Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 тамыздағы N 828 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 қарашадағы N 1165 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қазандағы N 1707 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.29 N 1707 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық заңнаманы жетілдіру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 тамыздағы N 828 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 29, 385-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Азаматтық заңнаманы жетілдіру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Бекбосынов                - Қазақстан Республикасының Әділет
Сабыржан Мәдиұлы            вице-министрі, төрағаның орынбасары
Бекжанов                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Жамбыл Лесбекұлы            ортаны қорғау вице-министрі
Стамқұлов                 - Қазақстан Республикасының
Үбайдолла Мырзағалиұлы      Конституциялық Кеңесінің мүшесі, заң
ғылымдарының кандидаты (келісім бойынша)
Уақпаев                   - Қазақстан Республикасының Парламенті
Марат Сұлтанұлы             Сенатының Аппараты Сараптама бөлімінің
меңгерушісі, заң ғылымдарының кандидаты
(келісім бойынша)
Идрисов                   - Қазақстан гуманитарлық заң
Ринат Рауфович              университетінің азаматтық және
азаматтық іс жүргізу құқығы кафедрасы
меңгерушісінің міндетін атқарушы
(келісім бойынша)
Ихсанов                   - заң ғылымдарының кандидаты, профессор
Ордағали Қажығалиұлы        (келісім бойынша)
Ихсанов                   - заң ғылымдарының кандидаты
Ерлан Ордағалиұлы           (келісім бойынша)
Башымов                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Марат Советұлы              жанындағы Адам құқықтары жөніндегі
комиссияның Сараптамалық-консультативтік
кеңесінің мүшесі (келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан Ысқақов Нұрлан Әбділдаұлы, Өмірқұлов Максим Қапарұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года N 828
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2005 года N 1165
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.10.2009 N 1707.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года N 828 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования гражданского законодательства" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 29, ст. 385) следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования гражданского законодательства:
Бекбосунова Сабыржана Мадиевича  - вице-министра юстиции
Республики Казахстан,
заместителем председателя
Бекжанова Жамбула Лесбековича    - вице-министра охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
Стамкулова                       - члена Конституционного Совета
Убайдуллу Мирзагалиевича           Республики Казахстан,
кандидата юридических наук
(по согласованию)
Уакпаева Марата Султановича      - заведующего Отделом
экспертизы Аппарата Сената
Парламента Республики
Казахстан, кандидата
юридических наук
(по согласованию)
Идрисова Рината Рауфовича        - исполняющего обязанности
заведующего кафедрой
гражданского и гражданско-
процессуального права
Казахского гуманитарно-
юридического университета
(по согласованию)
Ихсанова Ордагали Кажегалиевича  - кандидата юридических наук,
профессора (по согласованию)
Ихсанова Ерлана Ордагалиевича    - кандидата юридических наук
(по согласованию)
Башимова Марата Советовича       - члена Экспертно-
консультативного совета
Комиссии по правам человека
при Президенте Республики
Казахстан (по согласованию);
вывести из указанного состава: Искакова Нурлана Абдильдаевича, Умуркулова Максима Капаровича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан