"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1484 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 650 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1484  Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1484 Жарлығына
өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Конституциясының  87-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергіліктi мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының  36-бабына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасының ауылдық (селолық) округтepi, ауылдары (селолары), кенттерi әкiмдерiнiң сайлауын өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1484  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2004 ж., N 48, 595-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мемлекеттiк басқаруды одан әрi орталықсыздандыру мәселелерi жөнiндегi заңдарды қолданысқа енгiзгеннен және жергіліктi өзiн-өзi басқаруды енгiзгеннен кейiн Қазақстан Республикасының ауылдық (селолық) округтерi, ауылдары (селолары), кенттерi әкiмдерiнiң сайлауын белгiлесiн, ұйымдастырсын және кезең-кезеңiмен өткiзсiн;".
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1484"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 650
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1484".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 6 декабря 2004 года N 1484
В соответствии с пунктом 4 статьи 87 Конституции Республики Казахстан и статьей 36 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1484 "О проведении выборов акимов аульных (сельских) округов, аулов (сел), поселков Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 48, ст. 595) следующее изменение:
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) назначить, организовать и поэтапно провести выборы акимов аульных (сельских) округов, аулов (сел), поселков Республики Казахстан после введения в действие законов по вопросам дальнейшей децентрализации государственного управления и введения местного самоуправления;".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан