Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 13 қазандағы N 1050 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қазандағы N 1061 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау iсiн реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 13 қазандағы N 1050  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 37, 497-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзілсiн:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Есiмовке жүктелсін.";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау iсiн реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
5-бағанда:
реттiк нөмiрi 3-жолда "2005 жылдың II тоқсаны," деген сөздер "2005 жылдың IV тоқсаны," деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 10-жолда "II тоқсаны" деген сөздер "IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 12-жолдың 2-бағанында "220" деген сандар "160" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 31-жолда:
3-бағанда "Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулысының жобасы" деген сөздер "Бұйрық" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-бағанда ", Қорғанысминi, IIМ, АШМ, ҰҚК (келiсiм бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 47-жолдың 4-бағанында "Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдiктерi" деген сөздердiң алдынан "ДСМ," деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттік нөмірі 113-жолдың 5-бағанында "І тоқсаны" деген сөздер "IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2004 года N 1050
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2005 года N 1061
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2004 года N 1050 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 37, ст. 497) следующие изменения и дополнение:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Есимова А.С";
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 5:
в строке, порядковый номер 3, слова "II квартал 2005 года," заменить словами "IV квартал 2005 года,";
в строке, порядковый номер 10, слова "II квартал" заменить словами "IV квартал";
в графе 2 строки, порядковый номер 12, цифры "220" заменить цифрами "160";
в строке, порядковый номер 31:
в графе 3 слова "Проект постановления Правительства Республики Казахстан" заменить словом "Приказ";
в графе 4 слова ", МО, МВД, МСХ, КНБ (по согласованию)" исключить;
в графе 4 строки, порядковый номер 47, перед словами "Акиматы областей, городов Астаны, Алматы," дополнить аббревиатурой "МЗ,";
в графе 5 строки, порядковый номер 113, слова "I квартал" заменить словами "IV квартал".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан