Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 қарашадағы N 1274 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 шілдедегі N 681 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 742 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.06.30 № 742 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Құқықтық саясат тұжырымдамасын icкe асыру жөніндегі ic-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 қарашадағы N 1274  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 43, 434-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі ic-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 1-жолдың, "Ic-шара" деген бағанындағы "қолданыстағы заңнамалық кесімдерді"»деген сөздер "қолданыстағы заңнаманы" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолда:
"Ic-шара" деген бағандағы "үш жылға арналған" деген сөздер "екі жылға арналған" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Орындау мерзімі" деген бағандағы "Жыл сайын" деген сөздер "Екі жылда 1 рет" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдың "Орындау мерзімі" деген бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жарты жылда 1 рет";
реттік нөмірі 7-жолдың "Аяқталу нысаны" деген бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік және орыс тілдерінде заңнама терминдерінің сөздігін шығару";
реттік нөмірі 8-жолда:
"Жауапты орындаушылар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын: "Әділетмині, ІІМ, ЭСЖҚА (келісім бойынша), ҰҚК   (келісім   бойынша)";
"Орындау мерзімі" деген бағандағы "2003 жылғы 1-тоқсан" деген сөздер "2005 жылғы 4-тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдың "Орындау мерзімі" деген бағанындағы "2002 жылғы 4-тоқсан" деген сөздер "2006 жылғы 4-тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолдың "Орындау мерзімі" деген бағанындағы "2004" деген сандар "2006" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдың "Ic-шара" деген бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу";
реттік нөмірі 22-жолдың "Орындау мерзімі" деген бағанындағы "2004" деген сандар "2006" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 25-жолдың "Орындау мерзімі" деген бағанындағы "2002" деген сандар "2006" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 27-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"27 Неке және отбасы туралы   Кодекс       Әділетмині     2007
Қазақстан Республикасы    жобасы                      жылғы
Кодексінің жобасын                                    4-тоқсан
әзірлеу                                                      ";
реттік нөмірі 30-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 31-жолдың "Жауапты орындаушылар" деген бағаны "ҚҚА (келісім бойынша)" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 32-жолдың "Жауапты орындаушылар" деген бағанындағы "ҰБ (келісім бойынша)" деген сөздер "ҚҚА (келісім бойынша)" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2002 года № 1274
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2005 года № 681. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 742
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.06.2011 № 742.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2002 года N 1274 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 43, ст. 434) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Мероприятие" строки, порядковый номер 1, слова "действующих законодательных актов" заменить словами "действующего законодательства";
в строке, порядковый номер 2:
в графе "Мероприятие" слова "на три года" заменить словами "на два года";
в графе "Срок исполнения" слово "Ежегодно" заменить словами "1 раз в два года";
графу "Срок исполнения" строки, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"1 раз в полугодие";
графу "Форма завершения" строки, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"Издание словаря терминов законодательства на государственном и русском языках";
в строке, порядковый номер 8:
графу "Ответственные за исполнение" изложить в следующей редакции:
"МЮ, МВД, АБЭКП (по согласованию), КНБ (по согласованию)";
в графе "Срок исполнения" слова "1 квартал 2003" заменить словами "4 квартал 2005";
в графе "Срок исполнения" строки, порядковый номер 9, слова "4 квартал 2002" заменить словами "4 квартал 2006";
в графе "Срок исполнения" строки, порядковый номер 13, цифры "2004" заменить цифрами "2006";
графу "Мероприятие" строки, порядковый номер 16, изложить в следующей редакции:
"Разработка проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Гражданский кодекс Республики Казахстан";
в графе "Срок исполнения" строки, порядковый номер 22, цифры "2004" заменить цифрами "2006";
в графе "Срок исполнения" строки, порядковый номер 25, цифры "2002" заменить цифрами "2006";
строку, порядковый номер 27, изложить в следующей редакции:
"27. Разработка проекта        Проект кодекса  МЮ        4 квартал
Кодекса Республики                                   2007 года
Казахстан о браке
и семье                                                       ";
строку, порядковый номер 30, исключить;
графу "Ответственные за исполнение" строки, порядковый номер 31, дополнить словами "АФН (по согласованию)";
в графе "Ответственные за исполнение" строки, порядковый номер 32" слова "НБ (по согласованию)" заменить словами "АФН (по согласованию)";

реттік нөмірі 47-жолдың "Орындау мерзімі" деген бағанындағы "2004" деген сандар "2005" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 51-жолдың "Орындау мерзімі" деген бағанындағы "2004" деген сандар "2005" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 61-1, 61-2-жолдармен толықтырылсын:
"61-1 "Алқабилер туралы"      Заң жобасы  Әділетмині,     2005
Қазақстан Республикасы              ЖС              жылғы
Заңының жобасын әзірлеу             (келісім        2-тоқсан
бойынша)
61-2 "Қазақстан              Заң жобасы  Әділетмині,     2005
Республикасының кейбір              ЖС              жылғы
заңнамалық актілеріне               (келісім        2-тоқсан
алқабилер соты                      бойынша)
институтын енгізу
мәселелері бойынша
өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының
жобасын әзірлеу                                           ";
реттік нөмірі 66-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"66 "Заңсыз жолмен алынған    Заң жобасы   БП (келісім    2005
кірістерді заңдастыруға                бойынша),      жылғы
(жылыстатуға) және                     ЭСЖҚА          3-тоқсан
терроризмді қаржыланды-                (келісім
руға қарсы ic-қимыл                    бойынша),
туралы"                                Қаржымині,
Қазақстан Республикасы                 ІІМ, ҰБ
Заңының жобасы                         (келісім
бойынша),
ҰҚК
(келісім
бойынша),
ҚҚА
(келісім
бойынша)             ";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 66-1-жолмен толықтырылсын:
"66-1 "Қазақстан              Заң жобасы  БП (келісім     2005
Республикасының                     бойынша),       жылғы
кейбір заңнамалық                   ЭСЖҚА           3-тоқсан
актілеріне заңсыз                   (келісім
жолмен алынған                      бойынша),
кірістерді заңдастыруға             Қаржымині,
(жылыстатуға) және                  ІІМ, ҰБ
терроризмді қаржылан-               (келісім
дыруға қарсы ic-қимыл               бойынша),
мәселелері бойынша                  ҰҚК
өзгерістер мен                      (келісім
толықтырулар енгізу                 бойынша),
туралы" Қазақстан                   ҚҚА
Республикасы Заңының                (келісім
жобасы                              бойынша)               ";
реттік нөмірі 71-жолда:
"Жауапты орындаушылар" деген бағандағы "ҚПА" деген аббревиатура "ЭСЖҚА" /келісім бойынша/ деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Орындау мерзімі" деген бағандағы "2003 жылғы 4-тоқсан" деген сөздер "2006 жыл" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 80-жолда:
"Ic-шара" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:

в графе "Срок исполнения" строки, порядковый номер 47, цифры "2004" заменить цифрами "2005";
в графе "Срок исполнения" строки, порядковый номер 51, цифры "2004" заменить цифрами "2005";
дополнить строками, порядковые номера 61-1, 61-2, следующего содержания:
"61-1 Разработка проекта       Проект         МЮ, ВС     2 квартал
Закона Реcпублики          закона         (по сог-   2005 год
Казахстан                                 ласова-
"О присяжных                              нию)
заседателях"
61-2 Разработка проекта        Проект         МЮ,ВС      2 квартал
Республики Казахстан       закона         (по сог-   2005 год
"О внесении изменений                     ласова-
и дополнений в неко-                      нию)
торые законодательные
акты Республики
Казахстан по вопросам
введения института
суда присяжных"                                                ";
строку, порядковый номер 66, изложить в следующей редакции:
"66 Проект Закона Республики   Проект         ГП (по     3 квартал
Казахстан "О проти-        Закона         согласо-   2005 года
водействии легализации                    ванию),
(отмыванию) доходов,                      АБЭКП
полученных незаконным                     (по сог-
путем, и финансированию                   ласова-
терроризма"                               нию),
МФ, МВД,
НБ (по
согласо-
ванию),
КНБ (по
согла-
сованию),
АФН (по
согла-
сованию)            ";
дополнить строкой, порядковый номер 66-1, следующего содержания:
"66-1 Проект Закона            Проект         ГП (по     3 квартал
Республики Казахстан     закона         согласо-   2005 года
"О внесении изменений                   ванию),
и дополнений в неко-                    АБЭКП (по
торые законодательные                   согласо-
акты Республики                         ванию),
Казахстан по вопросам                   МФ, МВД,
противодействия                         НБ (по
легализации (отмы-                      согласо-
ванию) доходов,                         ванию),
полученных незаконным                   АФН (по
путем, и финансиро-                     согласо-
ванию терроризма"                       ванию)              ";
в строке, порядковый номер 71:
в графе "Ответственные за исполнение" аббревиатуру "АФП" заменить словами "АБЭКП (по согласованию)";
в графе "Срок исполнения" слова "4 квартал 2003 года" заменить словами "2006 год";
в строке, порядковый номер 80:
графу "Мероприятие" изложить в следующей редакции:

"Сот жүйесін жетілдіру жөніндегі 2006-2008 жылдарға арналған мeмлeкeттiк бағдарлама әзірлеу";
"Орындау мерзімі" деген бағандағы "2003" деген сандар "2005" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 90-жолдың "Жауапты орындаушылар" деген бағанындағы "ӘдМ" деген аббревиатура алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

"Разработка Государственной программы по совершенствованию судебной системы на 2006-2008 годы";
в графе "Срок исполнения" цифры "2003" заменить цифрами "2005";
в графе "Ответственные за исполнение" строки, порядковый номер 90, аббревиатуру "МЮ" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан