Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 қыркүйектегі N 913 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет iстерi агенттiгiне жаңадан қайта құрылған Қазақстан Республикасы Президентiнің жанындағы Мемлекеттiк басқару академиясының материалдық-техникалық базасын нығайту үшiн 2005 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметінiң резервiнен 50000000 (елу миллион) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2005 года N 913
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 50000000 (пятьдесят миллионов) тенге для укрепления материально-технической базы вновь созданной Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан