Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң, Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 тамыздағы N 810 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң, Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнің
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 3 тамыздағы
N 810 қаулысына
қосымша
Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң, Қазақ КСР Министрлер
Кабинетiнiң және Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Мемархивтер қызметкерлерiне жалақы төлеудiң жаңа жағдайларының енгiзiлуiне байланысты Қазбасархивтiң жалақы қорын арттыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 16 наурыздағы N 56-ө өкiмi.
2. "Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң жанындағы баспасөзде және басқа да бұқаралық ақпарат құралдарындағы мемлекеттiк құпияны қорғау жөнiндегi Бас басқарма туралы Уақытша ереженi бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 25 қазандағы N 425 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 1, 5-құжат).
3. "Шетелдегi қазақтармен мәдени байланыстар қоғамының ("ҚАЗАҚСТАН" қоғамы) кейбiр мәселелерi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 31 қазандағы N 434 қаулысы.
4. "Қазақ КСР мемлекеттiк наградалары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақ Кеңестiк Социалистiк Республикасы Президентiнiң 1990 жылғы 15 тамыздағы N 35 Жарлығын iске асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 12 қарашадағы N 441 қаулысы.
5. "Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң жанындағы Бас архив басқармасын қайта атау туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 18 сәуiрдегi N 242 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж.,
N 11, 74-құжат).
6. "Халық творчествосы және мәдени ағарту жұмысы ғылыми-методикалық орталықтарының мәселелерi" туралы Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 7 маусымдағы N 359 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасында туризм мен спортты дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 22 сәуiрдегi N 369 қаулысы.
8. "Ақын, жыршы, термешiлердiң Республикалық Одағына аударым жасау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1992 жылғы 16 қазандағы N 869  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 40, 596-құжат).
9. "Коньки спортынан Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жүлдесi үшiн дәстүрлi жарыстар өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 17 қарашадағы N 965  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 44, 653-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Совета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Казахской ССР и Кабинета Министров Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2005 года N 810
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Совета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Казахской ССР и Кабинета Министров Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 августа 2005 года N 810
Перечень утративших силу некоторых решений Совета
Министров Казахской ССР, Кабинета Министров
Казахской ССР и Кабинета Министров
Республики Казахстан
1.  Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 16 марта 1990 года N 56-р "Об увеличении Казглавархиву фонда заработной платы в связи с введением новых условий оплаты труда работников госархивов".
2.  Постановление Совета Министров Казахской ССР от 25 октября 1990 года N 425 "Об утверждении Временного положения о Главном управлении по охране государственных тайн в печати и других средствах массовой информации при Совете Министров Казахской ССР" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 1, ст. 5).
3.  Постановление Совета Министров Казахской ССР от 31 октября 1990 года N 434 "О некоторых вопросах общества культурных связей с казахами за рубежом (Общество "КАЗАХСТАН").
4.  Постановление Совета Министров Казахской ССР от 12 ноября 1990 года N 441 "О реализации Указа Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 15 августа 1990 года N 35 "Об утверждении Положения о государственных наградах Казахской ССР".
5.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 18 апреля 1991 года N 242 "О переименовании Главного архивного управления при Совете Министров Казахской ССР" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 11, ст. 74).
6.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 7 июня 1991 года N 359 "Вопросы научно-методических центров народного творчества и культпросветработы".
7.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 апреля 1992 года N 369 "О развитии туризма и спорта в Республике Казахстан".
8.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 октября 1992 года N 869 "Об отчислениях в Республиканский союз акынов, жырши и термеши" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 40, ст. 596).
9.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 ноября 1992 года N 965 "О проведении традиционных соревнований по конькобежному спорту на призы Кабинета Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 44, ст. 653).

10. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк жалауы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын қолдануды қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 24 қарашадағы N 981 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 45, 657-құжат).
11. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын қолдануды қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 24 қарашадағы N 982  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 45, 658-құжат).
12. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Бас архив басқармасы қызметiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 17 мамырдағы N 393  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 17, 204-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 17 қарашадағы N 965 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 желтоқсандағы
N 1493 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 49, 562-құжат).

10.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 ноября 1992 года N 981 "Об обеспечении применения Закона Республики Казахстан "О Государственном флаге Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 45, ст. 657).
11.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 ноября 1992 года N 982 "Об обеспечении применения Закона Республики Казахстан "О Государственном гербе Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 45, ст. 658).
12.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 мая 1993 года N 393 "Вопросы деятельности Главного архивного управления при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 17, ст. 204).
13. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1994 года N 1493 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 ноября 1992 года N 965" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 49, ст. 562).