"Күзет қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 мамырдағы N 532 Қаулысы
Ескерту. Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентiнен қайтарып алынды - ҚР Үкіметінің 2007.03.28. N  236 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Күзет қызметi туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлісінің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы "Күзет қызметi туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына өзгерiс енгiзу туралы
1-бап. "Күзет қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 19 қазандағы  Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнің Жаршысы, 2000 ж., N 14-15, 281-құжат; 2002 ж., N 4, 34-құжат; N 17, 155-құжат; 2004 ж., N 23, 142-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
14-баптың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2-бап. Осы Заң алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "Об охранной деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2005 года N 532
Сноска. Проект Закона отозван из Парламента - постановление Правительства РК от 28 марта 2007 года N  236 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в  Закон Республики Казахстан "Об охранной деятельности".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении изменения в Закон Республики Казахстан
"Об охранной деятельности"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 19 октября 2000 года "Об охранной деятельности" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2000 г., N 14-15, ст. 281; 2002 г., N 4, ст. 34; N 17, ст. 155; 2004 г., N 23, ст. 142) следующее изменение:
подпункт 3) статьи 14 исключить.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан