Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі N 332 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005 - 2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 - 2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005 - 2007 жылдарға арналған негiзгі бағыттарына (1-бөлiм):
"2005 - 2007 жылдарда экономиканың жұмыс iстеу жағдайлары" деген 2-бөлiмде:
"Iшкi жағдайлар" деген 2.2-кiшi бөлiмде:
төртiншi абзац алып тасталсын;
"Елдi дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мақсаттары, мiндеттерi және басымдықтары" деген 3-бөлiмде:
"2005 - 2007 жылдарға арналған макроэкономикалық көрсеткiштер болжамы" деген 3.1-кiшi бөлiмде:
екiншi және төртіншi абзацтар алып тасталсын;
жетiншi абзацтағы "21 - 25" деген сандар "30 - 31,5" деген сандармен ауыстырылсын;
сегiзiншi және тоғызыншы абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Инфляция деңгейi 2005 - 2007 жылдары орта есеппен 5 - 7% шегiнде болады;
Нақты жалақы 2005 - 2007 жылдары орта есеппен 7,2 %-ды құрайтын озық қарқынмен өсетiн болады деп күтілуде";
"Орта мерзiмдi мiндеттердi шешу саласында" деген 3.3-кiшi бөлiмде:
бесiншi абзацтағы "4,1 - 6,5%" деген сандар "5 - 7%" деген сандармен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттiк реттеуіштері (2-бөлiм) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасының 2005 - 2007 жылдарға арналған әлеуметтiк-экономикалық дамуының негiзгi көрсеткiштерi (3-бөлiм) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2005 - 2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегі басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде (5-бөлім):
1) "2005 - 2007 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген кестеде:
"Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттік нөмiрi 3-жолда:
5-бағандағы "760000" деген сандар "710084" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2005 года N 332
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы" следующие изменения и дополнения:
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в основные направления социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы (раздел 1):
в разделе 2 "Условия функционирования экономики в 2005-2007 годах":
в подразделе 2.2 "Внутренние условия":
абзац четвертый исключить;
в разделе 3 "Цели, задачи и приоритеты развития страны на 2005-2007 годы":
в подразделе 3.1 "Прогноз макроэкономических показателей на 2005-2007 годы":
абзацы второй и четвертый исключить;
в абзаце седьмом цифры "21 - 25" заменить цифрами "30 - 31,5";
абзац восьмой и девятый изложить в следующей редакции:
"Уровень инфляции в среднем за 2005-2007 годах будет в пределах 5-7 %;
Предполагается, что реальная заработная плата будет расти опережающими темпами, который в среднем за 2005-2007 годы составит 7,2 %";
в подразделе 3.3 "В области решения среднесрочных задач":
в абзаце пятом цифры "4,1-6,5 %" заменить цифрами "5-7 %";
Государственные регуляторы социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы (раздел 2) изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Прогноз важнейших показателей социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы (раздел 3) изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в перечне приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 5):
1) в таблице "Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы":
в разделе "Государственная программа развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы":
в строке, порядковый номер 3:
в графе 5 цифры "760000" заменить цифрами "710084";

7-бағандағы "266000" деген сандар "216084" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрі 5-жолда:
7-бағандағы "2000000" деген сандар "1000000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "996716" деген сандар "1996716" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 8-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын: "2005-2007";
7-бағандағы "215000" деген сандар "115000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған мынадай редакцияда жазылсын: "100000";
реттік нөмiрi 9-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын: "2005-2007";
7-бағандағы "215000" деген сандар "135000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған мынадай редакцияда жазылсын: "80000";
реттік нөмiрі 10-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын: "2005-2007";
7-бағандағы "562497" деген сандар "162497" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған мынадай редакцияда жазылсын: "400000";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 10-1-жолмен толықтырылсын:
"10-1  Алматы қаласында Қазақ  БҒМ  2003-  203 976  154 060  49 916
тілі мен әдебиетiн           2005
тереңдетiп оқытатын
республикалық мектеп-
интернаттың құрылыстар
кешенiн (спорт залы
бар бассейн) салу                                         ";
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "4433109" деген сандар "2855109" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "3495380" деген сандар "5075380" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының денсаулық сақтауды реформалаудың және дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттік нөмiрi 14-жолда:
7-бағандағы "3000000" деген сандар "2800000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "3000000" деген сандар "3200000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 15-жолда:
7-бағандағы "600000" деген сандар "800000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "669200" деген сандар "469200" деген сандармен ауыстырылсын;
"2003 - 2005 жылдарға арналған мемлекеттiк аграрлық азық-түлiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 50-жолда:
7-бағандағы "48190" деген сандар "200270" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "750000" деген сандар "597920" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 52-1-жолмен толықтырылсын:
"52-1  Алматы облысы           АШМ  2004-  19169    10300      9169
Жамбыл ауданында             2005
"Қара жырық"
магистральды каналын
қайта жаңарту                                            ";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 57-1-жолмен толықтырылсын:
"57-1  Жамбыл облысы Шу        АШМ  2004-  116000   28400      87600
ауданы Тасөткел суару        2005
алқабының Тасөткел
магистральды каналын
қайта жаңарту                                            ";

в графе 7 цифры "266000" заменить цифрами "216084";
в строке, порядковый номер 5:
в графе 7 цифры "2000000" заменить цифрами "1000000";
в графе 9 цифры "996716" заменить цифрами "1996716";
в строке, порядковый номер 8:
графу 4 изложить в следующей редакции: "2005-2007";
в графе 7 цифры "215000" заменить цифрами "115000";
графу 9 изложить в следующей редакции "100000";
в строке, порядковый номер 9:
графу 4 изложить в следующей редакции: "2005-2007";
в графе 7 цифры "215000" заменить цифрами "135000";
графу 9 изложить в следующей редакции "80000";
в строке, порядковый номер 10:
графу 4 изложить в следующей редакции: "2005-2007";
в графе 7 цифры "562497" заменить цифрами "162497";
графу 9 изложить в следующей редакции "400000";
дополнить строкой, порядковый номер 10-1, следующего содержания:
"10-1 Строительство              МОН      2003-         203976 154060
комплекса                           2005                       49916
сооружений
Республиканской
школы-интерната
с углубленным
изучением казахского
языка и литературы
в городе Алматы
(бассейн со
спортивным залом)                                                 ";
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "4433109" заменить цифрами "2855109";
в графе 9 цифры "3495380" заменить цифрами "5075380";
в разделе "Государственная программа реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы":
в строке, порядковый номер 14:
в графе 7 цифры "3000000" заменить цифрами "2800000";
в графе 8 цифры "3000000" заменить цифрами "3200000";
в строке, порядковый номер 15:
в графе 7 цифры "600000" заменить цифрами "800000";
в графе 8 цифры "669200" заменить цифрами "469200";
в разделе "Государственная агропродовольственная программа на 2003-2005 годы":
в строке, порядковый номер 50:
в графе 7 цифры "48190" заменить цифрами "200270";
в графе 8 цифры "750000" заменить цифрами "597920";
дополнить строкой, порядковый номер 52-1, следующего содержания:
"52-1 Реконструкция              МСХ      2004-         19169  10300  9169
магистрального канала               2005
"Кара-Жирик" в
Жамбылском районе
Алматинской области                                               ";
дополнить строкой, порядковый номер 57-1, следующего содержания:
"57-1 Реконструкция              МСХ      2004-         116000 28400
Ташуткульского                      2005                       87600
магистрального канала
Ташуткульского
массива орошения в
Шуйском районе
Жамбылской области                                                 ";

мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 59-1, 59-2, 59-3-жолдармен толықтырылсын:
"59-1  Қызылорда қаласында     АШМ  2004-   37638   20250      17388
ӨMК қайта жаңарту            2005
59-2   Қызылорда облысы        АШМ  2004-   28984   18140      10844
Жалағаш ауданында            2005
Айтек жүйесiнiң
Айтек, Коммунизм,
Бәйбiхан каналдарын
қайта жаңарту
59-3   Қызылорда облысы        АШМ  2004-   63811   28400      35411
Жаңақорған ауданында         2005
Келiнтөбе жүйесiнiң
магистральды каналын
қайта жаңарту                                            ";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрі 60-1, 60-2-жолдармен толықтырылсын:
"60-1  Қызылорда облысы        АШМ  2004-   28898   12150      16748
Қазалы ауданында             2005
Басқара жүйесiнiң
магистральды каналын
қайта жаңарту
60-2   Қызылорда облысы        АШМ  2004-  102400   23000      79400
Сырдария ауданында           2005
сол жағалау
магистральды каналын
қайта жаңарту                                              ";
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "4754685" деген сандар "5163025" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "7984085" деген сандар "7832005" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ауыз cу" салалық бағдарламасы" деген бөлімде:
реттiк нөмiрi 83-жолда:
4-бағандағы "2003-2006" деген сандар "2003-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "50000" деген сандар "145739" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағанда "95739" деген сандар алып тасталсын;
реттiк нөмірi 84-жолда:
4-бағандағы "2003-2006" деген сандар "2003-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "413276" деген сандар "335339" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "100000" деген сандар "234339" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағанда "192276" деген сандар алып тасталсын;
реттiк нөмiрi 86-жолда:
7-бағандағы "50000" деген сандар "100000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "300000" деген сандар "250000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "4891976" деген сандар "5172054" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "5141819" деген сандар "4803804" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламалардан тыс" деген бөлiмде:
peттiк нөмiрi 183-жолда:
5-бағандағы "250000" деген сандар "369764" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "250000" деген сандар "369764" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 202-1, 202-2, 202-3, 202-4, 202-5-жолдармен толықтырылсын:
"202-1 Астана қаласында Есiл   ПIБ  2001- 2765200 2310000     455200
өзенінің сол                 2005
жағалауында Қазақстан
Республикасының
Парламентi
Мәжiлiсiнiң 400
орындық бiрлескен
мәжіліс залы бар
ғимаратын салу
202-2  Астана қаласында Есiл   ПІБ  2002- 4908224  3893020   1015204
өзенінің сол                 2005
жағалауында
Әкiмшiлiк ғимаратын
салу (Қазақстан
Республикасының
Үкімет үйі)
202-3  Астана қаласының        ПIБ  2004-  329977   138300    191677
Қазақстан                    2005
Республикасы
Президентiнiң
Резиденциясында
Үлкен фонтан салу
202-4  Қазақстан Республикасы  ПIБ  2005  1537861            1537861
Президентiнiң
Резиденциясын
инженерлiк
желiлерiмен салу.
Көркейту
202-5  Астана қаласында 90     ПІБ  2003-  226387   165000     61387
пәтерлiк жатақхана           2005
салу. Сыртқы
инженерлiк желiлер
және қоса салынған
қазандық                                                ";

дополнить строками, порядковые номера 59-1, 59-2, 59-3, следующего содержания:
"59-1 Реконструкция ПМК в        МСХ      2004-         37638  20250
городе Кызылорде                    2005                       17388
59-2 Реконструкция каналов      МСХ      2004-         28984  18140 10844
Айтек, Коммунизм,                   2005
Байбихан Айтекской
системы в
Жалагашском районе
Кызылординской области
59-3  Реконструкция МК           МСХ      2004-         63811  28400 35411
Келентюбинской                      2005
системы в
Жанакорганском
районе
Кызылординской
области                                                           ";
дополнить строками, порядковые номера 60-1, 60-2, следующего содержания:
"60-1 Реконструкция МК           МСХ      2004-         28898  12150 16748
Басыкаринской                       2005
системы в
Казалинском районе
Кызылординской области
60-2  Реконструкция ЛМК в        МСХ      2004-         102400 23000 79400
Сырдарьинском районе                2005
Кызылординской
области                                                           ";
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "4754685" заменить цифрами "5163025";
в графе 8 цифры "7984085" заменить цифрами "7832005";
в разделе "Отраслевая программа "Питьевые воды":
в строке, порядковый номер 83:
в графе 4 цифры "2003-2006" заменить на "2003-2005";
в графе 7 цифры "50000" заменить цифрами "145739";
в графе 8 цифры "95739" исключить;
в строке, порядковый номер 84:
в графе 4 цифры "2003-2006" заменить на "2003-2005";
в графе 5 цифры "413276" заменить цифрами "335339";
в графе 7 цифры "100000" заменить цифрами "234339";
в графе 8 цифры "192276" исключить;
в строке, порядковый номер 86:
в графе 7 цифры "50000" заменить цифрами "100000";
в графе 8 цифры "300000" заменить цифрами "250000";
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "4891976" заменить цифрами "5172054";
в графе 8 цифры "5141819" заменить цифрами "4803804";
в разделе "Вне программ":
в строке, порядковый номер 183:
в графе 5 цифры "250000" заменить цифрами "369764";
в графе 7 цифры "250000" заменить цифрами "369764";
дополнить строками, порядковые номера 202-1, 202-2, 202-3, 202-4, 202-5, следующего содержания:
"202-1 Строительство             УДП      2001-         2765200
здания Мажилиса                    2005                 2310000
Парламента                                                   455200
Республики
Казахстан с залом
совместных
заседаний на
400 мест на левом
берегу реки Есиль в
г. Астане
202-2 Строительство             УДП      2002-         4908224
административного                  2005                 3893020
здания на левом                                             1015204
берегу реки Есиль в
г. Астане (Дом
Правительства
Республики
Казахстан)
202-3 Строительство             УДП      2004-         329977
большого фонтана                   2005                 138300
на Резиденции                                                191677
Президента
Республики
Казахстан в
г. Астане
202-4 Строительство             УДП      2005          1537861
Резиденции                                                  1537861
Президента
Республики
Казахстан с
инженерными
коммуникациями.
Благоустройство
202-5 Строительство             УДП      2003-         226387
общежития на                       2005                 165000
90 квартир в                                                61387
г. Астане. Внешние
инженерные сети и
встроенная
котельная                                                        ";

мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 204-1-жолмен толықтырылсын:
"204-1 Сенат ғимаратын      Парла-  2005   184875             184875
салуды аяқтау        менттiң
Шаруашы-
лық
басқармасы                         ";
реттiк нөмiрi 205-жолда:
5-бағандағы "3926400" деген сандар "3341248" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1913200" деген сандар "1328048" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламалардан тыс жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "46501931" деген сандар "50067899" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда:
7-бағандағы "188228677" деген сандар "190905363" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "192933872" деген сандар "192443777" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "159236417" деген сандар "160816417" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Республикалық бюджеттен дамытуға және кредиттер беруге арналған мақсатты трансферттердiң есебiнен қаржыландырылатын басымды жергілiктi бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) 2005 - 2007 жылдарға арналған тiзбесi" деген кестеде:
"Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 369-жолда:
5-бағандағы "3020100" деген сандар "8020100" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1350000" деген сандар "6350000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "25646573" деген сандар "30646573" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламадан тыс" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 424-жолда:
7-бағандағы "100000" деген сандар "600000" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 425, 426, 427, 428, 429, 430-жолдармен толықтырылсын:
"425  Теннис кортын   МАСМ  2005-  1424981        500000   924981
caлу                  2006
426   А. Иманов және  ККM   2005-  1718300        750000   968300
Л. Гумилев            2006
көшелерi
ауданында
көлiк айрығын
салу
427   12-көше мен     ККM   2005-  2499806        750000   1749804
Гастелло              2006
көшесiнiң
қиылысында
көлiк айрығын
салу
428   "Әуежай -       ККM   2005   500000         500000
Қарағанды"
трассасының
айналма жолын
салу (ұзындығы
16 км)
429   Қартайған       ЕХҚМ  2005- 1974618         1500000   474619
ардагерлер мен        2006
мүгедектер
үшін интернат-
үйiн салу
430   Қолданыстағы    ЭМРМ  2005   462000         462000
желiлердiң
35 және 6 кВ
кiре берiстерiн
жаңа кiшi
станцияға қайта
орната отырып,
"Алмалы" кешенi
аумағының
артынан 35/6 кВ
жаңа қос
трансформация-
лық кiшi
станция салу                                              ";
"Бағдарламалардан тыс жиыны" деген жолда:

дополнить строкой, порядковый номер 204-1, следующего содержания:
"204-1 Окончание                 ХОЗУ     2005          184875
строительства             Парла-                            184875
здания Сената             мента                                  ";
в строке, порядковый номер 205:
в графе 5 цифры "3926400" заменить цифрами "3341248";
в графе 7 цифры "1913200" заменить цифрами "1328048";
в строке "Итого вне программ":
в графе 7 цифры "46501931" заменить цифрами "50067899";
в строке "Всего":
в графе 7 цифры "188228677" заменить цифрами "190905363";
в графе 8 цифры "192933872" заменить цифрами "192443777";
в графе 9 цифры "159236417" заменить цифрами "160816417";
2) в таблице "Перечень приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов
(программ), финансируемых за счет средств трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2005-2007 годы":
в разделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана"
в строке, порядковый номер 369:
в графе 5 цифры "3020100" заменить цифрами "8020100";
в графе 7 цифры "1350000" заменить цифрами "6350000";
в строке "Итого по программе":
в графе 7 цифры "25646573" заменить цифрами "30646573";
в разделе "Вне программ":
в графе 7 строки, порядковый номер 424, цифры "100000" заменить цифрами "600000";
дополнить строками, порядковые номера 425, 426, 427, 428, 429, 430, следующего
содержания:
"425 Строительство               МКИС     2005-         1424981
теннисного                           2006                 500000
корта                                                          924981
426  Строительство               МТК      2005-         1718300
транспортной                         2006                 750000
развязки в                                                     968300
районе улиц
А. Иманова и
Л. Гумилева
427  Строительство               МТК      2005-         2499806
транспортной                         2006                 750000
развязки на                                                   1749804
пересечении
улиц 12 и
Гастелло
428  Строительство               МТК      2005          500000
объездной                                                 500000
дороги трассы
"Аэропорт -
Караганда"
(протяженностью
16 км)
429  Строительство               МТСЗН    2005-         1974618
дома-                                2006                 1500000
интерната для                                                  474619
престарелых
ветеранов и
инвалидов
430  Строительство               МЭМР     2005          462000
новой                                                     462000
двухтрансфор-
маторной
подстанции
35/6 кВ за
территорией
комплекса
"Алмалы" с
переустройством
заходов
существующих линий
35 и 6кВ на новую
подстанцию                                                         ";
в строке "Итого вне программ":

7-бағандағы "996472" деген сандар "5928472" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "4117705" деген сандармен толықтырылсын;
"Барлығы" деген жолда:
7-бағандағы "114618591" деген сандар "124580591" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "124916564" деген сандар "129034269" деген сандармен ауыстырылсын;
3) "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған бюджеттiк инвестициялар" деген кестеде:
"2003 - 2005 жылдарға арналған аграрлық азық-түлік мемлекеттік бағдарлама" деген бөлiмде:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 5-1-жолмен толықтырылсын:
"5-1  "Қазагромаркетинг"  АШМ   424700   161 ауылдық ақпараттық-
АҚ                                 консультативтiк орталық
құруға және олардың
жұмыс істеуiн қамтамасыз
етуге және
"Қазагромаркетинг" АҚ-тың
облыстық өкiлдiктерi
үшiн негiзгi құралдарды
сатып алуға;";
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда "23360000" деген сандар "23784700" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Индустриялық-инновациялық дамуының 2003 - 2015 жылдарға арналған стратегиясы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 11-жолда 4-бағанда "6116810" деген сандар "9616810" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 13-жолда 4-бағанда "970000" деген сандар "1373887" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда "26163456" деген сандар "30067343" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында шағын кәсіпкерлікті дамытудың және қолдаудың 2003 - 2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмірі 15-жолда 4-бағандағы "1542500" деген сандар "11542500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда "2542500" деген сандар "12542500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламадан тыс" деген бөлiмде:
реттік нөмiрi 24-жолда:
4-бағандағы "4500000" деген сандар "5500000" деген сандармен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Амангелдi топты газ кен орындарын игеруге және Қазақстан Республикасының энергетикалық секторында транзиттік әлеуетті дамытуға";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмірі 25, 26, 27, 28-жолдармен толықтырылсын:
25    "Халықаралық        БҒМ   120000   Бiлім беру және ғылым
бағдарламалардың                   саласындағы халықаралық
қазақстандық                       бағдарламаларды ұйымдық
орталығы" АҚ                       сүйемелдеуге
26    "Қаржы орталығы"    БҒМ    600000  Екіншi деңгейдегі банктерде
АҚ                                 кредиттерге кепiлдiк берудi
қамтамасыз етуге
27    Курчатов қаласында  ЭМРМ   273000  Технопарктiң жұмыс iстей
"Ядролық                           бастауы үшін заңды тұлға
технологиялар паркi"               құруға, жобалау-сметалық
технопаркін құру                   құжаттаманы және жобаларды
әзiрлеуге

в графе 7 цифры "996472" заменить цифрами "5928472";
в графе 8 дополнить цифрами "4117705";
в строке "ВСЕГО":
в графе 7 цифры "114618591" заменить цифрами "124580591";
в графе 8 цифры "124916564" заменить цифрами "129034269";
3) в таблице "Бюджетные инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц":
в разделе "Государственная агропродовольственная программа на 2003-2005 годы":
дополнить строкой, порядковый номер 5-1:
"5-1  АО              МСХ         424700    На создание и
"Казагромар-                           обеспечение
кетинг"                                функционирования
161 сельских
информационно-
консультационных
центров и
приобретение
основных средств для
областных
представительств АО
"Казагромаркетинг";
в строке "Итого по программе" цифры "23360000" заменить цифрами "23784700";
в разделе "Стратегия индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы":
в графе 4 строки, порядковый номер 11, цифры "6116810" заменить цифрами "9616810";
в графе 4 строки, порядковый номер 13, цифры "970000" заменить цифрами "1373887";
в строке "Итого по программе" цифры "26163456" заменить цифрами "30067343";
в разделе "Государственная программа развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2003-2005 годы":
в графе 4 строки, порядковый номер 15, цифры "1542500" заменить цифрами "11542500";
в строке "Итого по программе" цифры "2542500" заменить цифрами "12542500";
в разделе "Вне программ":
в строке, порядковый номер 24:
в графе 4 цифры "4500000" заменить цифрами "5500000";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"На освоение Амангельдинской группы месторождений газа и развитие транзитного потенциала в энергетическом секторе Республики Казахстан";
дополнить строками, порядковые номера 25, 26, 27, 28 следующего содержания:
"25  АО              МОН         120000    На организационное
"Казахстанский                        сопровождение
центр                                 международных
международных                         программ в сфере
программ"                             образования и науки
26   АО "Финансовый  МОН         600000    На обеспечение
центр"                                гарантирования
кредитов в банках
второго уровня
27   Создание        МЭМР        273000    На создание
технопарка                            юридического лица,
"Парк ядерных                         разработку проектно-
технологий в городе                   сметной документации
Курчатове"                            и проектов для начала
функционирования
технопарка

28    "Қазақстан          ОСК     9710   "Сайлау"
Республикасы                       автоматтандырылған
Орталық сайлау                     ақпараттық жүйесiн
комиссиясының                      мемлекеттік басқарудың
инженерлiк-                        тиiмдi аппаратын құру
техникалық                         мақсатында заңды тұлға
орталығы" PMҚК                     құруға және активтердi
бастапқы сатып алуға";
"Бағдарламалардан тыс жиыны" деген жолда "20090938" деген сандар "22093648" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда "88296814"деген сандар "104628111" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 сәуірдегі
N 332 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметiнiң
2004 жылғы 31 тамыздағы
N 917 қаулысымен
бекiтiлген

28   РГКП            ЦИК         9710      На создание
"Инженерно-                           юридического лица и
технический                           начальное
центр                                 приобретение активов в
Центральной                           целях создания
избирательной                         эффективного аппарата
комиссии                              государственного
Республики                            управления
Казахстан"                            автоматизированной
информационной
системы "Сайлау"
";
в строке "Итого вне программ" цифры "20090938" заменить цифрами "22093648";
в строке "Всего" цифры "88296814" заменить цифрами "104628111".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 апреля 2005 года N 332
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 августа 2004 года N№917

919
971
1029
1091
Жұмыс күшінiң
импортына квота (Қазақстан
Республикасының
шекара маңындағы
облыстарында
ауыл шаруашылығы
жұмыстарында еңбек
қызметiн жүзеге асыру
үшiн тартылатын көшiп
келген еңбекшiлердi
есепке алғанда),
%-бен**
0,28
0,28
0,28
0,28
*Базалық зейнетақы төлемi 2005 жылғы 1 шілдеден бастап
енгізіледi
** шетелдiк жұмыс күшiн тартуға квота болжамы көшiп келген
еңбекшiлердi ескергенде, Қазақстан Республикасының экономикалық
белсендi халқы санының 0,28 %-ы ретінде есептеледi
ескерту:
мемлекеттiк әлеуметтік жәрдемақылар мөлшерi "Қазақстан
Республикасында мүгедектiгi бойынша, асыраушысынан айырылу
жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетiн мемлекеттік
әлеуметтік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының
1997 жылғы 16 маусымдағы N 126  Заңында айқындалған және айлық
есептік көрсеткiштiң еселенуi арқылы есептеледi;
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуiрдегі N 401 кеден
кодексiне сәйкес тауарлар мен қызметтер импортына кедендік
тарифтерінiң өзгеруi қажеттілігіне қарай Қазақстан
Республикасы Yкiметiнiң қаулыларымен бекiтіледi;
өнiмдер (жұмыстар, қызметтер) өндiруге арналған стандарттар
"Стандарттау туралы" 1999 жылғы 16 шілдедегі N 433  Заңның
10-бабының 7-тармағына сәйкес стандарттау, метрология және
сертификаттау жөніндегі уәкілетті орган белгілеген тәртiппен
бекітіледi.
Шикiзат тауарларының 2005 - 2007 жылдарға арналған
есептiк тұрақты әлемдiк бағалары
Тауардың атауы
2004 жылғы
экспорт
құрылымын-
дағы үлес
салмағы
Өлшем
бiрлiгi
2005 жылғы
орташа
әлемдiк
баға
2005 -
2007
жылдарға
арналған
есептiк
тұрақты
әлемдiк
бағалар
Шикi мұнай
(BRENT
қоспасы)

919
971
1029
1091
Квота на импорт рабочей
силы (с учетом трудящих-
ся-мигрантов, привлекае-
мых для осуществления
трудовой деятельности на
сельскохозяйственных ра-
ботах в приграничных об-
ластях Республики Казах-
стан), в %**
0,28
0,28
0,28
0,28
* Базовая пенсионная выплата вводится с 1 июля 2005 года
** прогноз квоты на привлечение иностранной рабочей силы рассчитывается как 0,28 % от
численности экономически активного населения Республики Казахстан с учетом трудящихся мигрантов
Примечание:
размеры государственных социальных пособий определены в Законе Республики Казахстан от 16 июня 1997 года N 126 "О государственных социальных пособиях по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту в Республике Казахстан" и исчисляются из кратности месячного расчетного показателя;
изменения таможенных тарифов на импорт товаров и услуг в соответствии с Таможенным кодексом Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года N 401 утверждаются постановлениями Правительства Республики Казахстан по мере необходимости;
стандарты на производство продукции (работ, услуг) в соответствии с пунктом 7 статьи 10 Закона "О стандартизации" от 16 июля 1999 года N 433 утверждаются в соответствии с порядком, установленным уполномоченным органом по стандартизации, метрологии и сертификации.
Расчетные постоянные мировые цены на сырьевые товары
на 2005-2007 годы
Наименование товара
Удельный
вес
в структуре
экспорта
в 2004 году
Единица измерения
Средняя
мировая
цена
в 2005
году
Расчетные
постоянные
мировые
цены на
2005-2007
годы
Нефть сырая
(смесь BRENT)