Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 тамыздағы N 818 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 5 тамыздағы
N 818 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Республикада тұрғын үй реформасын дамытуды жетілдіру бойынша ұсыныс жасау жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 шілдедегі N 938  қаулысы .
2. "Мемлекеттік қабылдау комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 шілдедегі N 1006  қаулысы .
3. "Қазақстан Республикасының сейсмикалық қауіпті аймақтарындағы ғимараттар мен құрылыстардың сейсмикаға төзімділігін арттыру жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 ақпандағы N 308  қаулысы .
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 шілдедегі N 1006 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 наурыздағы N 445  қаулысы .

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2005 года N 818
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановление Правительства
Республики Казахстан
от 5 августа 2005 года N 818
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.   Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 1999 года N 938 "О создании комиссии по выработке предложений по совершенствованию развития жилищной реформы в республике".
2.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года N 1006 "О создании Государственной приемочной комиссии".
3.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2000 года N 308 "О неотложных мерах по повышению сейсмостойкости зданий и сооружений в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан".
4.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2000 года N 445 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года N 1006".