Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 30 маусымдағы N 666 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 шілдедегі N 763 Қаулысы
Ақшалай қаражатты тиiмдi пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң резервiнен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 666  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
"Темiртау қаласының" деген сөздер "Қарағанды облысының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"тұрғын үйлердегi" деген сөздер "Темiртау қаласының тұрғын үйлеріндегi" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 666
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2005 года N 763
В целях эффективного использования денежных средств Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 666 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
слова "города Темиртау" заменить словами "Карагандинской области";
слова "в жилых домах" заменить словами "в жилых домах города Темиртау";
пункт 2 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан