Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 26 наурыздағы N 384 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 шілдедегі N 715 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.11.07. N 1059 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Сапа саласындағы конкурс туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 26 наурыздағы N 384  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 11, 128-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта "сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң сыйлығын алуға конкурстар" деген сөздер "Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыйлығын алуға конкурстар" деген сөздермен ауыстырылсын;
2 және 3-тармақтарда "сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң сыйлығын" деген сөздер "Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыйлығын" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыйлығын беру жөнiндегi комиссияның құрамы";
көрсетiлген Комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Кравченко                   - Қазақстан Республикасының
Иван Михайлович               Индустрия және сауда бiрiншi вице-
министрi, төрағаның орынбасары
Әбдiмомынов                 - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Азамат Құрманбекұлы           ғылым вице-министрi
Мәтiшев                     - Қазақстан Республикасы Индустрия
Әлиақпар Болатұлы             және сауда министрлiгi Бәсекелестiктi
қорғау комитетiнiң төрағасы;
мына:
"Мыңбаев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы           Министрiнiң орынбасары, төраға
Құсайынов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әбiлғазы Қалиақпарұлы         және сауда министрлiгi Стандарттау,
метрология және сертификаттау
жөнiндегi комитетiнiң төрағасы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыңбаев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы           Министрiнiң орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және сауда
министрi, төраға
Құсайынов                   - Қазақстан Республикасы Индустрия
Әбiлғазы Қалиақпарұлы         және сауда министрлiгi Техникалық
реттеу және метрология комитетiнiң
төрағасы";
көрсетiлген құрамнан Жақсыбеков Әдiлбек Рыскелдiұлы, Бектұрғанов Нұралы Сұлтанұлы, Жүндiбаев Валерий Ермекбайұлы, Хорунжий Андрей Григорьевич, Орымбаев Ардақ Сиязбекұлы шығарылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2001 года N 384
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2005 года N 715. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 ноября 2006 года N 1059
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2005 года N 715 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 ноября 2006 года  N 1059 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2001 года N 384 "О конкурсах в области качества" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 11, ст. 125) следующие изменения:
1) в пункте 1 слова "конкурсы на соискание премии Правительства Республики Казахстан за достижения в области качества" заменить словами "конкурсы на соискание премии Правительства Республики Казахстан "За достижения в области качества";
в пунктах 2 и 3 слова "премии Правительства Республики Казахстан за достижения в области качества" заменить словами "премии Правительства Республики Казахстан "За достижения в области качества";
2) в приложении к указанному постановлению: заголовок изложить в следующей редакции:
"Состав Комиссии по присуждению премии Правительства Республики Казахстан "За достижения в области качества";
ввести в состав указанной Комиссии:
Кравченко                 - первого вице-министра индустрии
Ивана Михайловича           и торговли Республики Казахстан,
заместителем председателя
Абдымомунова              - вице-министра образования и науки
Азамата Курманбековича      Республики Казахстан
Матишева                  - председателя Комитета по защите
Алиакпара Болатовича        конкуренции Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан;
строки:
"Мынбаев                  - Заместитель Премьер-Министра
Сауат Мухаметбаевич         Республики Казахстан, председатель
Кусаинов                  - председатель Комитета по стандартизации,
Абельгази Калиакпарович     метрологии и сертификации Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Мынбаев                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Сауат Мухаметбаевич         Казахстан - Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, председатель
Кусаинов                  - председатель Комитета по техническому
Абельгази Калиакпарович     регулированию и метрологии Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича, Бектурганова Нуралы Султановича, Джундибаева Валерия Ермекбаевича, Хорунжего Андрея Григорьевича, Орумбаева Ардака Сиязбековича;

3) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыйлығын беру ережесiнде: тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыйлығын беру ережесi";
2, 3, 11 және 12-тармақтардағы "Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң сыйлығын", "Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметi сыйлығының", "Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыйлығы" деген сөздер тиiсiнше "Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң сыйлығын", "Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн" Қазақстан Республикасының Үкiметi сыйлығының", "Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң сыйлығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақта "Өнiмнiң бiр түрi бойынша" деген сөздер "белгiлi бiр номинацияда" деген сөздермен ауыстырылсын;
7, 8 және 9-тармақтарда "Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi", "Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетiне" деген сөздер тиiсiнше "Техникалық реттеу және метрология комитетi", "Техникалық реттеу және метрология комитетiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Қазақстанның жақсы тауарлары" республикалық конкурсын өткiзу ережесiнде:
1-тармақта "Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегі комитетi" деген сөздер "Техникалық реттеу және метрология комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Конкурсқа өнеркәсiптiк және азық-түлiк тауарларын өндiрудi жүзеге асыратын барлық меншiк нысанындағы ұйымдар қатыса алады. Конкурсқа қатысу үшiн Техникалық реттеу және метрология комитетiне белгiленген мерзiмнен кешiктiрмей өтiнiм беру және белгілi бiр құжаттар жиынтығын тапсыру қажет.";
5) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң сыйлығын беру жөнiндегi комиссия туралы ережеде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Сапа саласындағы жетiстiктерi үшiн" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң сыйлығын беру жөнiндегi комиссия туралы ереже";
1-тармақта "Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi" деген сөздер "Техникалық реттеу және метрология комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтың бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Комиссияның жұмыс органына мынадай функциялар жүктеледi:".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі

3) в Правилах присуждения премии Правительства Республики Казахстан за достижения в области качества, утвержденных указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила присуждения премии Правительства Республики Казахстан "За достижения в области качества";
в пунктах 2, 3, 11 и 12 слова "премии Правительства Республики Казахстан за достижения в области качества" заменить словами "премии Правительства Республики Казахстан "За достижения в области качества";
в пункте 5 слова "по одному и тому же виду продукции" заменить словами "в определенной номинации";
в пунктах 7, 8 и 9 слова "Комитет по стандартизации, метрологии и сертификации" заменить словами "Комитет по техническому регулированию и метрологии";
4) в Правилах проведения республиканского конкурса "Лучшие товары Казахстана", утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова "Комитет по стандартизации, метрологии и сертификации" заменить словами "Комитет по техническому регулированию и метрологии";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. В конкурсе могут участвовать организации всех форм собственности, осуществляющие производство промышленных и продовольственных товаров. Для участия в конкурсе необходимо подать заявку и представить комплект определенных документов в Комитет по техническому регулированию и метрологии не позднее установленного срока.";
5) в Положении о Комиссии по присуждению премии Правительства Республики Казахстан за достижения в области качества, утвержденном указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение о Комиссии по присуждению премии Правительства Республики Казахстан "За достижения в области качества";
в пункте 1 слова "Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации" заменить словами "Комитета по техническому регулированию и метрологии";
абзац первый пункта 2 изложить в следующей редакции:
"На рабочий орган Комиссии возлагаются следующие функции:".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан