Вопросы обеспечения Республики Казахстан наркотическими средствами, психотропными веществами и прекурсорами на 2005 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2005 года N 418
В соответствии со  статьей 8  Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) расчет потребности наркотических средств для юридических лиц на 2005 год;
2) расчет потребности психотропных веществ для юридических лиц на 2005 год;
3) расчет потребности прекурсоров для юридических лиц на 2005 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 мая 2005 года N 418
Расчет
потребности наркотических средств
для юридических лиц на 2005 год
N
п/
п
Цели
исполь-
зования
Еди-
ни-
ца
из-
ме-
ре-
ния
Кан-
на-
бис
Кодеин*
Морфин* (**)
Тебаин*
Три-
мепе-
ридин
Фен-
танил
Этил-
морфин
1
Для меди-
цин-
ских
целей
кг
-

Қазақстан Республикасын 2005 жылға есiрткi құралдарымен, психотроптық заттармен және прекурсорлармен қамтамасыз ету мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 мамырдағы N 418 Қаулысы
"Есірткі, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен терiс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi Заңының  8-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) заңды тұлғалар үшiн 2005 жылға арналған есiрткi құралдарына қажеттілік есебі;
2) заңды тұлғалар үшiн 2005 жылға арналған психотроптық заттарға қажеттiлiк есебі;
3) заңды тұлғалар үшiн 2005 жылға арналған прекурсорларға қажеттiлiк есебі бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 3 мамырдағы
N 418 қаулысымен
бекiтілген
Заңды тұлғалар үшін 2005 жылға арналған есiрткi
құралдарына қажеттiлiк есебi
P/c
N
Қолда-
нылу
мақсат-
тары
Өлшем
бір-
лігі
Кан-
набис
Ко-
деин*
Мор-
фин* (**)
Те-
баин*
Три-
мепе-
ридин
Фен-
танил
Этил-
мор-
фин
1
Медици-
налық
мақсат-
тар үшін
кг
-