Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 22 мамырдағы N 556 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 мамырдағы N 516 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Халықаралық шартқа сәйкес оларға қатысты тауарлар экспорты мен импортына салық салудың өзгеше тәртiбi қолданылатын, Қазақстан Республикасына импортталатын тауарларды берушiлерге төленуге тиiстi қосылған құн салығын есепке жатқызу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 22 мамырдағы N 556  қаулысының  күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2002 года N 556
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2005 года N 516
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2002 года N 556 "О порядке отнесения в зачет налога на добавленную стоимость, подлежащего уплате поставщикам товаров, импортируемых в Республику Казахстан, в отношении которых в соответствии с международным договором применяется иной порядок налогообложения экспорта и импорта товаров".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан