Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы N 198 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1221 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Заттай нысанда роялти төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы N 198  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) мәтінде "ҚазМұнайГаз" сауда үйi" ЖШС" деген сөздер "ҚазМұнайГаз" сауда үйi" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 1-тармақта:
1) тармақшаның екінші абзацындағы "жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң" деген сөздер "акционерлік қоғамының" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) "ҚазМұнайГаз" сауда үйi" АҚ-пен Қазақстан Республикасының азаматтық заңнамасына сәйкес көмірсутегі шикізатының осы көлемін кейіннен тасымалдау және сату үшін жер қойнауын пайдаланушылардан Қазақстан Республикасының заңнамасына және жасалған жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттарға сәйкес роялтимен есеп айырысу кезінде жер қойнауын пайдаланушылар қолданатын бағалар бойынша заттай түрде роялти төлеу есебіне шикі мұнай түрінде көмірсутегі шикізатының көлемін алу жөнінде тапсырма шарты жазылсын;";
3) 2-тармақтың 1) тармақшасы "және осы тапсырмаға сәйкес құжаттарды ресімдесін;" деген сөздермен толықтырылсын;
4) 3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Есімовке жүктелсін.";
5) 4-тармақтағы "2005" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 198
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1221
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 198 "Об уплате роялти в натуральной форме" следующие изменения и дополнения:
1) в тексте слова "ТОО "Торговый Дом "КазМунайГаз" заменить словами "АО "Торговый дом "КазМунайГаз";
2) в пункте 1:
в абзаце втором подпункта 1) слова "товариществом с ограниченной ответственностью" заменить словами "акционерным обществом";
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) заключить с АО "Торговый дом "КазМунайГаз" договор поручения по получению от недропользователей в счет уплаты роялти в натуральном выражении объемов углеводородного сырья в виде сырой нефти по ценам, применяемым недропользователями при расчете роялти в соответствии с законодательством Республики Казахстан и условиями заключенных контрактов на недропользование, для последующей транспортировки и реализации данных объемов углеводородного сырья в соответствии с гражданским законодательством Республики Казахстан;";
3) подпункт 1) пункта 2 дополнить словами "и оформлять документы в соответствии с настоящим поручением;";
4) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Есимова А.С.";
5) в пункте 4 цифры "2005" заменить цифрами 2008".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан