Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 қарашадағы N 1121 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.12.11. N 1222 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.12.11.  N 1222 (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Банкнот фабрикасы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны осы қаулыға қосымшаға сәйкес сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар баспа өнiмiн беруші болып белгіленсiн.
2. Тиiстi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi, мемлекеттiк кәсiпорындар, акцияларының (үлестерiнiң) елу және одан да көп пайызы немесе акцияларының бақылау пакеті мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен аффилиирленген заңды тұлғалар (келiсiм бойынша) заңнамада белгіленген тәртiппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен осы қаулыға қосымшада көрсетілген баспа өнiмiн мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
осы қаулыға сәйкес сатып алу үшін пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 10 қарашадағы
N 1121 қаулысына
қосымша
Сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар
баспа өнімінің тізбесі
1. Визалық жапсырмалар.
2. Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктің бланкілері - куәліктер:
1) тегін, атын, әкесінің атын өзгерту туралы;
2) бала асырап алу туралы;
3) әке болуды анықтау туралы;
4) некенің бұзылуы туралы;
5) тууы туралы;
6) некеге тұру туралы;
7) қайтыс болғандығы туралы.
3. Астық қолхаттары  - астық қабылдаушы кәсіпорын беретін, астық иесінен астықты сақтауға қабылдап алғанын растайтын екі жақты қойма куәлігі.
4. Әскери билеттер.
5. Негізгі жалпы білім туралы куәлік.
6. Негізгі жалпы білім туралы үздік үлгідегі куәлік.
7. Негізгі жалпы білім туралы куәлікке қосымша.
8. Орта жалпы білім туралы аттестат.
9. Орта жалпы білім туралы үздік үлгідегі аттестат.

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года N 1121. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2007 года N 1222 (вводится в действие с 1 января 2008 года)
Сноска. Постановление Правительства РК от 10 ноября 2005 г. N 1121 утратло силу постановлением Правительства РК от 11 декабря 2007 г.  N 1222 (вводится в действие с 1 января 2008 года).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан" поставщиком печатной продукции согласно приложению к настоящему постановлению, закупка которой имеет важное стратегическое значение.
2. Администраторам соответствующих бюджетных программ, государственным предприятиям, юридическим лицам, пятьдесят и более процентов акций (долей) или контрольный пакет акций которых принадлежит государству, и аффилиированным с ними юридическим лицам (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках печатной продукции, указанной в приложении к настоящему постановлению, с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для закупок.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 ноября 2005 года N 1121
Перечень печатной продукции, закупка которой
имеет важное стратегическое значение
1. Визовые наклейки.
2. Бланки свидетельств о регистрации актов гражданского состояния - свидетельств:
1) о перемене фамилии, имени, отчества;
2) об усыновлении;
3) об установлении отцовства;
4) о расторжении брака;
5) о рождении;
6) о заключении брака;
7) о смерти.
3. Зерновые расписки - двойное складское свидетельство, выдаваемое хлебоприемным предприятием в подтверждение принятия зерна от владельца зерна на хранение.
4. Военные билеты.
5. Свидетельство об основном общем образовании.
6. Свидетельство об основном общем образовании с отличием.
7. Приложение к свидетельству об основном общем образовании.
8. Аттестат о среднем общем образовании.
9. Аттестат о среднем общем образовании с отличием.

10. Орта жалпы білім туралы "Алтын белгі" аттестат.
11. Орта жалпы білім туралы аттестатқа қосымша.
12. Білім алуды аяқтамаған азаматтарға берілетін анықтама.
13. Ұлттық бірыңғай тестілеу сертификаты.
14. Мемлекеттік аралық бақылау сертификаты.
15. Кешенді тестілеу сертификаты.
16. Мұғалімдердің біліктілігін арттыру курсынан өткені туралы сертификат.
17. Қазақстан Республикасының білім беру жүйесінің педагогикалық қызметкерлеріне біліктілік санаттарын беру туралы куәлік.
18. Кәсіптік бастауыш білім беретін оқу орындарында даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру курстарының  куәлігі.
19. Техникалық және қызмет көрсету еңбегінiң кәсiптерi (мамандықтары) бойынша кәсіптік дайындығының деңгейiн растау және білiктiлiк беру туралы сертификат.
20. Кәсiптiк бастауыш білім туралы диплом.
21. Кәсiптiк бастауыш бiлiм туралы үздік үлгідегi диплом.
22. Кәсiптiк бастауыш бiлiм туралы дипломға қосымша.
23. Кәсіптік орта білім туралы диплом.
24. Кәсіптік орта бiлiм туралы үздік үлгідегі диплом.
25. Кәсіптік орта білім туралы дипломға қосымша.
26. Арнаулы жоғары бiлiм туралы диплом.
27. Арнаулы жоғары білім туралы үздік үлгідегі диплом.
28. Арнаулы жоғары бiлiм туралы дипломға қосымша.
29. Кәсiптiк жоғары білім туралы диплом.
30. Кәсіптік жоғары білiм туралы үздік үлгідегі диплом.
31. Кәсіптік жоғары бiлiм туралы дипломға қосымша.
32. Жоғары ғылыми-педагогикалық білім туралы диплом.
33. Жоғары ғылыми-педагогикалық білім туралы үздік үлгідегі диплом.
34. Жоғары ғылыми-педагогикалық білім туралы дипломға қосымша.
35. Интернатураны бітіргені туралы куәлiк.
36. Клиникалық ординатураны бітіргені туралы куәлiк.
37. Ассистентура-тағылымдаманы бітіргені туралы куәлiк.
38. Ғылым кандидатының дипломы.
39. Ғылым докторының дипломы.
40. Ғылым кандидатының дипломы (қайта аттестаттау).
41. Доценттің аттестаты.
42. Профессордың аттестаты.
43. Чек кiтапшалары.
44. Бағалы қағаздардың бланкілерi.
45. Вексельдердің бланкілерi.
46. Темiр жол көлігінде жүк тасымалдауын есепке алуға арналған қатаң түрдегi есепке алу бланкілерi.
47. Уәкiлеттi мемлекеттік органдар беретiн лицензиялардың бланкілерi.
48. Уәкiлеттi мемлекеттік органдар беретiн лицензияларға қосымшалардың бланкілерi.
49. Мемлекеттік емес ғылыми ұйымды аккредиттеу туралы куәлік.
50. Куәлiк (шетелдiк дипломның қазақстандық дипломға баламалылығы туралы).
51. Офицерлердiң жеке басын куәландыратын куәлiгi.
52. Медальдарға куәлiктер.

10. Аттестат о среднем общем образовании "Алтын белгі".
11. Приложение к аттестату о среднем общем образовании.
12. Справка, выдаваемая гражданам, не завершившим образование.
13. Сертификат единого национального тестирования.
14. Сертификат промежуточного государственного контроля.
15. Сертификат комплексного тестирования.
16. Сертификат о прохождении курса повышения квалификации учителей.
17. Удостоверение о присвоении квалификационных категорий педагогическим работникам системы образования Республики Казахстан.
18. Свидетельство (удостоверение) курсов подготовки, переподготовки и повышения квалификации в учебных заведениях начального профессионального образования.
19. Сертификат о подтверждении уровня профессиональной подготовленности и присвоения квалификации по профессиям (специальностям) технического и обслуживающего труда.
20. Диплом о начальном профессиональном образовании.
21. Диплом о начальном профессиональном образовании с отличием.
22. Приложение к диплому о начальном профессиональном образовании.
23. Диплом о среднем профессиональном образовании.
24. Диплом о среднем профессиональном образовании с отличием.
25. Приложение к диплому о среднем профессиональном образовании.
26. Диплом о высшем специальном образовании.
27. Диплом о высшем специальном образовании с отличием.
28. Приложение к диплому о высшем специальном образовании.
29. Диплом о высшем профессиональном образовании.
30. Диплом о высшем профессиональном образовании с отличием.
31. Приложение к диплому о высшем профессиональном образовании.
32. Диплом о высшем научно-педагогическом образовании.
33. Диплом о высшем научно-педагогическом образовании с отличием.
34. Приложение к диплому о высшем научно-педагогическом образовании.
35. Свидетельство об окончании интернатуры.
36. Свидетельство об окончании клинической ординатуры.
37. Свидетельство об окончании ассистентуры-стажировки.
38. Диплом кандидата наук.
39. Диплом доктора наук.
40. Диплом кандидата наук (переаттестация).
41. Аттестат доцента.
42. Аттестат профессора.
43. Чековые книжки.
44. Бланки ценных бумаг.
45. Бланки векселей.
46. Бланки строгого учета для учета грузовых перевозок на железнодорожном транспорте.
47. Бланки лицензий, выдаваемых уполномоченными государственными органами.
48. Бланки приложений к лицензиям, выдаваемых уполномоченными государственными органами.
49. Свидетельство об аккредитации негосударственной научной организации.
50. Удостоверение (об эквивалентности зарубежного диплома казахстанскому).
51. Удостоверение личности офицеров.
52. Удостоверения к медалям.

53. Әскери тасымалдау құжаттары - 1-нысанды талап, 2-нысанды талап-жүк құжаты, 3-нысанды талап, багаж талоны.
54. Аңшы куәлiгi.
55. Жануарлар әлемiн пайдалануға арнайы рұқсаттардың бланкiлерi.
56. Жануарлар әлемiн пайдалануға маркалар-рұқсаттар.
57. СИТЕС Әкiмшілiк органының Қазақстан Республикасындағы рұқсаттарының бланкiлерi.
58. Ағаш кесу билетi.
59. Орман билеті.
60. Iшкi және сыртқы нарықтарда балықтың бекiре түрлерiнiң уылдырығымен сауда жасауға арналған маркалар.
61. Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау уәкілетті органы беретiн хабарламалардың бланкiлерi.
62. Эмиссиялық бағалы қағаздар шығарылымын мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктердiң бланкілерi.
63. Табиғатты пайдалануға берiлген рұқсаттардың бланкiлерi.

53. Воинские перевозочные документы - требование формы 1, требование - накладная формы 2, требование формы 3, талон багажный.
54. Удостоверение охотника.
55. Бланки специальных разрешений на пользование животным миром.
56. Марки - разрешения на пользование животным миром.
57. Бланки разрешений Административного органа СИТЕС в Республике Казахстан.
58. Лесорубочный билет.
59. Лесной билет.
60. Марки для торговли икрой осетровых видов рыб на внутреннем и внешнем рынках.
61. Бланки уведомлений, выдаваемых уполномоченным органом по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций.
62. Бланки свидетельств о государственной регистрации выпуска эмиссионных ценных бумаг.
63. Бланки разрешений на природопользование.