Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 наурыздағы N 201 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 желтоқсандағы N 1198 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 наурыздағы N 201  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспедегі "аумақтан" деген сөзден кейін ", сондай-ақ "Жібек жолы" халықаралық өткізу пунктінің ауданындағы 100 метрге дейінгі аумақтан" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақта:
екінші абзацта "711904353 (жеті жүз он бір миллион тоғыз жүз төрт мың үш жүз елу үш)" деген сөздер "694944650 (алты жүз тоқсан төрт миллион тоғыз жүз қырық төрт мың алты жүз елу)" деген сөздермен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "286492285,5 (екі жүз сексен алты миллион төрт жүз тоқсан екі мың екі жүз сексен бес бүтін оннан бес)" деген сөздер "303451988,5 (үш жүз үш миллион төрт жүз елу бір мың тоғыз жүз сексен сегіз бүтін оннан бес)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2005 года N 201
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2005 года N 1198
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2005 года N 201 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующие дополнение и изменения:
в преамбуле после слова "границы," дополнить словами "а также с территории до 100 метров в районе международного пункта пропуска "Жибек жолы,";
в пункте 2:
в абзаце втором слова "711904353 (семьсот одиннадцать миллионов девятьсот четыре тысячи триста пятьдесят три)" заменить словами "694944650 (шестьсот девяносто четыре миллиона девятьсот сорок четыре тысячи шестьсот пятьдесят)";
в абзаце седьмом слова "286492285,5 (двести восемьдесят шесть миллионов четыреста девяносто две тысячи двести восемьдесят пять целых и пять десятых)" заменить словами "303451988,5 (триста три миллиона четыреста пятьдесят одна тысяча девятьсот восемьдесят восемь целых и пять десятых)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан