Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 666 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының әкіміне төтенше жағдайлардың туындау қаупін азайту, адамның денсаулығы мен өмірін сақтау, зиян мен материалдық шығынның мөлшерін төмендету мақсатында Темiртау қаласының тұрғын үйлеріндегi лифтілерді сатып алуға және орнатуға байланысты шығыстарға 2005 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттірмейтін шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 60000000 (алпыс миллион) теңге бөлінсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.07.22. N  763 , 2005.10.11. N  1013   қаулыларымен .
2.  Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.07.22. N  763   қаулысымен .
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 666
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму Карагандинской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 60000000 (шестьдесят миллионов) тенге на расходы, связанные с приобретением и установкой лифтов в жилых домах города Темиртау в целях уменьшения риска возникновения чрезвычайных ситуаций, сохранения здоровья и жизни людей, снижения размера ущерба и материальных потерь. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 22 июля 2005 г. N 763 ; от 11 октября 2005 г. N 1013 .
2. (Пункт 2 исключен - постановлением Правительства РК от 22 июля 2005 г. N 763 )
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан