"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 қарашадағы N 3223 өкiмiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 сәуірдегі N 381 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 қарашадағы N 3223  өкімінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
1996 жылғы 18 қарашадағы N 3223 өкiмiнiң күшi
жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінiң "Қазақстан Республикасында ұлттық лотерея ұйымдастыру және өткізу жөнiндегi шаралар туралы" 1996 жылғы 18 қарашадағы N 3223 өкiмiнiң (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 45, 431-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi өзiнiң актiлерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн, сондай-ақ осы Жарлықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 18 ноября 1996 года N 3223"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2005 года N 381
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 18 ноября 1996 года N 3223".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О признании утратившим силу
распоряжения Президента Республики Казахстан
от 18 ноября 1996 года N 3223
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 ноября 1996 года N 3223 "О мерах по организации и проведению национальной лотереи в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 45, ст. 431).
2. Правительству Республики Казахстан привести свои акты в соответствие с настоящим Указом, а также принять иные меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан