Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінiң әскери клиникалық госпиталiн Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 1 қазандағы N 984 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 қарашадағы № 1182 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.11.2013 № 1182 қаулысымен.
"Мемлекеттiк мүлiктi мемлекеттiк меншiктiң бiр түрiнен екiншi түрiне беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Алматы қаласы әкiмiнiң Алматы қаласы, Фурманов көшесi, 222 мекен-жайында орналасқан Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң әскери клиникалық госпиталiн (бұдан әрi - госпиталь) республикалық меншiктен Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Алматы қаласының әкiмi госпитальдi қабылдап алумен бiр мезгiлде Алматы қаласында госпитальдi орналастыру үшiн салынған мүлiктiк кешендi Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiне берсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Алматы қаласының әкiмдiгiмен бiрлесiп, белгiленген тәртiппен госпитальдi Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне және госпитальдi орналастыруға арналған мүлiктiк кешендi республикалық меншiкке қабылдап алу-беру жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче военного клинического госпиталя Министерства обороны Республики Казахстан в коммунальную собственность города Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2005 года № 984. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2013 года № 1182
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.11.2013 № 1182.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима города Алматы о передаче из республиканской собственности в коммунальную собственность города Алматы военного клинического госпиталя Министерства обороны Республики Казахстан (далее - госпиталь), расположенного по адресу: город Алматы, улица Фурманова, 222.
2. Акиму города Алматы одновременно с принятием госпиталя предоставить Министерству обороны Республики Казахстан построенный имущественный комплекс для размещения госпиталя в городе Алматы.
3. Министерству обороны Республики Казахстан и Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом города Алматы в установленном порядке осуществить необходимые организационные меры по приему-передаче госпиталя в коммунальную собственность города Алматы и имущественного комплекса для размещения госпиталя в республиканскую собственность.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан