Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 мамырдағы N 454 Қаулысы
Астана қаласының әуежайындағы жолаушылар терминалы құрылысының сапалы аяқталуын қамтамасыз ету мақсатында және "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Алсим Аларко Санаи Тесислери ве Тиджарет А.Ш." компаниясы Астана қаласының әуежайындағы жолаушылар терминалының ғимаратына сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар екi қосымша эскалаторды сатып алу және орнату жөнiндегi тауарларды, жұмыстарды берушi және қызметтердi көрсетушi болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен 2005 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегiнде тауарларды, жұмыстар мен қызметтердi мемлекеттiк сатып алу туралы шартты жасауды;
тауарларды, жұмыстар мен қызметтердi мемлекеттiк сатып алу үшiн осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиiмдi жұмсауды сақтауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген ақшаның мақсатты пайдалануға бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2005 года N 454
В целях обеспечения качественного завершения строительства пассажирского терминала в аэропорту города Астаны и в соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить компанию "Алсим Аларко Санаи Тесислери ве Тиджарет А.Ш." поставщиком товаров, работ и услуг по приобретению и установке двух дополнительных эскалаторов в здании пассажирского терминала в аэропорту города Астаны, закуп которых имеет важное стратегическое значение.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках товаров, работ и услуг с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год;
соблюдение оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок товаров, работ и услуг;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществлять контроль за целевым использованием выделеленных средств.
4. Hacтоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан