Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 және 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қарашадағы N 1160 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
1) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
01 "Әлеуметтік қамсыздандыру" iшкi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлігі" әкiмшiсi бойынша:
002 "Зейнетақы бағдарламасы" бағдарламасында:
100 "Ортақ зейнетақыларды төлеу" кiшi бағдарламасындағы "208838486" деген сандар "209032384" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар" кiшi бағдарламасындағы "200000" деген сандар "6102" деген сандармен ауыстырылсын;
003 "Мемлекеттiк әлеуметтік жәрдемақылар" бағдарламасында:
100 "Мүгедектiгi бойынша" кiшi бағдарламасындағы "32211271" деген сандар "32891271" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Асыраушысынан айрылуына байланысты" кiшi бағдарламасындағы "19331163" деген сандар "18651163" деген сандармен ауыстырылсын;
004 "Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар" бағдарламасында:
101 "ҰОС қатысушылары" кiшi бағдарламасындағы "4072374" деген сандар "3972374" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "ҰОС мүгедектерiне теңестiрiлген адамдар" кiшi бағдарламасындағы "1379734" деген сандар "1299734"деген сандармен ауыстырылсын;
105 "Қайтыс болған ҰOC мүгедектерiнiң әйелдерi (күйеулерi)" кіші бағдарламасындағы "310913" деген сандар "245913" деген сандармен ауыстырылсын;
107 "ЧАЭС оқиғасында апат салдарын жою кезiнде қаза тапқан (қайтыс болған, хабар ошарсыз кеткен), әскери қызметкерлерiнiң, ішкі iстер органдары қызметкерлерiнiң және қаза болған адамдардың отбасылары" кіші бағдарламасындағы "736947" деген сандар "636947" деген сандармен ауыстырылсын;
108 "Ұлы Отан соғысы жылдарындағы тыл еңбекшiлерi" кiшi бағдарламасындағы "1694471" деген сандар "1544471" деген сандармен ауыстырылсын;
110 "I және II топтағы мүгедектер" кiшi бағдарламасындағы "4564273" деген сандар "4864273" деген сандармен ауыстырылсын;
111 "ІІІ топтағы мүгедектер" кiшi бағдарламасындағы "955627" деген сандар "1015627" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 и от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2005 года N 1160
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в подфункции 01 "Социальное обеспечение":
по администратору 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в программе 002 "Пенсионная программа":
в подпрограмме 100 "Выплата солидарных пенсий" цифры "208838486" заменить цифрами "209032384";
в подпрограмме 101 "Надбавки к пенсиям граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" цифры "200000" заменить цифрами "6102";
в программе 003 "Государственные социальные пособия":
в подпрограмме 100 "По инвалидности" цифры "32211271" заменить цифрами "32891271";
в подпрограмме 101 "По случаю потери кормильца" цифры "19331163" заменить цифрами "18651163";
в программе 004 "Специальные государственные пособия":
в подпрограмме 101 "Участники ВОВ" цифры "4072374" заменить цифрами "3972374";
в подпрограмме 102 "Лица, приравненные к инвалидам ВОВ" цифры "1379734" заменить цифрами "1299734";
в подпрограмме 105 "Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ" цифры "310913" заменить цифрами "245913";
в подпрограмме 107 "Семьи погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС" цифры "736947" заменить цифрами "636947";
в подпрограмме 108 "Труженики тыла в годы Великой Отечественной войны" цифры "1694471" заменить цифрами "1544471";
в подпрограмме 110 "Инвалиды I и II групп" цифры "4564273" заменить цифрами "4864273";
в подпрограмме 111 "Инвалиды III группы" цифры "955627" заменить цифрами "1015627";

112 "16 жасқа дейiнгі мүгедек балалар" кiшi бағдарламасындағы "456029" деген сандар "496029" деген сандармен ауыстырылсын;
114 "Төрт немесе одан да көп бiрге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы отбасылар" кiшi бағдарламасындағы "4023727"  деген сандар "4073727" деген сандармен ауыстырылсын;
115 "Мүгедектiгi бар немесе зейнеткер болып табылатын жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандары" кiшi бағдарламасындағы "656008" деген сандар "701008" деген сандармен ауыстырылсын;
02 "Әлеуметтiк көмек" iшкi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" әкімшiсi бойынша:
005 "Жерлеуге берілетiн жәрдемақы" бағдарламасында:
100 "Зейнеткерлердi, ҰOC қатысушылары мен мүгедектерін жерлеуге берiлетiн жәрдемақы" кiшi бағдарламасындағы "1282774" деген сандар "1332774" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Жер астындағы және ашық тау-кен жұмыстарында, ерекше зиянды және ерекше ауыр еңбек жағдайларындағы жұмыстарда жұмыс iстеген, мемлекеттiк әлеуметтік жәрдемақылар және мемлекеттiк арнайы жәрдемақылар алушыларды жерлеуге берілетiн жәрдемақы" кiшi бағдарламасындағы "346560" деген сандар "296560" деген сандармен ауыстырылсын;
09 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" iшкi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" әкімшісі бойынша:
001 "Еңбек, жұмыспен қамту, халықты әлеуметтiк қорғау және көшi-қон саласындағы уәкілеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасында:
009 "Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру" кiшi бағдарламасында "28916" деген сандар "28416" деген сандармен ауыстырылсын;
017 "Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасында "6179" деген сандар "6679" деген сандармен ауыстырылсын;
027 "Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру және әлеуметтiк қорғау" бағдарламасында:
101 "Оралмандардың көшiп келуi және әлеуметтiк қорғалуы" кiшi бағдарламасында "2475755" деген сандар "2222755" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Оралмандарды тұрғын үймен қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасында "8885313" деген сандар "9138313" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  127-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң реттiк нөмiрлерi 2, 3-жолдарындағы 5-бағанда:

в подпрограмме 112 "Дети-инвалиды до 16 лет" цифры "456029" заменить цифрами "496029";
в подпрограмме 114 "Многодетные семьи, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей" цифры "4023727" заменить цифрами "4073727";
в подпрограмме 115 "Жертвы политических репрессий, имеющие инвалидность или являющиеся пенсионерами" цифры "656008" заменить цифрами "701008";
в подфункции 02 "Социальная помощь":
по администратору 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в программе 005 "Пособие на погребение":
в подпрограмме 100 "Пособие на погребение пенсионеров, участников и инвалидов ВОВ" цифры "1282774" заменить цифрами "1332774";
в подпрограмме 101 "Пособие на погребение получателей государственных социальных пособий и государственных специальных пособий, работавших на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда" цифры "346560" заменить цифрами "296560";
в подфункции 09 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения":
в подпрограмме 009 "Материально-техническое оснащение государственных органов" цифры "28916" заменить цифрами "28416";
в подпрограмме 017 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов" цифры "6179" заменить цифрами "6679";
в программе 027 "Переселение на историческую родину и социальная защита оралманов":
в подпрограмме 101 "Переселение и социальная защита оралманов" цифры "2475755" заменить цифрами "2222755";
в подпрограмме 102 "Обеспечение жильем оралманов" цифры "8885313" заменить цифрами "9138313";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
в  приложении 127  к указанному постановлению:
в графе 5 в строках, порядковые номера 2, 3, таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":

"1608767" деген сандар "1641463" деген сандармен ауыстырылсын;
"9770" деген сандар "368" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 128-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнің реттiк нөмiрлерi 2, 3-жолдарындағы 5-бағанда:
"396213" деген сандар "400548" деген сандармен ауыстырылсын;
"247221" деген сандар "244529" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "657264" деген сандар "658907" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 129-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң реттiк нөмiрлерi 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17-жолдарындағы 5-бағанда:
"23300" деген сандар "22819" деген сандармен ауыстырылсын;
"20774" деген сандар "18512" деген сандармен ауыстырылсын;
"29648" деген сандар "22288" деген сандармен ауыстырылсын;
"22588" деген сандар "17945" деген сандармен ауыстырылсын;
"178780" деген сандар "118149" деген сандармен ауыстырылсын;
"279797" деген сандар "283879" деген сандармен ауыстырылсын;
"136690" деген сандар "136872" деген сандармен ауыстырылсын;
"43486" деген сандар "44071" деген сандармен ауыстырылсын;
"181750" деген сандар "181872" деген сандармен ауыстырылсын;
"56300" деген сандар "58858" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1138883" деген сандар "1071035" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 130-қосымшада:
7-тармақтағы "103825" деген сандар "101161" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 147-қосымшада:
5-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Өткен жылдар мiндеттемелерiн өтеу.";
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесi реттiк нөмiрi 3-жолының 5-бағанында:
1) тармақшадағы "10 АЕК мөлшерiнде" деген сөздерден кейiн "2005 жылға арналған көшiп келу квотасы бойынша келген оралмандарға және оралмандардың 2004 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзiлген, бiрақ 2005 жылы келген 81 оралманға" деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақша мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"1998, 2001-2004 жылдарға арналған оралмандардың көшiп келу квотасына енгiзiлген, бiрақ 2005 жылы келген 1188 оралманның жол жүргенi үшiн көлiктiк шығыстарды өтеу және 408 оралмандар отбасының мүлкiн әкелуге ақы төлеу";
реттік нөмiрi 4-жолда:
"8619 отбасын" деген сөздерден кейiн "және оралмандардың 2004 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзiлген 66 оралманды" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақ "өтеу;" деген сөзден кейiн "оралмандардың 1998, 2001-2004 жылдарға арналған көшiп келу квотасына енгiзiлген, бiрақ 2005 жылы келген 1188 оралманның жол жүргенi үшін көлiктiк шығыстарды өтеу және 408 оралмандар отбасының мүлкiн әкелуге ақы төлеу;" деген сөздермен толықтырылсын;
мемлекеттiк тілдегі мәтiнде "бiржолғы жәрдемақының уақытында төлеудi қамтамасыз ету, сондай-ақ" деген сөздер алынып тасталып, "2005 жылға" деген сөздердiң алдынан ", оралмандардың 2005 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзілген оралмандарға және оралмандардың 2004 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзiлген, бiрақ 2005 жылы келген 81 оралманға, сондай-ақ" деген сөздермен толықтырылсын және "оралмандардың 8619 отбасына" деген сөздер "8619 оралманды және оралмандардың 2004 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзілген 66 оралманды" деген сөздермен ауыстырылсын, "15000 отбасына" деген сөздер "15000 отбасын" деген сөздермен ауыстырылсын.

цифры "1608767" заменить цифрами "1641463";
цифры "9770" заменить цифрами "368";
в приложении 128 к указанному постановлению:
в графе 5 в строках, порядковые номера 2, 3, таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифры "396213" заменить цифрами "400548";
цифры "247221" заменить цифрами "244529";
в пункте 7 цифры "657264" заменить цифрами "658907";
в приложении 129 к указанному постановлению:
в графе 5 в строках, порядковые номера 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифры "23300" заменить цифрами "22819";
цифры "20774" заменить цифрами "18512";
цифры "29648" заменить цифрами "22288";
цифры "22588" заменить цифрами "17945";
цифры "178780" заменить цифрами "118149";
цифры "279797" заменить цифрами "283879";
цифры "136690" заменить цифрами "136872";
цифры "43486" заменить цифрами "44071";
цифры "181750" заменить цифрами "181872";
цифры "56300" заменить цифрами "58858";
в пункте 7 цифры "1138883" заменить цифрами "1071035";
в приложении 130 к указанному постановлению:
в пункте 7 цифры "103825" заменить цифрами "101161";
в приложении 147 к указанному постановлению:
пункт 5 дополнить предложением следующего содержания:
"Возмещение обязательств прошлых лет.";
в графе 5 строки, порядковый номер 3, таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпункте 1) после слов "10 МРП" дополнить словами:
"оралманам, прибывшим по квоте иммиграции на 2005 год, и 81 оралману, включенному в квоту иммиграции оралманов на 2004 год, но прибывшему в 2005 году;";
подпункт 3) дополнить предложением следующего содержания:
"Возмещение транспортных расходов за проезд 1188 оралманам и оплата провоза имущества 408 семьям оралманов, включенным в квоту иммиграции оралманов на 1998, 2001-2004 годы, но прибывшим в 2005 году";
в строке, порядковый номер 4:
после слов "на 1993-1998 годы" дополнить словами ", и 66 оралманам, включенным в квоту иммиграции оралманов на 2004 год";
пункт 7 после слова "самостоятельно;" дополнить словами "возмещение транспортных расходов за проезд 1188 оралманам и оплата провоза имущества 408 семьям оралманов, включенным в квоту иммиграции оралманов на 1998, 2001-2004 годы, но прибывшим в 2005 году;";
после слова "пособий" дополнить словами "оралманам, включенным в квоту иммиграции оралманов на 2005 год, и 81 оралману, включенному в квоту иммиграции оралманов на 2004 год, но прибывшим в 2005 году";
после слов "на 1993-1998 годы" дополнить словами "и 66 оралманов, включенных в квоту иммиграции оралманов на 2004 год,".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан