Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 наурыздағы N 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 қарашадағы N 1169 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 23 қазандағы N 987 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 23 қазандағы  N 987 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Табиғат қорғау заңнамасын бұзушылыққа қарсы күрес және өсімдіктер мен жануарлар дүниесінің биологиялық әртүрлілігін сақтау мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 наурыздағы N 202  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген табиғат қорғау заңнамасын бұзушылыққа қарсы күрес және өсімдіктер мен жануарлар дүниесінің биологиялық әртүрлілігін сақтау мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Шпекбаев               - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Алик Жатқамбайұлы        вице-министрі
Евниев                 - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Арман Қайратұлы          вице-министрі
Бекжанов               - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Жамбыл Лесбекұлы         қорғау вице-министрі
Хадыркеев              - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Наурызбай Абдулбахиұлы   министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің төрағасы, хатшы
Сыздықов               - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Нұрлан Нұрмахамбетұлы    министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті
төрағасының бірінші орынбасары;
мына:
"Мырзахметов           - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Асқар Исабекұлы          бірінші вице-министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мырзахметов           - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Асқар Исабекұлы          министрі, төрағаның орынбасары";
көрсетілген комиссияның құрамынан Үмбетов Серік Әбікенұлы, Келемсейіт Ермек Әбілмәжінұлы, Отто Иван Иванович, Ысқақов Нұрлан Әбділдаұлы, Сүлейманов Рафик Фрунзеұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2005 года N 202
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2005 года N 1169. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2007 года N 987
Сноска. Постановление Правительства РК от 28 ноября 2005 г. N 1169 утратило силу постановлением Правительства РК от 23 октября 2007 г. N  987 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2005 года N 202 "Об образовании комиссии по вопросам борьбы с нарушениями природоохранного законодательства и сохранения биоразнообразия растительного и животного мира" следующие изменения:
ввести в состав комиссии по вопросам борьбы с нарушениями природоохранного законодательства и сохранения биоразнообразия растительного и животного мира, утвержденный указанным постановлением:
Шпекбаева                -  вице-министра внутренних дел
Алика Жаткамбаевича         Республики Казахстан
Евниева                  -  вице-министра сельского
Армана Кайратовича          хозяйства Республики Казахстан
Бекжанова                -  вице-министра охраны окружающей
Жамбула Лесбековича         среды Республики Казахстан
Хадыркеева               -  председателя Комитета лесного
Наурузбая Абдулбахиевича    и охотничьего хозяйства
Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан,
секретарем
Сыздыкова                -  первого заместителя
Нурлана Нурмахамбетовича    председателя Комитета рыбного
хозяйства Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан;
строку:
"Мырзахметов             -  первый вице-министр
Аскар Исабекович            сельского хозяйства
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Мырзахметов             -  Министр сельского хозяйства
Аскар Исабекович            Республики Казахстан,
заместитель председателя";
вывести из состава указанной комиссии: Умбетова Серика Абикеновича, Келемсеита Ермека Абилмажинулы, Отто Ивана Ивановича, Искакова Нурлана Абдильдаевича, Сулейманова Рафика Фрунзевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан