Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 22 шiлдедегi N 678 және 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 168 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 358 Қаулысы.
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 1300 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 1 наурыздағы N 190 қаулысын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.09.16 N 1067 Қаулысымен;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 (01.07.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.09.16 N 1067; 02.06.2022 № 355 (01.07.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 14 сәуiрдегi
N 358 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.09.16 N 1067 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2005 жылғы 14 сәуірдегі
N 358 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 (01.07.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1998 года N 678 и от 31 января 2001 года N 168
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 358.
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2005 года N 190 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 1300" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.09.2011 № 1067.
2) Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355 (вводится в действие с 01.07.2022).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от от 16.09.2011 № 1067; от 02.06.2022 № 355 (вводится в действие с 01.07.2022).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 апреля 2005 года N 358
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 16.09.2011 № 1067.