Қазақстан Республикасындағы 2005-2008 жылдарға арналған бірінші ұлттық ауыл шаруашылығы санағына жәрдемдесетiн республикалық комиссия, Бiрiнші ұлттық ауыл шаруашылығы санағын өткiзу жөнiндегi Қазақстан Республикасының 2005-2008 жылдарға арналған ic-шаралар жоспарын бекіту және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 15 ақпандағы N 247 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 қарашадағы N 1119 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 453 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
Бiрiншi ұлттық ауыл шаруашылығы санағын уақтылы және сапалы дайындау, өткiзу және оның материалдарын өңдеу үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасындағы
2005-2008 жылдарға арналған бiрiншi ұлттық ауыл шаруашылығы санағына жәрдемдесетiн республикалық комиссия құрылсын.
2. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасындағы
2005-2008 жылдарға арналған бiрiншi ұлттық ауыл шаруашылығы санағын өткiзу жөнiндегі іс-шаралар жоспары бекiтiлсiн.
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 9 шiлдедегі N 952 қаулысына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 15 ақпандағы N 247  қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкіметінiң
2005 жылғы 10 қарашадағы
N 1119 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасындағы 2005-2008 жылдарға
арналған бiрiншi ұлттық ауыл шаруашылығы санағына
жәрдемдесетiн республикалық комиссияның құрамы
Есiмов                     - Қазақстан Республикасының
Ахметжан Смағұлұлы           Ауыл шаруашылығы министрi, төраға
Сұлтанов                   - Қазақстан Республикасы Статистика
Бақыт Тұрлыханұлы            агенттiгiнiң төрағасы, төрағаның
орынбасары
Кәрiмова                   - Қазақстан Республикасы Статистика
Зағира Ахатқызы              агенттiгi Өндiрiс статистикасы
департаментiнiң директоры, хатшы
Мусина                     - Қазақстан Республикасының Ауыл
Лилия Сәкенқызы              шаруашылығы вице-министрi
Есекеев                    - Қазақстан Республикасы
Қуанышбек Бақытбекұлы        Ақпараттандыру және байланыс агенттігі
төрағасының орынбасары
Жампейiсов                 - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Амангелдi Сүйiмбайұлы        басқару агенттiгi төрағасының
орынбасары
Тортаев                    - Қазақстан Республикасы Статистика
Бауыржан Қадырұлы            агенттiгi төрағасының орынбасары
Тұңғышбеков                - Қазақстан Республикасы Ауыл
Санат                        шаруашылығы министрлiгi Ауылдық
аумақтар iстерi комитетiнiң төрағасы
Бөкенов                    - Алматы қаласы әкiмiнің бiрiншi
Қайрат Ахмадиұлы             орынбасары
Әбiшев                     - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң
Ислам Әлмаханұлы             орынбасары
Еламанов                   - Қызылорда облысы әкiмiнiң
Бекмырза Қайыпұлы            орынбасары
Керелбаев                  - Маңғыстау облысы әкiмiнiң
Сақып Бүркiтбайұлы           орынбасары
Отаров                     - Ақмола облысы әкiмiнiң
Қадырхан Махмұдұлы           орынбасары
Садықов                    - Батыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
Бекмырза Сұлтанұлы           орынбасары
Сүлейменов                 - Солтүстiк Қазақстан облысы
Серiк Ирмашұлы               әкiмiнің орынбасары
Тойбаев                    - Алматы облысы әкiмiнiң
Әлихан Әбдiханұлы            орынбасары
Толыбаев                   - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары
Марат Еркiнұлы
Төлеубаев                  - Қостанай облысы әкiмiнiң
Темiржан Төлеубайұлы         орынбасары
Өмiрзақов                  - Ақтөбе облысы әкiмiнің орынбасары
Iзбақ Қуанышұлы
Үсенбаев                   - Жамбыл облысы әкiмiнiң
Ермек Өмiрбайұлы             орынбасары
Қуанышбаева                - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Роза Сақтағанқызы            және ақпарат министрлiгi Әкiмшiлiк-
құқықтық жұмыс департаментiнiң
директоры
Ким                        - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Лев Вячеславович             коммуникация министрлiгiнiң аппарат
басшысы
Алпысбаев                  - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Ғазымбек Алпысбайұлы         министрлiгi Қоғамдық қауiпсiздiк
департаментiнiң бастығы
Оразғұлов                  - Қазақстан Республикасы Экономика
Расул Қабдоллаұлы            және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгiнiң Салалық органдардың
шығыстарын жоспарлау департаментi
директорының орынбасары
Белихин                    - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
Иван Васильевич              орынбасары
Бочин                      - Павлодар облысы әкiмiнiң орынбасары
Виктор Захарович
Камалиев                   - Қарағанды облысы әкiмiнiң орынбасары
Берiк Сайлауұлы
Нақпаев                    - Атырау облысы әкiмiнiң орынбасары
Сәлiмжан Жұмашұлы
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.04.27.   N  330 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 10 қарашадағы
N 1119 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасындағы 2005-2008 жылдарға арналған
бiрiншi ұлттық ауыл шаруашылығы санағын өткiзу жөнiндегi
ic-шаралар жоспары
Р/с
N
Iс-шара
Аяқтау
нысаны
Орын-
далу-
ына
жауап-
тылар
Орын-
далу
мер-
зiмi
Болжалды
шығыс-
тар, мың
теңге
Қаржы-
ландыру
көзі
1
2
3
4
5
6
7
2005 жыл
1.
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттiгiнiң
және облыстық
статистика
басқармаларының
ауыл шаруашы-
лығы санағы
бөлiмдерiне
штаттан тыс
қызметкерлердi
іріктеу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
CA
4-тоқсан

О Республиканской комиссии содействия первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан на 2005-2008 годы, утверждении Плана мероприятий по проведению первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан на 2005-2008 годы и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 247
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года N 1119. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года N 453
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
Для своевременной и качественной подготовки, проведения и обработки материалов первой национальной сельскохозяйственной переписи Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Республиканскую комиссию содействия первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан на 2005-2008 годы в составе согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый План мероприятий по проведению первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан на 2005-2008 годы.
3. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 247 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года N 952".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 ноября 2005 года N 1119  <*>
Сноска. В состав внесены изменения постановлением Правительства РК от 27 апреля 2006 года N  330 .
Состав
Республиканской комиссии содействия первой национальной
сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан
на 2005-2008 годы
Есимов                    - Министр сельского хозяйства Республики
Ахметжан Смагулович         Казахстан, председатель
Султанов                  - Председатель Агентства Республики
Бахыт Турлыханович          Казахстан по статистике, заместитель
председателя
Каримова                  - директор Департамента статистики
Загира Ахатовна             производства Агентства Республики
Казахстан по статистике, секретарь
Мусина                    - вице-министр сельского хозяйства
Лилия Сакеновна             Республики Казахстан
Есекеев                   - заместитель Председателя Агентства
Куанышбек Бахытбекович      Республики Казахстан по
информатизации и связи
Жампеисов                 - заместитель Председателя Агентства
Амангельды Суимбаевич       Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Тортаев                   - заместитель Председателя Агентства
Бауржан Кадырович           Республики Казахстан по статистике
Тунгушбеков               - председатель Комитета по делам
Санат                       сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Букенов                   - первый заместитель акима города
Кайрат Ахмадиевич           Алматы
Абишев                    - заместитель акима Южно-Казахстанской
Ислам Алмаханович           области
Еламанов                  - заместитель акима Кызылординской
Бекмырза Кайыпулы           области
Керелбаев                 - заместитель акима Мангистауской
Сакып Буркитбаевич          области
Отаров                    - заместитель акима Акмолинской области
Кадирхан Махмудович
Садыков                   - заместитель акима
Бекмырза Султанович         Западно-Казахстанской области
Сулейменов                - заместитель акима
Серик Ирмашевич             Северо-Казахстанской области
Тойбаев                   - заместитель акима
Алихан Абдыханович          Алматинской области
Толибаев                  - заместитель акима города Астаны
Марат Еркинович
Тулеубаев                 - заместитель акима
Темиржан Тулеубаевич        Костанайской области
Умурзаков                 - заместитель акима Актюбинской области
Избак Куанышевич
Усенбаев                  - заместитель акима Жамбылской области
Ермек Омирбаевич
Куанышбаева               - директор Департамента
Роза Сактагановна           административно-правовой
работы Министерства культуры и
информации Республики Казахстан
Ким                       - руководитель Аппарата Министерства
Лев Вячеславович            транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Алпысбаев                 - начальник Департамента общественной Газимбек Алпысбаевич        безопасности Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Уразгулов                 - заместитель директора Департамента Расул Кабдуллович           планирования расходов отраслевых
органов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Белихин                   - заместитель акима Восточно-
Иван Васильевич             Казахстанской области
Бочин                     - заместитель акима Павлодарской области
Виктор Захарович
Камалиев                  - заместитель акима Карагандинской области
Берик Сайлауович
Накпаев                   - заместитель акима Атырауской области
Салимжан Жумашевич
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 ноября 2005 года N 1119
План мероприятий по проведению первой национальной
сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан
на 2005-2008 годы
N
п/п
Мероприятие
Форма
завер-
шения
Ответст-
венные
за
испол-
нение
Срок
ис-
пол-
нения
Пред-
пола-
гаемые
рас-
ходы,
тыс.
тенге
Источ-
ник
финан-
сирова-
ния
1
2
3
4
5
6
7
2005 год
1.
Подбор внештатных
работников в отделы сельско-
хозяйственной переписи Агентства
Республики
Казахстан по
статистике и областных управлений
статистики
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
4
квартал

14542
Респуб-
ликалық
бюджет
2.
Телефон, телеграф және почта байланы-
сымен қамтама-
сыз ету
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
4-тоқсан
2000
Респуб-
ликалық
бюджет
3.
Деректердi қолмен енгізудi ескере отырып,
санақ құжатта-
масын әзiрлеу
және бекiту:
негiзгi (санақ парақтары, iлеспе бланкi-
лер және т.б.);
көмекшi (сұхбат жүргiзушiлер
мен нұсқаушы-
бақылаушылардың
қойын кiтапша-
лары, санақ
жүргiзу
жөнiндегi
нұсқаулар мен
нұсқаулықтар)
СА
бұйрығы
СА
(ша-
қыру),
АШМ
4-тоқсан
Талап
етіл-
мейді
4.
Санақтың 1 және 2-кезеңдерiне
арналған бағдарламалық
қамтамасыз етудi әзiрлеу және оны
сынап көру:
мiндеттер қоюды әзiрлеу;
мiндеттер алгоритмiн құру;
енгiзудi, бақылауды, түзетудi
бағдарламалық қамтамасыз етудi
әзiрлеу;
енгiзiлген ақпаратты
облыстардан жинауды және
оларды сақтауды бағдарламалық
қамтамасыз етудi әзiрлеу;
санақ материал-
дарын өңдеудiң
көмекшi бағдар-
ламаларын
әзiрлеу;
бағдарламалық қамтамасыз етудi
облыстық және
аудандық дең-
гейде сынап
көру.
Регламенттiк кестелердi
қалыптастыру бағдарламала-
рының кешенi:
бiрiктірiлген
санақ ақпараты
бар технология-
лық файлдарды
қалыптастыру
бағдарламаларын
әзiрлеу;
есептердi
генерациялау
бағдарламалары
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
4-тоқсан
19556
Респуб-
ликалық
бюджет
5.
Оқыту бағдар-
ламалары мен
құралдарын
әзiрлеу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
4-тоқсан
Талап
етіл-
мейді
6.
Санақ парақта-
рындағы жауап-
тарды кодтауға
арналған сөз-
дiктер әзiрлеу
және бекiту
Бірлес-
кен
бұйрық
СА
(ша-
қыру),
АШМ
4-тоқсан
Талап
етіл-
мейді
7.
Ауыл шаруашылығы санағының
құжатталған құпия ақпаратын
қорғау режимiн және өңдеу
ережесiн әзiрлеу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
4-тоқсан
Талап
етіл-
мейді
8.
Ауыл шаруашы-
лығы санағын
өткiзу жөнiндегi
әдiснамалық,
нұсқаулық және санақ құралдарын
әзiрлеу және бекiту
СА
бұйрығы
СА
(ша-
қыру),
АШМ
4-тоқсан
Талап
етіл-
мейді
9.
Мыналар бойынша
ауыл шаруашы-
лығы санағын өткiзуге және
оның нәтижеле-
рiн автоматты
түрде өңдеуге арналған
нормативтiк анықтамалық
ақпаратты пысықтау:
елдi мекендер;
ауыл шаруашылы-
ғы кәсiпорын-
дары;
шаруа (фермер) қожалықтары;
жерi, малы және құсы бар үй шаруашылық-
тарының аула
тiзiмдерi;
ұжымдық бақ
өсіру коопера-
тивтерi және
бақшалар;
жерi, малы және құсы бар өзге де қосалқы
шаруашылықтар;
мал шаруашылығы
өнiмдерiн (ет,
сүт, былғары
шикізаты, жүн)
қабылдау және
әзiрлеу жөнiн-
дегi дайындау
пункттерi және
оны өңдеу
жөнiндегi
шағын цехтар;
қалалық жердегі жерi, малы және құсы бар үй шаруа-
шылықтарының, бақ өсiру және саяжай кооперативтерi-
нiң және өзге
де қосалқы
шаруашылық-
тардың нақтыланған
тiзiмдерiн
жасау;
жемiс-жидек
дақылдарының
және жүзiмнiң
түрлiк және
сұрыптық құрамын
анықтау бойынша
анықтамалықтар
әзiрлеу және
бекiту
СА
ақпараты
СА
ақпараты
Бiрлес-
кен
бұйрық
Облыс-
тар-
дың,
Астана
және
Алматы
қала-
лары-
ның
әкім-
дері
Облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қала-
ларының
әкімдері
СА
(ша-
қыру),
АШМ
4-тоқсан
4-тоқсан
4-тоқсан
Талап
етіл-
мейді
Талап
етіл-
мейді
Талап
етіл-
мейді
10.
Санақтың 1-кезеңіне арналған
санақ құжатта-
маларының тара-
лымын көбейту
және тарату
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
4-тоқсан

14542
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
2.
Обеспечение
телефонной,
телеграфной и почтовой связью
Информация
в Республи-
канскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйственной
переписи в
Республике
Казахстан
на 2005 -
2008 годы
АС
4
квартал
2000
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
3.
Разработка и
утверждение
переписной до-
кументации с
учетом ручного
ввода данных:
основной
(переписные лис-
ты, сопроводи-
тельные бланки и
т.д.);
вспомогательной (записные книжки интер-
вьюеров и инс-
трукторов-
контролеров,
указания и
инструкции по
проведению
(переписи)
Приказ АС
АС (со-
зыв),
МСХ
4
квартал
Не тре-
буются
4.
Разработка
программного
обеспечения для 1 и 2 этапов переписи и его апробация:
разработка
постановки задач;
составление
алгоритма задач;
разработка
программного
обеспечения ввода, контроля,
корректировки;
разработка
программного
обеспечения сбора
введенной информации из областей и ее хранения;
разработка
вспомогательных
программ обработки мате-
риалов переписи; апробация программного обеспечения на областном и
районном уровнях.
Комплекс программ
формирования рег-
ламентных таблиц:
разработка
программ формиро-
вания технологи-
ческих файлов с агрегированной
переписной
информацией;
программы генера-
ции отчетов
Информация
в Республи-
канскую ко-
миссию со-
действия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйственной
переписи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
4
квартал
19556
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
5.
Подготовка
обучающих программ и
пособий
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
4
квартал
Не тре-
буются
6.
Разработка и
утверждение
словарей для
кодирования
ответов в
переписных листах
Совместный
приказ
АС (со-
зыв),
МСХ
4
квартал
Не тре-
буются
7.
Разработка режима
защиты и правил
обработки конфиденциальной документированной
информации сель-
скохозяйственной переписи
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
4
квартал
Не тре-
буются
8.
Разработка и
утверждение мето-
дологического, инструктивного и переписного инс-
трументария по
проведению сель-
скохозяйственной переписи
Приказ АС
АС (со-
зыв),
МСХ
4
квартал
Не тре-
буются
9.
Доработка норма-
тивно-cправочной информации для
проведения сель-
скохозяйственной
переписи и авто-
матизированной
обработки ее
результатов по: населенным
пунктам;
сельскохозяйст-
венным предприя-
тиям;
крестьянским
(фермерским)
хозяйствам;
подворным
спискам домашних хозяйств, имеющих землю,
скот и птицу;
коллективным
садоводческим
кооперативам и
огородам;
прочим подсобным хозяйствам, имеющим землю, скот и птицу;
заготовительным
пунктам по приему
и заготовке жи-
вотноводческой продукции (мясо,
молоко, кожсырье,
шерсть) и мини-
цехам по ее переработке);
Информация
АС
Акимы
облас-
тей,
гг. Ас-
таны
и Алма-
ты
4
квартал
Не тре-
буются
составление
уточненных списков домашних хозяйств,
садоводческих и дачных кооперати-
вов и прочих подсобных хо-
зяйств, имеющих землю, скот и птицу в городской
местности;
Информация
АС
Акимы
облас-
тей,
гг. Ас-
таны и
Алматы
4
квартал
Не тре-
буются
разработка и
утверждение
справочников
по определению
видового и
сортового состава
плодово-ягодных культур и винограда
Совместный
приказ
АС (со-
зыв),
МСХ
4
квартал
Не тре-
буются
10.
Тиражирование и рассылка переписной
документации для 1 этапа переписи
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
4
квартал

36558
Респуб-
ликалық
бюджет
11.
Әдiснамалық топтың мамандары
және ауыл шаруашылығы
санағының деректерiн өңдеу мамандары
үшiн оқыту семинарларын өткiзу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
4-тоқсан
2338
Респуб-
ликалық
бюджет
12.
Дайындалған оқу және нұсқаулық
материалдарын облыстар
деңгейiнде сынап көру
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
4-тоқсан
Талап
етіл-
мейді
13.
Ауыл шаруашылығы
санағына
жәрдемдесу
комиссиясын
облыстық және
аудандық
деңгейде құру
Облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалалары
әкімде-
рінің
шешім-
дері
Облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімде-
рі
4-тоқсан
Талап
етіл-
мейді
14.
Ауыл шаруашылығы
тауарын
өндiрушілер және халық арасында
бұқаралық
түсiндiрме
жұмысын
ұйымдастыру
Бұқара-
лық
ақпарат
құрал-
дарында
хабарлау
және
жариялау
СА
(ша-
қыру),
МАСМ,
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Жыл
ішінде
1000
Респуб-
ликалық
бюджет
15.
Орталық аппараттың санақ бөлiмi
үшiн есептеу техникасын сатып алу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
4-тоқсан
5577
Респуб-
ликалық
бюджет
2006 жыл
1.
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттiгiнiң және облыстық статистика
басқармаларының
шаруашылығы санағы бөлiмдерiне
штаттан тыс қызметкерлердi
іріктеу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
1-4-
тоқсан
63157
Респуб-
ликалық
бюджет
2.
Телефон, телеграф
және почта
байланысымен
қамтамасыз ету
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
1-4
тоқсан
2000
Респуб-
ликалық
бюджет
3.
Ауыл шаруашылығы
санағын дайындау
және өткiзу
жөнiндегi
iс-шаралардың өңiрлiк ұйымдастыру
жоспарларын әзiрлеу және бекiту
СА
бұйрығы
СОБ,
аудандық
статис-
тика
1-
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
4.
Ауыл шаруашылығы
техникасы мен
жабдығының
санағы бойынша
әдiснамалық
анықтамалықтар
әзiрлеу және
бекiту
Бірлес-
кен
бұйрық
СА
(ша-
қыру),
АШМ
1-2-
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
5.
Мал мен құстың тұқымдық
құрамын анықтау
бойынша анықтамалықтар әзiрлеу және
бекiту
Бірлес-
кен
бұйрық
СА
(ша-
қыру),
АШМ
1-2-
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
6.
Картографиялық материал әзiрлеу
СА
бұйрығы
ЖРА
1-2-
тоқсан
5152
Респуб-
ликалық
бюджет
7.
Санақ құралда-
рын (нысандар,
жарияланымдар)
әзiрлеу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
2-тоқсан

36558
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
11.
Проведение обуча-
ющих семинаров
для специалистов
методологической группы и специалистов по
обработке данных сельскохозяйст-
венной переписи
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
4
квартал
2338
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
12.
Апробация подго-
товленных учебных
и инструктивных
материалов на
уровне областей
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
4
квартал
Не тре-
буются
13.
Создание комиссии
содействия сельскохозяйст-
венной переписи
на областном и
районном уровнях
Решения
акимов
областей и
гг. Астаны
и Алматы
Акимы
облас-
тей,
гг. Ас-
таны и
Алматы
4
квартал
Не тре-
буются
14.
Организация массово-разъясни-
тельной работы среди сельско-
хозяйственных товаропроизводи-
телей и населения
Объявление
и публика-
ция в
средствах
массовой
информации
АС
(созыв),
МКИС,
акимы
облас-
тей,
гг. Ас-
таны и
Алматы
В те-
чение
года
1000
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
15.
Приобретение
вычислительной
техники для отдела переписи
центрального аппарата
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
4
квартал
5577
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
2006 год
1.
Подбор внештатных
работников в
отделы сельскохо-
зяйственной пере-
писи Агентства
Республики
Казахстан по
статистике и
областных управлений
статистики
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
1-4
квартал
63157
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
2.
Обеспечение
телефонной,
телеграфной и
почтовой связью
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
1-4
квартал
2000
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
3.
Разработка и
утверждение
региональных
организационных планов мероприя-
тий по подготовке
и проведению
сельскохозяйст-
венной переписи
Приказ АС
ОУС,
райстаты
1
квартал
Не тре-
буются
4.
Разработка и
утверждение
методологических справочников по переписи сельскохозяйст-
венной техники и
оборудования
Совместный
приказ
АС
(созыв),
МСХ
1-2
квартал
Не тре-
буются
5.
Разработка и
утверждение
справочников по определению
породного состава
скота и птицы
Совместный
приказ
АС
(созыв),
МСХ
1-2
квартал
Не тре-
буются
6.
Изготовление
картографического
материала
Информация
АС
АЗР
1-2
квартал
5152
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
7.
Изготовление переписного инструментария (формы, публикации)
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
2
квартал

29730
Респуб-
ликалық
бюджет
8.
Үй-жайларды
жалға алу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
(ша-
қыру),
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
2-тоқсан
6003
Респуб-
ликалық
бюджет
9.
Санақтың 1-кезеңiн ұйымдастыру
бойынша облыс-
тық, аудандық
және ауылдық
деңгейде
мамандарды
оқыту үшін
семинарлар
өткiзу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
2-3-
тоқсан
12952
Респуб-
ликалық
бюджет
10.
Санақ өткiзу үшiн кеңсе
тауарларын сатып алу және тарату
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
2-тоқсан
104367
Респуб-
ликалық
бюджет
11.
Санақ парақтарындағы деректердi
енгiзу мен өңдеу үшін есептеу
техникасын сатып алу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
1-2-
тоқсан
7200
Респуб-
ликалық
бюджет
12.
Санақ бөлiмде-
рiн және есеп
жүргiзу учаске-
лерiн құру:
аудандарда санақ бөлiмде-
рiн ұйымдастыру;
ауыл (кент) округтерi жанынан:
ауылдық жерде санақ өткiзу үшiн;
саяжай мен қала сыртындағы
учаскелердiң және қалалық
жерде мал мен құс ұстайтын үй
шаруашылықтары-
ның санағы үшiн
есеп жүргiзу
учаскелерiн
ұйымдастыру
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
3-тоқсан
292642
Респуб-
ликалық
бюджет
13.
Өсiмдiк шаруа-
шылығы саласы
бойынша ауыл шаруашылығы
санағының 1-кезеңiн өткiзу (ауыл
статистиктерi үшiн автокөлiк
жалдау)
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
(ша-
қыру),
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
3-4-
тоқсан
51219
Респуб-
ликалық
бюджет
14.
Сұхбат жүргiзу-
шілердің санақ
объектiлерiн
аралап шығуы
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
(ша-
қыру),
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Тамыз-
қыркүйек
Талап
етіл-
мейді
15.
Толтырылған санақ бланкiле-
рiн аудандық
санақ бөлiмде-
рiне өткiзу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
(ша-
қыру),
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Қыркүй-
ек-қазан
Талап
етіл-
мейді
16.
Санақтың 1-кезеңiңiң санақ парақта-
рындағы дерек-
тердi аудандық
деңгейде кодтау
және енгiзу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
(ша-
қыру),
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Қазан-
қараша

29730
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
8.
Аренда помещений
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
(созыв),
акимы
облас-
тей, гг.
Астаны
и Алматы
2
квартал
6003
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
9.
Проведение семи-
наров по обучению
специалистов об-
ластного, район-
ного и сельского уровней по
организации 1 этапа переписи
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
2-3
квартал
12952
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
10.
Приобретение и
рассылка канце-
лярских товаров для проведения
переписи
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
2
квартал
104367
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
11.
Приобретение
вычислительной
техники для ввода
и обработки данных переписных
листов
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
1-2
квартал
7200
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
12.
Создание перепис-
ных отделов и
счетных участков:
организация пере-
писных отделов в районах;
организация
счетных участков
при сельских (поселковых) округах:
для проведения
переписи в сель-
ской местности;
для переписи
дачных и загород-
ных участков и домашних хозяйств, имеющих скот и птицу в городской мест-
ности
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
3
квартал
292642
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
13.
Проведение 1 этапа сельскохо-
зяйственной
переписи по
отрасли растение-
водства (аренда
автотранспорта
для сельских ста-
тистиков)
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
(созыв),
акимы
облас-
тей, гг.
Астаны и
Алматы
3-4
квартал
51219
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
14.
Обход объектов
переписи интервьюерами
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
(созыв),
акимы
облас-
тей, гг.
Астаны и
Алматы
Август-сен-
тябрь
Не тре-
буются
15.
Сдача заполненных
переписных бланков в районный отдел
переписи
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
(созыв),
акимы
облас-
тей, гг.
Астаны
и Алматы
Сен-
тябрь-
октябрь
Не тре-
буются
16.
Кодирование и
ввод данных
переписных листов
1 этапа переписи на районном
уровне
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
(созыв),
акимы
облас-
тей, гг.
Астаны
и Алматы
Ок-
тябрь-
ноябрь

3000
Респуб-
ликалық
бюджет
5.
Мал шаруашылығы саласы бойынша ауыл шаруашылығы
санағының 2-кезеңiн өткiзу (ауыл статистиктерi үшiн автокөлiк жалдау және сұхбат
жүргiзушілердi
санақ объекті-
лерiне жеткiзу)
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
(ша-
қыру),
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
1-тоқсан
116546
Респуб-
ликалық
бюджет
6.
Сұхбат жүргiзу-
шiлердiң санақ
объектiлерiн
аралап шығуы
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
(ша-
қыру),
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Қаңтар
Талап
етіл-
мейді
7.
Толтырылған санақ бланкi-
лерiн аудандық
санақ бөлiмде-
рiне өткiзу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
(ша-
қыру),
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Ақпан
Талап
етіл-
мейді
8.
Санақтың 2-кезеңiнің санақ парақта-
рындағы деректердi
аудандық
деңгейде кодтау және енгiзу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
(ша-
қыру),
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Ақпан-
наурыз
36231
Респуб-
ликалық
бюджет
9.
Дерекқорды ОСБ-ға жiберу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
(ша-
қыру),
облыс-
тардың,
Астана
және
Алматы
қалала-
рының
әкімдері
Наурыз
Талап
етілмей-
ді
10.
Санақтың 1-кезеңiнің
қорытындыларын дайындау және
жариялау
Статис-
тикалық
жинақта
жариялау
СА
2-4-
тоқсан
33450
Респуб-
ликалық
бюджет
11.
Ауыл шаруашылығы
санағының
2-кезеңiнің
деректерiн
өндеу және
санақ ақпараты-
ның дерекқорын
жасау
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
2-4-
тоқсан
27500
Респуб-
ликалық
бюджет
12.
Алдын ала қорытындыларды жасау және
материалдарды
жарияланымға дайындау бойынша
семинар жүргiзу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
3-тоқсан
2118
Респуб-
ликалық
бюджет
13.
Санақтың 2-кезеңiнің алдын ала
қорытындыларын жасау.
2-кезеңнiң негiзгi ұйғарынды
кестелерiн алу (қысқаша
қорытындылар)
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
СА
3-4-
тоқсан
4835
Респуб-
ликалық
бюджет
2008 жыл
1.
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттiгiнің және облыстық статистика
басқармаларының ауыл шаруашылы-
ғы санағы
бөлiмдерiне
штаттан тыс қызметкерлердi
ipiктеу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
1-4-
тоқсан

3000
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
5.
Проведение 2
этапа сельскохо-
зяйственной пере-
писи по отрасли
животноводства
(аренда авто-
транспорта для
сельских статис-
тиков и проезд интервьюеров до
объектов переписи)
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005 -
2008 годы
АС
(созыв),
акимы
облас-
тей, гг.
Астаны
и Алматы
1
квартал
116546
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
6.
Обход объектов
переписи интер-
вьюерами
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
(созыв),
акимы
облас-
тей, гг.
Астаны
и Алматы
Январь
Не тре-
буются
7.
Сдача заполненных
переписных листов в районный
отдел переписи
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005 -
2008 годы
АС
(созыв),
акимы
облас-
тей, гг.
Астаны
и Алматы
Февраль
Не тре-
буются
8.
Кодирование и
ввод данных
переписных листов 2 этапа
переписи на
районном уровне
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
(созыв),
акимы
облас-
тей, гг.
Астаны
и Алматы
Фев-
раль-
март
36231
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
9.
Передача базы
данных в ОУС
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
(созыв),
акимы
облас-
тей, гг.
Астаны
и Алматы
Март
Не тре-
буются
10.
Подготовка и
публикация итогов 1 этапа
переписи
Публикация
в статис-
тический
сборник
АС
2-4
квартал
33450
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
11.
Обработка данных и создание базы
данных переписной
информации 2 этапа сельско-
хозяйственной
переписи
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
2-4
квартал
27500
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
12.
Проведение семинара по подведению предварительных итогов и
подготовке материалов к публикации
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
3 квартал
2118
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
13.
Подведение
предварительных  итогов 2 этапа переписи. Получение основных выходных таблиц 2 этапа (краткие итоги)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
АС
3-4
квартал
4845
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
2008 год
1.
Подбор внештатных
работников в отделы сельско-
хозяйственной переписи Агентст-
ва Республики Ка-
захстан по
статистике и
областных управлений
статистики
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
1-4
квартал

20500
Респуб-
ликалық
бюджет
2.
Телефон, телеграф және почта
байланысымен қамтамасыз ету
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
1-4-
тоқсан
2000
Респуб-
ликалық
бюджет
3.
Ауыл шаруашы-
лығы санағы
бойынша дерек-
қорды жүргiзу,
пайдалану және
сақтау
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасын-
дағы
2005-
2008
жылдарға
арналған
бiрiншi
ұлттық
ауыл
шаруа-
шылығы
санағына
жәрдем-
десетiн
респуб-
ликалық
комис-
сияға
ақпарат
СА
1-4-
тоқсан
198000
Респуб-
ликалық
бюджет
4.
Санақтың негізгi қорытындыларын
жариялау (түпкiлiктi
қорытындылары)
БАҚ-та
жариялау
СА
1-2-
тоқсан
422165
Респуб-
ликалық
бюджет
5.
2006-2007 жылдардағы бiрiншi ұлттық ауыл шаруашылы-
ғы санағының
қорытындылары
бойынша есеп
беру
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
СА
2-тоқсан
Талап
етіл-
мейді
Қаржыландыру көлемi тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджетті қалыптастыру кезiнде нақтыланады.
Ескертпе:
CA - Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi;
AШM - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi;
МАСМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт
министрлiгi;
ЖРА - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігi;
ОСБ - Облыстық статистика басқармалары;
Аудандық статистика - Аудандық статистика басқармалары.

20500
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
2.
Обеспечение
телефонной,
телеграфной и
почтовой связью
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005-
2008 годы
АС
1-4
квартал
2000
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
3.
Ведение,
использование
и хранение баз
данных по
сельскохозяйст-
венной переписи
Информация
в Респуб-
ликанскую
комиссию
содействия
первой на-
циональной
сельскохо-
зяйствен-
ной пере-
писи в
Республике
Казахстан
на 2005 -
2008 годы
АС
1-4
квартал
198000
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
4.
Публикация основ-
ных итогов пере-
писи (окончатель-
ные итоги)
Публикация
в СМИ
АС
1-2
квартал
422165
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
5.
Отчет по итогам
первой националь-
ной сельскохозяй-
ственной переписи
2006-2007 гг.
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
АС
2
квартал
Не тре-
буются
Объемы финансирования будут уточняться при формировании республиканского бюджета на соответствующий финансовый год.
Примечание:
АС - Агентство Республики Казахстан по статистике;
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
МКИС - Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан;
АЗР - Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами;
ОУС - областные управления статистики;
Райстат - районные отделы статистики.