Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне лицензиялау мәселелерi бойынша өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 779 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне лицензиялау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 15 сәуiрдегi  Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
1) "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген лицензиялауға жататын қызметтiң түрлерiне лицензиялар беруге өкiлеттiк берiлген мемлекеттiк органдардың (лицензиарлардың) тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 13-жолдағы 3-бағандағы "мен жерге орналастыру топография-геодезиялық және картографиялық өнiмдердi сату" деген сөздер алынып тасталсын;
2)  күші жойылды
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.07.06.  N 574 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3)  күші жойылды
Ескерту. 3)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.19. N  610 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам лицензирования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2005 года № 779. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В целях реализации  Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лицензирования" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации Закона Республики Казахстан "О лицензировании" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515):
в перечне государственных органов (лицензиаров), уполномоченных выдавать лицензии на виды деятельности, подлежащие лицензированию, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 13, в графе 3 слова "и реализация топографо-геодезической и картографической продукции" исключить;
2)  (Подпункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 июля 2007 года  N 574 (вводится в действие с 9 августа 2007 года).
3)  (Подпункт 3 утратил силу   -   постановлением Правительства РК от 19 июня 2007 г.
N 610 (вводится в действие с 9 августа 2007 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Премьер-Министра
Республики Казахстан