Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 шілдедегі N 783 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мемлекеттiк бюджеттің есебiнен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Парламентi депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтік iссапарлары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1428  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 41, 461-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Парламентi депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы ережеде:
1-тармақтың бiрiншi абзацы "орындау үшiн" деген сөздерден кейiн "сондай-ақ кәсiптiк деңгейi мен бiлiктілiгiн арттыру және қайта даярлану" деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақта:
1) тармақшадағы "айлық есептiк көрсеткiштiң 50 пайызы" деген сөздер "бiр айлық есептiк көрсеткiш" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"депутаттары үшiн" деген сөздер "депутаттары, Жоғарғы Сот судьялары үшiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
"және Алматы" деген сөздер ", Алматы, Атырау, Ақтау және Байқоңыр" деген сөздермен ауыстырылсын;
"жетi есе", "төрт есе", "үш есе" және "екi есе" деген сөздер тиiсiнше "он есе", "бес есе" "төрт есе" және "үш есе" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2005 года N 783
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 41, ст. 461) следующие дополнения и изменения:
в Правилах о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
абзац первый пункта 1 дополнить словами ", а также на повышение и переподготовку профессионального уровня и квалификации";
в пункте 9;
в подпункте 1) слова "50 процентов от" заменить словом "одного";
в подпункте 2):
после слова "Парламента" дополнить словами "и судей Верховного Суда";
слова "и Алматы" заменить словами ", Алматы, Атырау, Актау и Байконыр";
слова "семикратного", "четырехкратного", "трехкратного" и "двукратного" заменить соответственно словами "десятикратного", "пятикратного", "четырехкратного" и "трехкратного".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан