жер қойнауын
(қатты пайдалы
қазбалар) пай-
даланушылардың
лицензиялық/
келiсiм шарт
шарттарын орын-
дау туралы есебі
тоқ-
сандық
1-ЛКШ
есепті
тоқсаннан
кейінгі
айдың
25 күні
5 ақпан
5 мамыр
5 тамыз
5 қараша
9
Жер қойнауын
(көмірсутек
шикізаты) пай-
даланушылардың
лицензиялық/
келiсiм шарт
шарттарын орын-
дау туралы есебі
тоқ-
сандық
2-ЛКШ
есепті
тоқсаннан
кейінгі
айдың
25 күні
5 ақпан
5 мамыр
5 тамыз
5 қараша
10
Жер қойнауын
(жерасты сулары,
емдік балшық) пайдаланушылар-
дың лицензиялық/
келiсiм шарт
шарттарын орын-
дау туралы есебi
тоқ-
сандық
3-ЛКШ
25 қаңтар
25 сәуір
25 шілде
25 қазан
5 ақпан
5 мамыр
5 тамыз
5 қараша
11
Жер қойнауын
(өндiруге бай-
ланысты емес
операциялар) пайдаланушылар-
дың лицензиялық/
келiсiм шарт шарттарын орындау туралы
есебi
жылына
бір
рет
4-ЛКШ
10 ақпан
25 ақпан
12
Пайдалы қазба-
лардың есептi
балансы
жылдық
5-ГР
15 ақпан
15 сәуір
13
Көмiр және жанар
тақтатастардың есептi балансы
жылдық
5-ГР
(көмiр)
15 ақпан
15 сәуір
14
Мұнай, газ,
конденсат және
компонент қор-
лары бойынша
есептi баланс
жылдық
6-ГР
(мұнай,
газ, кон-
денсат)
15 ақпан
15 сәуір
15
Республикалық
бюджет есебiнен
геологиялық
зерттеулер және
жер қойнауын
қорғау бойынша
орындалған жұ-
мыстар туралы
есеп
айлық
тоқ-
сандық
01-МГ
есепті
тоқсаннан
кейінгі
3 күні
есепті
тоқсаннан
кейінгі
7 күні
16
Сатып алынған
қызметтер және
жұмыстар туралы
есеп
айлық
N УР
10 күніне
дейін
25 күніне
дейін
17
Сатып алынған
жабдықтар мен
материалдар
туралы есеп
айлық
N ОМ
10 күніне
дейін
25 күніне
дейін

10. Министерство финансов
10.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм статисти-
ческих)
Перио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки
представ-
ления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата,
день после
отчетного
периода)
Сроки
представ-
ления
данных для
пользова-
телей
(дата, день после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о резу-
льтатах при-
ватизации го-
сударственной
собственности
квар-
тальная
привати-
зация
5 января
5 апреля
5 июля
5 октября
25 января
25 апреля
25 июля
25 октября
2
Отчет об ос-
новных показа-
телях деятель-
ности предпри-
ятия (органи-
зации) пере-
данного в до-
верительное управление
полуго-
довая
1-ДУ
20 июля
25 июля
3
Отчет об осво-
ении и погаше-
нии правитель-
ственных и га-
рантированных
государством
займов
месячная
1-ОПЗ
5 числа
месяца,
следующего
за отчетным
периодом
20 числа
месяца,
следующего
за отчетным
периодом
4
Отчет о суммах
поступлений налогов и пла-
тежей в бюджет
месячная
1-Н
3 числа
месяца,
следующего
за отчетным
6 числа
месяца,
следующего
за отчетным
10.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Форма завершения
Сроки представления
(в т.ч. уполномоченному
органу) (дата, день после
отчетного периода;
при совпадении
сроков с
праздничными
и выходными
днями срок
переходит на
ближайший
рабочий день)
1
2
3
4
5
1
Информация о
состоянии Правительственного и гарантирован-
ного государствен-
ного долга
кварталь-
ная
раздел
журнала
"Статбюл-
летень
Министер-
ства
финансов
РК"»
на 25 день
2
Отчет об эмиссии,
обращении и пога-
шении государст-
венных ценных
бумаг
месячная
аналити-
ческая
записка
на 20 день
квартальная
на 21 день
годовая
на 28 день
3
Отчет о суммах
поступлений на-
логов и платежей
в бюджет
месячная
журнал
"Вестник
налоговой
службы РК", а также на
сайте НК
МФ РК "www
nalog kz"»
на 15 день
11. Министерство по чрезвычайным ситуациям
11.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений (форм статисти-
ческих)
Перио-
дич-
ность
Индекс
статисти-
ческой
формы
Сроки
представ-
ления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата,
день после
отчетного
периода)
Сроки
представле-
ния данных
для поль-
зователей
(дата, день после отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о прове-
денной надзор-
но-профилакти-
ческой работе
месяч-
ная
НС
до 5 числа
до 5 числа
2
Отчет об утра-
тах взрывчатых
материалов
годовая
УВМ
5 января
5 января
12. Министерство энергетики и минеральных ресурсов
12.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений (форм статистических)
Перио-дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки
представ-
ления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата,
день после
отчетного
периода)
Сроки
представле-
ния данных
для пользо-
вателей
(дата, день после отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о выполне-
нии организацион-
но-технических
мероприятий по
нефтедобывающей
отрасли
месяч-
ная
отм
до 10-
числа
до 15 числа
2
Отчет о выполне-
нии организацион-
но-технических
мероприятий по
подготовке к зиме
сезон-
ная
зим
5 окт
15 окт
3
Отчет о состоянии
условий труда на
предприятиях
годо-
вая
УТП
до 25 -
числа
до 30 -
числа
4
Отчет о ликвида-
ции скважин
квар-
таль-
ная
лк
до 10 -
числа
до 15 числа
5
Отчет о ремонте
скважин
квар-
таль-
ная
PC
до 10 -
числа
до 15 числа
6
Отчет о добыче
жидкости и нефти
месяч-
ная
ДЖ
до 5 - числа
до 30 числа
7
Отчет о состоянии
фонда скважин
месяч-
ная
ФС
до 10 - числа
до 15 числа
8
Отчет о выполне-
нии лицензионых/
контрактных ус-
ловий недрополь-
зователями (твер-
дые полезные ис-
копаемые)
квар-
таль-
ная
1-ЛКУ
25 числа
месяца,
следующего за отчет-
ным квар-
талом
5 февраля
5 мая
5 августа
5 ноября
9
Отчет о выполне-
нии лицензионных/
контрактных ус-
ловий недрополь-
зователями (угле-
водородное сырье)
квар-
таль-
ная
2-ЛКУ
25 числа
месяца,
следующегоза отчетным кварталом
5 февраля
5 мая
5 августа
5 ноября
10
Отчет о выполне-
нии лицензионных/
контрактных ус-
ловий недрополь-
зователями (под-
земные воды, ле-
чебные грязи)
квар-
таль-
ная
3-ЛКУ
25 января
25 апреля
25 июля
25 октября
5 февраля
5 мая
5 августа
5 ноября
11
Отчет о выполнении лицензионных/
контрактных условий недро-
пользователями (операции, не связанные с добычей)
1 раз в год
4-ЛКУ
10 февраля
25 февраля
12
Отчетный баланс
полезных ископае-
мых
годо-
вая
5-ГР
15 февраля
15 апреля
13
Отчетный баланс запасов угля и
горючих сланцев
годо-
вая
5-ГР
(уголь)
15 февраля
15 апреля
14
Отчетный баланс по запасам нефти,
газа, конденсата
и попутных компо-
нентов
годо-
вая
6-ГР
(нефть,
газ, кон-
денсат)
15 февраля
15 апреля
15
Отчет о выполне-
нных объемах ра-
бот по государст-
венному геологи-
ческому изучению
недр за счет средств республи-
канского бюджета
месяч-
ная
квар-
таль-
ная
01-МГ
3 числа
после
отчетного
периода
7 числа
после
отчетного
периода
16
Отчет об закуп-
ленных услугах и
работах
месяч-
ная
N УР
до 10
числа
до 25 -
числа
17
Отчет об закупле-
нных оборудовании
и материалах
месяч-
ная
N ОМ
до 10 -
числа
до 25 -
числа

12.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыстардың (бюллетеньдердiң, экспресс-ақпарат-
тардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Аяқтау
нысаны
Табыстау мерзімдері
(c.і. уәкілетті
органға) (күні,
айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі
күн; мерзімдері
мереке және демалыс күндеріне сәйкес келген жағдайда, сол
күндерден кейінгі
жұмыс күніне
ауысады)
1
2
3
4
5
1
ҚР-дағы жер қой-
науын пайдаланушы-
лардың инвести-
циялық қызмет
нәтижелерiне шолу
график
бойынша
АҚ*
2
Мұнай-газ кешенi
бойынша ақпарат
график
бойынша
АҚ*
*) - аса құпиялы
13. Әдiлет министрлiгi
13.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статистикалық нысандардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респон-
денттердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есеп-
тi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шылар үшін Әділет министрлігіне
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, есепті
кезеңнен кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Нотариустардың
жұмысы туралы
есеп
жарты
жылдық
N 5-
нысан
25 қаңтар
25 шiлде
25 қаңтар
25 шiлде
2
Адвокаттар ал-
қасының жұмысы
туралы есеп
жарты
жылдық
N 14-
нысан
25 қаңтар
25 шiлде
25 қаңтар
25 шiлде
13.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыстардың (бюллетеньдердiң, экспресс-ақпарат-
тардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Аяқтау
нысаны
Табыстау мерзімдері
(c.і. уәкілетті
органға) (күні,
есепті кезеңнен кейінгі күн; мерзімдері мереке және демалыс күндеріне сәйкес келген жағдайда, сол
күндерден кейінгі
жұмыс күніне
ауысады)
1
2
3
4
5
1
Адвокаттар алқасы-
ның жұмысы туралы
жылына
екi рет
талдау
жазбасы
25 қаңтар
25 шiлде
2
Бюджетке қаржының
түсуi және респуб-
ликадағы нотариал-
дық iс-әрекеттердің
жасалуы туралы
жылына
екi рет
талдау
жазбасы
25 қаңтар
25 шiлде
3
Республикадағы
азаматтық хал-
актілерiнiң тiр-
келуi туралы
жылына
екi рет
талдау
жазбасы
25 қаңтар
25 шiлде
14. Ұлттық Банк
14.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статистикалық нысандардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респон-
денттердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есеп-
тi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Резиденттер
еместерге қойы-
латын қаржы
талаптары және
олардың мiндет-
терi туралы есеп
тоқ-
сандық
1-ПБ
40-күнге
дейін
95-күнге
дейін
2
Жүк және жолау-
шылар тасымал-
даудан, басқа да
көлiктік опера-
циялардан түскен
түсiмдер және төлемдер туралы есеп
тоқ-
сандық
2-ПБ
30-күнге
дейін
70-күнге
дейін
3
Темiр жолдар
бойынша жүк және
жолаушылар
тасымалдаудан
түскен түсiмдер
және төлемдер
туралы есеп
тоқ-
сандық
3-ПБ
30-күнге
дейін
70-күнге
дейін
4
Көлiктiк рези-
дент емес-кәсi-
порындар атынан
жүзеге асырылған
операциялар
туралы есеп
тоқ-
сандық
4-ПБ
30-күнге
дейін
70-күнге
дейін
5
Көлiктiк рези-
дент емес-
кәсiпорындардан
алынған түсiм
туралы есеп
тоқ-
сандық
5-ПБ
30-күнге
дейін
70-күнге
дейін
6
Резидент емес-
терден алынған
байланыс қыз-
меттерi (рези-
денттер еместер-
ге көрсетiлген) туралы есеп
тоқ-
сандық
6-ПБ
30-күнге
дейін
70-күнге
дейін
7
Резидент емес-
терден алынған
қызметтер (рези-
дент еместерге
көрсетiлген) және демеу қар-
жылар туралы
есеп
тоқ-
сандық
7-ПБ
30-күнге
дейін
70-күні
8
Резиденттер
еместерге қо-
йылатын қаржы
талаптары және
олардың мiндет-
терi туралы есеп
тоқ-
сандық
9-ПБ
20-күнге
дейін
40-күнге
дейін
9
Резидент емес-
термен жасалатын
халықаралық
операциялар
туралы есеп
тоқ-
сандық
10-ПБ
30-күнге
дейін
70-күні
10
Халықаралық сақ-
тандыру опера-
циялары және
қайта сақтандыру
туралы есеп
тоқ-
сандық
11-ПБ
20-күнге
дейін
70-күні
11
"Қазақстанның
ресми шетелдiк
қарыздары
бойынша" есеп
тоқ-
сандық
14-ПБ
30-күнге
дейін
40-күні
12
Резидент емес-
термен бағалы
қағаздар бойынша
жасалатын
халықаралық
операциялар
туралы есеп
тоқ-
сандық
15-ПБ
20-күнге
дейін
Екінші
айдың
20 күніне
дейін
13
Қолда бар шетел-
дiк валютаның
қозғалысы туралы
есеп
айлық
16-ПБ
15-күнге
дейін
30 күніне
дейін
14
Гранттарды алу
және игеру, ше-
телдiк кредит-
тердi қолдану
және өтеу туралы
есеп
тоқ-
сандық
11-ОБ
10-күнге
дейін
15
Кәсiпорындарды
тауарлардың
экспорты және
импорты кезiнде
тасымалдауға
және сақтанды-
руға кеткен шы-
ғыстар туралы
зерттеу сауал-
дамасы
жылдық
сауал-
дама
1 шілде

12.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Форма завер-
шения
Сроки представления (в т.ч. уполномо-
ченному органу)
(дата, день после
отчетного периода;
при совпадении
сроков с праздничными и выходными днями срок
переходит на
ближайший рабочий день)
1
2
3
4
5
1
Обзор результатов инвестиционной
деятельности нед-
ропользователей в
РК
по
графику
СС
2
Информация по неф-
тегазовому комп-
лексу
по
графику
СС
13. Министерство юстиции
13.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм статисти-
ческих)
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки
представ-
ления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата,
день после
отчетного
периода)
Сроки
представ-
ления
данных для
пользова-
телей (дата, день после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о работе
нотариусов
полуго-
довая
ф.№N 5
5 января
5 июля
25 января
25 июля
2
Отчет о работе
коллегии адво-
катов
полуго-
довая
ф.№N 14
5 января
5 июля
25 января
25 июля
13.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дич-
ность
Форма
завершения
Сроки
представления
(в т.ч.
уполномоченному
органу) (дата,
день после
отчетного
периода;
при совпадении
сроков с
праздничными
и выходными
днями срок
переходит на
ближайший
рабочий день)
1
2
3
4
5
1
О работе коллегии
адвокатов
2 раза
в год
аналитическая записка
25 января
25 июля
2
О совершаемых нота-
риальных действиях
в республике и пос-
туплениях денег в
бюджет
2 раза
в год
аналитическая записка
25 января
25 июля
3
О регистрации актов
гражданского сос-
тояния в республике
2 раза в год
аналитическая
записка
25 января
25 июля
14. Национальный Банк
14.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм cтатисти-
ческих)
Перио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки
представ-
ления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата,
день после
отчетного
периода)
Сроки
представ-
ления
данных
для
пользо-
вателей
(дата,
день после
отчетногопериода)
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о финансовых
требованиях к не-
резидентам и обя-
зательствах перед
ними
квар-
тальная
1-ПБ
до 40 дня
на 95
день
2
Отчет о поступле-
ниях и платежах за
грузовые и пасса-
жирские перевозки и другие транс-
портные операции
квар-
тальная
2-ПБ
до 30
числа
на 70
день
3
Отчет о поступлениях и платежах за грузовые и пассажирские перевозки по железным дорогам
квар-
тальная
3-ПБ
до 30 числа
на 70 день
4
Отчет об операци-
ях, осуществленных
от имени транс-
портных предприя-
тий-нерезидентов
квар-
тальная
4-ПБ
до 30
числа
на 70
день
5
Отчет о выручке, полученной от транспортных предприятий-
нерезидентов
квар-
тальная
5-ПБ
до 30 числа
на 70 день
6
Отчет об услугах
связи, полученных
от нерезидентов
(предоставленных
нерезидентам)
квар-
тальная
6-ПБ
до 30
числа
на 70
день
7
Отчет об услугах
и субсидиях полу-
ченных от нерези-
дентов (предостав-
ленных нерезиден-
там)
квар-
тальная
7-ПБ
до 30
числа
на 70
день
8
Отчет о состоянии
финансовых требо-
ваний к нерезиден-
там и обязательств перед ними
квар-
тальная
9-ПБ
до 20
числа
до 40 дня
9
Отчет о междуна-
родных операциях с
нерезидентами
квар-
тальная
10-ПБ
до 30
числа
на 70
день
10
Отчет о междуна-
родных страховых
операциях и пере-
страховании
квар-
тальная
11-ПБ
до 20
числа
на 70
день
11
Отчет "По официа-
льным зарубежным
займам Казахстана"
квар-
тальная
14-ПБ
до 30
числа
на 40
день
12
Отчет о междуна-
родных операциях
по ценным бумагам
с нерезидентами
квар-
тальная
15-ПБ
до 20
числа
до 20
числа
второго
месяца
13
Отчет о движении
наличной иностран-
ной валюты
месяч-
ная
16-ПБ
до 15
числа
до 30 числа
14
Отчет о получении
и освоении грантов и об использовании
и погашении иност-
ранных кредитов
квар-
тальная
11-ОБ
до 10 числа
15
Анкета обследова-
ния предприятий о расходах на транс-
портировку и страхование при экспорте и импорте товаров
годовая
анкета
1 июля

15. Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттік
15.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
р/с
N
Статистикалық байқаулардың (статистикалық нысандардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Статис-
тикалық нысан-
ның
индексі
Респон-
денттердiң бастапқы деректердi табыс ету мерзiмдерi (күні, айы,
жылы, есеп-
тi кезеңнен
кейінгі күн)
Пайдалану-
шыларға
деректерді
табыс ету
мерзімдері
(күні, айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі күн)
1
2
3
4
5
6
1
Жердiң қолда
бары және оны
санаттар, жер
учаскелерiнiң
меншiктi иелерi,
жердi пайдалану-
шылар және пайдаланылатын жерлер бойынша бөлу туралы
жылдық
22-
нысан
1 қараша
20 қаңтар
2
Суармалы жерлер-
дiң қолда бары және оларды
санаттар, жер
учаскелерінің
меншікті иелерi,
жердi пайда-
ланушылар және
пайдаланылатын
жерлер бойынша
бөлу туралы
жылдық
22-А
нысан
1 қараша
20 қаңтар
3
Жердi пайдала-
нуды бақылау
туралы
тоқ-
сандық
1-ЖЕР
1 қаңтар
20 қаңтар
4
Жер реформасының
барысы туралы есеп
тоқ-
сандық
2-ЖЕР
5 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
10 қаңтар
10 сәуір
10 шілде
10 қазан
5
Жердi қалпына
келтiру, жердің
өнім беретiн
қабатын аршу
және пайдалану
туралы есеп
жылдық
2-ТП
"қалпына
келтіру"
1 қараша
20 қаңтар
15.2. Басқа статистикалық жұмыстар
р/с
N
Статистикалық жұмыстардың (бюллетеньдердiң, экспресс-ақпарат-
тардың) атауы
Кезең-
дiлiгi
Аяқтау
нысаны
Табыстау мерзімдері
(c.і. уәкілетті
органға) (күні,
айы, жылы, есепті
кезеңнен кейінгі
күн; мерзімдері
мереке және демалыс күндеріне сәйкес келген жағдайда, сол
күндерден кейінгі
жұмыс күніне
ауысады)
1
2
3
4
5
1
ҚР-дағы жерлердің
жай-күйi және пай-
даланылуы туралы
жылдық
талдау
баян-
дамасы
30 қаңтар
Қысқартулар тiзiмi:
ЭҚЖС - Экономикалық қызмет түрлерiнiң жалпы сыныптауышы
МНС - Меншiк нысандары мен түрлерiнiң сыныптауышы
КМС - Кәсiпорындар мөлшерлілігінің жұмыспен қамтылғандар
саны бойынша сыныптауышы
ЭҚТӨС - Экономикалық қызмет түрлерi бойынша өнiмдер
сыныптауышы
ШҰҚНС - Шаруашылық жүргізудің ұйымдастыру-құқықтық
нысандарының сыныптауышы
ӘАОС - Әкімшілік-аумақтың объектілер сыныптауышы
ЭСС - Экономика секторларының сыныптауышы
КҰЖС - Кәсiпорындар мен ұйымдардың жалпы сыныптауышы
МЖТС - Мақсаттар бойынша жеке тұтыну сыныптауышы
ӨӨСС - Өнеркәсiп өнiмінің статистикалық сыныптауышы
МБОБЖ - Мемлекеттік және шаруашылық басқару органдарын
белгiлеу жүйесi
СЭ ҚТН - Сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасы
ЕҚ - Еуропалық қауымдастық
СТ және СОТ - Салық төлеушiлердiң және салық салу
объектілерінiң мемлекеттік тiзiмi
ЗТ ДМБ - "Заңды тұлғалар" деректерiнің мемлекеттік базасы

15. Агентство по управлению земельными ресурсами
15.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
(форм статисти-
ческих)
Перио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки
представ-
ления
первичных
данных
респон-
дентами
(дата,
день после
отчетного
периода)
Сроки
представ-
ления
данных
для поль-
зователей
(дата,
день после
отчетного
периода)
1
2
3
4
5
6
1
О наличии земель
и распределении их по категориям,
собственникам зе-
мельных участков,
землепользовате-
лям и угодьям
годовая
ф. 22
1 ноября
20 января
2
О наличии орошае-
мых земель и рас-
пределении их по
категориям, соб-
ственникам земе-
льных участков,
землепользовате-
лям и угодьям
годовая
ф. 22-А
1 ноября
20 января
3
О контроле за ис-
пользованием зе-
мель
квар-
тальная
1-ЗЕМ
1 января
20 января
4
Отчет о ходе зе-
мельной реформы
квар-
тальная
2-ЗЕМ
5   января
5 апреля
5 июля
5 октября
10 января
10 апреля
10 июля
10 октября
5
Отчет о рекульти-
вации земель,
снятии и исполь-
зовании плодород-
ного слоя почвы
годовая
2-ТП
"рекуль-
тивация"
1 ноября
20 января
15.2. Другие статистические работы
N
п/п
Наименование
статистических работ
Перио-
дичность
Форма
завершения
Сроки
представления (в т.ч. упол-
номоченному
органу)
(дата, день
после отчетного
периода;
при совпадении
сроков с
праздничными
и выходными
днями срок
переходит на
ближайший
рабочий день)
1
2
3
4
5
1
О состоянии и исполь-
зовании земель РК
годовая
аналити-
ческий
доклад
30 января
Список сокращений:
ОКЭД - Общий классификатор видов экономической деятельности
КФС - Классификатор форм собственности и видов
КРП - Классификатор размерности предприятий по численности занятых
КПВЭД - Классификатор продукции по видам экономической деятельности
КОПФ - Классификатор организационно-правовых форм хозяйствования
КАТО - Классификатор административно-территориальных объектов
КСЭ - Классификатор секторов экономики
ОКПО - Общий классификатор предприятий и организаций
КИПЦ - Классификатор индивидуального потребления по целям
СКПП - Статистический классификатор промышленной продукции
СООГУ - Система обозначений органов государственного и хозяйственного управления
ТН ВЭД - Товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности
ЕС - Европейское Сообщество
РНиОН - Государственный реестр налогоплательщиков и объектов налогообложения