Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 15 маусымдағы N 648 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 3 мамырдағы N 421 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Маңызды стратегиялық мәнi бар тауарларды, жұмыстарды және қызметтердi мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 15 маусымдағы N 648  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсін:
1-тармақта:
2) тармақшада "Республика Үкiметiнiң веб-порталдарын" деген сөздер "Қазақстан Республикасында "электрондық үкiметтiң" веб-порталы мен шлюзiн, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"құру" деген сөзден кейiн ", енгізу" деген сөзбен, "сүйемелдеу" деген сөзден кейiн ", сондай-ақ осы мақсаттар үшiн персоналды оқыту" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымына" деген сөздер "Қазақстан Республикасында "электрондық үкiметтің" ақпараттық инфрақұрылымына" деген сөздермен ауыстырылсын;
9) тармақшада "Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамытудың" деген сөздер "Қазақстан Республикасында "электрондық үкiмет" қалыптастырудың 2005-2007 жылдарға арналған" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 648
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2005 года N 421
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 648 "О государственных закупках товаров, работ и услуг, имеющих важное стратегическое значение" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 2) слова "Правительства Республики и веб-сайтов" заменить словами "и шлюза "электронного правительства" в Республике Казахстан, веб-сайтов Правительства Республики Казахстан и";
в подпункте 3):
после слова "создание" дополнить словом ", внедрение";
слова "национальную информационную инфраструктуры Республики Казахстан" заменить словами "информационную инфраструктуру "электронного правительства" в Республике Казахстан, а также обучение персонала для этих целей";
в подпункте 9) слова "и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан" заменить словами "электронного правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан