Асфальттан немесе соған ұқсас материалдардан жасалған орамдардағы жабын және қаптама материалдарының импортына қатысты iстi қарауды бастау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қазандағы N 1027 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 171 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.20.  N 171  Қаулысымен.
"Тауарлар импорты жағдайында iшкi рынокты қорғау шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 28 желтоқсандағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Сауда және туристiк қызметті peттеу комитетi:
1) ЕурАзЭҚ СЭҚ TH 6807101000 кодымен жiктелетін асфальттан немесе саған ұқсас материалдардан (мысалы, мұнай битумынан немесе тас көмiр пiспесiнен) жасалған орамдардағы жабын және қаптама материалдарының импортына қатысты iстi қарауды бастасын;
2) iсті қарау рәсiмi аяқталғанға дейiн заңнамада белгiленген тәртiппен ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН 6807101000 кодымен жiктелетін асфальттан немесе соған ұқсас материалдардан (мысалы, мұнай битумынан немесе тас көмiр пiспесiнен) жасалған орамдардағы жабын және қаптама материалдарының импортын лицензиялауды жүзеге асырсын;
3) он күнтiзбелiк күн iшiнде Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, белгiленген тәртiппен Еуразия экономикалық қоғамдастығының Интеграциялық Комитетiн және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы Комитетiн iстi қараудың басталғандығы туралы хабардар етсiн.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн отыз күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О начале разбирательства в отношении импорта материалов кровельных и облицовочных в рулонах из асфальта или аналогичных материалов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2005 года N 1027. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года N 171.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2005 года N 1027 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года  N 171  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года "О мерах защиты внутреннего рынка при импорте товаров" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету по регулированию торговой и туристской деятельности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан:
1) начать разбирательство в отношении импорта материалов кровельных и облицовочных в рулонах из асфальта или аналогичных материалов (например, из нефтяного битума или каменноугольного пека), классифицируемых кодом ТН ВЭД ЕврАзЭС 6807101000;
2) до завершения процедуры разбирательства в установленном законодательством порядке осуществлять лицензирование импорта материалов кровельных и облицовочных в рулонах из асфальта или аналогичных материалов (например, из нефтяного битума или каменноугольного пека), классифицируемых кодом ТН ВЭД ЕврАзЭС 6807101000;
3) в течение десяти календарных дней совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный Комитет Евразийского экономического сообщества и Исполнительный Комитет Содружества Независимых Государств о начале разбирательства.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан