Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 20 наурыздағы N 281 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 тамыздағы N 835 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.03.20. N 225 (2007 жылғы 1 сәуiрден бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесiн және өкілдiк шығындардың нормаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 наурыздағы N 281  қаулысына  мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесiнде:
2-тармақтың 1) тармақшасында "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң шешiмiмен көзделген жағдайларда" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақтың бiрiншi абзацы "Премьер-Министрiнiң шешiмiмен ресiмделетiн" деген сөздерден кейiн "iс-шараларға қатысу үшiн Қазақстан Республикасына шақырылатын тұлғалардың қонақ үйде тұруына және баратын пунктiне дейiнгi көлiктiк шығындарына ақы төлеуге," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Pecпубликасы
Премьер-Mинистрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2003 года N 281
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2005 года N 835. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225
Сноска. Постановление Правительства РК от 12 августа 2005 года N 835 утратило силу постановлением Правительства РК от 20 марта 2007 года N  225  (порядок введения в действие см.  п. 3 ).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2003 года N 281 "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Представительские затраты", и норм представительских затрат" следующие изменение и дополнение:
в Правилах использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Представительские затраты", утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 1) пункта 2 слова ", в случаях, предусмотренных решением Премьер-Министра Республики Казахстан" исключить;
абзац первый пункта 7 после слов "кроме случаев выделения средств на" дополнить словами "оплату проживания и транспортных затрат до пункта назначения лиц, приглашаемых в Республику Казахстан для участия в мероприятиях,".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан