Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 тамыздағы N 890 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы  1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Samsung-КТNET консорциумының "KOREA ТRАDE NЕТWОRК" компаниясы сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар "Электронды кеден" ақпараттық жүйесiнің құрамдас бөлiктерiн "Электронды кеден" ақпараттық жүйесінің ақпараттық ағын бизнес-процестерінің реинжинирингi және құрудың егжей-тегжейлі жоспарын дайындау бөлігінде әзірлеу жөнiндегі қызметтердi көрсетуші болып белгіленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен 2005 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде 54600000 (елу төрт миллион алты жүз мың) теңге сомасына қызметтердi мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
осы қаулыға сәйкес мемлекеттік сатып алу үшiн пайдаланылатын қаражатты оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2005 года N 890
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить компанию "KOREA TRADE NETWORK" Консорциума Samsung-KTNET поставщиком услуг по разработке компонентов информационной системы "Электронная таможня" в части реинжиниринга бизнес-процессов информационных потоков и подготовки детального плана создания информационной системы "Электронная таможня", закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках услуг с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год в сумме 54600000 (пятьдесят четыре миллиона шестьсот тысяч) тенге;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан