Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 26 қаңтардағы N 82 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 сәуірдегі N 395 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.22. N 407 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Көшi-қон және демография мәселелерi бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 26 қаңтардағы N 82  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 3, 43-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
тақырыбында және мәтiнде "және демография" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Көшi-қон және демография мәселелерi бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi комиссияның құрамында:
тақырыбында "және демография" деген сөздер алынып тасталсын;
Көшi-қон және демография мәселелерi бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Қарақұсова               - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжан Жанпейiсқызы        халықты әлеуметтiк қорғау министрi,
төрайым
Әбдиев                   - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Жазбек Ниетұлы             әлеуметтiк қорғау министрлiгi Көшi-қон
комитетiнiң төрағасы, төрайымның
орынбасары
Бисембаева               - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Бағила Мүбәракқызы         әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң
Көшi-қон комитетi төрағасының орынбасары,
хатшы
Досжан                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ардақ Дүкенбайұлы          ақпарат және спорт вице-министрi
Тұңғышбеков              - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Санат Тұңғышбекұлы         министрлiгi Ауылдық аумақтар iстерi
комитетiнiң төрағасы
Сизов                    - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Александр Павлович         басқару агенттiгi төрағасының бiрiншi
орынбасары
Ысқақов                  - Қазақстан Республикасы
Ержан Сағиұлы              Премьер-Министрiнің Кеңсесi
Әлеуметтік-мәдени даму бөлiмiнiң бас
сарапшысы
Пiстаев                  - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Марат Құрманәлиұлы         министрлігі Көшi-қон полициясы
департаментінiң бастығы;
мына:
"Қалетаев                - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Дархан Аманұлы             Әкiмшiлiгi Iшкi саясат бөлiмiнiң
меңгерушiсi (келiсiм бойынша)"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қалетаев                - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Дархан Аманұлы             Әкiмшілiгi Әлеуметтiк-саяси бөлiмiнiң
меңгерушiсi (келiсiм бойынша)";
көрсетiлген құрамнан Есiмов Ахметжан Смағұлұлы, Әбдiмомынов Азамат Құрманбекұлы, Жағанова Алтыншаш Қайыржанқызы, Қаржаубаев Аслан Жұмағалиұлы, Жұмағұлов Бақытжан Тұрсынұлы, Әшiтов Батыржан Зайырқанұлы, Жампейiсов Амангелдi Сүйiмбайұлы, Мусина Лилия Сәкенқызы, Отто Иван Иванович, Рябченко Олег Григорьевич шығарылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Көшi-қон және демография мәселелерi бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi комиссия туралы ережеде:
тақырыбында және мәтiнде "және демография" деген сөздер алынып тасталсын;
8-тармақта "Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi" деген cөздeр "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлігінің
Көшi-қон комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2004 года N 82
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2005 года N 395. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2007 года N 407
Сноска. Постановление Правительства РК от 28 апреля 2005 г. N 395 утратило силу постановлением Правительства Р К от 22 мая 2007 года N  407 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2004 года N 82 "О создании Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по выработке предложений по вопросам миграции и демографии" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 3, ст. 43) следующие изменения:
в заголовке и тексте слова "и демографии" исключить;
в составе Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по выработке предложений по вопросам миграции и демографии, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слово "и демографии" исключить;
ввести в состав Комиссии Республики Казахстан по выработке предложений по вопросам миграции и демографии:
Карагусову                   - Министра труда и социальной защиты
Гульжану Джанпеисовну          населения Республики Казахстан,
председателем
Абдиева                      - председателя Комитета по миграции
Жазбека Ниетовича              Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан, заместителем председателя
Бисембаеву                   - заместителя председателя Комитета по
Багилу Мубараковну             миграции Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстана, секретарем
Досжана                      - вице-министра культуры, информации и
Ардака Дукенбайулы             спорта Республики Казахстан
Тунгышбекова                 - председателя Комитета по делам
Саната Тунгышбековича          сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Сизова                       - первого заместителя Председателя
Александра Павловича           Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Искакова                     - главного эксперта Отдела
Ержана Сагиевича               социально-культурного развития
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Пистаева                     - начальника Департамента миграционной
Марата Курманалыевича          полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан;
строку:
"Калетаев                    - заведующий Отделом внутренней
Дархан Аманович                политики Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Калетаев                    - заведующий Социально-политическим
Дархан Аманович                отделом Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)";
вывести из указанного состава: Есимова Ахметжана Смагуловича, Абдымомунова Азамата Курманбековича, Джаганову Алтыншаш Каиржановну, Каржаубаева Аслана Жумагалиевича, Жумагулова Бакытжана Турсыновича, Ашитова Батыржана Заиркановича, Жампеисова Амангельды Суимбаевича, Мусину Лилию Сакеновну, Отто Ивана Ивановича, Рябченко Олега Григорьевича;
в Положении о Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по выработке предложений по вопросам миграции и демографии, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке и тексте слова "и демографии" исключить;
в пункте 8 слова "Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии" заменить словами "Комитет по миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан