Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 қаулысына өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 қарашадағы N 1094 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және жергiлiктi атқарушы органдардың резервтерiн пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
09 "Басқалар" iшкi функциясында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
010 "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервi" бағдарламасында:
100 "Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердiң аумағындағы табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервi" кiшi бағдарламасындағы "3875899" деген сандар "3375899" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi" кiшi бағдарламасындағы "11883014" деген сандар "12383014" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiне 2005 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен "ҚазҚуат" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға 350880000 (үш жүз елу миллион сегiз жүз сексен мың) теңге бөлiнсiн.
3. "ҚазҚуат" акционерлiк қоғамына "Мойнақ ГЭС-i" акционерлiк қоғамының жарғылық капиталындағы 350880000 (үш жүз елу миллион сегiз жүз сексен мың) теңге сомасына тең 1 (елу бiр) пайыз мөлшерiндегi үлесiн төлеу ұсынылсын.
4. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2005 года N 1094
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 13 "Прочие":
в подфункции 09 "Прочие":
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
в программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан":
в подпрограмме 100 "Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств" цифры "3 875 899" заменить цифрами "3 375 899";
в подпрограмме 101 "Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" цифры "11 883 014" заменить цифрами "12 383 014".
2. Выделить Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 350880000 (триста пятьдесят миллионов восемьсот восемьдесят тысяч) тенге на увеличение уставного капитала акционерного общества "КазКуат".
3. Рекомендовать акционерному обществу "КазКуат" оплатить долю в размере 51 (пятьдесят один) процент равной сумме 350880000 (триста пятьдесят миллионов восемьсот восемьдесят тысяч) тенге в уставном капитале акционерного общества "Мойнакская ГЭС".
4. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан обеспечить принятие необходимых мер, вытекающих из настоящего постановления.
5. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить контроль за целевым использованием средств.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан