"Мемлекеттік монополия туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 1255 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 сәуірдегі
N 349  қаулысымен  енгізілген "Мемлекеттік монополия туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О государственной монополии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2005 года N 1255
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О государственной монополии", внесенный  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 349.
Премьер-Министр
Республики Казахстан